کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-03-29 ساعت 04:45)khatarnak نوشته:  از شب گذشته دارم آمریکایی اد می کنم توی FB که لااقل از طریق همان ویزای ازدواج برم . اما از دیشب تا الان اصلا جواب ندادن بعضی هاشون هم بلاک کردن نامردا فقط نوشتم  های ای وانت مریج ویت یو اوکی؟ ای لاو یور کوانتری  Sad  دیگه چی بگم والاه

والا اینطور که شما وارد عشق شدید، عمرا کسی به سراغ شما بیاید و یا حتی تمایلی از خودش نشان دهد که از راه دور هم که شده قدری در مورد شما کنجکاوی کند!! بجای این میگفتید من میخواهم همسرم را از آنجا انتخاب کنم و بیاورم ایران تا بدانند که ملت ایران چقدر آنها را دوست دارند و بعد از آن هم خودبخود گرین کارت دار میشدی برادر !! نه تنها راهش را بلد نیستی ، بلکه همه را هم از دور و بر خودت میپرانی !! Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: khatarnak ، dv2017 ، ostokhan ، shahin61 ، aram_hpanahi ، copol
سلام خدمت همه دوستان و همراهان
سال نو رو به همگی تبریک میگم و برای همه آرزوی موفقیت و شادکامی میکنم. امیدوارم که امسال سالتونه باشه.
گاها به اینجا سر میزدم و مطالبتون رو میخوندم، اما امروز که نوشته هاتون رو خوندن یه غم بزرگی تو دلم نشست.
برای همه جوونای مملکتم ناراحتم که یاس و نا امیدی بهشون مستولی شده و چاره ای جز زندگی روز مره رو ندارن. تنها میتونم برای همه آرزوی خوشبختی کنم و همچنین آرزوی روزای خوب برای مملکتم رو بکنم.
موفق باشید
ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش***بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
از بس که دست می‌گزم و آه می‌کشم***آتش زدم چو گل به تن لخت لخت خویش
دوشم ز بلبلی چه خوش آمد که می‌سرود ***گل گوش پهن کرده ز شاخ درخت خویش
پاسخ
تشکر کنندگان: khatarnak ، dv2017 ، ostokhan ، Kamyab22 ، American Darlin ، shahin61 ، aram_hpanahi ، copol ، farid-nhp
(2018-03-29 ساعت 05:21)afshin4749 نوشته:  
(2018-03-29 ساعت 04:45)khatarnak نوشته:  از شب گذشته دارم آمریکایی اد می کنم توی FB که لااقل از طریق همان ویزای ازدواج برم . اما از دیشب تا الان اصلا جواب ندادن بعضی هاشون هم بلاک کردن نامردا فقط نوشتم  های ای وانت مریج ویت یو اوکی؟ ای لاو یور کوانتری  Sad  دیگه چی بگم والاه

والا اینطور که شما وارد عشق شدید، عمرا کسی به سراغ شما بیاید و یا حتی تمایلی از خودش نشان دهد که از راه دور هم که شده قدری در مورد شما کنجکاوی کند!! بجای این میگفتید من میخواهم همسرم را از آنجا انتخاب کنم و بیاورم ایران تا بدانند که ملت ایران چقدر آنها را دوست دارند و بعد از آن هم خودبخود گرین کارت دار میشدی برادر !! نه تنها راهش را بلد نیستی ، بلکه همه را هم از دور و بر خودت میپرانی !!  Big Grin  Big Grin

راستش اره خوب بلد نیستم تازه کارم ۳۰ سال توی این کار نبودم یعنی عمرا توی این بادی ها بودم ولی خوب چه کار کنم ؟؟؟؟ لاتاری شرکت می کنم می گیه یو ار نات ... ویزای دانشجویی می خوام بگیرم الان با دلار ۵۱۰۰ باید بالای ۲۰۰ تومان ! سر گنج عمم ننشستم که خوب شما و استخوان و دی وی و دوستان راههای ازدواج را به من بگید که لااقل دلم خوش باشه که سال بعد تافل بگیرم اونم بیاد ایران دستمو تو دستش بگیره با خودش ببره یو اس آی لااقل منم اونجا کار شمارا راه می اندازم بیایید نه دعای خیرم با شماست ... اشکم درامد یعنی نمی تونم حتی با ویزای ازدواج بیام . Sad دلسرد شدم ...
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، ostokhan ، American Darlin ، shahin61 ، afshin4749 ، aram_hpanahi ، farid-nhp
(2018-03-29 ساعت 06:28)DELPHI5 نوشته:  سلام خدمت همه دوستان و همراهان
سال نو رو به همگی تبریک میگم و برای همه آرزوی موفقیت و شادکامی میکنم. امیدوارم که امسال سالتونه باشه.
گاها به اینجا سر میزدم و مطالبتون رو میخوندم، اما امروز که نوشته هاتون رو خوندن یه غم بزرگی تو دلم نشست.
برای همه جوونای مملکتم ناراحتم که یاس و نا امیدی بهشون مستولی شده و چاره ای جز زندگی روز مره رو ندارن. تنها میتونم برای همه آرزوی خوشبختی کنم و همچنین آرزوی روزای خوب برای مملکتم رو بکنم.
موفق باشید

Happy New Year and Happy Noworooz

سالی که نیکوست از لاتاریش پیداست

موفق باشید ایام به کام
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، ostokhan ، American Darlin ، shahin61 ، aram_hpanahi ، farid-nhp
خوبه!!!!!!
چشم نزنم
گوش تلگرامیا نشنوه
دوصفحه تو یه روز!!!!!!!!!
Cool
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، American Darlin ، shahin61 ، aram_hpanahi ، khatarnak ، copol ، peyman.n ، farid-nhp

والا اینطور که شما وارد عشق شدید، عمرا کسی به سراغ شما بیاید و یا حتی تمایلی از خودش نشان دهد که از راه دور هم که شده قدری در مورد شما کنجکاوی کند!! بجای این میگفتید من میخواهم همسرم را از آنجا انتخاب کنم و بیاورم ایران تا بدانند که ملت ایران چقدر آنها را دوست دارند و بعد از آن هم خودبخود گرین کارت دار میشدی برادر !! نه تنها راهش را بلد نیستی ، بلکه همه را هم از دور و بر خودت میپرانی !!  Big Grin  Big Grin

این دختران ایکبیری آمریکایی سلیقه ندارند وگرنه کی به خطرناکی خطرناک میرسه؟؟؟ Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، shahin61 ، dv2017 ، aram_hpanahi ، khatarnak ، farid-nhp
(2018-03-28 ساعت 22:13)ostokhan نوشته:  
(2018-03-28 ساعت 21:20)mona_ir نوشته:  
(2018-03-28 ساعت 16:39)ostokhan نوشته:  والا الان یه یه سالی میشه رتبه هیچ کس تغییری نداشته . بنابراین توقعاتت رو بیار پایین. بنظرم همون دنبال قبول شدن در لاتاری باشی بیشتر چیزی دستتو میگیره
از ما گفتن بود

بابا خودت که رتبه هارو ترکوندی!! 177؟!
من حالا حالا ها جا دارم  Big Grin

خدایی دیگه پشه پر میزنه تو مهاجرسرا که بخواد بهت رتبه بده؟
من اگه قبول شدم با هم میریم محضر رتبه هامو برات سند میزنم تا کامیاب شی
آره حق داری واقعا کسی نمونده ک بیاد رتبه بده
ممنون بابت سخاوتمندیتون Big Grin
ولی جالب اینه که یکی بهت رتبه داده از دیروز تا حالا...کی بوده که تاحالا بهت رتبه نداده؟! Cool
من التماس میکنم به شما رتبه میدن Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، shahin61 ، aram_hpanahi ، khatarnak ، copol ، farid-nhp
(2018-03-29 ساعت 10:41)ostokhan نوشته:  

این دختران ایکبیری آمریکایی سلیقه ندارند وگرنه کی به خطرناکی خطرناک میرسه؟؟؟  Big Grin  Big Grin
کاملا موافقم ... خطرناککککککککک Big Grin Big Grin

آقا میگم اسم اکانت FB ـیت که احیانا دنجروس نیست ؟؟؟؟؟ Big Grin Big Grin یارو گرخیده دیگه Big Grin Big Grin Big Grin فکری به حال اسمت کن ... بذار آمریکن دریم : ))) من خواستم بذارم موقع ثبت نام تو همین سایت ولی قبلا یکی دیگه گذاشته بود -___-
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، aram_hpanahi ، khatarnak ، farid-nhp
اساتید یه سوال منی که دانشجو هستم اگه ببرم میتونم با وثیقه از کشور خارج شم ولی توی سفارت کارت پایان خدمت نمیخوان ایا؟؟؟ و درباره پاس سفید اگه کسی بعد از 2 سال بازم خواست تمدید کنه باید دلیل بیاره براشون یعنی باید یه مشکل خاص باشه؟؟؟...مرررسی
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، aram_hpanahi ، khatarnak ، farid-nhp
💥چرا اردوغان هنوز محبوبیت چشمگیری دارد ؟

💥چرا در کشور ترکیه هم بخشی از شهروندانی که سکولار هستند و هم شهروندانی که مذهبی ترند از « رجب طیب اردوغان » حمایت میکنند و خواستار حفظ قدرت حزب عدالت و توسعه بر کشور ترکیه هستند ؟
به بخشی از کارهای اردوغان در این سالها دقت کنید :

🔹 تولید ناخالص ملی ترکیه در سال 2013 حدود یک تریلیون و یکصد ملیارد دلار بوده است.

🔹 اردوغان باعث جهش چشمگیر کشورش از رتبه 111 دنیا به رتبه 16 با میانگین سالانه 10 در صد بوده است و این یعنی ورود این کشور به گروه 20 (G-20) بیست کشور قدرتمند دنیا.

🔹 سال2023 موافق  با تاریخ بنای کشور ترکیه نوین و همان تاریخی است که اردوغان مشخص کرده که ترکیه در میان پنج قدرت اقتصادی و سیاسی اول دنیا باشد و اگر با همین شیب رشد اقتصادی پیش برود موفق خواهد شد.

🔹 فرودگاه بین المللی استانبول بزرگترین فرودگاه در اروپاست و در هر روز 1260 هواپیما در آن می نشیند. و این علاوه بر فرودگاه دیگر استانبول یعنی صبیحه است که نصف این تعداد را می پذیرد.

🔹 هواپیمایی ترکیه به مدت سه سال متوالی به عنوان بهترین خطوط هوایی در جهان انتخاب شده است.

🔹 در مدت ده سال در ترکیه دو میلیارد و هفتصد و هفتاد ملیون درخت و گیاه میوه دار کاشته شده است!

🔹 ترکیه برای اولین بار در دوران یک دولت مدنی توانسته اولین تانک مسطح و اولین نفربر هوایی و اولین هواپیمای بدون سرنشین و اولین ماهواره نظامی جدید چندکاره بسازد.

🔹 اردوغان در مدت ده سال 125 دانشگاه جدید و 189  مدرسه و 510 بیمارستان و 169000کلاس جدید که تعداد دانش آموزان آن از 21 نفر تجاوز نمی کند ساخته است..

🔹 هنگامی که بحران اقتصادی اروپا و آمریکا را درنوردید دانشگاههای آمریکایی و اروپایی شهریه هایشان را بالا بردند در حالی که اردوغان دستور داد که آموزش در همه دانشگاهها و مدارس ترکیه رایگان و به عهده دولت باشد!

🔹 ده سال گذشته درآمد هر فرد در ترکیه3500 دلار در سال بود که  سال 2013 این مقدار به 11000 دلار افزایش یافت و این بالاتراز درامد یک شهروند فرانسوی در کشورش است.و ارزش پول ملی ترکیه را 30 برابر کرد..

🔹 در ترکیه تلاش دولت این است که تعداد دانشمندان در عرصه تحقیق و پژوهش را تا سال 2023 به سیصد هزار نفر برساند!

🔹 در بزرگترین دستاورد سیاسی اردوغان توانست میان دو بخش قبرس صلح پایدار برقرار کند و با حزب کارگران کردستان (پ ک ک) به توافق نزدیک شود تا از خونریزی جلوگیری شود و از ارامنه عذرخواهی کند. که اینها پرونده های سیاسی بودند که 9 دهه بدون راه حل و معلق بودند!

🔹 در ترکیه حقوق و دستمزد ها افزایش یافت و حداقل حقوق برای یک کارمند تازه کار از 340 لیره به 957 لیره ارتقا پیدا کرد و میزان بیکاری از 38% به 2% کاهش یافت.

🔹 در ترکیه  بودجه آموزش و بهداشت از بودجه امور دفاعی بیشتر شد و یک معلم به اندازه یک پزشک حقوق دریافت می کند! بنگرید که اولویتهای اردوغان آخرین چیزی است که شما به آن اهمیت می دهید!

🔹 در ترکیه 35 هزار مرکز آزمایشگاهی و فناوری و پایگاه کلامی جدید احداث شده است و جوانان ترک در این مراکز تحت تاثیر سازمانهای جهانی که نگاه ویژه مربیان را با یک گردش تفریحی و یا یک شام شاهانه و دادن مشروب می خرند قرار نمی گیرند!

🔹 اردوغان کسری بودجه که بالغ بر 47 ملیارد دلار بود را جبران کرد و آخرین بدهی خارجی به بانک جهانی که 300 ملیون دلار بود را در ماه ژوئن گذشته تسویه کرد. و همین ترکیه به همین بانک جهانی 5 میليارد قرض داد و اردوغان  100 میلیارد را در خزانه این بانک ودیعه گذاشت

🔹 صادرات ترکیه تا ده سال پیش 23 ملیارد بود و اکنون به153 ملیارد رسیده که این صادرات به 190 کشور می رود. که بیشتر آن اتومبیل و پس از آن وسایل الکترونیکی است

🔹 دولت اردوغان بنای جمع آوری زباله ها و استفاده از آنها در تولید انرژی و برق را گذاشت به طوری که یک سوم ساکنان ترکیه از آن استفاده میکنند. برق به 90% خانه های ترکیه در شهرها و روستاها رسیده است!

🔹 شهر استانبول در طول کمتر از ۱۰ سال از رتبه ۳۰ به رتبه ۵ شهر اول جذب توریست دنیا ارتقا یافت و همچنین کشور ترکیه بیشترین رشد را در طول ۷ سال گذشته در جذب توریست در بین کشور های دنیا داشته است. و آیا میدانید مقصد اول مسافرت های خارجی کشور های اسکاندیناوی اکنون ترکیه است.

🔹 صنعت پوشاک ترکیه اکنون پس از ایتالیا در مقام دوم از لحاظ صادرات قرار دارد و اگر با همین رول حرکت کند در چند سال آینده ایتالیا را نیز پشت سر خواهد گذاشت.

🔹 کشور ترکیه عضو ناتو میباشد و اعضای ناتو اکنون موظف میباشند در صورت بروز هر تهدیدی علیه ترکیه وارد صحنه شوند.
پاسخ
تشکر کنندگان: mona_ir ، DELPHI5 ، dv2017 ، aram_hpanahi ، khatarnak ، farid-nhp
(2018-03-29 ساعت 13:05)Kamyab22 نوشته:  اساتید یه سوال  منی که دانشجو هستم اگه ببرم میتونم با وثیقه از کشور خارج شم ولی توی سفارت کارت پایان خدمت نمیخوان ایا؟؟؟ و درباره پاس سفید اگه کسی بعد از 2 سال بازم خواست تمدید کنه باید دلیل بیاره براشون یعنی باید یه مشکل خاص باشه؟؟؟...مرررسی
بله میتونی خارج بشی ولی اگه بخوای بری زندگی کنی اونور باید قید بیست میلیون وثیقه رو بزنی
سفارت یا اینکه سربازی نرفته باشی مشکل نداره. میتونی اعلام کنید مشمول شدم ولی هنوز نرفتم. بنابراین ترجمه ای هم لازم نیست ارایه بدید.
سوال آخر رو آقا شاهین بهتر میدونن ولی بعید بنظر میرسه که دلیل بخوان
پاسخ
تشکر کنندگان: Kamyab22 ، American Darlin ، dv2017 ، khatarnak ، copol ، farid-nhp
(2018-03-29 ساعت 11:42)mona_ir نوشته:  
(2018-03-28 ساعت 22:13)ostokhan نوشته:  
(2018-03-28 ساعت 21:20)mona_ir نوشته:  بابا خودت که رتبه هارو ترکوندی!! 177؟!
من حالا حالا ها جا دارم  Big Grin

خدایی دیگه پشه پر میزنه تو مهاجرسرا که بخواد بهت رتبه بده؟
ولی جالب اینه که یکی بهت رتبه داده از دیروز تا حالا...کی بوده که تاحالا بهت رتبه نداده؟!  Cool
من التماس میکنم به شما رتبه میدن  Sad

چرا انقدر عجز و لابه برای رتبه میکنی. هزار تا از این رتبه ها میان و میرن. دل بهشون نبند که فانی هستن. این رتبه آخر هم کپل به من دادن. فکر کرده بودم قبلا بهم رتبه داده بود ولی اینطور نبود. بگذریم....
. جدا از این شوخی ها ای کاش من سالهای پیش قبول شده بودم و رتبه یک داشتم. این رتبه ها مثل داغ ننگ میمونن. فسیل شدیم رفت
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، dv2017 ، aram_hpanahi ، khatarnak ، copol ، farid-nhp
(2018-03-29 ساعت 14:01)ostokhan نوشته:  
(2018-03-29 ساعت 11:42)mona_ir نوشته:  
(2018-03-28 ساعت 22:13)ostokhan نوشته:  خدایی دیگه پشه پر میزنه تو مهاجرسرا که بخواد بهت رتبه بده؟
ولی جالب اینه که یکی بهت رتبه داده از دیروز تا حالا...کی بوده که تاحالا بهت رتبه نداده؟!  Cool
من التماس میکنم به شما رتبه میدن  Sad

چرا انقدر عجز و لابه برای رتبه میکنی. هزار تا از این رتبه ها میان و میرن. دل بهشون نبند که فانی هستن. این رتبه آخر هم کپل به من دادن. فکر کرده بودم قبلا بهم رتبه داده بود ولی اینطور نبود. بگذریم....
اونوقت هم تو این مملکت میگن کاسه رود جایی که بازآید قدح.
مناعت طبع در دادن رتبه داشته باش تا صاحب رتبه داشته باشی. هر چی از این دست بگیری از اون دست چی؟؟؟ ای بارک اله......... جدا از این شوخی ها ای کاش من سالهای پیش قبول شده بودم و رتبه یک داشتم. این رتبه ها مثل داغ ننگ میمونن. فسیل شدیم رفت

قبلا رتبه های بیشتر ستاره های بیشتری داشتن... الان که هیچی همش الکیه...
کی رتبه داده کی رتبه گرفته Big Grin
البته اون مناعت طبع نیس.... رتبه بدی فقط بخاطر اینکه بعدا حتما بگیریش Big Grin
امیدوارم دیگه امسال چند نفری از اینجا قبول بشن... و البته ویزا هم بگیرن
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، aram_hpanahi ، khatarnak ، copol ، farid-nhp
سلام خدمت دوستان عزیز و بزرگوار مهاجرسرا،با توجه به گذشت ۱۰ روز از سال نو،سال جدید و آمدن بهار رو به تک تک دوستان تبریک عرض میکنم و امیدوارم سالی پر بار و با بازدهی خوب و سلامت و تندرستی برای همه دوستان باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: khatarnak ، ostokhan ، Kamyab22 ، American Darlin ، copol ، mona_ir ، shahin61 ، afshin4749

انسان با Hope زندس!

.
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

پاسخ
تشکر کنندگان: khatarnak ، ostokhan ، aram_hpanahi ، American Darlin ، copol ، shahin61 ، farid-nhp

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان