کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-03-02 ساعت 16:25)ostokhan نوشته:  دوستان عزیز خونسرد باشید. خدایی حیف نیست که خودتون با کلید روی اعصاب مبارکتون خط خطی میکنید. دنیا دو روزه... پس بیایید در فلاکت پیش رومون کار رو سخت تر نکنیم البته شما آقا افشین اونطرفی و قضیه ات متفاوته.
بنابراین جناب رد بول (میدونم اعصابت کشمشیه مثل خودم) و آقا افشین کوتاه بیاید جون داااااداااش

حیف ک تایپیک نفس اخرشو میزنه... فقط مرگ ک میتونه من از دادن تافل تو برج 6 بازداره.
5 سال ما الان اینجایم و شما یاید بیشتر و کمتر ولی با تمام توان تلاش میکنم. امسال دیگه بتونم تحصیلی بزنم.
بدترین راه مهاجرت قانونی... بسیار طولانی و عمر تلف میکنه.
کاش سال 94 قاطی سوریها ب یک خراب شده ای رفته بودم.
زمان مصل باد گذشت و راه تحصیلی رفتن برای بنده وارد سال 4 ام و اخر شد.
امید ک بشه امسال.
در ضمن یاد حرفت و ازمون مضحک استخدامی ک پارسال دادم افتادم ک بیش از پیش تنفر و انزجار من از این نظام بیشتر کرد. واقعا علی رقم عملکرد عالی زد وبند بیداد میکرد.

ب نظرت سال94 چرا ما وقتی دوبلین باز بود نرفتیم گورمون گم کنیم؟
امسال یا مرگ یا تافل و میدم از این جهنم رخت برمیکنم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-03-02 ساعت 21:24)javadth نوشته:  اساتید در مورد کشورای دیگه هم یه تحقیق بکنید

مثلا من یه دوستی دارم میخواد بره هندوراس یا اکوادور فکر کنم

الان بعضی کشورا هستن شرایط اقامتشون راحته و رابطه شون با آمریکا هم بهتره یعنی بتونی اقامت بگیری و تبدیل کنی به تابعیت میتونی از قدرت پاسپورتش استفاده کنی

اینجا یه نگاه بندازید  https://www.passportindex.org/byRank.php

ببینید کدوم کشورا هستن که به آمریکا و کانادا راحتتر میشه سفر کرد و از ایران هم میشه به اونا سفر کرد

یعنی در واقع سه مسیره اقدام کنیم

اینکه بشینیم 4 سال منتظر لاتاری و ترامپ بشیم میشه همین 4 سال رو توی یه کشور دیگه سر کرد و تابعیت هم گرفت
داداش من نمیدونم رفیقت اینقدر راه دور رفته. مصل اکصر ایرانی ها اگر توانایی مالی دارید برید استانبول زندگی کنید واقعا نسبت اینجا عالیه. و تمام امکانات اروپا رو هم داره. من یک مدتی اونجا زندگی کردم واقعا بتونید شغلی راه بندازید عالیه یا از ایران ببرید. اب و هوا 20 و قیمت کالا و خدمات 19.99 و کلا عالیه البته یکخورده بگی نگی ترکیه هست منتها در جمع بندی همه چی عالیه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-03-02 ساعت 21:05)afshin4749 نوشته:  
(2018-03-02 ساعت 16:25)ostokhan نوشته:  دوستان عزیز خونسرد باشید. خدایی حیف نیست که خودتون با کلید روی اعصاب مبارکتون خط خطی میکنید. دنیا دو روزه... پس بیایید در فلاکت پیش رومون کار رو سخت تر نکنیم البته شما آقا افشین اونطرفی و قضیه ات متفاوته.
بنابراین جناب رد بول (میدونم اعصابت کشمشیه مثل خودم) و آقا افشین کوتاه بیاید جون داااااداااش

من در بست مخلص جنابعالی هم هستم و همچنان خود را ارادتمند شما میدانم !! والا از من با این سن و سالم دیگر گذشته که بخواهم جرو و بحثی را با کسی داشته باشم و یا اینکه آن را کش بدهم. این را هم بگویم که بخدا و به هرکسی که شما ایمان دارید ، اینجا هم مشکلات خودش را دارد و من نمیخواهم کسی را قانع کنم که اینجا هم خیلی مدینه ای فاضله نیست !! البته خدا را سپاس من از زندگی خودم در اینجا راضی هستم و شغل و کارم هم بدک نیست و اگر خدا بخواهد ظرف چند هفته ی آینده یک کار و کاسبی دارم اینجا راه میاندازم که امیدوارم سر و تهش به ورشکستگی ختم نشود!! الآن فعلا درگیر آن هستم و اگر اینجا میآیم فقط برای آن است که کمکی به دوستان کرده باشم و مثل یک خبرنگار از اوضاع و احوال کار و زندگی و مسائل مورد علاقه ی دیگران گزارشی ارائه نموده باشم وگرنه انقدر مشغول و درگیرم که فقط خدا میداند.

موفق باشید

بله درست میگید بالاخره هر نقطه ای روی این کره خاکی مشکلات خاص خودش رو داره و انکار مشکلات فریب دادن خود هستش. کار و کاسبیتون هم پایدار و موفق
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin4749 ، dv2017 ، zohreh36
(2018-01-30 ساعت 10:16)milade نوشته:  
(2018-01-24 ساعت 04:29)kkr200 نوشته:  
(2017-05-02 ساعت 18:45)milade نوشته:  یه یادی هم کنیم از بچه های پارسال که امسال یا هستند یا نیستند. حالتون چطوره؟

@alirezanz@ ، @dv2017@ ، @someonelikeyou@ ، @LORDAmiroo@ ، @tenardie2bai@ ، @kkr200@ ، @aram_hpanahi@ ، @msr839@ ، @نسل سوخته@ ، @arminqt@ ، @karaoke@ ، @meraj-fallahi@ ، @asrainman@ ، @elahe mousavi@ ، @Pakpourasghar@ ، @amirmc@ ، @abas_kashan@ ، @jalayevatan@ ، @mr.amir007@ ، @DV 17@ ، @آخشام@ ، @hamedDV@ ، @Caspian_Wave@ ،@runioe@ ،@مارال6@ ،@payamshad@ ،@avenger@ ،@mehran.bash@ ،@kouroshz0@ ،@khatarnak@ ،@sheghi@ ،@amir2017@ ،@eexaminee@ ،@babisondes@ ،@fairy@ ،@2017@ ،@fadmin@ ،@jalliill@ ،@mehre cyrus@ ،@alireza_guitar@ ،@bobs@ ،@taptan@ ،@mary59@ ،@amino@ ،@jsmlz@ ،@mona_ir@ و ...

دم یه سریا گرم که یاد ما بودن و هستن

خوبی؟
چه خبرا؟
چه میکنی با زندگی؟

ارادت. شما چطوری؟ نیستی ...
بازم به فرزاد که با مطالبش اینجا رو زنده نگه داشته. جا داره تشکر کنم ازش ...
من هم خوبم و ملالی نیست جز روزمرگی و هر روز در اندیشه اینکه چه زمانی مردم ما به درک لازم میرسند تا "ایران و ایرانی" اصیل زندگی در کشور خودش احساس ارامش و شادی داشته باشه.
دیروز خبری میخوندم که بادیه نشینان اماراتی پلیسش به موتور پرنده تجهیز شده و به زودی به کار گرفته میشه. هر چه خوردیم از مهربانی و سادگی مردمانمون بود. به امید روزی که تغییری در اندیشه ها اتفاق بیفته.
منم زیر سایه بچه های گل مهاجرسرا زندگی میکنیم، دارم مدارکمو جمع و جور میکنم برای اروپا (احتمالا ایتالیا) آمریکا که ما رو نخواست جاهای دیگه رو در نظر بگیریم

فرزاد جان هم که همیشه گل سر سبد این فروم بوده و هست

دلم یه جورایی برا اون انتظارا و حرفا و ... تنگ شده
دیگه بچه ها مث قدیم نیستن و دل همه گرفته و ناامید شدن Sad
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، milade
(2018-03-02 ساعت 23:02)redbull نوشته:  
(2018-03-02 ساعت 21:24)javadth نوشته:  اساتید در مورد کشورای دیگه هم یه تحقیق بکنید

الان بعضی کشورا هستن شرایط اقامتشون راحته و رابطه شون با آمریکا هم بهتره یعنی بتونی اقامت بگیری و تبدیل کنی به تابعیت میتونی از قدرت پاسپورتش استفاده کنی

ببینید کدوم کشورا هستن که به آمریکا و کانادا راحتتر میشه سفر کرد و از ایران هم میشه به اونا سفر کرد

اینکه بشینیم 4 سال منتظر لاتاری و ترامپ بشیم میشه همین 4 سال رو توی یه کشور دیگه سر کرد و تابعیت هم گرفت
داداش من نمیدونم رفیقت اینقدر راه دور رفته. مصل اکصر ایرانی ها اگر توانایی مالی دارید برید استانبول زندگی کنید واقعا نسبت اینجا عالیه. و تمام امکانات اروپا رو هم داره. من یک مدتی اونجا زندگی کردم واقعا بتونید شغلی راه بندازید عالیه یا از ایران ببرید.  اب و هوا 20  و قیمت کالا و خدمات 19.99 و کلا عالیه البته یکخورده بگی نگی ترکیه هست منتها در جمع بندی همه چی عالیه

ادمی که میخواد پرواز کنه روی پله اول در خونش نمیپره
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
کاشکی ماشین زمان داشتم ، یه خورده این زمانو میزدم جلو ! البته فقط یه ذره !! تا اعلام نتایج که تکلیفم روشن شه بدونم باید چیکار کنم ، من که کلا دیوانه شدم ، هر جور شد یه راهی پیدا میکنم
اون موقع درک نمیکردم حرف فرزاد عزیز رو که میگفت وقتی ثبت نام لاتاری کنی هیچ حرکتی نمیتونی بزنی تو زندگیت تا اعلام نتایج ! واقعا الان دارم درک میکنم ...
ریش سفید سایت Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، dv2017
دوستان امیدوارم شما بچه ها و بعدش خودم یه راهی پیدا کنیم برای گریز.
حالا آمریکا نشه جاهای خوب دیگه ای مثل اروپای غربی و کانادا و استرالیا و نیوزلند هم هست.
به دارلین که جز فرشرهای اینجاست یه پیشنهادی دارم که آقا جان لاتاری رو بیخیال شو. لاتاری حذف هم نشه مطمئنا شرایطش دیگه کما فی سابق نیست. یعنی قبول هم بشی دال بر اخذ ویزا نیست. برای همین زندگیت رو روی لاتاری نساز. این چیزی که من میدونم مابقی شاید طور دیگه فکر کنن.
ردبول هم انشااله تافلش رو بده و موفق بشه بتونه بره. ظاهرا خیلی بیشتر از ما تحت تنش و فشار هستش
مابقی بچه ها با صفا هم به امید خدا یه راهی پیدا کنن. خدایی خیلی اوضاع قمر در عقرب شده و راهی جز رفتن برای نجات زندگی نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، copol ، dv2017
(2018-03-04 ساعت 16:41)javadth نوشته:  
(2018-03-02 ساعت 23:02)redbull نوشته:  

ده بگی نگی ترکیه هست منتها در جمع بندی همه چی عالیه

ادمی که میخواد پرواز کنه روی پله اول در خونش نمیپره
البته الان ک فکرش میکنم استانبول جای مناسبی نیست. کلا هرجا اسلامی جای مناسبی برای زندگی نیست.. البته بجز چنتا کشور امارات و اینها ک اونم برا خودشون خوبه. کلا هرجا دیدی اسلام و اینهاست باید فرار کرد منتها وقتی با ایران مقایسش کردم اون ترجیح دادم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-03-04 ساعت 13:47)kkr200 نوشته:  
(2018-01-30 ساعت 10:16)milade نوشته:  
(2018-01-24 ساعت 04:29)kkr200 نوشته:  دم یه سریا گرم که یاد ما بودن و هستن

خوبی؟
چه خبرا؟
چه میکنی با زندگی؟

ارادت. شما چطوری؟ نیستی ...
من هم خوبم و ملالی نیست جز روزمرگی و هر روز در اندیشه اینکه چه زمانی مردم ما به درک لازم میرسند تا "ایران و ایرانی" اصیل زندگی در کشور خودش احساس ارامش و شادی داشته باشه.
دیروز خبری میخوندم که بادیه نشینان اماراتی پلیسش به موتور پرنده تجهیز شده و به زودی به کار گرفته میشه. هر چه خوردیم از مهربانی و سادگی مردمانمون بود. به امید روزی که تغییری در اندیشه ها اتفاق بیفته.
منم زیر سایه بچه های گل مهاجرسرا زندگی میکنیم، دارم مدارکمو جمع و جور میکنم برای اروپا (احتمالا ایتالیا) آمریکا که ما رو نخواست جاهای دیگه رو در نظر بگیریم

من هم موافقم ، بنظر میرسد که اروپا از هر لحاظ بهتر است. اول اینکه بسیار به وطن نزدیک است و شما خیلی وقت برای دیدار صرف نخواهید کرد و دوم اینکه استانداردهای زندگی در اروپا نیز دارای سطح بالایی ست. هم آزادیهای آمریکا را دارد و هم گسترگی و بی مرزی یعنی شما مقیم هر کشور اروپایی که باشید ، میتوانید به راحتی بین این پوشش اتحادیه در نقل و مکان باشید. درست مثل موقعیت آمریکا با کانادا و مکزیک با این تفاوت که جذابیتهای اروپا بیشتر از آمریکا و کاناداست
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، kkr200 ، shahin61 ، dv2017
خسته و دربه در شهر غمم
شبم از هرچه شبه سیاه تره
زندگی زندون سرد کینه هاست
رو دلم زخم هزارتا خنجره
چی میشد اون دستای کوچیکو گرم
رو سرم دسته نوازش میکشید
بستر تنهایو سرد منو
بوسه گرمی به اتش میکشید
چی میشد تو خونه ی کوچیک من
غنچه های گل غم وا نمیشد
چی میشد هیچکسی تنها نمیزاشت

جز خدا هیچ کسی تنها نمیشد
من هنوز دربه در شهر غمم
شبم از هرچه شبه سیاه تره
رو دلم زخم هزارتا خنجره
من هنوز دربه در شهر غمم
شبم از هرچه شبه سیاه تره
رو دلم زخم هزارتا خنجره

با صدای داریوش

http://dl.farsmelody.com/Archive/d/dariu...20Gham.mp3

با صدای ستار

http://dl.ahaang.com/mp3/fa/S/Sattar/Alb...20Gham.mp3

آهنگ همسفر

همسفر تنها نرو

بزار تا با هم بریم

سرنوشتمون یکی

هردومون مسافریم

تازه از راه رسیدم

هنوزم خسته ی راه

همسفر تنها نرو

بزار تا منم بیام

سخته دل کندن از این شهر و دل بستگی ها

بودن از خونه جدا

با همه خستگی ها

جون به لب هام رسیده

تا به کی در به دری

درد غربت رو تنم

که بازم باید بری

بزار تا خستگی از

این تن خسته بره

سخته دلبستگی از

شهر دلبسته بره

همسفر تنها نرو

اگه بزاری بیام

من میشم سنگ صبور

گوش به قصه هات میدم

شهر غربت راه دور

همسفر تنها نرو

بزار تا با هم بریم

سرنوشتمون یکی

هردومون مسافریم

تازه از راه رسیدم

هنوزم خسته ی راه

همسفر تنها نرو

بزار تا منم بیام

http://dl.mynextaraneh.in/Archive/S/Satt...msafar.mp3
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
(2018-03-05 ساعت 05:54)afshin4749 نوشته:  
(2018-03-04 ساعت 13:47)kkr200 نوشته:  
(2018-01-30 ساعت 10:16)milade نوشته:  ارادت. شما چطوری؟ نیستی ...

من هم موافقم ، بنظر میرسد که اروپا از هر لحاظ بهتر است. اول اینکه بسیار به وطن نزدیک است و شما خیلی وقت برای دیدار صرف نخواهید کرد و دوم اینکه استانداردهای زندگی در اروپا نیز دارای سطح بالایی ست. هم آزادیهای آمریکا را دارد و هم گسترگی و بی مرزی یعنی شما مقیم هر کشور اروپایی که باشید ، میتوانید به راحتی بین این پوشش اتحادیه در نقل و مکان باشید. درست مثل موقعیت آمریکا با کانادا و مکزیک با این تفاوت که جذابیتهای اروپا بیشتر از آمریکا و کاناداست
حرف شما کاملا درسته، ولی خب خیلی ها اینجا عشق آمریکا دارن، مثل من، هرجای دنیا باشیم دلمون با آمریکاست، منم قصد اروپا رو دترم برای پاسش، نهایتا از ازوپا اقدام میکنم، بعد از سیتیزنی
به نظر من از انتظار بیهوده خیلی بهتر هست این مدلی رفتن
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، milade ، American Darlin ، afshin4749 ، shahin61 ، dv2017
بنا بر آمار وزارت امور خارجه آمریکا تقاضای ویور ۹۵‎٪ از متقاضیان ویزا مابین ۸ دسامبر و ۸ ژانویه رد شده است.

از بین ۸۴۰۰ متقاضی ویزا از ۶ کشور مشمول ممنوعیت سفر به امریکا، با ۱۰۰ درخواست ویور موافقت شده‌ است.

تا ۱۵ فوریه، فقط دو ویور قبول شده بود ولی از آن زمان بیش از ۱۰۰ درخواست ویور مورد پذیرش قرار گرفته‌ است.
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، ostokhan
(2018-03-07 ساعت 18:15)American Darlin نوشته:  بنا بر آمار وزارت امور خارجه آمریکا تقاضای ویور ۹۵‎٪ از متقاضیان ویزا مابین ۸ دسامبر و ۸ ژانویه رد شده است.

از بین ۸۴۰۰ متقاضی ویزا از ۶ کشور مشمول ممنوعیت سفر به آمریکا، با ۱۰۰ درخواست ویور موافقت شده‌ است.

تا ۱۵ فوریه، فقط دو ویور قبول شده بود ولی از آن زمان بیش از ۱۰۰ درخواست ویور مورد پذیرش قرار گرفته‌ است.

خب ، پس با این حساب معلوم میشود تقریبا به کسی ویزا داده نشده !! ای داد بی داد ، خدا میداند به کجا خواهد رسید؟؟!! امروز هم در اخبار شنیدم که دولت فدرال از دولت کالیفرنیا و فرماندار و یک قاضی آن شکایت کرده که مانع از اجرای مفاد مهاجرتی پیشنهادی از سوی رئیس جمهور شده اند و دارند کاری میکنند که اتباع غیر قانونی و بعضا گانگستر و خلافکار اجازه ی ماندن در آمریکا را به اسم مهاجر داشته باشند!! اینها هم مثل داخلی های خودمان دو دسته شده اند و فعلا با هم درگیرند!! دودش هم به چشم آنهایی میرود که این وسط نام مهاجر، حتی بصورت قانونی را با خود یدک میکشند!!! Sad  Sad  Sad  Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، American Darlin ، ostokhan
(2018-03-07 ساعت 18:15)American Darlin نوشته:  بنا بر آمار وزارت امور خارجه آمریکا تقاضای ویور ۹۵‎٪ از متقاضیان ویزا مابین ۸ دسامبر و ۸ ژانویه رد شده است.

از بین ۸۴۰۰ متقاضی ویزا از ۶ کشور مشمول ممنوعیت سفر به آمریکا، با ۱۰۰ درخواست ویور موافقت شده‌ است.

بیچاره کسایی که تو گروه های تلگرامی عضو میشن و حسابی سر ویور تیغ میخورن توسط دوستان به ظاهر هموطن و آخرشم هیچ. بیخیال شید هر چه آید خوش آید.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، afshin4749 ، American Darlin ، shahin61 ، ostokhan ، farrokh33
(2018-03-08 ساعت 11:04)shayan_yg نوشته:  

بیچاره کسایی که تو گروه های تلگرامی عضو میشن و حسابی سر ویور تیغ میخورن توسط دوستان به ظاهر هموطن و آخرشم هیچ. بیخیال شید هر چه آید خوش آید.

آرزومند به پایان رسیدن لاتاری نیستم ، اما بشدت آرزومندم که این بساط کاسبی و سود جویی به سرعت برچیده شود!! روزی که من عضو این وبسایت شدم یعنی حدود هشت سال پیش ، هدف مهاجرسرا و شعارش تنها کمک به دیگران برای گذر از مراحل مختلف پروسه ی مهاجرت بود و همواره پرچمدار این شعار بودند که ما کمک میکنیم بدون هیچگونه چشم داشتی !! اما امروز میبینیم که اینگونه نیست!! تنها از راه همین وبسایت بود که کانالهای مختلفی برای اینگونه خودکامگیها و سودجوییها ایجاد شد و متاسفانه کل اعضا اینجا را ترک کردند و به آن کانالها پیوستند. اولش با عنوان اینکه نگهداری وبسایت هزینه دارد شروع شد و امروز میبینیم که حتی یک ریال هم صرف این وبسایت که نشده هیچ ، کل اعضا هم از اینجا به کانالهای یکطرفه ای مثل تلگرام منتقل شدند. خیلی جالب است که من با اینکه اوایل مهاجرت هیچگونه آشنایی با این پرسه  نداشتم ، چنان شد که حتی راهنمایی هایی را از دیگران میکردم که تصور میکردند قبلا این راه را یکبار رفته اند و همه ی آنها اظهار میداشتند که ما نه تنها هیچ مشکلی نداشتیم ، بلکه احساس میکردیم قبلا این راه را رفته و تجربه کرده بودیم !! همه ی اینها ناشی از عشق کمک و همیاری به دیگران بود نه پول !!! متاسفانه امروز شاهد این هستیم که چیزی در حدود یک میلیون و دویست هزار تومان پول میگیرند تا کارهایی را انجام دهند که دقیقاً همه مراحل آن میتوانست مثل گذشته کاملا رایگان باشد. مراحلی آسان و غیر قابل باور. البته همین آدمهای سودجو به اسم هزینه کردن برای این وبسایت و نگهداری آن ، اصلا شاید در ماه و یا سال هم یک پست در اینجا قرار ندهند. از این نظر از دوستان و اعضا شاکی هستم که چرا حاضر نیستند به خودشان زحمت بدهند و کارهایشان را خودشان دنبال کنند و به نتیجه برسانند!؟؟ وقتی یک آدم نتواند که این مراحل ساده  را طی کند ، چطور ممکن است بتواند در آمریکا کار و زندگی کند؟؟؟!!! کاری به این سادگی و راحتی ؟؟!! اگر وضعیت انگلیسی خوبی ندارید مثل دقیقا اوایل شروع پروسه ی من ، میتوانید از دیگرانی که این توانایی را دارند کمک بگیرید و اگر زبان انگلیسی خوبی را دارا هستید، باعث تاسف است که به کسانی متوسل شده اید که حتی دانش اولیه ی زبان انگلیسی را هم ندارند!! من از هیچ چیز و هیچ کسی واهمه و ترس ندارم و حرفم را میزنم چرا که اعتقاد دارم انتقاد سازنده ، سازنده است و انتقاد مخرب ویران کننده !! اگر امروز مدیران این وبسایت تصمیم بگیرند که صدای شخصی مثل من را در گلو خفه کنند ، من اینکار را از طریق دیگر دنبال خواهم کرد مگر آنکه توضیح دهند چرا اینگونه بدنبال دوشیدن ملت هستند بدون آنکه به آنها بگویند هدف مهاجرسرا هدفی خیرخواهانه بوده نه سودجویانه !! آنها میتوانند از طریق دیگری ملت را سرکیسه کنند نه از طریق این رسانه ای که از ابتدا چنین رسالتی را نداشته !! از همان اویل که یکسری حرکتهای موزیانه را دیدم ، اخطار دادم که نهایتا این وبسایت بسته خواهد شد و یا میشود شاه راهی برای چپاول !! اما کو گوش شنوا ؟؟!!! بهرصورت بنده هم دل خوشی از این رفتارها ندارم و خوشحالم که لااقل کم کم بسایت این آقایان و کاسبی شان برچیده خواهد شد و خشم آنها نیز از عملکرد دولت آمریکا در قبال مهاجران، خصومتی شخصی ست که هیچ ارتباطی به مردم و اعضای مهاجر ندارد !! خشم آنها تخته شدن بقالی شان است نه دلسوزی و ادعای حق طلبی برای ملت !!! خوشحال خواهم شد که اعضای محترم آنچنان درک عمیقی از این فاجعه بدست آورند تا دیگر خود را در دام این صیادان سودجو نیندازند !!
به امید آن روز که مهاجرسرا به دوران طلایی گذشته ی سراسر افتخار آمیز خود بازگردد ، چه با وجود شخصی مانند من و امثال من ، چه بدون آن
تنها آدمهای خودکامه و خودخواه هستند که یا شما را شماتت میکنند و یا مسدود!! این یگانه راه شناسایی افراد مستبد و خودخواه است !! آنها منطق ندارند و فقط با سرکوب سعی میکنند شما را از میدان به در کنند. در اینجا انواع کارها را انجام میدهند و از گذاشتن تصاویر آن هم ابایی ندارند و  در ایران بالای سرشان تصاویر ................ بیخیال دیگر از این همه دودوزه بازیهای برخی هموطنان به اصطلاح شریف خسته شدم !!
یا حق
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، saeed_gh ، ostokhan ، dv2017 ، farrokh33 ، copol ، zohreh36 ، aaa1990 ، shayan_yg ، bijan9 ، alireza1362

کاربران در حال بازدید این موضوع: