کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرایط ثبت نام | مزایا و معایب
لینک سایت ثبت نام
من حتما باید به امریکا بروم
شده لاتاری یا پناهندگی هر راهی که باشه
نیروگرفته از USA، حق تکثیر © 2015‌ متعلق است
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
پارسال قسمت تاریخ تولد کامل باید اسم ماه نوشته میشد امسال اون حالت نیست سوالم اینه امسال مثلا ماه شهریور که AUGUST هست رو باید 08 بزنیم ؟ ممنون
تشکر کنندگان:
(2016-10-12 ساعت 19:15)barsisa نوشته:  سلام  دوستان
پارسال قسمت تاریخ تولد کامل باید اسم ماه نوشته میشد  امسال اون حالت  نیست  سوالم اینه  امسال مثلا ماه شهریور  که AUGUST  هست رو باید  08 بزنیم ؟  ممنون

سلام

بله باید 08 بنویسید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: barsisa
سلام. هر سال آموزش تصویری ثبت نام رو هم قرار می دادید. نیست چرا
تشکر کنندگان:
(2016-10-12 ساعت 19:15)barsisa نوشته:  سلام  دوستان
پارسال قسمت تاریخ تولد کامل باید اسم ماه نوشته میشد  امسال اون حالت  نیست  سوالم اینه  امسال مثلا ماه شهریور  که AUGUST  هست رو باید  08 بزنیم ؟  ممنون

با سلام خدمت شما دوست گرامی
اگر در روزهای یکم (01) تا نهم (09) شهریور متولد شدید میشه آگوست
در غیر اینصورت از دهم (10) شهریور تا 31 میشه سپتامبر
خواهشا دقت کنید.
موفق باشید.
تشکر کنندگان:
(2016-10-05 ساعت 17:27)saraeesara نوشته:  سلام دوستان

من برنده لاتاري ٢٠١٧ هستم

بنظرتون ٢٠١٨ هم ثبت نام بكنم؟!
سلام دوست عزیز
شما که برنده شدید ۲۰۱۷ چرا میخواید ثبت نام کنید و شانس بقیه رو کم کنید؟؟
ایشالا میرید برای مصاحبه و ویزاتونو میگیرید استرس الکی نداشته باشید حتما سال دیگه این موقع حداقل یه سفر امدید امریکا
شماره کیس : **201600000AS3
تاریخ رویت قبولی : 9 may
تعداد افراد : 1
کنسولگری : آنکارا
تاریخ ارسال فرم :11 may
کارنت شدن کیس : 12 Aug
تاریخ دریافت نامه دوم : 27 Aug
تاریخ مصاحبه : 1 oct
نتیجه : یکضرب
مقصد: کالیفرنیا
تاریخ اولین ورود :18 feb
تاریخ دریافت سوشال سکیوریتی :
تاریخ دریافت گرین کارت : 4 jun بعد از 4ماه انتظار
تشکر کنندگان:
(2016-10-06 ساعت 10:08)farh@d نوشته:  
(2016-10-05 ساعت 17:27)saraeesara نوشته:  سلام دوستان

من برنده لاتاري ٢٠١٧ هستم

بنظرتون ٢٠١٨ هم ثبت نام بكنم؟!

پیشنهاد میشه ثبت نام نکنید اگر از مدارک و رفتن خودتون مطمعن هستید. چون دیده شده افیسر به ثبت نامی که بعدش هم میکنید توجه میکنه و ازتون سوال میپرسه که چرا ذوباره برای لاتاری ثبت نام کردی؟ شک داشتی که قبول شی؟ دلیل داشت؟
کاملا درسته منم اینو شنیدم از چندنفر
شماره کیس : **201600000AS3
تاریخ رویت قبولی : 9 may
تعداد افراد : 1
کنسولگری : آنکارا
تاریخ ارسال فرم :11 may
کارنت شدن کیس : 12 Aug
تاریخ دریافت نامه دوم : 27 Aug
تاریخ مصاحبه : 1 oct
نتیجه : یکضرب
مقصد: کالیفرنیا
تاریخ اولین ورود :18 feb
تاریخ دریافت سوشال سکیوریتی :
تاریخ دریافت گرین کارت : 4 jun بعد از 4ماه انتظار
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من الان 20 سالمه. اردیبهشت سال دیگه 21 میشم.الان میتونم جداگانه ثبت نام کنم یا نه؟
جواب لاتاری معمولا اواخر اردیبهشت ماه میاد ینی تا اون موقع من 21 شدم، حالا میتونم جداگانه ثبت نام کنم یا نه؟
2014,2015,2016,2017: has not been selected Sad
2018,2019???
تشکر کنندگان:
(2016-10-20 ساعت 04:37)ali etesami نوشته:  سلام دوستان
من الان 20 سالمه. اردیبهشت سال دیگه 21 میشم.الان میتونم جداگانه ثبت نام کنم یا نه؟
جواب لاتاری معمولا اواخر اردیبهشت ماه میاد ینی تا اون موقع من 21  شدم، حالا میتونم جداگانه ثبت نام کنم یا نه؟

شما در صورت داشتن 12 سال تحصیل
یا دو سال سابقه کار میتونید ثبت نام کنید

شرایط ثبت نام به صورت تنها یکی از موارد بالا رو باید مشمول بشید

برای ثبت نام تحت پوشش خانواده باید زیر 21 سال باشید
با توجه به موردی که فرمودید شما میتونید زیر نظر خانواده یک بار با کیس پدرتون و یک بار با کیس مادرتون ثبت نام کنید
و اگه سابقه کار مورد تایید یا 12 سال مدرک تحصیلی رو دارید یک بار هم به صورت تک ثبت نام کنید

برای پر کردن اطلاعات شما باید اطلاعات دقیق در لحظه ثبت نام وارد کنید حتی اگه ثبت نام یک روز قبل از تولدتون باشه
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان:
(2016-10-06 ساعت 01:44)shahin2737 نوشته:  
(2016-10-06 ساعت 01:23)milade نوشته:  
(2016-10-05 ساعت 23:42)saraeesara نوشته:  من نميفهمم چطور بچه ١٩ ساله يهو ميشه ٢١ ساله

خب معادله خیلی پیچیده ای نیست.
امسال 2016 هست و تا 2018 دو سال داریم.
یعنی : 2018-2016=2 .
اگر سن بچه 19 ساله + 2 بشود خواهیم داشت 21.

میتونید بگید بهش کمتر غذا بدن شاید رشدش کمتر بشه!

از نظر محاسبه با شما مخالفم .الان 19 سالشه اردیبهشت اگر اسمش دربیاد و مهر سال دیگه بره مصاحبه تازه 20 ساله است. ملاک زمان مصاحبه است.

موقع ثبت نام بايد سن بچه ها زير ٢١ سال باشه،
تشکر کنندگان:
باعرض سلام خدمت دوستان گرامی
من امسال واسه لاتاری 2018ثبت نام کردم ودارم میرم زیارت امام حسین کربلا الان یادم افتاد که یه قانونی تو امریکا وضع شده به کسایی که به ایران عراق سودان وسوریه برن ویزا نمیده ایا ماکه تو قرعه کشی لاتاری شرکت کردیم هم شامل حالمون میشه این قانون لطفا دوستانی که واردن واطلاع دارن لطفا جوابمو بدن فقط جهت اطلاع شایدهم اصلا در نیومدم تو قرعه کشی
تشکر کنندگان:
(2016-11-01 ساعت 14:45)Satarkh نوشته:  باعرض سلام خدمت دوستان گرامی
من امسال واسه لاتاری 2018ثبت نام کردم ودارم میرم زیارت امام حسین کربلا الان یادم افتاد که یه قانونی تو آمریکا وضع شده به کسایی که به ایران عراق سودان وسوریه برن ویزا نمیده ایا ماکه تو قرعه کشی لاتاری شرکت کردیم هم شامل حالمون میشه این قانون لطفا دوستانی که واردن واطلاع دارن لطفا جوابمو بدن فقط جهت اطلاع شایدهم اصلا در نیومدم تو قرعه کشی

اون قانونی که مد نظر شماست می گه اگه کسی به کشورهای یاد شده سفر کنه، نمی تونه بدون ویزا وارد خاک ایالات متحده بشه.

ما که از ایرانیم در هر حال باید ویزا بگیریم. اما کسایی که از کشورهایی هستند که معمولا بدون ویزا و صرفا با داشتن پاسپورت وارد امریکا می شن براشون مشکل پیش میاد.

ما ته خطیم. از این بدتر نمی شیم. نگران نباشین.
«هی فلانی! زندگی شاید همین باشد»
تشکر کنندگان: dv2017
سلام . من هفته پيش در سفارت امريكا در آنكارا براى ويزاى j1 فرصت مطالعاتى مصاحبه داشتم و پرونده ام براى administrative processing يا اصطلاحاً كليرنس باز موند. مى خواستم بپرسم اگر در لاتاراى 2018 ثبت نام كنم ممكنه در كليرنس ردم كنن؟
تشکر کنندگان:
(2016-11-02 ساعت 23:08)afbehnam نوشته:  سلام . من هفته پيش در سفارت امريكا در آنكارا براى ويزاى j1 فرصت مطالعاتى مصاحبه داشتم و پرونده ام براى administrative processing يا اصطلاحاً كليرنس باز موند. مى خواستم بپرسم اگر در لاتاراى 2018 ثبت نام كنم ممكنه در كليرنس ردم كنن؟

برای بعضی کیس های غیرمهاجرتی مثل دانشجویی یا توریستی و ... اگه برای مهاجرت اقدام کنین، کیستون رد می شه. چون اقدام برای مهاجرت نشون می ده قصدتون از رفتن به امریکا موندنه. بهش می گن Dual Intent بستگی به نوع ویزایی که درخواست دادین داره.
«هی فلانی! زندگی شاید همین باشد»
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان

بپرسم ثبت نام در لاتاری آیا محدودیتی برای گرفتن ویزا به غیر از برنده شدن در لاتاری به روشهای ویزای تحصیلی یا ویزای مسافرتی و توریستی و ... ایجاد میکنه

یا خیر

ممنون میشم راهنماییم کنید
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان