کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد پروسه ثبت نام
.
مهلت ثبت نام لاتاری دوره 2018 تمام شد.

برای بحث و گفتگو در مورد اعلام نتایج لاتاری 2018 (شمارش معکوس) میتوانید از تاپیک زیر استفاده کنید:

https://www.mohajersara.org/forum/thread-7333.html
سلام دوستان گرامی من ثبت نام کردم ولی وقتی که صفحه اول را پر کردم و وارد صفحه دوم شدم و دکمه تایید را زدم دوباره وارد صفحه اول شد و دیگه به صفحه تاییدیه نرفت پشت سر هم check Submission میشد و مجبور شدم تب صفحه رو ببندم و صفحه جدیدی باز کنم و اطلاعاتم رو از اول وارد کنم.حال سوالم اینه که من ثبت نام من تایید شده است یا میروم جزو کسانی که چند بار ثبت نام می کنند که در آخر حذف میشوند شده ام.البته بار دوم صفح موفقیت در ثبت نام و کد رو گرفتم.
تشکر کنندگان:
(2016-11-07 ساعت 09:12)m64kh نوشته:  [quote='نسل سوخته' pid='731043' dateline='1478468798']
دوستان فرق طلاق گرفته با طلاق قانونی چیه؟

گزینه ای به اسم طلاق قانونی وجود تداره:
مجرد unmarried
متاهل married
طلاق divorced
جدا از همسر به صورت قانونی seperated
بیوه vidowed

legally seperated مال وقتیه که زن و شوهر طلاق نگرفتن اما رفتن دادگاه و حکم گرفتن که از هم جدا زندگی کنن. اگه کسی همچین حکمی رو نداره و هنوز طلاق نگرفته ولی عملا جدا زندگی میکنه باید همون متاهل رو بزنه.

این گزینه رو  اشتباه کنین رد می شن.
[/quo

وای.اگر کسی چندسال باشه که جداشده باشه ومن براش اشتباهی Legally separated رو زده باشم قبول نمیکنن .اخه معنیش میشه طلاق قانونی منم گیج شدم بنده خدا رو به دردسر انداختم
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
تشکر کنندگان:
(2016-11-07 ساعت 18:38)نسل سوخته نوشته:  وای.اگر کسی چندسال باشه که جداشده باشه ومن براش اشتباهی Legally separated رو زده باشم قبول نمیکنن .اخه معنیش میشه طلاق قانونی منم گیج شدم بنده خدا رو به دردسر انداختم

طلاق می شه divorce
اگه برنده شد و نذاشتن بره اونوقت وقت حسرت خوردن می رسه Cool
از الان خودت رو درگیرش نکن
«هی فلانی! زندگی شاید همین باشد»
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، dv2017 ، alirezanz
طلاق می شه divorce
اگه برنده شد و نذاشتن بره اونوقت وقت حسرت خوردن می رسه  Cool
از الان خودت رو درگیرش نکن
[/quote]

اون موقع که دیگه زنده ام نمیزاره که بخوام حسرت بخورم. نمیشه به سفارت توضیح داد که اشتباه ترجمه بوده ومن درست متوجه نشدم وگرنه مدارک طلاقشون مال چند سال پیشه Sad
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، alirezanz ، Azarakhsh43
(2016-11-07 ساعت 19:00)نسل سوخته نوشته:  اون موقع که دیگه زنده ام نمیزاره که بخوام حسرت بخورم. نمیشه به سفارت توضیح داد که اشتباه ترجمه بوده ومن درست متوجه نشدم وگرنه مدارک طلاقشون مال چند سال پیشه Sad

احتمالش هست
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، alirezanz ، نسل سوخته
هر کس ثبت نام رو گذاشته برای لحظه آخر بجنبه که دارن در رو می بندن!
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، alirezanz
خوب دیگه
وقت تموم شد.

برین زبان بخونین
پول در بیارین
و دعا و قانون جذب و تجسم و انرژی و ... هر کاری که فکر می کنین تاثیر گذاره انجام بدین تا اعلام نتایج.

با آرزوی برنده شدن همه مهاجرسرایی ها
تا اردیبهشت
تشکر کنندگان: copol ، pishtaz611 ، dv2017 ، shahram LA ، m_ganj ، foad61 ، mehre cyrus ، alirezanz ، نسل سوخته ، چشمه ، we are one
دوستان من متاسفانه نتونستم برای برادرم ثبت نام کنم. هیچوقت ثبت نام را به روزها و ساعتهای آخر موکول نکنید مثل الان من, که معلوم نشد کامپیوتر چه دردی به جونش افتاد و قفل کرد نتونستم کارم را ادامه بدم. حالا چطوری به برادرم بگم نمی دونم. واقعا نمی دونم؟ خاک تو سر من
تشکر کنندگان:
(2016-11-07 ساعت 22:03)Azarakhsh43 نوشته:  دوستان من متاسفانه نتونستم برای برادرم ثبت نام کنم. هیچوقت ثبت نام را به روزها و ساعتهای آخر موکول نکنید مثل الان من, که معلوم نشد کامپیوتر چه دردی به جونش افتاد و قفل کرد نتونستم کارم را ادامه بدم. حالا چطوری به برادرم بگم نمی دونم. واقعا نمی دونم؟ خاک تو سر من
متاسفم . برادرتون اگه دوره کارشناسی ناپیوسته هستن  میتونن از الان شروع کنن به جمع آوری مقدمات ادامه تحصیل برای مقطع کارشناسی ارشد در آمریکا و سال دیگه دوباره برا لاتاری یا اپلای اقدام کنن و به هر حال چیزی رو از دست ندادن
تشکر کنندگان: Azarakhsh43
(2016-11-07 ساعت 21:33)m64kh نوشته:  خوب دیگه
وقت تموم شد.

برین زبان بخونین
پول در بیارین
و دعا و قانون جذب و تجسم و انرژی و ... هر کاری که فکر می کنین تاثیر گذاره انجام بدین تا اعلام نتایج.

با آرزوی برنده شدن همه مهاجرسرایی ها
تا اردیبهشت
من که به تالار شمارش معکوس معتاد شدم
شما هم وقت کردی اونجا سر به ما بزنید Smile
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: copol ، m_ganj ، alirezanz ، نسل سوخته
سلام دوستان، امسال دیر متوجه زمان ثبت نام گرین کارت شدم و تازه امروز عصر یادم اومد عکسهام رو که اسکن کردم اومدم خونه الان می بینم سایت ثبت نام گرین کارت بالا نمیاد.
مگه تا پایان 7 نوامبر به وقت شرق آمریکا زمان ثبت نام نیست تا حدود 10-11 ساعت دیگه. پس چرا سایت بالا نمیاد؟ Sad
تشکر کنندگان:
(2016-11-07 ساعت 22:29)حسین دستجردی نوشته:  
(2016-11-07 ساعت 22:03)Azarakhsh43 نوشته:  دوستان من متاسفانه نتونستم برای برادرم ثبت نام کنم. هیچوقت ثبت نام را به روزها و ساعتهای آخر موکول نکنید مثل الان من, که معلوم نشد کامپیوتر چه دردی به جونش افتاد و قفل کرد نتونستم کارم را ادامه بدم. حالا چطوری به برادرم بگم نمی دونم. واقعا نمی دونم؟ خاک تو سر من
متاسفم . برادرتون اگه دوره کارشناسی ناپیوسته هستن  میتونن از الان شروع کنن به جمع آوری مقدمات ادامه تحصیل برای مقطع کارشناسی ارشد در آمریکا و سال دیگه دوباره برا لاتاری یا اپلای اقدام کنن و به هر حال چیزی رو از دست ندادن

ممنونم. نمی دونم منظور شما از دوره کارشناسی ناپیوسته چیه؟ چون من سالیان طولانی هست که از سیستم آموزش و پرورش ایران دور هستم. همین قدر می تونم بگم که مدرک فوق دیپلمش را از دانشگاه علمی کاربردی در اصفهان گرفته و الان در دانشگاه دولتی روزانه برای مقطع کارشناسی در رشته نقشه کشی صنعتی پذیرفته شده. شما درست می فرمایید . شاید بهتر بود و هست که تا دوره ثبت نام دیگه در لاتاری یک مدرکی داشته باشه و با آمادگی و اطلاعات بیشتر. یک دنیا سپاس از شما.
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز سلام
من لحظات آخر داشتم واسه خودم و همسرم وبرادرم ثبت نام میکردم البته دو سه ساعت دیگه وقت بود ولی اینقدر همه استرس دادن که اولا یادم رفت از کانفرمیشن نامبر خودم و همسرم عکس بگیرم یا یادداشتشون کنم و تازه برای خودمم توی مشخصات همسر یه گزینه بالا پایین زدم و زدم همسرم مقیم ایالات متحده هست و مشخصات و عکسش رو توی فرم بعدی ازم نخواست.لطفا راهنمایی بکنید واسه هر دو مورد میشه کاری کرد یا خیر؟و اینکه ثبت نام همسرم چون مشخصات من رو به عنوان شوهرش وارد کرده ولی من اشتباه کردم رد میشه؟??????
تشکر کنندگان:
Pencil 
سلام دوستان با آرزوی قبولی برای همه ی کسانیکه واقعا هدف دارند....من و همسرم امسال چهارمین باره که ثبت نام کردیم البته امسال دقیقه 90 شد و من فکر میکردم تا ساعت هفت و نیم وقت هست. ساعت 7 تازه شروع کردم ادیت عکسا و ثبت نام که خیلی هول هولی شد البته از روی فرم پارسال همه ی اطلاعات رو کپی پیست میکردم ساعت هفت و نیم ثبت نام خودم تموم شد و در کمال تعجب دیدم هنوز سایت بازه و برای همسرم هم ثبت نام کردم
بعد از ثبت نام فهمیدم یه سوتی دادم و اونم ماه تولد دختر کوچیکم بود که بجای 12 زده بودم 11
نمیدونم این موضوع چقدر میتونه مشکل درست کنه؟
این اولین بار بود که ثبت نام ما موند برای لحظه آخر و بلاخره یه ایراد بوجود اومد دیگه
تشکر کنندگان: dv2017 ، m_ganj ، foad61
به امید روزهای خوب
خدایا منو رها نکن
تشکر کنندگان: dv2017 ، Azarakhsh43

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان