کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-01-28 ساعت 23:01)afshin4749 نوشته:  
(2018-01-28 ساعت 15:02)ostokhan نوشته:  پس در مورد مهاجر سرا بهتر بگیم

قصه ما به سر رسید
لاتاری به خونش نرسید

خر من یکی هم از کره ای دم نداشت

به نظرم شما هم اقدام برای یک کشور اروپایی کنید و از آن مهلکه جان سالم به در ببرید و الباقی زندگی را در شادمانی سپری کنید. زانوی غم به بغل گرفتن که نشد کار برادر من !!! اقدامی کن. نشسته ای و هی با خودت کلنجار میروی و ناله میکنی !!  Big Grin  Big Grin
البته دست میگید.
البته م اصلا منظورم از اون پست نالیدن نبود. ظاهرا شما اینطور برداشت کردی.
صد البته مهاجرت به یه کشور اروپایی هم برای یک ایرانی کار دشواریه.
در مورد بقیه هم نمیدونم ولی فکر میکنم شاد زیستن رو کلا تو زندگی یاد نگرفتم حالا چه اینور چه اونور. مگر اینکه محیط زندگی تاثیر گذار باشه.
البته امیدوارم شما منظورتون از این نیشخندها استهزای من نباشه. هر چند خیلی هم مهم نیست
سایه عالی مستدام
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، jalayevatan ، copol ، milade ، farrokh33
قبولي در لاتاري سو تفاهم بود
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، ostokhan ، copol ، dv2017 ، milade ، farrokh33
(2018-01-24 ساعت 07:24)afshin4749 نوشته:  
(2018-01-24 ساعت 04:29)kkr200 نوشته:  
(2017-05-02 ساعت 18:45)milade نوشته:  یه یادی هم کنیم از بچه های پارسال که امسال یا هستند یا نیستند. حالتون چطوره؟

@alirezanz@ ، @dv2017@ ، @someonelikeyou@ ، @LORDAmiroo@ ، @tenardie2bai@ ، @kkr200@ ، @aram_hpanahi@ ، @msr839@ ، @نسل سوخته@ ، @arminqt@ ، @karaoke@ ، @meraj-fallahi@ ، @asrainman@ ، @elahe mousavi@ ، @Pakpourasghar@ ، @amirmc@ ، @abas_kashan@ ، @jalayevatan@ ، @mr.amir007@ ، @DV 17@ ، @آخشام@ ، @hamedDV@ ، @Caspian_Wave@ ،@runioe@ ،@مارال6@ ،@payamshad@ ،@avenger@ ،@mehran.bash@ ،@kouroshz0@ ،@khatarnak@ ،@sheghi@ ،@amir2017@ ،@eexaminee@ ،@babisondes@ ،@fairy@ ،@2017@ ،@fadmin@ ،@jalliill@ ،@mehre cyrus@ ،@alireza_guitar@ ،@bobs@ ،@taptan@ ،@mary59@ ،@amino@ ،@jsmlz@ ،@mona_ir@ و ...
نشد یکی از هم پالکیهای دوره ی ما از ما اینطوری یادی کند !!! بی مرامان همه رفتند و پشت سرشان را هم نگاه نکردند !! فقط از آن کاروان من فعالم و بس !! باز هم دم یک عده آدم گرم که یاد دیگران میکنند. فرقی ندارد که از چه دوره ای باشد، هم یاد است که میشود.

البته ماها هم در حسرت روزی که مثل شما جهان خوار بشیم. اگر الان بهم پاس جهان خواری رو بدن و بگن مهاجرسرا نیا، مطمعناً قبول نمیکنم پاس رو ... چیزه ... بچه ها من باید برم کم کم ... Big Grin Big Grin Big Grin Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، aram_hpanahi ، kkr200
(2018-01-24 ساعت 04:29)kkr200 نوشته:  
(2017-05-02 ساعت 18:45)milade نوشته:  یه یادی هم کنیم از بچه های پارسال که امسال یا هستند یا نیستند. حالتون چطوره؟

@alirezanz@ ، @dv2017@ ، @someonelikeyou@ ، @LORDAmiroo@ ، @tenardie2bai@ ، @kkr200@ ، @aram_hpanahi@ ، @msr839@ ، @نسل سوخته@ ، @arminqt@ ، @karaoke@ ، @meraj-fallahi@ ، @asrainman@ ، @elahe mousavi@ ، @Pakpourasghar@ ، @amirmc@ ، @abas_kashan@ ، @jalayevatan@ ، @mr.amir007@ ، @DV 17@ ، @آخشام@ ، @hamedDV@ ، @Caspian_Wave@ ،@runioe@ ،@مارال6@ ،@payamshad@ ،@avenger@ ،@mehran.bash@ ،@kouroshz0@ ،@khatarnak@ ،@sheghi@ ،@amir2017@ ،@eexaminee@ ،@babisondes@ ،@fairy@ ،@2017@ ،@fadmin@ ،@jalliill@ ،@mehre cyrus@ ،@alireza_guitar@ ،@bobs@ ،@taptan@ ،@mary59@ ،@amino@ ،@jsmlz@ ،@mona_ir@ و ...

دم یه سریا گرم که یاد ما بودن و هستن

خوبی؟
چه خبرا؟
چه میکنی با زندگی؟

ارادت. شما چطوری؟ نیستی ...
بازم به فرزاد که با مطالبش اینجا رو زنده نگه داشته. جا داره تشکر کنم ازش ...
من هم خوبم و ملالی نیست جز روزمرگی و هر روز در اندیشه اینکه چه زمانی مردم ما به درک لازم میرسند تا "ایران و ایرانی" اصیل زندگی در کشور خودش احساس ارامش و شادی داشته باشه.
دیروز خبری میخوندم که بادیه نشینان اماراتی پلیسش به موتور پرنده تجهیز شده و به زودی به کار گرفته میشه. هر چه خوردیم از مهربانی و سادگی مردمانمون بود. به امید روزی که تغییری در اندیشه ها اتفاق بیفته.
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farrokh33 ، aram_hpanahi ، kkr200
پارسال از ایرانی بودن خودم متنفر بودم امسال با پرچم شیرخورشید یک حس وطن پرستی عمیقی در من جوانه زد.
این ضحاک بخت برکند تا ابد در بهترین نقطه زمین خواهم ماند
پاسخ
تشکر کنندگان: copol
آقا افشین سلام و درود
یه توضیحی در رابطه با اینترنت و تعرفه هاش و سرعت و ترافیک و قطع و وصلیش تو آمریکا بدین ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان: Hadi_20 ، farrokh33
آمریکا ممنوعیت ورود مهاجران از ۱۱ کشور را لغو کرد

🔹آمریکا اعلام کرد که ممنوعیت ورود مهاجران از ۱۱ کشور (۱۰ کشور مسلمان و کره شمالی)را لغو کرده اما گفته، آنهایی که به دنبال ورود به آمریکا هستند باید از بین تدابیر شدیدتر امنیتی نسبت به گذشته عبور کنند.

www.isna.ir/news/96111005469
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، farrokh33 ، dv2017 ، aram_hpanahi
(2018-01-30 ساعت 18:41)javadth نوشته:  آمریکا ممنوعیت ورود مهاجران از ۱۱ کشور را لغو کرد

🔹آمریکا اعلام کرد که ممنوعیت ورود مهاجران از ۱۱ کشور (۱۰ کشور مسلمان و کره شمالی)را لغو کرده اما گفته، آنهایی که به دنبال ورود به آمریکا هستند باید از بین تدابیر شدیدتر امنیتی نسبت به گذشته عبور کنند.

بنظر نمیاد این خبر صحت داشته باشه.
تا حالا خبر گزاری خارجی چنین خبری نزده
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، shahin61 ، aram_hpanahi
(2018-01-30 ساعت 21:46)ostokhan نوشته:  
(2018-01-30 ساعت 18:41)javadth نوشته:  آمریکا ممنوعیت ورود مهاجران از ۱۱ کشور را لغو کرد

بنظر نمیاد این خبر صحت داشته باشه.
تا حالا خبر گزاری خارجی چنین خبری نزده
ق ند شکن و ب اد ا م شکن و ف ن دق شکن رو فعال کن و یه چرخی بزن!!
http://www.dw.com/en/travel-ban-us-to-ag...a-42360431
http://www.bbc.com/news/world-us-canada-42866983
http://www.dailymail.co.uk/news/article-...tries.html
https://www.washingtonpost.com/world/nat...485bf57a5b
https://www.nytimes.com/2018/01/29/us/mu...trump.html
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، ostokhan ، aram_hpanahi
مهم اینه که خبرگزاری هایی مثل ب.ب.س فارسی این اخبارو منتشر کنند که بینندگان فارسی زبان زیادی داره و شک نکنید اگه این خبر صحت داشت اول از همه ب.ب.س منتشر میکرد چون این خبر خیلی اهمیت داره برای ایرانیان.البته دوستمون هم با منبع ذکر کرده که منبع نسبتا معتبری است و ایرادی به ایشون وارد نیست.
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، ostokhan
[عکس: nhd2_lifting_ban.png]
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، ostokhan ، shahin61 ، copol
(2018-01-24 ساعت 09:03)dv2017 نوشته:  
(2018-01-24 ساعت 01:33)aram_hpanahi نوشته:  سلام دوستان شب بخیر
دوستان امسال تاپیک شمارش معکوس 2019 نداریم؟

سلام
نه هنوز از تاپیک 2019 خبری نیس

ممنونم ببخشید دیر جواب دادم
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، ostokhan
(2018-01-31 ساعت 20:14)aram_hpanahi نوشته:  
(2018-01-24 ساعت 09:03)dv2017 نوشته:  
(2018-01-24 ساعت 01:33)aram_hpanahi نوشته:  سلام دوستان شب بخیر
دوستان امسال تاپیک شمارش معکوس 2019 نداریم؟

سلام
نه هنوز از تاپیک 2019 خبری نیس

ممنونم ببخشید دیر جواب دادم

خواهش میکنم دوست عزیز . بازم به شما . دوستان میان سوال میکنن جواب میدی اما انگار نه انگار . آدم میمونه اصلا جواب رو دیدن یا نه
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، copol ، ostokhan ، aram_hpanahi
یکی از دوستان توی پیام خصوصی سوالی پرسیده بودن جواب دادم اما قسمت پیام خصوصیش بسته بود سوال رو میذارم اینجا با جواب خودم دوستان اگه نظری دارن بدن . راستش دیگه حوصله ندارم بگردم کجا باید این مطلبو بذارم . نامربوطه راهنمایی کنید
سوال:
با سلام و خسته نباشید
یه سوال برای کارنت شدن و نامه دوم و تعیین وقت مصاحبه داشتم کیس نامبرم حدود ۵۵۰۰ هست و فرم ۲۶۰ را اواخر جولای پر کردم ولی‌ تا الان هیچی‌ تاریخ و وقتی‌ برای سفارت و مصاحبه به من اعلام نشده این وقت رو کجا باید چک کنم و اینکه طبیعی هست یا باید نامه نگری بکنم ، یا اینکه هنوز منتظر باشم .
ممنون میشم راهنمائی بکنید
جواب بنده:
با سلام و تبریک
آدرسی که باید چک کنید اینه
https://travel.state.gov/content/travel/...letin.html
وارد این صفحه میشید میرید به سال بعدش ماه ( مثلا الان 2018 تا ماه فوریش فعاله ) میرید به بخش لاتاری یعنی بند سی
[عکس: 89ky_exam.png]
همونطور که میبیند برای آسیا تا 4400 برای مصاحبه در ماه مارس اعلام شده . موقع چک کردن حواستون به قسمت استثنا باشه چون بعضی وقتا ایران هم هست مثلا برای پارسال در ماه آوریل آسیا تا 5500 زده بود ولی ایران رو گذاشته بود جزو استثنا و 5300 .
فکر کنم شما برای ماه آوریل یا می شمارتون رو اعلام کنن ( البته اگه مثل پارسال باشه )

آدرس صفحه سیمونز رو هم میدم بهتون اونجا همیشه بلافاصله اخبار مربوط به کارنتی ها و چیزای دیگه رو میزنه . خیلی خوبه
http://britsimonsays.com/

این اطلاعات من بود
به نظرم با یک نفر با تجربه مشورت کنید یا سولتون رو توی تالار مربوطش مطرح کنید
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، shahin61 ، ostokhan ، American Darlin ، aram_hpanahi ، farrokh33
البته تو این اوضاع آشفته هر چی دیرتر کارنت بشه برنده به نفعش هست. شاید یه فرجی بشه و این بساط ویور جمع بشه.

واقعا این مهاجرسرا از رونق افتاده. چی بود و چی شد. اگه بساط لاتاری جمع بشه اینجا تبدیگ به گورستانی از پست های زیرخاکی میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، American Darlin ، milade ، copol ، aram_hpanahi ، farrokh33 ، shahin2737

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان