کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد پروسه ثبت نام
.
مهلت ثبت نام لاتاری دوره 2018 تمام شد.

برای بحث و گفتگو در مورد اعلام نتایج لاتاری 2018 (شمارش معکوس) میتوانید از تاپیک زیر استفاده کنید:

https://www.mohajersara.org/forum/thread-7333.html
.
لطفاً برای بیان نظرات و گفتگو در مورد مباحث عمومی پروسه ثبت نام لاتاری و همچنین گفتگوی آزاد، از این بخش استفاده نمایید.

تا آماده شدن راهنما و مطالب جدید، میتوانید از مطالب دوره گذشته استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/forum-104.html
.
خب آماده ميشيم واسه دومين سال پياپي .......
با آرزوي موفقيت براي تمـــــام كساني كه با خون دل خوردن منتظر نشستن سالها تا برنده شن . و همچنين آرزوي اينكه ديگه كسي گوني گوني واسه فك و فاميل و دوست و آشنا ثبت نام نكنه ...

#ثبتنام_آگاهانه_لاتاری#
Dv 2017 = not selected
Dv 2018 = not selected
Dv 2019 = not selected
Dv 2020...
بله ..... من هم تقاضام اينه كه هركي واقعا جدي هستش ثبت نام كنه. متاسفانه براي بيشتر مردم قضيه همون داستان طناب مفت و ايناس .....

بهرجهت اميدوارم امسال هركي واقعا نياز داره قبول بشه چونكه اگه ترامپ بياد معلوم نيست چي ميشه ......
تشکر کنندگان: Alizzz ، KORYO ، microbit ، ebrahim1e ، pishtaz611 ، The_USA ، shahryar_eng ، faraz15 ، dxmt ، tabassom ، m_ganj ، masoud434 ، peyman b ، jsmlz ، dv2017
با سلام خدمت همه دوستان
و آرزوی موفقیت برای همگی

تا به الان که موفق نشدیم انشالله این دوره ببینیم چی پیش میاد.

آقا ترامپ هم طبل تو خالیه همه میان پا میزارن رو نقطه ضعف مردم صرفا بخاطر قبول شدن در انتخابات.. بعدش دیگه یادشون میره چی گفته بودن.
در تمام دولتها همیشه یک سری آدم هستن که از رئیس جمهور هم بالاترن و از این راهها نون میخورن. به کسایی مثل ترامپ اجازه نمیدن حرکتی بزنه.

Lottery 2012 Not been selected
Lottery 2013 Not been selected
Lottery 2014 Not been selected
Lottery 2015 Not been selected
Lottery 2016 Not been selected
Lottery 2017 Not been selected
Lottery 2018 Not been selected
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، pishtaz611 ، Alizzz ، shahryar_eng ، faraz15 ، peyman b ، jsmlz
سلام
خوش امد میگم بازم به دوستای همیشه در صحنه مهاجرسرایی و آروزی موفقیت واسه همه که امسال دیگه قبول بشوند
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، Alizzz ، shahryar_eng ، faraz15 ، taptan ، jalayevatan ، hamed shayan ، farrokh33 ، jsmlz
سلام به دوستان جدید و قدیمی ، آقا من امسال تازه دانشجوی ارشد شدم ، ترم یک هستم ، واسه ثبت نام مدرک تحصیلی رو چی بزنم ؟! some course.....master degree بزنم یا university degree ؟ چون هنوز که هیچ واحدی پاس نکردم ، دوستان با تجربه یا مدیران عزیز جواب بدین ممنون میشم
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، pishtaz611 ، shahryar_eng ، peyman b ، AbbasHTC ، alirezanz ، jsmlz
دوستان یه سوال

اگه کسی دارای کسب و کار آنلاین باشه و در حال حاضر درآمد دلاری داشته باشه..
آیا پس از ورود به آمریکا بلافاصله اجازه افتتاح حساب بانکی برای ادامه کسب و کارش رو داره؟
در حال حاضر از طریق حساب یکی از دوستان در انگلیس به پوند واریز و برداشت میشه..

تشکر کنندگان: ebrahim1e ، pishtaz611 ، shahryar_eng ، jsmlz
(2016-09-26 ساعت 16:31)azimi1368 نوشته:  سلام به دوستان جدید و قدیمی ، آقا من امسال تازه دانشجوی ارشد شدم ، ترم یک هستم ، واسه ثبت نام مدرک تحصیلی رو چی بزنم ؟! some course.....master degree  بزنم یا university degree ؟  چون هنوز که هیچ واحدی پاس نکردم ، دوستان با تجربه یا مدیران عزیز جواب بدین ممنون میشم

بزنید university degree چون شما که هنوز مستر را نگرفته اید و دانشجو هستید
موفق باشید
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، shahryar_eng ، jsmlz
(2016-09-26 ساعت 16:34)microbit نوشته:  دوستان یه سوال

آیا پس از ورود به آمریکا بلافاصله اجازه افتتاح حساب بانکی برای ادامه کسب و کارش رو داره؟

بعد دریافت social security number شما میتوانید افتتاح حساب کنید که فکر میکنم بعد از اولین لندیگ و حضور در اداره مهاجرت اون شما را بهتون میدهند و بعد از 2 هفته گرین کارتتون هم به ادرستون ارسال میشود
موفق باشید
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، microbit ، shahryar_eng ، jsmlz
سلام و عرض ادب خدمت تموم بچه های گل مهاجرسرا و آرزوی قبولی برای اونایی که مثل من دلسوخته بلاد کفر هستن Smile
سلام عمو سم (لقب آمریکا) Smile خوبی؟
امسال سالیه که ویزا آمریکا میخوره تو پاسپورتم!! عمو سم خودش بهم قول داده. Smile

URL=http://8pic.ir/][عکس: fcj9nzfybee0sv8b31dz.jpg][/URL]

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، Alizzz ، shahryar_eng ، KORYO ، milade ، faraz15 ، taptan ، jalayevatan ، masoud434 ، peyman b ، frd22 ، algh90 ، وسن ، we are one ، jsmlz
به امید قبولی همه اونایی که هم میخوان برن و هم آرزوشو دارن
خدایا خودت میدونی چقدر دلم میخوام امریکا زندگی کنم و فقط و فقط امریکا نه جای دیگه
تشکر کنندگان: Alizzz ، microbit ، shahryar_eng ، faraz15 ، peyman b ، frd22 ، مسافر تنها ، وسن ، jsmlz ، ay1616 ، battosai
(2016-09-26 ساعت 16:34)microbit نوشته:  دوستان یه سوال

از یکی دوماه دیگه ایرانم ایشلا مستر کارت میاد ولی میتونین الان از شرکتNetspendبدون داشتن سوشال سکورتی مستر کارت سفارش بدید ولی مستر کارت با پست ارسال میشه و فقط هم ادرس اروپایی و یا امریکا قبول میکنه میتونین ادرس یکی از اشناین بدین و براتون مستر کارت بیارند که هزینه اش کمه ولی اگه میخواید هزینه بکنید میتونین با پاسپورت و مراجع به شرکت ایران کارت سفارش بدید که دوماه بدستتون میرسه
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
تشکر کنندگان: faraz15 ، jsmlz
(2016-09-26 ساعت 17:17)pishtaz611 نوشته:  به امید قبولی همه اونایی که هم میخوان برن و هم آرزوشو دارن
خدایا خودت میدونی چقدر دلم میخوام آمریکا زندگی کنم و فقط و فقط آمریکا نه جای دیگه

باز خوبه شما دلت میخواد اونجا زندگی کنی...
من از وقتی فقط 8 سالم بود دوست داشتم برم یه کشور دیگه، بزرگتر که شدم آمریکا رو کشفیدم.... و تا الان یا مشکلات مالی نزاشته یا شانس، که پام برسه اونجا...
الان وضعیتم جوریه که حاضرم فقط پام برسه آمریکا همونجا سرم رو بزارم زمین بگم خدایا شکرت بعدش جان به جان آفرین تسلیم کنم... دیگه آرزویی ندارم Big Grin Big Grin Big Grin

سلام دوستان ثبت نام لاتاری 2018 از کی شروع میشه؟
Case ‎Number‎  :2500
تعداد افراد منظور در کیس  :   2نفر

مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

تاریخ ارسال فرم  : نمیدونم

سفارت   : ابوظبی

تاریخ نامه دعوت به مصاحبه :14 اکتبر
تشکر کنندگان: Alizzz ، shahryar_eng ، faraz15 ، jsmlz
سلام به همه همراهان عزیز
منم دوباره اومدم
چه کنم دیگه فکر کنم معتاد لاتاری شدم
امسال سالتون باشه به حق خود خدا
تشکر کنندگان: Alizzz ، shahryar_eng ، dm_april ، faraz15 ، jalayevatan ، frd22 ، ghasoo ، وسن ، jsmlz ، ay1616 ، .mani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان