کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
سلام علیکم دوستان عزیز دل انگیر،
خیلی وقت بود نمیومدم ، راستش دیگه حس و حالی هم ندارم ، خیلی شانس داشتیم این ترامپ هم شد قوز بالا قوز، 4 سال که برنده نشدیم ، امسال هم این جناب ترامپ خان هنوز نتایج اعلام نشده هی استرس میده ، واقعیتش دیگه نمیکشم ، خسته شدم ، هرچند برنامه ریزی کردم واسه ویزای کارگر ماهر استرالیا یا کانادا ولی خیلی امیدی بهش ندارم چون هرجور حساب میکنم زود تر از 2 سال دیگه نمیتونم برم ، دو سال دیگه هم شده 30 سالم اصلا نمیدونم تو اون سن حس رفتن داشته باشم یا نه ، خلاصه زندگی ما در این مملکت به فنا رفت و جوونیمون نابود شد ، واسه ما هم دعا کنید ، انقدر ناامید و بی انگیزه ام که حوصله خودمم ندارم .

امیدوارم به خواسته هاتون برسید
تا درودی دیگر بدرود
اگه لاتاری شد که خیلی هم عالی ، اگه نشد اسکیل وورکر کانادا یا استرالیا ، بازم نشد میزنیم به جاده ، اونم نشد ، خب نمیشه دیگه چیکار کنم زوری که نیست!

خر ما از کرگی کره خر بود
Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، Reza2018 ، copol ، limbo ، Farzad Immigrant ، alirezanz
(2017-03-18 ساعت 13:14)azimi1989 نوشته:  سلام علیکم دوستان عزیز دل انگیر،
خیلی وقت بود نمیومدم ، راستش دیگه حس و حالی هم ندارم ، خیلی شانس داشتیم این ترامپ هم شد قوز بالا قوز، 4 سال که برنده نشدیم ، امسال هم این جناب ترامپ خان هنوز نتایج اعلام نشده هی استرس میده ، واقعیتش دیگه نمیکشم ، خسته شدم ، هرچند برنامه ریزی کردم واسه ویزای کارگر ماهر استرالیا یا کانادا ولی خیلی امیدی بهش ندارم چون هرجور حساب میکنم زود تر از 2 سال دیگه نمیتونم برم ، دو سال دیگه هم شده 30 سالم اصلا نمیدونم تو اون سن حس رفتن داشته باشم یا نه ، خلاصه زندگی ما در این مملکت به فنا رفت و جوونیمون نابود شد ، واسه ما هم دعا کنید ، انقدر ناامید و بی انگیزه ام که حوصله خودمم ندارم .

تا درودی دیگر بدرود
سلام
خدمتت ک عرض کنم لاتاری کلا کشکه ...برای دلخوشکیه .
نا امید نباش اگر شرایط نداری چرا خودتو اذیت میکنی مثل هزاران نفر دیگه بزن به جاده !
منتها این بدون اونور هم چوب خوری داری .
اونجا در رفاه هستی ولی پولدار نمیشی .
منتها من این ریسک کردم تحصیلی برم شاید بتونم پامو از گلیمم درازتر کنم .
وگرنه میزدم به جاده .

تصمیم بگیر ....اقدام کن...ناله نکن...امروز تو فرداتو میسازه
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، ella 2018 ، alirezanz ، ebrahim1e
به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل
و گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم

اگر ادامه بدی حداقلش اینه که امید داری ولی دست بکشی ...
پاسخ
تشکر کنندگان: limbo ، امیر007 ، ella 2018 ، copol ، alirezanz ، ebrahim1e
چقدر ناامیدند اشکال نداره یا برنده میشیم که خوش به حالمون یا نمیشیم که باز اشکال نداره تو سرنوشتمون نبوده یا اگه می رفتیم هواپیما سقوط میکرد به هرحال باید یه جوری سرخودمون کلاه بزاریم خخخ ولی زندگی همینه یه عده هستند زندگی میکنند ولی بقیه..........باید از آخرت بترسندLOL
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، redbull ، copol ، alirezanz
ردبول جان صرفا فقط رفتن نیست. دور از جون شما مرض نداریم که خودمون رو از چاله تو چاه بندازیم. مهاجرتی که پشتش برنامه نباشه میشه جهنم ( این که بگی حالا میریم یه جوری میشه). درسته اینجا چنگی به دل نمیزنه ولی از در به در شدن تو مملکت غریب خیلی بهتره.
منم خودم تحصیلی رو بهش فکر میکنم ولی بقول عظیمی جان دست کم 1.5 فرآیند اپلای طول میکشه و تا اون موقع اصلا معلوم نیست چی میشه.
با همه معایب لاتری ولی دست به نقدترین راه و سریعترینش همین راهه. هرچند هممون هم میدونیم که احتمال فوق ضعیف داره قبول بشیم
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، امیر007 ، limbo ، Reza2018 ، redbull ، alirezanz ، ebrahim1e
(2017-03-18 ساعت 18:22)Reza2018 نوشته:  چقدر ناامیدند اشکال نداره یا برنده میشیم که خوش به تومنحالمون یا نمیشیم که باز اشکال نداره تو سرنوشتمون نبوده یا اگه می رفتیم هواپیما سقوط میکرد به هرحال باید یه جوری سرخودمون کلاه بزاریم خخخ ولی زندگی همینه یه عده هستند زندگی میکنند ولی بقیه..........باید از آخرت بترسندLOL

اتفاقا همش اشکال. این روزهایی که اینجا میگذره به شکل مزخرف گذر عمرمون هستش. همونجوری خودت هم گفتی این حرفها برای اینه سر خودمون کلاه بزاریم.
ما که این دنیا رو نداشتیم.... اون دنیا رو هم اگه یه وقت موجود بود دیگه لازم نداریم...
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، امیر007 ، limbo ، Reza2018 ، redbull ، alirezanz
به نظرم آدمایی که تو فکر مهاجرتن همش در حال عذابن حالا میخاد اونور رفته باشن یا نه این دنیا و اون دنیا بجای خود اما ماها انگار تو برزخ هستیم واسه همینم اسم کاربریم limbo انتخاب کردم از زندگی تو برزخ خسته شدم میخام تکلیفم زودتر مشخص بشه
امیدوارم هرجا میری یکی مثل خودت سرراهت باشه این جمله میتونه زیباترین دعای خیر ، یا بدترین اتفاق ممکن باشه ...
پاسخ
تشکر کنندگان: Farzad Immigrant ، Reza2018 ، redbull ، copol ، alirezanz ، ebrahim1e
(2017-03-18 ساعت 20:44)limbo نوشته:  به نظرم آدمایی که تو فکر مهاجرتن همش در حال عذابن حالا میخاد اونور رفته باشن یا نه این دنیا و اون دنیا بجای خود اما ماها انگار تو برزخ هستیم واسه همینم اسم کاربریم limbo انتخاب کردم از زندگی تو برزخ خسته شدم میخام تکلیفم زودتر مشخص بشه
ای وای من اوایل فکر میکردم limbo یعنی لیمو نگو میشه برزخ Big Grin
NYC or LA?

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: limbo ، redbull ، copol ، alirezanz ، Farzad Immigrant ، LORDAmiroo
(2017-03-18 ساعت 20:17)Farzad Immigrant نوشته:  ردبول جان صرفا فقط رفتن نیست. دور از جون شما مرض نداریم که خودمون رو از چاله تو چاه بندازیم. مهاجرتی که پشتش برنامه نباشه میشه جهنم ( این که بگی حالا میریم یه جوری میشه). درسته اینجا چنگی به دل نمیزنه ولی از در به در شدن تو مملکت غریب خیلی بهتره.
منم خودم تحصیلی رو بهش فکر میکنم ولی بقول عظیمی جان دست کم 1.5 فرآیند اپلای طول میکشه و تا اون موقع اصلا معلوم نیست چی میشه.
با همه معایب لاتری ولی دست به نقدترین راه و سریعترینش همین راهه. هرچند هممون هم میدونیم که احتمال فوق ضعیف داره قبول بشیم

ولی چاهش نردبون داره میشه با یه بلیط هواپیما برگشت به چاله ولی خوب اگه تو مهاجرت شکست بخوریم خیلی روحیمون خراب میشه Sad
NYC or LA?

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: Farzad Immigrant ، limbo ، copol ، alirezanz
(2017-03-18 ساعت 22:23)Reza2018 نوشته:  
(2017-03-18 ساعت 20:17)Farzad Immigrant نوشته:  ردبول جان صرفا فقط رفتن نیست. دور از جون شما مرض نداریم که خودمون رو از چاله تو چاه بندازیم. مهاجرتی که پشتش برنامه نباشه میشه جهنم ( این که بگی حالا میریم یه جوری میشه). درسته اینجا چنگی به دل نمیزنه ولی از در به در شدن تو مملکت غریب خیلی بهتره.

ولی چاهش نردبون داره میشه با یه بلیط هواپیما برگشت به چاله ولی خوب اگه تو مهاجرت شکست بخوریم خیلی روحیمون خراب میشه  Sad

برگشتنش رو ممکنه با اون هواپیما برگردی ولی زمان و جوونی که صرف کردی و رفتی هیچ وقت برنمیگرده. چیزی هم مثل زمان از دست بره دیگه رفته و نیروی جوونی هیچ وقت برنمیگرده
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، copol ، alirezanz
منظورم زدن به جاده این نبود که شما برداشت کردی !
منظورم پ ن ا ه ن بود. Big Grin
ترسیدم اخراج بشم نوشتم بزن جاده حوصله اکانت ساختن ندارم
پاسخ
تشکر کنندگان: Farzad Immigrant ، copol ، Reza2018 ، alirezanz
(2017-03-19 ساعت 01:20)redbull نوشته:  
منظورم زدن به جاده این نبود که شما برداشت کردی !
منظورم پ ن ا ه ن بود.  Big Grin
ترسیدم اخراج بشم نوشتم بزن جاده حوصله اکانت ساختن ندارم

درست یا غلط بد یا خوب من اصلا اعتقادی به پنا----هندگی ندارم یا بهتر بگم حوصله و توان سختی ها و بدبختی های این راه رو ندارم. مگر واقعا اینجا شرایط جهنمی بشه که طرف به دلایلی از این راه اقدام کنه
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، redbull ، Reza2018 ، alirezanz
(2017-03-18 ساعت 17:19)redbull نوشته:  
(2017-03-18 ساعت 13:14)azimi1989 نوشته:  سلام علیکم دوستان عزیز دل انگیر،

تا درودی دیگر بدرود
سلام
خدمتت ک عرض کنم لاتاری کلا کشکه ...برای دلخوشکیه .
نا امید نباش اگر شرایط نداری چرا خودتو اذیت میکنی   مثل هزاران نفر دیگه بزن به جاده !
منتها این بدون اونور هم چوب خوری داری .
اونجا در رفاه هستی ولی پولدار نمیشی .
منتها من این ریسک کردم تحصیلی برم شاید بتونم پامو از گلیمم درازتر کنم .
وگرنه میزدم به جاده .

تصمیم بگیر ....اقدام کن...ناله نکن...امروز تو فرداتو میسازه

ردبول جان ، مرسی از روحیه دادنت ، ولی موضوع اینه که من مایه دار نیستم یه مبلغی پول داشتم و یه کار با حقوق معمولی، دروغ چرا ، پارسال تصمیم داشتم ق- ا - چاقی برم ولی تحت تاثیر خانواده این کارو نکردم و به توصیه خانواده دارم ارشد میخونم ، الان ترم 2 هستم و حداقل دو ترم دیگه دارم ، با این وضعیت شهریه ها و حقوق پایینی که من میگیرم خیلی سخت بتونم تا 30 سالگی برم ،من متولد 68 ام ، از مهاجرت هم دنبال پولدار شدن نیستم ، من فقط یه زندگی معمولی میخوام که توش آرامش داشته باشم ، هر روز نگران افزایش قیمتها یا تعدیل نیروی شرکت نباشم و البته مهمتر از همه یه سری مسائل ایدئولوژیک که برام تحملش واقعا سخت شده ، حیلی خنده داره که ما یا حداقل من تو این مملکت حتی حداقل های زندگی خودم رو نمیتونم فراهم کنم ، افزایش 14 درصدی دستمزد چه دردی از من دوا میکنه؟!!! خیلی جالبه خود دولت خط فقر رو نزدیک به 3 میلیون اعلام میکنه بعد حداقل دستمزد رو 900 تومن تعیین میکنه!!!!!! اینجاست که آدم هنگ میکنه و فقط دلش میخواد سرشو بزنه به دیوار ، کشورهای اروپایی یا امریکا بهشت نیستن ولی حداقل مسئولین مملکتی تصمیمات معقول و منطقی در رابطه با هر موضوعی میگیرن ، مثلا امریکا خط فقر رو درآمد 12 هزار دلار در سال اعلام میکنه بعد حداقل دستمزد ساعتی 8 دلار ، نه مثل ایران ، یا راه و روند مشخصی دارن نه مثل ایران که یه روز یارانه میدن یه جور پوست ملت کنده میشه ، یه روز انرژی هسته ای میخوان یه جور پوست ملت کنده میشه ، یه روز نرمش قهرمانانه میکنن یه جور ...، یه روز برجام راه میندازن یه جور دیگه ، یه روز لبنان یه روز فلسطین یه روز عراق، یه روز یمن یه روز حمله به سفارت امریکا ، یه روز حمله به سفارت عربستان ، یه روز اغتشاشات و این داستان ادامه داره ...
اما امریکایی ها فقط به منافع ملت فکر میکنن و دیگر هیچ، آخه چرا اماراتی که یه بیابونه باید بشه قطب اول اقتصاد منطقه! حداقل دستمزد 2 هزار دلاری بده بعد حداقل دستمزد ایرانیا باشه 250 دلار؟!!!!! اونم با این همه نفت و گازو فولاد و مس و ....

خلاصه اینکه خسته شدم دیگه نا ندارم ، دیگه نمیکشم ، جوونیم رفت ، خدا باعث و بانیشو لعنت کنه، از بچگی کار کردم اینم وضعیتمه
بعله دوست عزیز اگه من میخوام برم نه واسه پولدار شدنه نه واسه عیاشی فقط یه زندگی اروم میخوام همین

حرف هم که بزنیم سریع بلاک میشیم ، احتمال زیاد محروم میشم بعد از این پست ، اگه محروم شدم خدافظ
یه نصیحت دوستانه کنم به اونایی که کوچکتر از من هستن ، اگه واقعا میخواین برین تا سن پایین هستین برین بالای 26 سال واقعا سخت میشه حتی شده بزنید به جاده ولی زیر 26 سال برین . من اشتباه کردم و کمی دیر شده شما نکنید.
دعا کنید برام
اگه لاتاری شد که خیلی هم عالی ، اگه نشد اسکیل وورکر کانادا یا استرالیا ، بازم نشد میزنیم به جاده ، اونم نشد ، خب نمیشه دیگه چیکار کنم زوری که نیست!

خر ما از کرگی کره خر بود
Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، Reza2018 ، Farzad Immigrant ، Ashkan3832 ، limbo ، redbull
برو خدا رو شکر کن هنوز که اون کار با حقوق متوسط هم داری. خود من تمام مشکلاتی رو که گفتی دارم + کار و درآمدی هم ندارم.
لازمه که بگم این مشکلاتی که گفتی یه طرف قضیه هستش و خود مردممون هم بخدا قسم اکثرا شیشه خورده دارن. من امروز میخواستم ماشین برادر مو جابجا کنم که باد اومد و کمی به سپر عقب ماشین ضربه وارد کرد. به هر حال برای اینکه شرمده داداشم نشم بردم ماشین رو سپر سازی. بخدا قسم گمونم یارو اصلا دست نزده بود درستش کنه و 50 تومن پیادمون کرد. حالا هر چی بگیم بابا درآمد نداریم و منصف تر باش و قیمت بالا نگیر تو گوشش نمیره. درست یارو میخواد نون زن و بچه اش رو دربیاره ولی بخدا قسم همین کارها رو میکنیم هیچ چیزی تو زندگیمون برکت نداره. این یه نمونه اش هستش. متاسفانه خودمون هم به خودمون تو این شرایط بغرنج کمک نمیکنیم و فقط فکر چاپیدن همیم. نمیدونم بخدا قسم داریم کجا میریم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan3832 ، limbo ، redbull ، copol ، alirezanz
(2017-03-19 ساعت 18:57)Farzad Immigrant نوشته:  برو خدا رو شکر کن هنوز که اون کار با حقوق متوسط هم داری. خود من تمام مشکلاتی رو که گفتی دارم + کار و درآمدی هم ندارم.
لازمه که بگم این مشکلاتی که گفتی یه طرف قضیه هستش و خود مردممون هم بخدا قسم اکثرا شیشه خورده دارن. من امروز میخواستم ماشین برادر مو جابجا کنم که باد اومد و کمی به سپر عقب ماشین ضربه وارد کرد. به هر حال برای اینکه شرمده داداشم نشم بردم ماشین رو سپر سازی. بخدا قسم گمونم یارو اصلا دست نزده بود درستش کنه و 50 تومن پیادمون کرد. حالا هر چی بگیم بابا درآمد نداریم و منصف تر باش و قیمت بالا نگیر تو گوشش نمیره. درست یارو میخواد نون زن و بچه اش رو دربیاره ولی بخدا قسم همین کارها رو میکنیم هیچ چیزی تو زندگیمون برکت نداره. این یه نمونه اش هستش. متاسفانه خودمون هم به خودمون تو این شرایط بغرنج کمک نمیکنیم و فقط فکر چاپیدن همیم. نمیدونم بخدا قسم داریم کجا میریم؟
مستقیم به سمت بیکاری 30 درصد بماند که خود دولت میگه 12.5بعد چهارراه اولی میپچیم سمت راست به سمت کوچه تورم 20% که باز خود دولت میگه 9.8درصد خوب امروز رفته بودم لباس بگیرم یارو بشکن میزد می گفت کت زنونه رو به چند تا پسر انداخته قیمت اصلی 130 بوده 180 داده رفته الان دو تا جوراب شده 20 تومن قبلا به این جورابا میگفتند جوارب پمپ بزینی میگفتند قیمتشم 2 تومن بود اگه وضع غربم اینطوری باشه به نظرم دیگه اخرالزمان شده
NYC or LA?

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، redbull ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان