کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
سلام دوستان عزیز
پیشاپیش سال نو ونوروز باستانی رو به تک تک شما تبریک وتهنیت میگم .آرزو میکنم تندرست وشاد باشید
اسم تاپیک هست اعلام نتایج لاتاری ولی تو این پست های آخر تنها نوشته ای که نمیشه دید راجع به نتایج است من از صمیم قلب آرزو میکنم که همه هموطن ها بخصوص اعضا این تاپیک آرامش همراه با امیدواری نسبت به آینده داشته باشند .مشکلاتی را که دوستان مطرح میکنند رو میشه از زاویه های متفاوتی بررسی کرد
1-کسانی هستند که همه چیز دارند از ثروت ورفاه ولی درسالهای آخر زندگی هستند وافسوس دوران جوانی را میخورند که نادانسته وبدون استفاده از دست داده اند واکنون با نگاه به گذشته فقط حسرت ایام جوانی را میخورند نمونه های عینی زیادی سراغ دارم چه از اقوام ونزدیکان ویا غریبه هاکه اگر فرصت باشد در نوشتار دیگری به آن میپردازم
2- کسانی هستند که تقریبا هیچ چیز ندارند نه ثروت ونه اندوخته علمی ونه تخصص کاری و روزگار را به بطالت میگذرانند وگذر عمر را نظاره گر هستند و منتظر دست هایی از غیب که زندگی آنها را متحول کندوهمیشه دررویاهای خود غوطه ورند
3-دسته ای هستند که تقریبا شبیه دو مورد بالا نیستند ولی افکاری مثبت دارند آنها منتظر یک فرصت هستند تا زندگی وآینده خود را تغییر دهند وبه اصطلاح راه میانبر را طی کنند این گروه نه افسوس گذشته را میخورند ونه منتظر کمک های غیبی هستند بلکه با برنامه وپشتکار آینده خود را اهسته آهسته ولی پیوسته به پیش میبرند واز فرصتی مثل لاتاری هم استفاده میکنند ولی خیلی زیاد آینده شان را به آن گره نمیزنند
دوستان خوبم شانس قبولی در لاتاری کمتر از یک درصد است ولی این درصد میتواند هم زیاد باشد وهم کم بطور مثال یک نفر سال هاست که ثبت نام میکند ولی خبری نمیشود ولی نفر دیگر همان سال اول ثبت نام قبول میشود وراهی دیار آرزوهایش میشود .
نمیخواهم دراین باره زیاد بنویسم فقط یادآوری است که نباید امید خودمان را از دست بدهیم ونباید هم خیلی زیاد به آن دلبسته بشویم .
ولی اعتقاد دارم با این پیش فرض که اگر قبول شدیم چه برنامه ای تدارک ببینیم که غافلگیر نشویم را مد نظر قرار دهیم زیرا همگی با این امید که اسممان در میآید ثبت نام کرده ایم.پس ناامیدی به خود راه ندهیم ودر این مسیر که قدم گذاشته ایم وآخرای خط است به یکدیگر امیدواری بدهیم .به امید موفقیت های روزافزون برای شما دوستان عزیز.همیشه تندرست وشاد باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan3832 ، Reza2018 ، limbo ، Abdorrezaa ، ebrahim1e ، copol ، bijan9 ، LORDAmiroo ، milad.abadani ، alirezanz
(2017-03-19 ساعت 22:19)farrokh33 نوشته:  سلام دوستان عزیز
پیشاپیش سال نو ونوروز باستانی رو به تک تک شما تبریک وتهنیت میگم .آرزو میکنم تندرست وشاد باشید
اسم تاپیک هست اعلام نتایج لاتاری ولی تو این پست های آخر تنها نوشته ای که نمیشه دید راجع به نتایج است من از صمیم قلب آرزو میکنم که همه هموطن ها بخصوص اعضا این تاپیک آرامش همراه با امیدواری نسبت به آینده داشته باشند .مشکلاتی را که دوستان مطرح میکنند رو میشه از زاویه های متفاوتی بررسی کرد
1-کسانی هستند که همه چیز دارند از ثروت ورفاه ولی درسالهای آخر زندگی هستند وافسوس دوران جوانی را میخورند که نادانسته وبدون استفاده از دست داده اند واکنون با نگاه به گذشته فقط حسرت ایام جوانی را میخورند نمونه های عینی زیادی سراغ دارم چه از اقوام ونزدیکان ویا غریبه هاکه اگر فرصت باشد در نوشتار دیگری به آن میپردازم
2- کسانی هستند که تقریبا هیچ چیز ندارند نه ثروت ونه اندوخته علمی ونه تخصص کاری و روزگار را به بطالت میگذرانند وگذر عمر را نظاره گر هستند و منتظر دست هایی از غیب که زندگی آنها را متحول کندوهمیشه دررویاهای خود غوطه ورند
3-دسته ای هستند که تقریبا شبیه دو مورد بالا نیستند ولی افکاری مثبت دارند آنها منتظر یک فرصت هستند تا زندگی وآینده خود را تغییر دهند وبه اصطلاح راه میانبر را طی کنند این گروه نه افسوس گذشته را میخورند ونه منتظر کمک های غیبی هستند بلکه با برنامه وپشتکار آینده خود را اهسته آهسته ولی پیوسته به پیش میبرند واز فرصتی مثل لاتاری هم استفاده میکنند ولی خیلی زیاد آینده شان را به آن گره نمیزنند
دوستان خوبم شانس قبولی در لاتاری کمتر از یک درصد است ولی این درصد میتواند هم زیاد باشد وهم کم بطور مثال یک نفر سال هاست که ثبت نام میکند ولی خبری نمیشود ولی نفر دیگر همان سال اول ثبت نام قبول میشود وراهی دیار آرزوهایش میشود .
نمیخواهم دراین باره زیاد بنویسم فقط یادآوری است که نباید امید خودمان را از دست بدهیم ونباید هم خیلی زیاد به آن دلبسته بشویم .
ولی اعتقاد دارم با این پیش فرض که اگر قبول شدیم چه برنامه ای تدارک ببینیم که غافلگیر نشویم را مد نظر قرار دهیم زیرا همگی با این امید که اسممان در میآید ثبت نام کرده ایم.پس ناامیدی به خود راه ندهیم ودر این مسیر که قدم گذاشته ایم وآخرای خط است به یکدیگر امیدواری بدهیم .به امید موفقیت های روزافزون برای شما دوستان عزیز.همیشه تندرست وشاد باشید

نمیشه همه رو تو سه دسته گنجوند Big Grin
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: redbull ، ebrahim1e ، copol ، farrokh33 ، alirezanz
ناامیدی بچه های تاپیک مضاعف شده چون حتی قبول هم بشیم هر روز یه حکم جدید واسه ویزا صادر میشه
امیدوارم هرجا میری یکی مثل خودت سرراهت باشه این جمله میتونه زیباترین دعای خیر ، یا بدترین اتفاق ممکن باشه ...
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، Farzad Immigrant ، ebrahim1e ، copol ، saeed_gh ، redbull ، farrokh33 ، hosseinix ، milad.abadani ، alirezanz
تلخ ترین قسمت اینه که تورم ۲۰ درصده و اونوقت حقوق کارمندا و همونا ۲۰ در صد اضافه میشه
منتها کارگر ۱۴ درصد میشه تیتر اول روزنامه ها ... معنی توهم پولی ادم درک میکنه . بزنیم ب جاده
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، Farzad Immigrant ، ebrahim1e ، copol ، alirezanz
دیگه کمتر از 12 ساعت به شروع سال جدید داریم. خب به امید خدا سال در پیش رو سال خوبی برای تمام ایرانیهای سرتاسر دنیا باشه و عیدتون هم مبارک. خواستم کمی جو رو عوض کنم و این اتمسفر ناامیدی رو از که تو اینجا چمبره انداخته رو عوض کنم. بهتر حداقل تو این چند ساعت و این روزها کمتر به مشکلات و بدبختی های زندگی فکر کنیم I wish you all a life full of health and joy. Happy New year, 1396, In advance.
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، ebrahim1e ، copol ، redbull ، saeed_gh ، limbo ، farrokh33 ، hosseinix ، mehre cyrus ، alirezanz
(2017-03-20 ساعت 01:57)redbull نوشته:  تلخ ترین قسمت اینه که تورم ۲۰ درصده و اونوقت حقوق کارمندا و همونا ۲۰ در صد اضافه میشه
منتها کارگر ۱۴ درصد میشه تیتر اول روزنامه ها ...  معنی توهم پولی ادم درک میکنه . بزنیم ب جاده
شاید روزنامه نگار تعجب کرده یه کسی به فکر کارگرا هست Big Grin
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: Farzad Immigrant ، ebrahim1e ، copol ، redbull ، limbo ، alirezanz
(2017-03-15 ساعت 02:27)Farzad Immigrant نوشته:  
(2017-03-15 ساعت 02:20)ebrahim1e نوشته:  
(2017-03-13 ساعت 00:44)1362amin1362 نوشته:  اميدوارم امسال همه شركت كننده ها برنده بشن و همچنين منتهي به دريافت ويزا بشن

سلام امین جان
خوبی داداش ؟؟؟ چه خبر ؟؟ یو اس خوش میگذره؟؟؟
ما که موندیم بد جور
هنوزم باورم نمیشه بازمونده شدم
واقعا شما روحیه خوبی دارید. من اگه تو موقعیت شما بودم شاید اعصابم خیلی داغون بود ولی ماشاله خودتو نباختی . هر چند قسمت بوده
دقیق یادم نیست ولی فکر کنم پارسال سپتامبر 2015 بودش که همه بچه های کلیر نشده از آنکارا خیلی نگران و ناراحت بودن. شما رو یاد دارم کاملا اون موقع هم روحیه ات خوب بود  Cool

ممنون فرزاد جان
موضوع اینه که چاره ای نداریم جز تحمل کردن شرایط
تحمل شرایط خیلی سخت شده
منم تصمیمم را گرفتم و حتما میرم حالا یو اس نشد یک کشور دیگه
واسه شما هم ارزوی موفقیت میکنم
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
پاسخ
تشکر کنندگان: Farzad Immigrant ، redbull ، Reza2018 ، copol ، limbo ، farrokh33 ، mehre cyrus ، alirezanz
غرض رفتن است نه رسیدن. زندگی کلاف سردرگمی است، به هیچ جا راه نمی برد، اما نباید ایستاد،

با این که می دانیم نخواهیم رسید، نباید ایستاد. وقتی هم که مردیم؛ مردیم به درک...!

صمد بهرنگی
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، redbull ، Reza2018 ، limbo ، farrokh33 ، Farzad Immigrant ، milad.abadani ، mehre cyrus ، alirezanz
: سال نو مبارک
برای هممون سالی پر از شادی و خبرای خوب ارزو میکنم Cool
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، limbo ، Reza2018 ، redbull ، farrokh33 ، Farzad Immigrant ، alirezanz
منم نو شدن سال و عید نوروز به همه تبریک میگم انشالله امسال سال آرزوها باشه
امیدوارم هرجا میری یکی مثل خودت سرراهت باشه این جمله میتونه زیباترین دعای خیر ، یا بدترین اتفاق ممکن باشه ...
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، copol ، farrokh33 ، Farzad Immigrant ، dv2017 ، alirezanz
سال نوی همه مبارک باشه سال خوبی باشه هرجا ک هستین سلامتی و موفقیت و ب ارزوهاتون هرچی ک هست برسین
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، limbo ، Farzad Immigrant ، copol ، farrokh33 ، dv2017 ، alirezanz
انقلاب هایی که با مشت های گره کرده شروع میشه با مشت های باز شده برای گدایی تموم میشه

تنها چیزی که میتونم بگم برام دعا کنید
۱.۵ ماه دیگه تلاشی بزنم ببینم چی میشه.
اگه نشد برا اونور .
خدافظ همگی.
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، limbo ، Reza2018 ، copol ، saeed_gh ، LORDAmiroo ، dxmt ، milad.abadani ، dv2017 ، alirezanz
مطمئن باشید کسایی که از ته دل با تمام وجود و با تمام نیت چیزی رو بخوان قطعا به اون میرسن شک نکنید، اصلا نمیدونید چه فلسفه ای این خواستن، اون چیزی رو که تو زندگی ارزوتونه با تمام وجودتون بخواید، بهش میرسید.
سال پر از موفقیت و شادی و حرکت رو به پیشرفت رو برای همه ایرانیا آرزو می کنم، امیدوارم تجربیات تلخ سال های گذشته رو دیگه مجددا تجربه نکنیم..
پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است.
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، Farzad Immigrant ، copol ، milad.abadani ، dv2017 ، alirezanz ، ebrahim1e
منابع مطلع به نقل از مقام‌های آمریکایی گزارش دادند دولت ایالات متحده قصد دارد برای افزایش ضریب امنیتی هواپیماهای خود محدودیت‌های تازه‌ای را برای مسافران هشت کشور در خاورمیانه و آفریقا اعمال کند.

طبق دستورالعملی که در ساعات آینده رسما اعلام خواهد شد مسافرانی که از این هشت کشور عازم آمریکا می‌شوند نمی‌توانند، لپ تاپ و انواع کامپیوترهای دستی (تبلت)، لوح‌های الکترونیکی و بعضی دیگر از تجهیزات کامپیوتری را با خود به داخل هواپیما آورند و باید آن‌ها را در قسمت بارگیری به همراه چمدان‌های خود تحویل دهند.

سی‌ان‌ان گزارش کرده، فرودگاه قاهره مصر، دوبی و ابوظبی امارات، آتاتورک استانبول، دوحه قطر، امان اردن، کویت، کازابلانکای مراکش و جده و ریاض عربستان سعودی فروگاه‌هایی هستند که این محدودیت‌ها قرار است در آن‌ها اعمال شود.

هیچ یک از مقام‌های وزارت امنیت داخلی و یا سازمان حمل و نقل و ترافیک ایالات متحده درباره‎ی این قانون صحبتی نکردند.

تنها بعد از ظهر روز دوشنبه، یک مقام آمریکایی به رویترز گفته این ممنوعیت به دنبال یک «تهدید تروریستی» اعمال می‌شود. به نظر می‎رسد این دستورالعمل بخشی از قوانین محدودیت‎ساز دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکاست که در مورد مسافران، پناهجویان و شهروندان کشورهای عمدتاً اسلامی پیاده می‌کند.

«آسوشیتدپرس» در همین ارتباط گزارش داده که «جان کلی» وزیر امنیت داخلی ایالات متحده در دو روز پیش در این ارتباط با نمایندگان کنگره‎ی آمریکا در تماس بوده است و از هفته‌ها پیش درباره‎ی آن گفتگوهایی انجام شده است.

با انتشار این خبر شرکت هواپیمایی «اردن ایرلانز» در توییتی نوشت که مسافران این خطوط دیگر اجازه ندارند بسیاری لوازم الکترونیکی خود را به داخل پروازهایی ببرند که مقصد آنها آمریکاست. با این حال این توییت دقایقی بعد حذف شد.

با این حال گزارش شد که این شرکت به مسافرانش اجازه نمی‌دهد به جز تلفن همراه و لوازم ضروری پزشکی لوازم الکترونیکی دیگری با خود به داخل هواپیما ببرند و همه‎ی آنها را باید در چمدان در بار مسافر قرار دهند.

نیویورک، شیکاگو، دیترویت و مونترال پروازهایی هستند که خطوط هواپیمایی اردن این ممنوعیت‌ها را در آن اعمال می‌کند.
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، limbo ، copol ، dv2017
(2017-03-21 ساعت 18:59)Farzad Immigrant نوشته:  منابع مطلع به نقل از مقام‌های آمریکایی گزارش دادند دولت ایالات متحده قصد دارد برای افزایش ضریب امنیتی هواپیماهای خود محدودیت‌های تازه‌ای را برای مسافران هشت کشور در خاورمیانه و آفریقا اعمال کند.

طبق دستورالعملی که در ساعات آینده رسما اعلام خواهد شد مسافرانی که از این هشت کشور عازم آمریکا می‌شوند نمی‌توانند، لپ تاپ و انواع کامپیوترهای دستی (تبلت)، لوح‌های الکترونیکی و بعضی دیگر از تجهیزات کامپیوتری را با خود به داخل هواپیما آورند و باید آن‌ها را در قسمت بارگیری به همراه چمدان‌های خود تحویل دهند.

سی‌ان‌ان گزارش کرده، فرودگاه قاهره مصر، دوبی و ابوظبی امارات، آتاتورک استانبول، دوحه قطر، امان اردن، کویت، کازابلانکای مراکش و جده و ریاض عربستان سعودی فروگاه‌هایی هستند که این محدودیت‌ها قرار است در آن‌ها اعمال شود.

هیچ یک از مقام‌های وزارت امنیت داخلی و یا سازمان حمل و نقل و ترافیک ایالات متحده درباره‎ی این قانون صحبتی نکردند.

تنها بعد از ظهر روز دوشنبه، یک مقام آمریکایی به رویترز گفته این ممنوعیت به دنبال یک «تهدید تروریستی» اعمال می‌شود. به نظر می‎رسد این دستورالعمل بخشی از قوانین محدودیت‎ساز دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکاست که در مورد مسافران، پناهجویان و شهروندان کشورهای عمدتاً اسلامی پیاده می‌کند.

«آسوشیتدپرس» در همین ارتباط گزارش داده که «جان کلی» وزیر امنیت داخلی ایالات متحده در دو روز پیش در این ارتباط با نمایندگان کنگره‎ی آمریکا در تماس بوده است و از هفته‌ها پیش درباره‎ی آن گفتگوهایی انجام شده است.

با انتشار این خبر شرکت هواپیمایی «اردن ایرلانز» در توییتی نوشت که مسافران این خطوط دیگر اجازه ندارند بسیاری لوازم الکترونیکی خود را به داخل پروازهایی ببرند که مقصد آنها آمریکاست. با این حال این توییت دقایقی بعد حذف شد.

با این حال گزارش شد که این شرکت به مسافرانش اجازه نمی‌دهد به جز تلفن همراه و لوازم ضروری پزشکی لوازم الکترونیکی دیگری با خود به داخل هواپیما ببرند و همه‎ی آنها را باید در چمدان در بار مسافر قرار دهند.

نیویورک، شیکاگو، دیترویت و مونترال پروازهایی هستند که خطوط هواپیمایی اردن این ممنوعیت‌ها را در آن اعمال می‌کند.

نخیر ، این آقای ترامپ ول کن نیست ، این داستان سر دراز دارد ، بابا یکی بیاد این شاس مغزو بندازه بیرون بخدا!!!!
ما جهنم ، آبروی آمریکا رو برد ، یعنی هرچی آمریکا توی تاریخش اعتبار جمع کرده بود در کسری از ثانیه آقای ترامپ به باد داد
دارم به این نتیجه میرسم که جای امریکا برم روسیه ، حداقل ثبات داره Big Grin
اگه لاتاری شد که خیلی هم عالی ، اگه نشد اسکیل وورکر کانادا یا استرالیا ، بازم نشد میزنیم به جاده ، اونم نشد ، خب نمیشه دیگه چیکار کنم زوری که نیست!

خر ما از کرگی کره خر بود
Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Farzad Immigrant ، hosseinix ، mehre cyrus

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان