کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-07-21 ساعت 17:02)American Darlin نوشته:  
(2017-07-21 ساعت 16:46)farrokh33 نوشته:  سلام دوست عزیز
باید بنویسی دانشجوی دوره کاردانی
با سلام بر شما

یعنی باید متنی بنویسم یا توی گزینه های انتخابی هست ؟
بعدش اینکه اطلاع دارید اندازه ی عکس باید چقدر باشه ؟ من یه جا میبینم نوشته 240 کیلوبایت یه جا دیگه نوشته 120 کیلوبایت !
بازم در رابطه با عکس
این ژرفای تصویر / عمق رنگ که میگن باید 24 بیت کالر باشه مهمه ؟ عکاسیها رعایت میکنن خودشون یا باید حتما بگیم ؟

وسواس عکس شده معضلی برا من

سلام دوست عزیز
عجله نکن معمولا چند روز قبل از ثبت نام تاپیکی باز میشه وهمه اطلاعات ثبت نام رو اونجا مینویسند هم راجع به اطلاعات فرم ثبت نام وهم اندازه عکس .احتمالا امسال برا 6کشور ممکنه فرم مخصوص وشرایط دیگه ای هم بخوان باید منتظر بمانیم
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، dv2017 ، shahin61 ، ostokhan
(2017-07-22 ساعت 01:02)farrokh33 نوشته:  سلام دوست عزیز
عجله نکن معمولا چند روز قبل از ثبت نام تاپیکی باز میشه وهمه اطلاعات ثبت نام رو اونجا مینویسند هم راجع به اطلاعات فرم ثبت نام وهم اندازه عکس .احتمالا امسال برا 6کشور ممکنه فرم مخصوص وشرایط دیگه ای هم بخوان باید منتظر بمانیم
خدا کنه تاپیک رو بزنن چون ظاهرا دیگه از این تاپیکهای اطلاعات راجب لاتاری ها نمیبینیم ، سال گذشته زده شد ؟
حالا میگم که شما قبلا داشتی یه سفرنامه مینوشتی راجب سفرتون به میامی فکر کنم که کاملش نکردین ، سفرنامه ی بسیار شیرین و خوبی بود و من هر قسمتشو با لذت کامل میخوندم ، فکر کنم بخش رسیدنتون به میامی بیچ بود که نتایج لاتاری اومد و دیگه ادامه سفرنامه رو ندیدیم
اگر فرصت شد ادامه شو بنویسید برامون لذت ببریم Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، shahin61 ، farrokh33 ، ostokhan
(2017-07-22 ساعت 01:02)farrokh33 نوشته:  
(2017-07-21 ساعت 17:02)American Darlin نوشته:  
(2017-07-21 ساعت 16:46)farrokh33 نوشته:  سلام دوست عزیز
باید بنویسی دانشجوی دوره کاردانی
با سلام بر شما
بعدش اینکه اطلاع دارید اندازه ی عکس باید چقدر باشه ؟ من یه جا میبینم نوشته 240 کیلوبایت یه جا دیگه نوشته 120 کیلوبایت !
بازم در رابطه با عکس
این ژرفای تصویر / عمق رنگ که میگن باید 24 بیت کالر باشه مهمه ؟ عکاسیها رعایت میکنن خودشون یا باید حتما بگیم ؟
سلام دوست عزیز
سلام دوست عزیز
توی قسمت مربوط به تحصیلات Some university courses رو انتخاب کنید
[عکس: ynf1_education.png]

در مورد اندازه عکس هم بعد از آپلود عکس ، یکسری چیزا کنترل میشه که فکر کنم عمق رنگ هم شامل بشه و اگه درست نباشه ارور میده که به راحتی میتونید درستش کنید . استاندارد عکس مورد نظر رو حتما بهشون یادآوری کنید ( با اینکه همشون میگن میدونن ) و بعد از اینکه عکس آماده شد خودتون حتما چک کنید خصوصا تاریخ ثبت عکس رو .

اما
همونطور که فرخ عزیز گفتن عجله نکنید چون یه تاپیک در این رابطه توی روزهای ثبت نام باز میشه .
موفق باشید
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، American Darlin ، farrokh33 ، ostokhan
(2017-07-22 ساعت 07:19)dv2017 نوشته:  
(2017-07-22 ساعت 01:02)farrokh33 نوشته:  
(2017-07-21 ساعت 17:02)American Darlin نوشته:  با سلام بر شما
بازم در رابطه با عکس
سلام دوست عزیز
سلام دوست عزیز
در مورد اندازه عکس هم بعد از آپلود عکس ، یکسری چیزا کنترل میشه که فکر کنم عمق رنگ هم شامل بشه و اگه درست نباشه ارور میده که به راحتی میتونید درستش کنید . استاندارد عکس مورد نظر رو حتما بهشون یادآوری کنید ( با اینکه همشون میگن میدونن ) و بعد از اینکه عکس آماده شد خودتون حتما چک کنید خصوصا تاریخ ثبت عکس رو .
با تشکر از راهنمییتون
فقط تاریخ ثبت عکس چیه ؟ تا حالا چیزی راجب این ندیدم ، منظورتون همین قانونه که عکس حداکثر مال 6 ماه قبل از لاتاری باشه دیگه ؟
من اصلا انتظار ندارم عکاسی بلد باشه واسه لاتاری بگیره
خودم اومدم رو یه کاغذ کوچیک جزئیات و شرایطو نوشتم که بهش بگم رعایت کنه
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، farrokh33 ، ostokhan ، shahin61
(2017-07-22 ساعت 13:29)American Darlin نوشته:  
(2017-07-22 ساعت 07:19)dv2017 نوشته:  سلام دوست عزیز
با تشکر از راهنمییتون
فقط تاریخ ثبت عکس چیه ؟ تا حالا چیزی راجب این ندیدم ، منظورتون همین قانونه که عکس حداکثر مال 6 ماه قبل از لاتاری باشه دیگه ؟
من اصلا انتظار ندارم عکاسی بلد باشه واسه لاتاری بگیره
خودم اومدم رو یه کاغذ کوچیک جزئیات و شرایطو نوشتم که بهش بگم رعایت کنه
بله منظورم همون تاریخ گرفته شدنه عکسه
کار درستی انجام دادید درصورتی که در نظر داشته باشید عکستون رو عکاسی بگیره ، باید موارد درج شده رو حتما قبل از ارسال عکس خودتون چک کنید. اونقدر توی اون ایام همه جا آگهی عکس و ثبت نام هست که باعث میشه بهشون اعتماد بشه و گاها گند میزنن
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، farrokh33 ، ostokhan ، shahin61 ، alirezanz
(2017-07-22 ساعت 14:31)dv2017 نوشته:  بله منظورم همون تاریخ گرفته شدنه عکسه
کار درستی انجام دادید درصورتی که در نظر داشته باشید عکستون رو عکاسی بگیره ، باید موارد درج شده رو حتما قبل از ارسال عکس خودتون چک کنید
همون رزولوشن و عمق رنگ و رتوش نشدن و ... اینا منظرتونه دیگه ؟ چون شنیدم اگر عکس مشکل داشته باشه خود آپلودر ارور میده
ولی راهی هست که بتونیم عمق رنگ رو ببینیم ؟ من از طریق پروپرتیس عکس میرم به سربرگ دیتیلز و بعد گزینه ی Bit Depth رو میبینم ، آیا عمق رنگ همین گزینه ست ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، farrokh33 ، ostokhan ، shahin61
(2017-07-22 ساعت 15:11)American Darlin نوشته:  
(2017-07-22 ساعت 14:31)dv2017 نوشته:  بله منظورم همون تاریخ گرفته شدنه عکسه
کار درستی انجام دادید درصورتی که در نظر داشته باشید عکستون رو عکاسی بگیره ، باید موارد درج شده رو حتما قبل از ارسال عکس خودتون چک کنید
همون رزولوشن و عمق رنگ و رتوش نشدن و ... اینا منظرتونه دیگه ؟ چون شنیدم اگر عکس مشکل داشته باشه خود آپلودر ارور میده
ولی راهی هست که بتونیم عمق رنگ رو ببینیم ؟ من از طریق پروپرتیس عکس میرم به سربرگ دیتیلز و بعد گزینه ی Bit Depth رو میبینم ، آیا عمق رنگ همین گزینه ست ؟
توی دستور العمل گفته که یک عکس باید چه خصوصیاتی داشته باشه مثلا مواردی مثل سایز  و اینکه موقعیت صورت(افقی و عمودی و فاصله با گوشه ها ) چگونه باشه ، اینارو آپلودر تشخیص میده اما مواردی مثل  سایه ، موقعیت صورت ، عینک ، تاریخ و ... اینها رو آپلودر چک نمیکنه .
بله درسته ، یکی از راههای فهمیدن عمق عکس اینه که شما گفتید . به نظرم ACDsee برای اینجور کارا هم خوبه هم ساده .
به لینک زیر سر بزنید اطلاعات خوبی در رابطه با عکس هست
شرایط عکس متقاضی
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، farrokh33 ، ostokhan ، shahin61 ، jalayevatan ، alirezanz
(2017-07-27 ساعت 13:11)BlueMooooon نوشته:  
(2017-06-30 ساعت 17:37)American Darlin نوشته:  دوستان «بولتن» یعنی چی ؟ میشه یه توضیح مختصری بدبن ؟
محل قرار دادن کارنتی ها
مرسی ، فقط اینکه من هنوز دقیقا نمیدونم کارنت یعنی چی
نامه ی اول نامه ی قبولیه و نامه ی دوم که جایگزین نامه ی اول میشه نامه ی دعوت به مصاحبه ست درسته ؟
پس یعنی موقعی که کارنت میشیم هیچ گونه اطلاعی به ما نمیدن و خودمون باید از توی سایت بولتین متوجه بشیم
پس دقیقا نامه دعوت به مصاحبه بعد از اعلام کارنتیها برامون ارسال میشه یا قبلش ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
(2017-07-27 ساعت 13:11)BlueMooooon نوشته:  
(2017-06-30 ساعت 17:37)American Darlin نوشته:  دوستان «بولتن» یعنی چی ؟ میشه یه توضیح مختصری بدبن ؟

محل قرار دادن کارنتی ها
شماره کیسهایی رو که ظرف دو ماه آینده به جریان میافته رو طی جدولی بنام بولتن ویزا ماهانه اعلام میکنن( visa bulletin) و اصطلاحا کارنت میشید و بعد از اون باید منتظر نامه دوم باشید که محل و زمان مصاحبه رو به شما اعلام میکنن.
موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، hasti1985 ، jalayevatan ، farrokh33
(2017-07-28 ساعت 01:05)mfarazz نوشته:  شماره کیسهایی رو که ظرف دو ماه آینده به جریان میافته رو طی جدولی بنام بولتن ویزا ماهانه اعلام میکنن( visa bulletin) و اصطلاحا کارنت میشید و بعد از اون باید منتظر نامه دوم باشید که محل و زمان مصاحبه رو به شما اعلام میکنن.
موفق باشید
پس با این حساب ما میتونیم کلا به سایت ویزا بولتین سر نزنیم و فقط منتظر نامه ی دوم باشیم دیگه ؟
چون ظاهرا هیچ کاری توی سایت بولتین انجام نمیدیم و فقط میفهمیم که پرونده مون به جریان افتاده
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
(2017-07-28 ساعت 11:46)American Darlin نوشته:  
(2017-07-28 ساعت 01:05)mfarazz نوشته:  شماره کیسهایی رو که ظرف دو ماه آینده به جریان میافته رو طی جدولی بنام بولتن ویزا ماهانه اعلام میکنن( visa bulletin) و اصطلاحا کارنت میشید و بعد از اون باید منتظر نامه دوم باشید که محل و زمان مصاحبه رو به شما اعلام میکنن.
موفق باشید
پس با این حساب ما میتونیم کلا به سایت ویزا بولتین سر نزنیم و فقط منتظر نامه ی دوم باشیم دیگه ؟
چون ظاهرا هیچ کاری توی سایت بولتین انجام نمیدیم و فقط میفهمیم که پرونده مون به جریان افتاده
به سایت بولتین سر بزنید بهتره تا بتونید به موقع مدارکتون و آماده کنید و برنامه ریزیهای لازم انجام بدید.
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، alirezanz ، jalayevatan ، farrokh33
ااااااااااااااااااااااااااااااااا

اینجا هنوز بازه کههههههههههههههه

درشو تخته نکردن؟؟؟؟؟

الان دیدم

از این به بعد با چرتو پرتام محشورتون (درست گفتم؟ Big Grin ) می کنم Wink
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، dv2017 ، shahin61 ، nargol1990 ، farrokh33 ، limbo
(2017-07-29 ساعت 12:22)alirezanz نوشته:  ااااااااااااااااااااااااااااااااا

درشو تخته نکردن؟؟؟؟؟

الان دیدم

از این به بعد با چرتو پرتام محشورتون (درست گفتم؟ Big Grin  ) می کنم Wink
هنوز نبستنش علیرضا خان
رسیدن بخیر
منتظریم . بسم الله Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، shahin61 ، alirezanz ، farrokh33
(2017-07-29 ساعت 16:35)dv2017 نوشته:  
(2017-07-29 ساعت 12:22)alirezanz نوشته:  ااااااااااااااااااااااااااااااااا

درشو تخته نکردن؟؟؟؟؟

الان دیدم

از این به بعد با چرتو پرتام محشورتون (درست گفتم؟ Big Grin  ) می کنم Wink
هنوز نبستنش علیرضا خان
رسیدن بخیر
منتظریم . بسم الله Wink

یکم نفس بگیرم شروع میکنم Cool

شما خوبییییییی Wink

این چن ماه نبودم چه خبر؟؟ Tongue

لرد چی شد؟ توبه کرد؟

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: nargol1990 ، shahin61 ، dv2017 ، jalayevatan ، farrokh33
@dv2017@ جان امضاتو بنگر Big Grin

Wink

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان