کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفرنامه و تجربه مصاحبه در ابوظبی
سلام خدمت دوستان عزيز از اونجايي كه سايت مهاجر سرا به من خيلي كمك كرد وظيفه خودم ميدونم كه با وجود إنشاء ضعيفي كه دارم يك سفر نامه أي هر چند كوچك بنويسم

ما در تاريخ ٢ مي وارد دبي شديم از قبل با يكي از بچه هايي كه كارها رو تو دبي انجام ميده هماهنگ كرده بوديم كه براي nmc دنبال مون بيان من هتل كرون پلازاي ديره رو انتخاب كرده بودم كه خيلي راضي بوديم مخصوصاً كه بچه هم داشتيم محيطش بسيار خوب بود

ساعت ٧ صبح اومدن دنبال مون
(به دليل تبليغات اسم نمي برم چون به نظرم تموم كساني كه اونجا هستن تو كارشون واردن و بسيار خوب هم كاري مي كنن )

به نظرم خيلي خوب بود كه ما صبح زود رفتيم چون أولين نفر بوديم و كمتر خسته شديم اول قسمت پذيرش بعدش رفتيم نفري٩٧٥ درهم بزرگ سال و ٤٠٠ درهم بچه از ما گرفتن كه شد ٢٣٠٠ درهم بعدش به يك اتاق رفتيم و خون داريم و إدرار بعدش وزن و قد و معاينه چشم از بچه ها آزمايش خون نمي گيرن
بعدش رفتيم اتاق دكتر و اونجا از ما آزمايش انتي بادي آبله مرغان خواستن كه ما ندا شئتم البته انستيتو پاستور وارد كرده بود و من آزمايش با خودم نبرده بودم خلاصه از ما قبول كرد حتماً آزمايش ببريد فقط براي پسرم أبله مرغان زد و مبلغ ٢٥٠ درهم گرفتن ما چهارشنبه رفتيم كه جواب و هم شنبه شب آماده بود

ما روز يكشنبه ساعت يكربع به ٧ به سفارت رسيديم و ساعت ٨/١٥ وارد سفارت شديم شماره ٦٠٦ براي ما بود اول به يك باجه رفتيم كه هيچي از من نپرسيد و فقط گفت مدارك هر فرد مرتب تو پوشه بزار بعدش يك برگه پرداخت پول داد كه واريز كنيم و روي يك برگه أبي شماره كيسم و نوشت
بعد براي انگشت نگاري صدامون زدن و حدود ٤٥ دقيقه بعد رفتيم تو اتاق و افيسر يك پسر جوني بود كه هيچ حرفي نزد و گفت انگشت تون بزاريد روي دستگاه ( حتي نگفت قسم بخوريد ) وبعد راجب كارم پرسيد كه گفتم حسابدارم و تو دندانپزشكي خصوصي كار مي كنم و از همسرش پرسيد كه گفت خونه سأزي مي كنم و شخصي حتي از سر بأزيش سؤال نكرد با وجود اينكه معاف بود گفت كجا مي ريد و پيش كي
و پاس من و پسرم و نگه داشت و به شوهرم گفت كه شما بك پروسه اي رو بايد بگذرونيد همسرم گفت FBI چك گفت نه مرحله إداري گفت من سر بازي نرفتم گفت باشه (برگه اي كه شماره نوشته ميشه أصلا رنگش ملاك چيزي نيست )
ديگه اينكه به اين صورت روز دوشنبه ويزا مون صادر شد و شب ميل از سفارت اومد و نصف شب از پست كه رسيده صبح سه شنبه هم تحويل گرفتيم.
فقط چون هتل كرون پلازا جا نداشت رفتيم كارلتون پلاس كه با وجود ٥ ستاره بودن در حد ٣ ستاره بود حوا ستون باشه كه نريد أصلاً خوب نبود
شماره كيس:2017AS54xx
تاريخ رويت قبولي:3may
تعداد اعضاي كيس:٣نفر
تاريخ ارسال فرم:23may
تاريخ دريافت نامه دوم:28march
محل مصاحبه:آنكارا تغير به أبوظبي توسط خودشان
تاريخ مصاحبه:7may
من و پسرم يكضرب و همسرم ap
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، س.ح ، ostokhan ، ghazaleh1358 ، omid1313
سلام .ما در حال حاظر در هتل الوفت ابوظبی هستیم و فردا قراره برای مدیکال بریم و ایشالا 3شنبه مصاحبه.تجربیاتم رو بعد از مصاحبه مینوسم.?
پاسخ
تشکر کنندگان: omid1313

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان