کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-07-14 ساعت 01:20)ostokhan نوشته:  
(2017-07-13 ساعت 21:03)azimi1989 نوشته:  
(2017-07-13 ساعت 00:34)ostokhan نوشته:  خوشبختانه یا شوربختانه دیگه ما استرس ویزا و بن  رو نداریم...
از 7 دولت آزادیم.......... بازم شکرش باقیه
امیدوارم این بن رو تمدید نکنن. برنامه های مسافران عازم به هم میخوره در این صورت

به به داش فرزاد گل، چه خبرا؟
حاجی خداوکیلی دیگه دارم اووردوز میکنم، زده به سرم ، دارم روانی میشم ، از هر زاویه ای به داستان نگاه میکنم میبینم در بهترین شرایط تا 32 سالگی باید این خراب شده رو تحمل کنم البته حداقل!!!! یعنی چهااااااار سال، اوه مای شت خخخخخ، تازه اگه تا اون موقع قوانین مهاجرت عوض نشده باشه ، من دچار انواع بیماری های ناشی از آلودگی هوا نشده باشم ، انگیزه و انرژی و ... داشته باشم ، آخه میدونی یکی از دوستام چهار سال از من بزرگتره چهار سال پیش مثل الان من برنامه ریزی کرد که بره ، الان بعد از چهااااار سال شرایطش آماده شده ، بهش میگم دردت چیه خب برو دیگه ، میگه علی دیگه هیچ حس و حالی برام نمونده ، این چهار سال رسم کشیده شد ، پوستم کنده شد، دیگه انرژی ندارم تازه دوباره برم اونطرف از صفر شروع کنم واقعا دیگه نمیکشم، البته حق هم داره بنده خدا خیلی زحمت کشید، میترسم منم به سرنوشت همون دچار بشم ، یعنی تا حدودی شدم ، الان تازه یک سال و نیم گذشته دیگه انرژی ندارم ، سه سال دیگه فکر کنم کلا....

هییییییی خداااااا ، اینا رو ولش ، فرزاد جان دیگه چطوری Big Grin

سلام بر تو بزرگوار.
والا از تو چه پنهان بنده دیگه قید بیرون رفتن از ایران رو زدم چون نمیشه. آقا خب وقتی نمیشه، نمیشه دیگه هر چند برای همیشه فکر و ذهنم درگیر بیرون رفتن از خرابشده میمونه. پشت گوشم رو دیدم آمریکا رو هم دیدم. اروپا هم همینطور و در کل هر جا سختی های خودش رو داره. خواستم تحصیلی برم که مقاله م اکسپت نشد و بدون مقاله هم نمیشه کمک هزینه یا بورسیه ای گرفت. پول هم در بساط نداریم که از طریق سرمایه بریم. خلاصه دیگه نخوام تکرار مکررات کنم.
باز برو خدارو شکر کن شاغلی. هم سنیم ولی تازه سر این سن باید بریم آزمون استخدامی بدیم که یه نفر کلا میخواد . خب اونم دیگه معلومه تکلیفش چیه.
خلاصه عین پرنده از این شاخه به اون شاخه میپرم و به هر ریسمانی یه چنگی میزنم که یجوری بشه ولی خب از قدیم میگن کسی که از این شاخه ممیپره به اون یکی هیچ شتی نمیشه  Big Grin  .
اون رفیقتم حق داره بابا مرز سی سالگی رو رد کرده ولی خب اگه کارهاش جور شده مغز خر خورده نره  Big Grin  حتی اگه شده زمانی که میخواد تابوت رو اونجا بزارن باید رفت و کند. حتما حتما وظیفه ت رو انجام بده و راهیش کن بره که بعدا عینهو..... Big Grin  پشیمون میشه. تو هم جور شد برو اصلا شک نکن. اینجا جای زندگی نیست. هر طوری برات جور شد میرم. اگرم یه زمان برای خودمم جور شه با کله میرم هرچند امیدی ندارم ولی باید رفت. متاسفانه آینده مبهمی تو کشورمون هست که مطمئنا هر سال بدتر میشه و هر کی بره برده. من فکر میکنم تو مهاجرت علاوه بر تلاش خودت یه جو شانس هم خیلی خیلی موثره که باید داشته باشیش حتما
راااااااااااااااااااااااااااااااااااااااستی خودت چطوری
How the life treating with you dude
Big Grin   Cool

چاکرتیم حاجی، والا من که دیگه درگیر شدم ، دارم میرم جلو ، هر چه پیش آید خوش آید ، چون امیدی که ندارم حداقل به امید رفتن زندگی میکنم شاید یه فرجی بشه ، این رفیقم که واقعا دیگه بریده ، انقدر بهش گفتم خر نشو برو حیفه که قاطی کرد فحشم داد خخخخخخ، تمام تلاشمو دارم میکنم امیدوارم بشه ، چون زندگی تو این مملکت واقعا مرگ تدریجیه ، بدبختی دست و دلم به کار دیگه نمیره ، یعنی مثلا مادرم گیر داده میگه ازدواج کن اما من از ترس اینکه درگیر زن و زندگی بشم و نتونم برم این قضیه رو منتفی کردم ، خلاصه همه چی تحت شعاع مهاجرته که اخرشم معلوم نیست اصلا بشه یا نشه ، اگه نشه واقعا کل زندگی و جوونیم حیف شده ، اکه هم بشه حداقل دلم نمیسوزه که اینهمه سال خودمو عذاب دادم که بتونم برم .
اگه لاتاری شد که خیلی هم عالی ، اگه نشد اسکیل وورکر کانادا یا استرالیا ، بازم نشد میزنیم به جاده ، اونم نشد ، خب نمیشه دیگه چیکار کنم زوری که نیست!

خر ما از کرگی کره خر بود
Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farrokh33 ، shahin61 ، jalayevatan ، mehre cyrus
(2017-07-14 ساعت 10:46)ostokhan نوشته:  
(2017-07-14 ساعت 03:24)NarCssuS نوشته:  
(2017-07-14 ساعت 02:31)ostokhan نوشته:  منظورتون از نتایج چیه؟
نتایج لاتاری یا نتیجه کلیرنس کیس؟

نتیجه کلیرنس کیس. بعد از مصاحبه برای گرفتن ویزا...

وبسایت سیس
https://ceac.state.gov/ceacstattracker/status.aspx

ممنونم، ولی ceac همش ارور میده:
Invalid Immigrant Visa Case Number.
CN: 2014AS73XX/کیس ۲نفره/رویت نامه اول:۱۴ می/ارسال مدارک:۱ جون/کارنت:۹ آپریل/نامه دوم:۱۷ آپریل/مدیکال:۲۰ جون/مصاحبه:۲۵ جون، آنکارا-->ایروان/نتیجه مصاحبه: برگه ابی/آپدیت:۲۶ جون،۲۸ جولای(با ایمیل)،۱۳ آگوست،۲سپتامبر/مقصد نهایی: کالیفرنیا--->سرمون بی کلاه و ویزا موند
CN: 2017AS72XX/کیس ۲نفره
^_^Don't give up on your HOPES & DREAMS.... The BESTS are about to happen... Cheer up & smile
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farrokh33
(2017-07-14 ساعت 22:41)NarCssuS نوشته:  
(2017-07-14 ساعت 10:46)ostokhan نوشته:  
(2017-07-14 ساعت 03:24)NarCssuS نوشته:  نتیجه کلیرنس کیس. بعد از مصاحبه برای گرفتن ویزا...

وبسایت سیس

خب لابد کیس نامبرتون رو در برخی حروف مثل 0 یا o اشتباه وارد میکنید و یا اینکه از منوی کشویی نوع کتگوری ویزاتون رو اشتباه میزنید. در غیر اینصورت با بخش ساپورت اداره از طریق ایمیل برقراری ارتباط و کمک کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، farrokh33
(2017-07-14 ساعت 19:01)azimi1989 نوشته:  
(2017-07-14 ساعت 01:20)ostokhan نوشته:  
(2017-07-13 ساعت 21:03)azimi1989 نوشته:  به به داش فرزاد گل، چه خبرا؟
حاجی خداوکیلی دیگه دارم اووردوز میکنم، زده به سرم ، دارم روانی میشم ، از هر زاویه ای به داستان نگاه میکنم میبینم در بهترین شرایط تا 32 سالگی باید این خراب شده رو تحمل کنم البته حداقل!!!! یعنی چهااااااار سال، اوه مای شت خخخخخ، تازه اگه تا اون موقع قوانین مهاجرت عوض نشده باشه ، من دچار انواع بیماری های ناشی از آلودگی هوا نشده باشم ، انگیزه و انرژی و ... داشته باشم ، آخه میدونی یکی از دوستام چهار سال از من بزرگتره چهار سال پیش مثل الان من برنامه ریزی کرد که بره ، الان بعد از چهااااار سال شرایطش آماده شده ، بهش میگم دردت چیه خب برو دیگه ، میگه علی دیگه هیچ حس و حالی برام نمونده ، این چهار سال رسم کشیده شد ، پوستم کنده شد، دیگه انرژی ندارم تازه دوباره برم اونطرف از صفر شروع کنم واقعا دیگه نمیکشم، البته حق هم داره بنده خدا خیلی زحمت کشید، میترسم منم به سرنوشت همون دچار بشم ، یعنی تا حدودی شدم ، الان تازه یک سال و نیم گذشته دیگه انرژی ندارم ، سه سال دیگه فکر کنم کلا....

هییییییی خداااااا ، اینا رو ولش ، فرزاد جان دیگه چطوری Big Grin

سلام بر تو بزرگوار.
والا از تو چه پنهان بنده دیگه قید بیرون رفتن از ایران رو زدم چون نمیشه. آقا خب وقتی نمیشه، نمیشه دیگه هر چند برای همیشه فکر و ذهنم درگیر بیرون رفتن از خرابشده میمونه. پشت گوشم رو دیدم آمریکا رو هم دیدم. اروپا هم همینطور و در کل هر جا سختی های خودش رو داره. خواستم تحصیلی برم که مقاله م اکسپت نشد و بدون مقاله هم نمیشه کمک هزینه یا بورسیه ای گرفت. پول هم در بساط نداریم که از طریق سرمایه بریم. خلاصه دیگه نخوام تکرار مکررات کنم.
باز برو خدارو شکر کن شاغلی. هم سنیم ولی تازه سر این سن باید بریم آزمون استخدامی بدیم که یه نفر کلا میخواد . خب اونم دیگه معلومه تکلیفش چیه.
خلاصه عین پرنده از این شاخه به اون شاخه میپرم و به هر ریسمانی یه چنگی میزنم که یجوری بشه ولی خب از قدیم میگن کسی که از این شاخه ممیپره به اون یکی هیچ شتی نمیشه  Big Grin  .
اون رفیقتم حق داره بابا مرز سی سالگی رو رد کرده ولی خب اگه کارهاش جور شده مغز خر خورده نره  Big Grin  حتی اگه شده زمانی که میخواد تابوت رو اونجا بزارن باید رفت و کند. حتما حتما وظیفه ت رو انجام بده و راهیش کن بره که بعدا عینهو..... Big Grin  پشیمون میشه. تو هم جور شد برو اصلا شک نکن. اینجا جای زندگی نیست. هر طوری برات جور شد میرم. اگرم یه زمان برای خودمم جور شه با کله میرم هرچند امیدی ندارم ولی باید رفت. متاسفانه آینده مبهمی تو کشورمون هست که مطمئنا هر سال بدتر میشه و هر کی بره برده. من فکر میکنم تو مهاجرت علاوه بر تلاش خودت یه جو شانس هم خیلی خیلی موثره که باید داشته باشیش حتما
راااااااااااااااااااااااااااااااااااااااستی خودت چطوری
How the life treating with you dude
Big Grin   Cool

چاکرتیم حاجی، والا من که دیگه درگیر شدم ، دارم میرم جلو ، هر چه پیش آید خوش آید ، چون امیدی که ندارم حداقل به امید رفتن زندگی میکنم شاید یه فرجی بشه ، این رفیقم که واقعا دیگه بریده ، انقدر بهش گفتم خر نشو برو حیفه که قاطی کرد فحشم داد خخخخخخ، تمام تلاشمو دارم میکنم امیدوارم بشه ، چون زندگی تو این مملکت واقعا مرگ تدریجیه ، بدبختی دست و دلم به کار دیگه نمیره ، یعنی مثلا مادرم گیر داده میگه ازدواج کن اما من از ترس اینکه درگیر زن و زندگی بشم و نتونم برم این قضیه رو منتفی کردم ، خلاصه همه چی تحت شعاع مهاجرته که اخرشم معلوم نیست اصلا بشه یا نشه ، اگه نشه واقعا کل زندگی و جوونیم حیف شده ، اکه هم بشه حداقل دلم نمیسوزه که اینهمه سال خودمو عذاب دادم که بتونم برم .

ان شااله هم تو بری و هم شرایطی برای مابقی جوونها محیا باشه. اره وقتی متاهل بشی از یه سری ارزوهات باید بگذری و یکی دیگه هم تو زندگی تصمیم گیرنده هست که ممکنه اصلا اهل مهاجرت نباشه . بنابراین هر گلی به سرت زدی تو مجردی بزن
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، farrokh33
(2017-07-14 ساعت 13:38)dadyar نوشته:  سلام دوستان
نزدیک سه ماه است که درگیر لاتاری 2018 هستیم
احتمالاً هم تا 15 ماه دیگر این قضیه ادامه پیدا خواهد نمود .
در این مدت ، زمان زیادی را صرف تحقیق و مشورت از دوستان در اینخصوص نمودم
در گروههای مختلف هم عضو شدم و از نظرات آنها هم استفاده نمودم و به نتیجه ذیل رسیدم ، احساس نمودم نظر خود را به اشتراک بگذارم شاید بدرد هم وطنهایم بخورد.
باتوجه به قوانینی که آقای ترامپ وضع نموده و تأثیرش هم اکنون زندگی بچه های لاتاری 2017 را به هم ریخته است، احتمالاً این آشفتگی را ما در طول یکسال آینده تجربه خواهیم نمود .
الان هم مصوبه ای را تصویب نموده که هر کشور مکلف است اطلاعات شهروندهایی که درخواست ویزا داده اند در اختیار دولت آمریکا قرار دهد ، والا برای آن افراد ویزا صادر نمی کند .
با این تفاسیر احتمال اینکه ما در سال آینده بتوانیم از طریق لاتاری 2018 ویزا بگیریم ، خیلی زیاد نمی باشد .
هر چند که پروسه اداری آنرا من خودم به عنوان صرفاً کسب یک تجربه و احتمال بدست آوردن یک فرصت دنبال می کنم ، ولیکن برنامه زندگیم را برای مهاجرت به آمریکا برای سال آینده نمی بندم .
اگر تا سال آینده همانطور که تقدیر با ما یار بود و برنده لاتاری 2018 شدیم ، توانستم با انجام مراحل اداری لاتاری موفق به اخذ ویزا آمریکا شویم ، آنگاه دو فرصت ششماهه و دوساله برای مهاجرت کامل به آمریکا داریم .
یک فرصت حداکثر شش ماهه که مربوط به تاریخ اعتبار ویزا می شود که اگر توانستیم خود را در آن بازه زمانی برای مهاجرت آماده می نماییم ،
در غیر اینصورت می توانیم با سفر به آمریکا و اخذ گرین کارت (در یک فاصله 45 روز) درخواست پاس سفید بدهیم و به مدت 2 سال به ایران برگردیم و از فرصت بوجود آماده استفاده نموده و با آمادگی کامل و خیال راحت برای باقیمانده عمر تصمیم گیری نماییم .
بنابراین من به شخصه هیچ تغییری در برنامه های زندگیم تا گرفتن اخذ ویزا نخواهم داد .
و حتی سفر به کشور همسایه جهت مصاحبه را سفری تفریحی برنامه ریزی می نمایم که در کنارش مصاحبه و انجام آزمایشهای پزشکی هم می باشد .

البته شما کار صحیح میکنه. واقعا پرونده کلیرنسی های 2017 و کل کیس های 2018 این شش کشور در هاله ای از ابهام.
در کل این آقای ترامپ عملا داره نشون میده با این کارهاش که آقاجان ما مهمون نمیخواهیم و دیگه بیش از این مهاجر نمیگیریم. مطمئنا این طرح جدیدشون در رابطه با ارائه اطلاعات کشورها به سفارت های امریکا دال بر همین موضوع و ظاهرا خیالاتی رو برای اضافه کردن کشورهای دیگه به لیست بن رو داره
امیدوارم این آقا دیگه برای 4 سال بعدی انتخاب نشه که اگه بشه واقعا دیگه برای ما ایرانیها امریکا رفتن میشه چیزی تو مایه های پشت گوش رو دیدن
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، dv2017 ، shahin61 ، jalayevatan
(2017-07-15 ساعت 00:35)ostokhan نوشته:  
(2017-07-14 ساعت 22:41)NarCssuS نوشته:  
(2017-07-14 ساعت 10:46)ostokhan نوشته:  وبسایت سیس

خب لابد کیس نامبرتون رو در برخی حروف مثل 0 یا o اشتباه وارد میکنید و یا اینکه از منوی کشویی نوع کتگوری ویزاتون رو اشتباه میزنید. در غیر اینصورت با بخش ساپورت اداره از طریق ایمیل برقراری ارتباط و کمک کنید

نه، درست وارد میکنم، o نداره کیس نامبر. به چه ایمیلی باید ایمیل بزنم؟ برای شماها چیزی میاد؟ مصاحبه ی پدر مادر من حدود ۱ ماه پیش بوده و از اون موقع همین اروررو میده.
یه سوال، بعد از مصاحبه، یه ایمیل اومد که توش درخوست یه سری اطلاعات کردن و به همون ایمیل اطلاعات رو فرستادم. باید به جای دیگه ای میفرستادم؟
CN: 2014AS73XX/کیس ۲نفره/رویت نامه اول:۱۴ می/ارسال مدارک:۱ جون/کارنت:۹ آپریل/نامه دوم:۱۷ آپریل/مدیکال:۲۰ جون/مصاحبه:۲۵ جون، آنکارا-->ایروان/نتیجه مصاحبه: برگه ابی/آپدیت:۲۶ جون،۲۸ جولای(با ایمیل)،۱۳ آگوست،۲سپتامبر/مقصد نهایی: کالیفرنیا--->سرمون بی کلاه و ویزا موند
CN: 2017AS72XX/کیس ۲نفره
^_^Don't give up on your HOPES & DREAMS.... The BESTS are about to happen... Cheer up & smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و درود بر یک یک عزیزان که تنور این تایپیک رو گرم نگه میدارند
این قضیه دور دوم چیه؟؟
یک روز بر گونه این مملکت یک بوسه
و بالای سرش یک یادداشت می گذارم
و می روم:
"آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."

پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، shahin61 ، saeed_gh
(2017-07-15 ساعت 03:19)هووخشتره نوشته:  سلام و درود بر یک یک عزیزان که تنور این تایپیک رو گرم نگه میدارند
این قضیه دور دوم چیه؟؟
سلام
قضیه ای نیست اقا.
تو تاریخ لاتاری دو سال اومدن تو ماه سپتامبر حدود ده هزار نفر سلکت شده بیشتر انتخاب کردن. ولی امسال خبری نیست.
برو به زندگی برس و این دور دوم رو از مغزت بیرون کن
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، gbtm ، farrokh33 ، jalayevatan
رفقای خوش شانس یا کم شانس. جهت تغییر فضای ترامپی کسی میدونه چجوری میشه سیزن جدید got رو دید ؟
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، dv2017 ، ostokhan ، shahin61 ، jalayevatan ، LORDAmiroo ، alirezanz
سلام دوستان
من و همسرم امسال برای چندمین بار امسال ثبت نام کردیم و خوشبختانه همسرم با کیس نامبر 4500 برنده شد.البته تو این فاصله بچه مون هم به دنیا اومد و شدیم 3 نفر.
فرم 260 پر کردیم ولی 2 روز بعد از تکمیل فرمها فهمیدیم قسمت مدارک تحصیلی را ناقص پر کرده بودیم و درخواست آنلاک دادیم.
حالا دو تا سوال دارم:
1-این آنلاک کردن تو مدت زمان کم هم میتونه کارنت شدن و زمان مصاحبه را عقب بندازه یا تاثیر زیادی نداره؟
2-همسرم 2 تا عموی پولدار و معتبر اونجا داره.حالا اگر شرایط داشتن فامیل درجه 1 برای گرفتن ویزا تصویب بشه و بگن بدون اون ویزا نمیدن این میتونه به ما کمک کنه یا باید دنبال یه راه دیگه باشیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-17 ساعت 14:41)sheghi نوشته:  رفقای خوش شانس یا کم شانس. جهت تغییر فضای ترامپی کسی میدونه چجوری میشه سیزن جدید got رو دید ؟
از اینجا دانلودش کنید
http://fangot.info/game_of_thrones_season_7/
http://www.par30dl.com/game-of-thrones-season-7/

البته من خودم هنوز ندیدم اینا رو گوگلیدم
راستی قرار بود به @LORDAmiroo@ عزیز هم وقتی اومد خبر بدیم
ممنون از ابتکارتون برای تغییر فضای ترامپی Cool
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، shahin61 ، jalayevatan ، sheghi ، LORDAmiroo ، farrokh33 ، alirezanz
(2017-07-17 ساعت 19:41)dv2017 نوشته:  
(2017-07-17 ساعت 14:41)sheghi نوشته:  رفقای خوش شانس یا کم شانس. جهت تغییر فضای ترامپی کسی میدونه چجوری میشه سیزن جدید got رو دید ؟
از اینجا دانلودش کنید
http://fangot.info/game_of_thrones_season_7/
http://www.par30dl.com/game-of-thrones-season-7/

البته من خودم هنوز ندیدم اینا رو گوگلیدم
راستی قرار بود به  @LORDAmiroo@ عزیز هم وقتی اومد خبر بدیم
ممنون از ابتکارتون برای تغییر فضای ترامپی Cool
من یکی مشتاق بودم که فصل هشتم #GOT رو تو یکی از ایالات آمریکا از شبکه HBO ببینم. یعنی تموم اون افکار و رویاها مثل اون قلعه وینترفل فرو ریخت. یعنی توهم تا چه حد. فعلا بیمه درمانی ندارم ولی به محض حصول باید خودم رو به روانکاو نشون بدم که یه چنین توهماتی میزدم. Big Grin Big Grin Big Grin
قسمت اینه که تو این مملکت گل و بلبل از دست پنجه bob release بشینیم این سریال رو ببینیم
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، sheghi ، nargol1990 ، jalayevatan ، farrokh33 ، mehre cyrus
(2017-07-18 ساعت 19:23)ostokhan نوشته:  من یکی مشتاق بودم که فصل هشتم #GOT رو تو یکی از ایالات آمریکا از شبکه HBO ببینم. یعنی تموم اون افکار و رویاها مثل اون قلعه وینترفل فرو ریخت. یعنی توهم تا چه حد. فعلا بیمه درمانی ندارم ولی به محض حصول باید خودم رو به روانکاو نشون بدم که یه چنین توهماتی میزدم.  Big Grin    Big Grin    Big Grin
قسمت اینه که تو این مملکت گل و بلبل از دست پنجه bob release بشینیم این سریال رو ببینیم
Big Grin  پارسال من همین ادعا رو کردم . اصلا نگران نباش دوست عزیز و به روانکاو و این چیزا هیچ نیازی نیست Cool یک خوش بینی و امید بود که ......
بگذریم

خواستم ارسال پارسالی رو  بذارم پیداش نکردم . همه چی ریخته بهم اینجا . توی ارسالهام فقط 14 صفحه از ارسالها رو نشون میده که این صفحات ارسالهای تالار 2018 رو هم پوشش نمیده چه برسه به تالار 2017 Sad
کلا دست از این سایت کشیدن
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، ostokhan ، nargol1990 ، jalayevatan ، farrokh33
(2017-07-18 ساعت 23:49)dv2017 نوشته:  
(2017-07-18 ساعت 19:23)ostokhan نوشته:  من یکی مشتاق بودم که فصل هشتم #GOT رو تو یکی از ایالات آمریکا از شبکه HBO ببینم. یعنی تموم اون افکار و رویاها مثل اون قلعه وینترفل فرو ریخت. یعنی توهم تا چه حد. فعلا بیمه درمانی ندارم ولی به محض حصول باید خودم رو به روانکاو نشون بدم که یه چنین توهماتی میزدم.  Big Grin    Big Grin    Big Grin
Big Grin  پارسال من همین ادعا رو کردم . اصلا نگران نباش دوست عزیز و به روانکاو و این چیزا هیچ نیازی نیست Cool یک خوش بینی و امید بود که ......
بگذریم

خواستم ارسال پارسالی رو  بذارم پیداش نکردم . همه چی ریخته بهم اینجا . توی ارسالهام فقط 14 صفحه از ارسالها رو نشون میده که این صفحات ارسالهای تالار 2018 رو هم پوشش نمیده چه برسه به تالار 2017 Sad
کلا دست از این سایت کشیدن

واقعا گل گفتی. اینجا دیگه از رونق افتاده. یه دو سالی میشه. یه وقتهایی واقعا دلم برای سالهای پیش که کاربران زیادی فعالیت داشتن تنگ میشه. این داستانهایی که برای ایرانیها تو این یه سال گذشته دراوردن و مهمتر اینکه بچه ها دست از لاتاری کشیدن و داستان واقعیش رو فهمیدن چیه، دیگه باعث شده یه چنین سایتهایی رو به فراموشی بره.
متاسفانه من خودم دیر بالاتاری آشنا شدم . شاید اگه بیشتر ثبت نام کرده بودم در سالهای گذشته امیدی هم بود. فکر کنم خرج هاست و سرور لازمه اینجا رو تبلیغات بالای پیج میده وگرنه تا الان مطمئنا تخته شده بود
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، shahin61 ، nargol1990 ، jalayevatan ، farrokh33
چه خوبه که اینجا رو نبستن هنوز Big Grin

@ostokhan@ تو که 5 ساله ثبت نام میکنی!!منو چی میگی که اولین سالم بود!!!چقدررررررر من حیف این همههههههه سالی که میتونستم ثبت نام کنمو نکردمو میخورم Sad

دوستان میشه لطفا همه جواب بدید

چجوری میشه از فکر مهاجرت بیرون اومد؟و ب زندگی عادی چسبید؟به زندگی تو ایران عادت کرد؟

خیلی سخته واسم هیچ جوری از فکرش در نمیام!!!

همه ش میگم من یه روزی ازینجا میرم!...اما میدونید اگر نشد و موندم!اونوقت حسرت این روزایی ک از دست دادمو میخورم!یعنی من الان تو فکر 10 15 سال آینده ام ک قراره همینجا باشم و حسرت الانمو بخورم!!!

همه مون روانکاو لازمیم!!!

شما چطورین؟همین فکرا رو دارید؟یا خیلی خوب با زندگی اینجا اوکی اید و لذت میبرید؟!و به فکر اینده تو همین کشورید؟
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، American Darlin ، shahin61 ، farrokh33 ، dv2017 ، mehre cyrus ، ostokhan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان