آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

سفرنامه و تجربه مصاحبه در ابوظبی
.
در این تاپیک می توانید تجربه و نکات مهمی که در سفر و مصاحبه ابوظبی کسب کردید، در اختیار سایر دوستان قرار دهید.

انجام هرگونه پرسش و پاسخ و در مجموع هر پستی به جز موضوع سفرنامه در این تاپیک ممنوع است و حذف خواهد شد
.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: negarak62
با تشکر از بازکردن این بخش بعضی نکات را اینجا خدمت دوستان عرض میکنم شاید بدرد بخوره
برای رسیدن به ابوظبی با توجه به اینکه اکثریت وارد دبی میشیم چند راهست
۱، راه کم هزینه وقتی وارد دبی شدیدیه تاکسی بگیرید به ایستگاه اتوبوس ابوظبی واقع در در منطقه بردبی بلیط اتوبوس سی درهم به اضافه یک کارت همراه پنج درهمی بخرید اتوبوسها بدون معطلی راه می افتند بسیار خنک و دارای صندلی های چرمی راحت هستند اینطور نیست که منتظر بمانند تا پر بشن یا شاگردمدتها داد بزنه ابوظبی حرکت! قبل از ان اب و خوراکی از بوفه بخرید چون تو اتوبوس نون خشک هم نمیدن چه برسه به اب اشکال اینجاست که از وسط ترافیک دبی باید برن و حرکتشون در تمام مسیر خیلی بالا نیست یه جورایی با احتیاط و ایمن میرن حدود دو تا دو ساعت و ربع بعد شمارو به ابوظبی میرسونند
ساعت پیک ترافیک اوایل صبح تا قبل از ده و بعد ازظهر ازساعت پنج به بعد است روزهای پنجشنبه ترافیک سنگینتر خواهد بود پس جوری تنظیم کنید که به ترافیک دبی نخورید خود ابوظبی اما خلوتی و نظم و ارامش بیشتری از دبی دارد وقتی به ابوظبی رسیدید ازایستگاه اتوبوس یک تاکسی بگیرید تا سفارت حدود هفده تا حداکثربیست درهم میشه پس تا اینجا شد حدود پنجاه درهم منهای کرایه تاکسی دبی تا ایستگاه
۲.راه پرهزینه تاکسی اختصاصی بگیرید از هرجای دبی تا ابوظبی مستقیم به سفارت میرسید اما باصرف مبلغ بین سیصد تا پانصد درهم و کمی نه خیلی سریعتر. از اتوبوس
۳.راه حرفه ای یک گواهنامه رانندگی بین المللی به مبلغ صدهزارتومن از ایران تهیه کنید بعد یک سواری در دبی کرایه کنید برای هر. بیست وچهارساعت شصت وپنج درهم میپردازید با راه بلد یا جی پی اس راه بیفتید به سمت ابوظبی یادتون باشه که در این صورت خطر. جریمه های سنگین را باید بپذیرید مثلن رادار شصددرهم هزینه داره و ورود ممنوع هزاردرهم!
فعلن این را داشته باشید تا فرصت بعدوبا ارزوی بهروزی برای همگی وبخصوص مدیران این سایت
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: matin.sh ، shanks ، farid993 ، negarak62 ، mehre cyrus ، omid1313 ، MOZHDEHHHHHH ، hesgan ، Paniz888 ، sheghi ، ekhveh ، hsh85 ، فرناز٥٧ ، ssahar ، ranaghg
برای دوستانی که صبح زود در ابوظبی مصاحبه دارن دو راه هست یکی رزرو هتل ازروز قبل در ابوظبی ست تا اول صبح دم در سفارت حاضر باشند من هتل ‎aloft‎ رو گرفتم چندخیابون با سفارت فاصله داره هرچند بدلیل پیچیدگی تا اونجا باید تاکسی گرفت یعنی نمیشه پیاده برین هتلشم که نقصی توش ندیدم فقط حیف لباس شنا نبرده بودم استخر خوبی داشت در طبقات بالا و روبه دریا بود برای رفتن به سفارت خیلی عجله نکنید اگه مث من استرسی باشید میتونید نفر سوم تو صف باشید نه اینکه مث صف نونوایی بلکه قبل از باز شدن درب سفارت روی نیمکت های بیرون می شینید نفرات بعدی بعد از شما می شینندپس نوبت خودبخود حفظ میشه بعد نگهبان میگه بلند شید بیایید به ترتیب نامه وبرگه ها رو نگاه و دونفر دونفر میرید تو.
ساک وچمدان به هیچ عنوان با خوتون نبرید چون مجبور میشید دم در در فضای باز. بذاریدتا برگردید وبنابراین مجبورمیشید به یکی بسپاریدکه بعضی این کارو میکنند اجازه ورود ساک نمیدن فقط یه پوشه مدارک میتونید ببرید موبایلو که توی کانتر نگه میدارند وبعد تحویل میگیرید اما ساک و چمدان اصلن اجازه ورود نداره پس تو هتل بذارید یا اصلن نبرید من نفر سوم بودم اما صد و سه نفر پشت سرم نوبت دادن نوبتش اینه که یه برگه شماره به شما میدن رو برگه اون شماره دو بار تکرار شده چون دو بار. شماره شما رو میخونند یکی برای تحویل مدارک و یکی برای مصاحبه و انگشت نگاری .
بعضی برای مصاحبه صبح زود از دبی راه میافتند به سمت ابوظبی خسوصن با لیدرهایی که هستن ولی چهارصبح باید حرکت کنید فکرکنم ارزونتره چون هتل شبی چهارصد دلار از شما میگیره وانگهی شما بجای ساعت شش صبح میتونید ساعت هشت یا حتی نه صبح وارد شید هرچند استرس اجازه این کارو نمیده
مصاحبه سریع و مودبانه پیش میره و کمتر از شاید ده دقیقه طول بمشه اسم شغل و سربازی و محل کار و قسم و اینجور چیزا که دیگه بستگی به کیس داره راحت و با طمینان پاسخ بدید و حرکات مشکوک و عجولانه نکنید و با تردید پاسخ ندید اگر توضیح یا پرسش دارید بپرسید خود من هیچکدوم از این نکاتو رعایت نکردم و چوبشو خوردم حالا بماند یعنی حدس میزنم کلیرنسم طول کشید مال این بود شایدم اشتباه میکنم
فعلن بای
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
سلام دوستان و همراهان عزيز
اميدوارم هرجا كه هستيد خوب و پر از انرژي باشيد و براتون بهترينها رو ارزو ميكنم.
سفرنامه مصاحبه مو تو ابوظبي خدمتتون ارايه ميكنم. اميدوارم مفيد واقع بشه.لازم به توضيحه كه به دليل اينكه با موبايل دارم مينويسم مجبور هستم كمي به اختصار خدمتتون ارايه كنم.
همانطور كه در امضاي من ميبينيد مصاحبه ما ٥ اكتبر بوده. من به اتفاق همسرم كه برنده اصلي بودن، براي انجام كارهاي مديكال به ‎nmc‎ دوبي كه واقع در خيابان ابوهيل هست مراجعه كرديم. اين مركز فقط جمعه ها تعطيله.جهت مراجعه به ان ام سي، به راحتي ميتونيد از مترو استفاده كنيد. ايستگاه ابوهيل دقيقا روبروي ان ام سي هست. براي ان ام سي نياز به گرفتن وقت نيست اما اگر هم دوست داريد ميتونيد از طريق ايميل ازشون وقت بگيريد. اگر كودك همراهتون نيست، معمولا جواب يك روزه( روز بعد انجام ازمايشات شبش) اماده ميشه. از اونجايي كه معمولا طول ميكشه انجام ازمايشات بهتره صبح زود( حوالي ٨ ) بريد اما اگر هم نرسيديد بعد تر هم بريد موردي نداره و كارتونو راه ميندازن.مداركي كه براي انجام ازمايشات لازم داريد شامل كارت زرد واكسنتون،٦ قطعه عكس( رو سايز عكسه حساس نيستن. چه ٥ در ٥ باشه و چه سه در ٤ وچه ٦ در ٤ قبول ميكنن)، اصل پاسپورتتون( خودشون كپي ها رو همونجا ميگيرن) و همچنين ادرسي كه براي امريكا دادين و ادرس ايرانتون و يك شماره تماس از دوبي. از مدارك كه بگذريم، هزينه مديكال براي هر نفر ٩٧٥ درهم هست و در صورتي كه نياز به تزريق واكسن باشه، هزينه واكسن جداگانه از شما گرفته ميشه( مثلا از ما بابت واكسن ابله مرغان ٢٥٠ درهم گرفتن). لازم به توضيحه كه كارت زرد ايران رو كاملا قبول دارن. چه از هلال احمر باشه و چه مراكز بهداشت و چه پاستور. پس نگران كارت زرداتون نباشيد. همچنين تستهاي انتي بادي رو هم قبول ميكنن.
در صورتي كه كودك همراه داريد حتما روي ٣ الي ٤ روز براي گرفتن جواب حساب كنيد و زودتر تشريف ببريد. در اخر بگم كه تستهاي مديكال بسيار ساده هستن وهيچ ترسي ندارن. پس نگرانش نباشيد.
و اما در مورد مصاحبه. ببينيد تاريخ مصاحبه كه معلوم شده از قبل، و براي همه ساعت حضور رو ٨ صبح ميزنن اما بهتره دوستان حدودا ساعت ٧ ديگه نهايتا در سفارت باشن كه كارشون زودتر انجام بشه و كمتر استرس بكشن. از بردن وسايل اضافه خودداري كنين. مداركتونو ببريد و تمام. سفارت به اين صورته كه دم در از شما نامه دوم و پاستونو ميخوان و پس از چك اجازه ورود بهتون داده ميشه و بقيه روند هم خودشون راهنماييتون ميكنن تا به سالن اصلي برسيد. اگر بخوام در مورد روند مصاحبه بگم: اول از همه بگم كه روي پوششتون زياد حساس نباشيد و راحت باشيد اما اينم بدونيد كه قطعا پوششتون روي افيسر تاثير ميذاره. بالاخره اون هم يك انسانه و حتما نوع نگاهش متفاوت خواهد بود.از اينكه بگذريم. شما در سالن دوم بهتون شماره اي ميدن كه ميشه شماره شما. ابتدا براي تحويل مداركتون شماره تونو صدا ميزنن. اونجا دو تا خانوم ايراني هستن كه احتمالا بايد مداركتون رو به يكي از اين دو تحويل بدين( بستگي به اينكه كدومشون شماره شما رو صدا بزنن.ولي هر دو ايراني الاصل هستن و فارسي بلدن). در اين قسمت از شما ميخوان يك نفر از افراد كيس بايسته. مدارك رو اون تحويل بده و نفر ديگه بشينه. اينجا تو پرانتز اضافه كنم كه از قبل براي هر كدوم از افراد كيس پوشه هاي جداگانه اي تشكيل بدين( از اين پوشه دكمه دارها) و مدارك هر شخص رو جداگانه بذارين. خيلي كارتونو ساده ميكنه. اونجا به ترتيب مدارك هر شخص رو تحويل ايشون ميديد و ايشون در پوشه كه داره تشكيل ميده قرار ميده. از قبل بدونيد چه مداركي اصلي هست و اونارو تحويل بديد. ليست مدارك تو سايت سفارت هست. مدرك اضافه تا نخواستن الكي تحويل نديد. فقط مدارك اصلي رو بديد و اگر مدرك اضافه اي به همراه داريد در صورتي كه خواستن ارايه بديد. بعد از تحويل مدارك ايشون به شما ميگن كه براي پرداخت هزينه ويزا( هر نفر ٣٣٠ دلار) به باجه واريز وجه بريد و بعد از پرداخت پول، منتظر ميمونيد تا شماره تونو براي انگشت نگاري صدا بزنند.بعد از انگشت نگاري، دوباره منتظر ميمونيد تا شماره تونو براي مصاحبه با افيسر صدا كنند.
در مورد مصاحبه: افيسر بسيار خوش برخورد و بسيار متين برخورد ميكنه. اصلا نگران نباشين. كاملا اروم و ريلكس باشيد . سوالات ساده اي از شما پرسيده ميشه در مورد زندگي شخصيتون. كاملا اروم باشيد و عين حقيقت رو مطرح كنيد. افيسر زبان فارسي رو تقريبا خوب صحبت ميكنه اما قطعا مثل ما نميتونه فارسي رو صحبت كنه.
تنها در مورد مصاحبه بگم كه اروم باشيد و فقط لبخند بزنيد و عين حقيقت رو بيان كنيد و توضيح اضافه هم نديد. فقط سوالاتي كه پرسيده ميشه رو با ارامش و كوتاه و مختصر پاسخ بدين.
در مورد ما هم پس از مصاحبه افيسر به همسرم بابت ويزاش تبريك گفت و پاسپورتشو نگه داشت و به من هم گفت يك روند اداري معمول بايد طي بشه و پاسمو بهم برگردوند و گفت سايت رو چك كنم.
براي كليري هر چه زودتر من هم دعا كنيد.
موفق باشيد عزيزان.امري بود بهم پيغام بدين
🗒شماره کیس:                  ‎2017AS0XXX ‎
👀تاریخ رویت قبولی:            4 می
💃🏻تعداد افراد کیس:            2
📄  نظام وظیفه:                  سربازی ارتش
🏢کنسولگری:                     ابوظبی
📤تاریخ ارسال فرم:              12 می‎
👤تاریخ مصاحبه:                 ‎5‎ اکتبر
🎟نتیجه:                            برنده اصلی یکضرب + خودم ‎AP
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
سلام به همه دوستان
ما ۹ نوامبر مصاحبه داشیم ابوطبی
ما تصمیم گرفتیم کلا تو ابوطبی ساکن بشیم وهتل شدایتون رو از سایت booking.comت با مستر کارت یکی از اشنایانمون گرفتیم و ویزا و بلیط رو از الی گشت گرفتیم که ۲ روزه برامون ویزا رو گرفت ما برای اطمینان از ۳ هفته قبل برای ویزا اقدام کردیم و بلیط رو اینترنتی با پرواز ماهان گرفتیم که برای دونفرمون ۱۴۰۰ شد.ما فکر می کردیم که من به عنوان کیس اصلی که خانم هستم ای پی نخورم ما هتل رو برای ۱۰ روز رزرو کردیم که ای پی خوردیم و چون نمی شد کنسل کرد ۱۰ روز رو موندیم
ما پرواز رو به دبی گرفته بودیم و با مترو و اتوبوس به ابوطبی اومدیم یه نول کارت خریدیم رفتیم ایستگاه مترو ‎union‎ و از اونجا رفتیم به ایستگاه ال غبیبه و بعد اونجا با اتوبوس E1 رفتیم به ابوطبی
اونجا حتما یه کارت حفیلات بگیرید اگه می خواید طولانی بمونید ابوطبی اسم کارت اتوبوس ابوطبی حفیلات هست تو ایستگاه اتوبوساشون و مرکز خریداشون از طریق دستگاه میشه این کارت رو خرید و شارز کرد موقتیشو بخرید که ۲۰ درهم هست و اینکه اینجا مترو نداره فقط تاکسی و اتوبوس هست و شهر خیلی بزرگی نیست .
ما رسیدیم به ابوطبی از اتوبوس پیاده شدیم بعدش یه تاکسی گرفتیم تا هتل که برای ما ۱۲ درهم شد .ما ۴ روز قبل از روز مصاخبه اومده بودیم که فرداش رفتیم nmcابوطبی برای مدیکال ساعت ۹ اونجا بودیم تا ۱۲ طول کشید تا دکتر مارو ویزیت کنه و تموم شه و فردا صبح جواب رو به ما دادند .ما از گوگل مپ استفاده کردیم و سیم کارت هم نخریدیم همسرم رایتل داشت از سیم کارت اون استفاده می کردیم و با گوگل مپ خیلی جا ها رو پیاده می رفتیم مثلا از هتل ما تاnmc نیم ساعت پیاده راه بود که ما پیاده می رفتیم و میومدیم
فقط روز مصاحبه رو صبح تو هل ۶ صبح صبحانه خوردیم و ۶:۲۰ رفتیم سفارت با تاکسی البته و ۶:۳۰دمه سفارت بودیم نفر پنجم بودیم دمه سفارت
‎Sspsk Rolleyes
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: farhhad ، فرناز٥٧ ، Paniz888 ، shafaghraygan ، sheghi ، hsh85 ، shanks ، siamak ، hesgan ، Hamid_110 ، MOZHDEHHHHHH ، saeidsh ، omid1313 ، ranaghg
سلام خدمت همۀ دوستان

ما هفتۀ آخر نوامبر مصاحبه داشتیم ابوظبی.

مصاحبه روز سه شنبه بود و ما (من و همسرم) با هواپیمایی ایران ایر به دوبی رفتیم و 10 صبح در فرودگاه دوبی بودیم. از قبل برای مدیکال در دوبی وقت گرفته بودم و گفته بودن ساعت 4 بعد از ظهر اونجا باشیم.

1. مدیکال:
راس ساعت در بیمارستان بودیم. بیمارستان ‎NMC‎ دوبی در منطقۀ دیرا و درست روبروی ایستگاه متروی ابوهیل قرار داره. بنابراین با تاکسی یا با مترو می تونین راحت به اونجا برین.

با راهنمایی ماموری که در ورودی نشسته بود وارد آسانسور شدیم و به دکمۀ M رو فشار دادیم. به بخش پذیرش رفتیم و گفتم برای مدیکال وقت گرفته بودم. نامۀ مصاحبه و کارت واکسن پاستور و شیش قطعه عکس رو ازمون گرفت و گفت بشینین تا صداتون کنیم. بعد از حدود یک ربع، خانومی اومد دنبالمون و ما رو به اتاقی برد. اونجا قد و وزن و فشار خون و بینایی ما رو اندازه گرفت و وارد برگه هایی کرد. بعدش دو تا قبض صندوق داد که پرداخت کنم. هزینۀ مدیکال برای هر نفر ‎975‎ درهم هست که من نقداً دادم و رسید گرفتم.

بعدش رفتیم برای آزمایش خون و ادرار و عکس فقسه سینه. همۀ اینها در همون طبقه بود و خیلی ساده و بدون مشکل انجام شد. این کارها که تموم شد گفتن بشینین تا دکتر اصلی ما رو ببینه. ساعت ‎5:30‎ شده بود که صدامون کردن و گفتن برین داخل اتاق ‎15.‎ رفتیم داخل و دکتر شوکلای معروف رو زیارت کردیم! خیلی خوب فارسی صحبت می کرد. از هر کدوم از ما دونه دونه سوالاتش رو پرسید: سابقۀ عمل جراحی، تشنج، اعتیاد و... . بعدش به من گفت برو اون پشت کفش و جورابتو دربیار تا بیام برای معاینۀ بدنی! بعد چند لحظه اومد و با دستان مبارکش کل اعضای بدنم رو مورد عنایت قرار داد. از سر تا پامو معاینه کرد و گفت تموم. برای این معاینه یه دستیار زن هم کنارش بود که خانوم ها رو اون معاینه می کنه. ساعت 6 کار ما تموم شد و یه برگه بهمون داد گفت فردا شب ساعت 9 جواب ها آماده اس.

فقط این نکته رو در نظر داشته باشین که بیمارستان از شما یه شمارۀ موبایل یا ثابت داخل امارات می خواد. اگر سیم کارت دارین که هیچ، اگرنه شمارۀ هتل و شماره اتاقتون رو با خودتون ببرین که بدین وارد سیستم کنن. این برای مواقع ضروریه که در صورت نیاز به تکرار آزمایش باهاتون تماس بگیرن.

چند تا نکته:

1. موقع پذیرش یه برگه باید پر کنین (که به فارسی هم هست) و توش از شما علاوه بر مشخصات فردی، آدرس کامل و کد پستی شما در ایران، ایالت مقصد در آمریکا، آدرس و کدپستی مقصد در آمریکا و یک شماره تلفن در امارات (موبایل یا هتل) رو می خوان. حواستون باشه قبل رفتن این موارد رو با خودتون همراه داشته باشید.

2. حتماً جواب آزمایش آبله مرغون رو با خودتون ببرین. مال ما به فارسی بود و تاریخ فارسی هم داشت ولی قبول کرد و فقط از من خواست تاریخ فارسی رو به میلادی تبدیل کنم که وارد برگه کنه. خوبه قبل رفتن تاریخ رو تبدیل کنین که راحت تر باشین.

3. من طبق گفتۀ خودشون کپی از پاسپورت ها رو برده بودم اما اونجا خودشون گرفتن و نیازی به کپی های من نبود.

2. از دوبی به ابوظبی
از دوبی به ابوظبی رو با اتوبوس رفتیم. خیلی ساده و سرراسته. کافیه ایستگاه متروی ابوغبیبه پیاده بشین و یه بلیت بخرین به مقصد دوبی. قیمت بلیت 35 درهم هست که اگه نول کارت داشته باشین میشه 25 درهم. اتوبوس خط E1 هر ده دقیقه یه بار به ابوظبی میره که اتوبوس راحت و خنکی هم هست. از 6 صبح تا 11 شب یک سره کار می کنه مسیر هم دقیقاً 2 ساعت طول می کشه.

3. مصاحبه
روز مصاحبه با تاکسی به سفارت رفتیم و راس ساعت 7 صبح اونجا بودیم. قبل از ما یک عده اومده بودن و نشسته بودن روی صندلی های پشت در. حواستون باشه هیچ گونه کیفی با خودتون نبرین چون به هیچ وجه نمی ذارن ببرین داخل. ولی موبایل رو دم در می گیرن و موقع برگشتن بهتون پس می دن.

راس ساعت ‎7:30‎ باجۀ پشت در باز شد و همه رو به صف کردن. اونجا نامۀ مصاحبه و پاسپورت ها رو گرفتن و وارد سیستم کردن. رفتیم داخل. بازرسی شدیم و از اونجا رفتیم به سالن اصلی. ما شمارۀ ‎607‎ بودیم. پرونده های مهاجرتی از شماره ‎600‎ شروع می شدن و طبق چیزی که من دیدم تا شماره ‎615‎ پذیرش کردن. یعنی 16 پرونده رو اون روز بررسی می کردن.

تا ساعت 8 تقریباً همه اومدن داخل و به غیر از ما کلی خانوادۀ عرب و هندی/پاکستانی هم بودن که اومده بودن برای ویزای توریستی. اونها شماره هاشون از ‎300‎ به بالا بود و تا ‎420‎ رو من دیدم. این بچه عرب ها و هندی ها انقدر وسط سالن اینور اونور می دویدن که سالن سفارت شده بود مثل کودکستان... یکی جیغ میزد، یکی گریه می کرد... خلاصه یه وضعی! اینم بگم که داخل سالن خیلی سرد بود و بخصوص خانوم ها حواسشون باشه لباسی بپوشن که خیلی یخ نکنن!

از ساعت 8 باجه ها شروع بکار کردن. باجه های امور مهاجرتی از 8 تا 10 بود که دوتای اول دو تا خانوم هندی بودن و باجۀ 10 یه مرد پاکستانی. همه شون هم فارسی صحبت می کردن. به ترتیب شماره ها رو می خوندن و مدارک رو تحویل می گرفتن. نوبت ما که شد مدارک رو دقیقاً طبق همون چیزی که در نامۀ مصاحبه عنوان شده بود ازمون گرفتن و هیچ چیز اضافه تری نخواستن.

بعد گفتن بشینین برای انگشت نگاری. حدود نیم ساعت بعد توسط باجۀ 11 انگشت نگاری شدیم و باز گفتن بشینین برای مصاحبه.

حدود نیم ساعت بعد اتاق 12 شمارۀ ما رو صدا کرد. رفتیم داخل و یه خانوم آمریکایی خیلی خوش برخورد باهامون به فارسی احوالپرسی کرد. کل مصاحبه بیشتر از 3 دقیقه طول نکشید و بیشتر در حد حال و احوال بود. از من پرسید سالی چند تا فیلم کار می کنم و آیا سربازی رفتم یا خیر و اینکه آیا در کشور دیگه ای زندگی کرده ام یا خیر. بعدم از خانومم پرسید شغل شما چیه.

بعد برگۀ سفیدی رو که از قبل روی میزش بود به من داد و گفت که پروسۀ اداری حدود 2 ماه طول می کشه. بعدش بیاین پاسپورت رو بیارین برای ویزا یا اینکه از طریق پست اقدام کنین.

موقع بیرون اومدن ازش پرسیدم آیا برگۀ ثبت نام ‎EMPOST‎ لازمه بهش بدم که گفت نه، ما همه چیز رو توی سیستم داریم.

همه چیز ساده تر از اونی بود که فکر می کردیم. من کلی مدرک اضافه با خودم برده بودم که هیچ کدوم به کار نیومد. ولی حواستون باشه که مدارکی که ازتون خواستن رو کامل ببرین. هم اصل، هم ترجمه و هم کپی از اصل و ترجمه. بین همون 16 تا خانواده ای که اونجا بودن چند نفر نقص مدرک داشتن. یعنی طرف اومده بود ولی سند ازدواج یا کارت پایان خدمتش رو با خودش نیاورده بود.

این رو هم بگم که اگر بچۀ کوچیک همراهتون باشه در اولویت خواهید بود و خارج از نوبت کارتون رو انجام می دین. بردن کالسکه به داخل سفارت هم مجازه و مشکلی از این بابت نیست.

اگه سوالی باشه در خدمتم.
پرونده: ‎EB1
حرفه: فیلمساز
اقدام: از طریق وکیل (آمریکایی)
جمع آوری مدارک: ‎04/2014‎ تا ‎04/2015‎
ارسال به ادارۀ مهاجرت:  06/2015
نتیجه: قبولی یکضرب ‎05/27/2016‎
تکمیل فرم های ‎DS260‎ آنلاین: ‎07/14/2016‎
ارسال مدارک تکمیلی به ان وی سی: ‎08/17/2016‎
تایید تکمیل بودن مدارک: ‎09/21/2016‎
ارسال نامۀ وقت مصاحبه: ‎10/04/2016‎
تاریخ مصاحبه: هفتۀ آخر نوامبر ‎2016‎ ابوظبی
نتیجۀ مصاحبه: AP
کلیرنس: ‎---
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: elikad ، saeidsh ، sheghi ، Paniz888 ، پویا کوچولو ، ranaghg ، ssahar ، shanks ، فرناز٥٧

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان