کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-03-26 ساعت 22:17)dv2017 نوشته:  
(2018-03-26 ساعت 13:54)American Darlin نوشته:  سلام بر منتظرین النتایج  Smile / Sad

دوستان من چندتا سوال دارم راجب پاس سفید

1- واسه پاس سفید از هر شهری میشه اقدام کرد ؟ (لاس وگاس - هیوستون - لس آنجلس - میامی)
2- مدت انتظار برای صدورش چقدره ؟ و آیا برای اقدام برای پاس سفید به گرین کارت نیازه ؟ و مدت زمان انتظار برای گرین کارت چقدره ؟
3- با پاس سفید میشه 2 سال خارج از آمریکا بود ولی اگر وضعیت فردی تغییر کنه قبل از گذشت 2 سال هم میتونه به آمریکا برگرده ؟
4- فقط یکبار میشه براش درخواست کرد ؟

هر سوال 5 نمره ...  Big Grin

در این مورد آقا شاهین خوب میتونه کمک کنه
بیان حتما جوابو میگیرید و کل 20 امتیاز مال خودشونه
@shahin61@
Big Grin  Big Grin  Big Grin
1-بله.
2-عجب سوالی ! :مدت انتظار ایالت به ایالت و حتی شهر به شهر متفاونه ولی یطور معمول حداقل سه ماه وتا 5 ماه هم ممکنه بکشه..درثانی ظاهرآ باید کارت سبز داشت ولی گرینه هایی هم برای سایر کیس ها مثل پناهندگان و ...هم هست که شرایطش فرق میکنه..مدت انتظار برای کارت سبز دوسال الی الماشالله !
3-بله تا دوساله ولی شما میتونید هروقت دوست داشتین برگردین.البته اگر بالای 6 ماه برگردید در زمان سیتیزن شدن به مشگل برخورد خواهید کرد.
4- تا سه بار قابل درخواست هست حتی پی در پی.
اقا برا هر سوال بجای 5 امتیاز 5000تومنم حساب کنی کارمون راه میوفته ! خودش میشه 4 دلار ! میشه یه مکدونالد خورد!!
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، American Darlin ، khatarnak ، copol ، dv2017 ، Kamyab22 ، farid-nhp
آقووووووووووووووووو کو تا پاس سفید!!!!!! بقول معروف گاماس گاماس. شوما اول به من گرین کارتت رو نیشان بده تا بعد به مشکلات دوووووشواری پاس سفید برسی
دارلین جان بگمونم آینده ت رو داری توی گوی میبینی که دنبال پاس سفیدی. خواهشا نگو آینده ما به مغازه تعویض روغنی اصغر سیبیل ختم میشه!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، American Darlin ، The_USA ، khatarnak ، afshin4749 ، copol ، dv2017 ، Kamyab22 ، farid-nhp
(2018-03-28 ساعت 18:34)ostokhan نوشته:  آقووووووووووووووووو کو تا پاس سفید!!!!!! بقول معروف گاماس گاماس. شوما اول به من گرین کارتت رو نیشان بده تا بعد به مشکلات دوووووشواری  پاس سفید برسی
دارلین جان بگمونم آینده ت رو داری توی گوی میبینی که دنبال پاس سفیدی. خواهشا نگو آینده ما به مغازه تعویض روغنی اصغر سیبیل ختم میشه!!!!!

Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
اگه یه شعبه توی نیویورک داشته باشه چرا که نه !؟!
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، ostokhan ، khatarnak ، copol ، dv2017 ، farid-nhp
(2018-03-28 ساعت 16:39)ostokhan نوشته:  
(2018-03-27 ساعت 21:42)mona_ir نوشته:  سلامی دوباره به دوستان قدیمی و جدید
سال نو همگی سرشار از موفقیت و شادی و سلامتی باشه
من که اینقدر خوش شانس نیستم لاتاری رو ببرم فقط این موقع ها میام رتبه بگیرم
گلریزون کنید ما دلمون به همین خوشه  Big Grin

والا الان یه یه سالی میشه رتبه هیچ کس تغییری نداشته . بنابراین توقعاتت رو بیار پایین. بنظرم همون دنبال قبول شدن در لاتاری باشی بیشتر چیزی دستتو میگیره
از ما گفتن بود

بابا خودت که رتبه هارو ترکوندی!! 177؟!
من حالا حالا ها جا دارم  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، shahin61 ، ostokhan ، khatarnak ، copol ، farid-nhp
(2018-03-28 ساعت 17:57)shahin61 نوشته:  
(2018-03-26 ساعت 22:17)dv2017 نوشته:  
(2018-03-26 ساعت 13:54)American Darlin نوشته:  سلام بر منتظرین النتایج  Smile / Sad

دوستان من چندتا سوال دارم راجب پاس سفید

1- واسه پاس سفید از هر شهری میشه اقدام کرد ؟ (لاس وگاس - هیوستون - لس آنجلس - میامی)
2- مدت انتظار برای صدورش چقدره ؟ و آیا برای اقدام برای پاس سفید به گرین کارت نیازه ؟ و مدت زمان انتظار برای گرین کارت چقدره ؟
3- با پاس سفید میشه 2 سال خارج از آمریکا بود ولی اگر وضعیت فردی تغییر کنه قبل از گذشت 2 سال هم میتونه به آمریکا برگرده ؟
4- فقط یکبار میشه براش درخواست کرد ؟

هر سوال 5 نمره ...  Big Grin

در این مورد آقا شاهین خوب میتونه کمک کنه
@shahin61@
1-بله.
2-عجب سوالی ! :مدت انتظار ایالت به ایالت و حتی شهر به شهر متفاونه ولی یطور معمول حداقل سه ماه وتا 5 ماه هم ممکنه بکشه..درثانی ظاهرآ باید کارت سبز داشت ولی گرینه هایی هم برای سایر کیس ها مثل پناهندگان و ...هم هست که شرایطش فرق میکنه..مدت انتظار برای کارت سبز دوسال الی الماشالله !
3-بله تا دوساله ولی شما میتونید هروقت دوست داشتین برگردین.البته اگر بالای 6 ماه برگردید در زمان سیتیزن شدن به مشگل برخورد خواهید کرد.
اقا برا هر سوال بجای 5 امتیاز  5000تومنم حساب کنی کارمون راه میوفته ! خودش میشه 4 دلار ! میشه یه مکدونالد خورد!!

تشکر از شاهین عزیز

من بهت 10000 تومن میدم 2 تا بخوری Big Grin اصن یکم دیگه هم میذارم روش یه نوشیدنی هم بزنی Big Grin فقط دعا کن بشه Rolleyes

میگم مطمئنی که پروسه ی پاس سفید ممکنه تا 2 سال طول بکشه ؟؟ و اینکه مگه وقتی وارد میشی از طریق لاتاری کارت سبز رو نمیفرستن برات از طریق آدرسی که دادی اونم طی یکی دو هفته ؟ آخه شما گفتی که کارت سبز هم 2 سال طول میکشه ،
حالا میشه بگی کدوم شهرها زودتر پروسه رو پیگیری میکنن ؟
و آخرین سوالم اینکه در مدتی که با پاس سفید خارج از آمریکا هستیم این 6 ماهی یکبار که باید سر بزنیم در چه حدی باید باشه ؟ همین که وارد شیم و خارج شیم کافیه ؟  Big Grin

@ostokhan
آقا برای همه چیز باید از دور دستها آماده باشی ...  Big Grin  Cool  

ولی واقعا داره نزدیک میشه ... صدای پای ( ...... ) می آید ... فقط 43 روز دیگر ...

نکته : در پرانتز یکی از کلمات زندگی / مرگ میتواند قرار گیرد !!
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، ostokhan ، khatarnak ، copol ، dv2017 ، Kamyab22 ، farid-nhp
(2018-03-28 ساعت 21:27)American Darlin نوشته:  
(2018-03-28 ساعت 17:57)shahin61 نوشته:  
(2018-03-26 ساعت 22:17)dv2017 نوشته:  در این مورد آقا شاهین خوب میتونه کمک کنه
@shahin61@
1-بله.
اقا برا هر سوال بجای 5 امتیاز  5000تومنم حساب کنی کارمون راه میوفته ! خودش میشه 4 دلار ! میشه یه مکدونالد خورد!!

تشکر از شاهین عزیز

من بهت 10000 تومن میدم 2 تا بخوری  Big Grin  اصن یکم دیگه هم میذارم روش یه نوشیدنی هم بزنی  Big Grin  فقط دعا کن بشه  Rolleyes

میگم مطمئنی که پروسه ی پاس سفید ممکنه تا 2 سال طول بکشه ؟؟ و اینکه مگه وقتی وارد میشی از طریق لاتاری کارت سبز رو نمیفرستن برات از طریق آدرسی که دادی اونم طی یکی دو هفته ؟ آخه شما گفتی که کارت سبز هم 2 سال طول میکشه ،
حالا میشه بگی کدوم شهرها زودتر پروسه رو پیگیری میکنن ؟
و آخرین سوالم اینکه در مدتی که با پاس سفید خارج از آمریکا هستیم این 6 ماهی یکبار که باید سر بزنیم در چه حدی باید باشه ؟ همین که وارد شیم و خارج شیم کافیه ؟  Big Grin

@ostokhan
آقا برای همه چیز باید از دور دستها آماده باشی ...  Big Grin  Cool  

ولی واقعا داره نزدیک میشه ... صدای پای ( ...... ) می آید ... فقط 43 روز دیگر ...

نکته : در پرانتز یکی از کلمات زندگی / مرگ میتواند قرار گیرد !!
من فکر کردم زمان اخذ کارت از موقع نقاضا رو فرمودید وگرنه خود کارت که معمولا یکی دوهفته ای میاد
کل پروسه پاس اگر اشتباهی توی مدارک نکنید و اکسپرس پست کنید تا مرحله انگشت نگاری که نیاز هست در کشور بمونید و  بعدش میتونید بریدکه  پاس بعدآ بیاد به یک ماه هم ممکمه نرسه..
نمیشه گفت کدوم شهر..بستگی به ترافیک درخواستها داره..
بله میتونید چند روز بمونید و برگردید..در این صورت چه نیازی به پاس دارید اگر زیر 6 ماه برمیگردید..
پاس سفید فقط برای تضمین به برگشت بالای یک سال هست (تا دو سال حداکثر)

پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، American Darlin ، copol ، dv2017 ، Kamyab22 ، farid-nhp
(2018-03-28 ساعت 20:34)shahin61 نوشته:  
(2018-03-28 ساعت 18:34)ostokhan نوشته:  آقووووووووووووووووو کو تا پاس سفید!!!!!! بقول معروف گاماس گاماس. شوما اول به من گرین کارتت رو نیشان بده تا بعد به مشکلات دوووووشواری  پاس سفید برسی

Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
اگه یه شعبه توی نیویورک داشته باشه چرا که نه !؟!
ما کجا و نیویورک معظمه کجا
ما همون اصغر سیبیل محلمون مراد بود.
شما اینبار رفتید حتما برید نیویورک و جای دوستان اینجا رو خالی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، American Darlin ، khatarnak ، copol ، dv2017 ، Kamyab22 ، farid-nhp
(2018-03-28 ساعت 21:20)mona_ir نوشته:  
(2018-03-28 ساعت 16:39)ostokhan نوشته:  
(2018-03-27 ساعت 21:42)mona_ir نوشته:  سلامی دوباره به دوستان قدیمی و جدید
سال نو همگی سرشار از موفقیت و شادی و سلامتی باشه
من که اینقدر خوش شانس نیستم لاتاری رو ببرم فقط این موقع ها میام رتبه بگیرم
گلریزون کنید ما دلمون به همین خوشه  Big Grin

والا الان یه یه سالی میشه رتبه هیچ کس تغییری نداشته . بنابراین توقعاتت رو بیار پایین. بنظرم همون دنبال قبول شدن در لاتاری باشی بیشتر چیزی دستتو میگیره
از ما گفتن بود

خدایی دیگه پشه پر میزنه تو مهاجرسرا که بخواد بهت رتبه بده؟
من اگه قبول شدم با هم میریم محضر رتبه هامو برات سند میزنم تا کامیاب شی
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، American Darlin ، dv2017 ، farid-nhp
(2018-03-28 ساعت 22:13)ostokhan نوشته:  
(2018-03-28 ساعت 21:20)mona_ir نوشته:  
(2018-03-28 ساعت 16:39)ostokhan نوشته:  والا الان یه یه سالی میشه رتبه هیچ کس تغییری نداشته . بنابراین توقعاتت رو بیار پایین. بنظرم همون دنبال قبول شدن در لاتاری باشی بیشتر چیزی دستتو میگیره
از ما گفتن بود

مگه به کسی دیگه ویزا میدن که حالا قیول بشه یا نه؟
زندگی زیباست زندگی آتشگهی گیرنده پابرجاست
گر بیفروزیش رقص شعله اش در هر کران پیداست
ور نه خاموشست و خاموشی گناه ماست.
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farid-nhp
(2018-03-28 ساعت 21:51)shahin61 نوشته:  من فکر کردم زمان اخذ کارت از موقع نقاضا رو فرمودید وگرنه خود کارت که معمولا یکی دوهفته ای میاد
کل پروسه پاس اگر اشتباهی توی مدارک نکنید و اکسپرس پست کنید تا مرحله انگشت نگاری که نیاز هست در کشور بمونید و بعدش میتونید بریدکه  پاس بعدآ بیاد به یک ماه هم ممکمه نرسه..
بله میتونید چند روز بمونید و برگردید..در این صورت چه نیازی به پاس دارید اگر زیر 6 ماه برمیگردید..

در رابطه با گرین کارت ، مگه چندتا گرین کارت داریم که یکیش یه هفته بعد از ورود میاد یکی دیگه ش رو باید درخواست تقاضا بدیم ؟؟ آخه فرمودین "از موقع تقاضا ..."

شاهین جان شما خودت تجربه داری در این مورد دیگه ؟ چون سوالات یکم دارن تخصصی میشن Big Grin

بعد از مراحل انگشت نگاری از آمریکا خارج بشیم بعدش چجوری به پاس دسترسی داشته باشیم ؟ یعنی منظورم مدرکش یا هر نامه ای که مبنی بر وجود پاس باشه ، وقتی صادر میشه میفرستن ایران ؟

خب یکم قضیه پیچیده شد ، من اگه کمتر از 6 بخوام خارج از اونجا باشم به قول شما چه نیاز به پاس ـه دیگه ، من برای 2 سال منظورمه ولی شما توی پست قبلی گفتین که ظاهرا باید هر 6 ماه یه بار بریم و ورود بزنیم ، ولی شما باز گفتین که برای تضمین به برگشت تا حدود یک سال هست و نهیت 2 سال ، یعنی اونا انتظار دارن تا قبل از 2 سال برگردیم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، khatarnak ، dv2017 ، Kamyab22 ، farid-nhp
(2018-03-28 ساعت 22:19)bahram2014 نوشته:  
(2018-03-28 ساعت 22:13)ostokhan نوشته:  
(2018-03-28 ساعت 21:20)mona_ir نوشته:  بابا خودت که رتبه هارو ترکوندی!! 177؟!

مگه به کسی دیگه ویزا میدن که حالا قیول بشه یا نه؟
مسلما ویزا نمیدن. میگن در مثال مناقشه نیست
هر چند شاید این قانون بن کلا کنسل بشه. آینده قابل پیش بینی نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، khatarnak ، dv2017 ، Kamyab22 ، American Darlin ، farid-nhp
(2018-03-28 ساعت 23:33)American Darlin نوشته:  
(2018-03-28 ساعت 21:51)shahin61 نوشته:  من فکر کردم زمان اخذ کارت از موقع نقاضا رو فرمودید وگرنه خود کارت که معمولا یکی دوهفته ای میاد
کل پروسه پاس اگر اشتباهی توی مدارک نکنید و اکسپرس پست کنید تا مرحله انگشت نگاری که نیاز هست در کشور بمونید و بعدش میتونید بریدکه  پاس بعدآ بیاد به یک ماه هم ممکمه نرسه..

در رابطه با گرین کارت ، مگه چندتا گرین کارت داریم که یکیش یه هفته بعد از ورود میاد یکی دیگه ش رو باید درخواست تقاضا بدیم ؟؟ آخه فرمودین "از موقع تقاضا ..."

شاهین جان شما خودت تجربه داری در این مورد دیگه ؟ چون سوالات یکم دارن تخصصی میشن  Big Grin

بعد از مراحل انگشت نگاری از آمریکا خارج بشیم بعدش چجوری به پاس دسترسی داشته باشیم ؟  یعنی منظورم مدرکش یا هر نامه ای که مبنی بر وجود پاس باشه ، وقتی صادر میشه میفرستن ایران ؟

خب یکم قضیه پیچیده شد ، من اگه کمتر از 6 بخوام خارج از اونجا باشم به قول شما چه نیاز به پاس ـه دیگه ، من برای 2 سال منظورمه ولی شما توی پست قبلی گفتین که ظاهرا باید هر 6 ماه یه بار بریم و ورود بزنیم ، ولی شما باز گفتین که برای تضمین به برگشت تا حدود یک سال هست و نهیت 2 سال ، یعنی اونا انتظار دارن تا قبل از 2 سال برگردیم ؟
منکه نوضیح دادم که فکر کرده بودم سوال شما در مورد زمان اخذ کارت سبز منظورتان زمان تقاضا تا قبول شدن تقاضاست  .وگرنه یکی بیشتر نیست ! که اگه مراحل تقاضا تمام شده باشه اخذش بعداز ورود بکی دوهفته بیشتر نمیکشه..
در مورد پاس هم منظور این بود اگه اضطرار در خروج دارید نیازی به ماندن بعداز انگشت نگاری نیست البته اگر کسی را دارید که برایتان بفرستد وگرنه باید بمانید تا دریافت کنید.
در مورد اون قضیه 6 ماه شما حودت پرسیدی که میشه قبل از دوسال برگشت منهم عرض کردم بله ولی توضیح هم دادم که اگر میخواهید زودتر برگردید اگر این برگشت بیشتر از 6 ماه باشه بعدآ در زمان سیتیزنی دچار مشگل میشید وگرنه کسی که پاس رو درخواست میکنه طبیعتآ قید حفظ زمان برای سیتیزنی رو هم میزنه فعلآ!
کلآ شما بعداز وصول پاس با توجه به تاریخ انقضای مندرج در پاس باید یکروز قبل از آن وارد شده باشید چون در این پاس تاریخ ورود را در بدو ورود مینویسند.
نگفتم حدود یکسال بلکه عرض شد یکسال به بالا و حداکثر تا دوسال..
کلا گرفتن پاس برای کسی هست که کارت رو گرفته ولی میخواد برگرده کشورش تا کاراشو راستو ریست کنه..حالا اگه زودتر کارش تموم شد میتونه زودتر برگرده.

پاسخ
تشکر کنندگان: khatarnak ، copol ، dv2017 ، Kamyab22 ، American Darlin ، farid-nhp
آقای دارلین شما چرا پیچیده میکنی قضیه رو. مهاجر وقتی وارد آمریکا میشه و هزینه صدور گرین کارت رو به حساب سیس واریز میکنه اتومات پروسه صدور گرین کارتش آغاز میشه و معمولا بین یک تا سه ماه به آدرسی که شما تقاضا دادید دلیوری میشه.
معمولا تا شش ماه بیرون از آمریکا به هیچ مدرک و درخواستی از اداره مهاجرت نیاز نیست ولی اگه طرف بخواد بیشتر از شش ماه باشه موقع ورود به گیت فرودگاه امریکا و همینطور پروسه سیتیزن شیپی دچار مشکل میشه.
چنانچه کسی بخواهد بیشتر از شش ماه در خارج از آمریکا بماند و مشکلات بالا براش پیش نیاد باید اقدام به اخذ ری انتری پرمیت یا همون پاس سفید کنه که به فرد اجازه میده تا سقف دو سال بیرون آمریکا بمونه. این پاس سفید تا دو دوره یعنی چهار سال قابل تمدید است. همچنین مدتدوره ای که با پاس سفید بیرون ایالات متحده هستید جز اون مدت لازمه سی ماهه برای سیتیزنی محسوب نمیشه.
امیدوارم پروسه رو گرفته باشی. هر چند بقول اون دوستمون قبولی یه طرف و اخذ ویزا یه طرف. بعد گذر از این خوانها تازه گرین کارد ایشود میشه.
ومن اله توفیق
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، khatarnak ، copol ، dv2017 ، American Darlin ، farid-nhp
(2018-03-29 ساعت 01:39)ostokhan نوشته:  آقای دارلین شما چرا پیچیده میکنی قضیه رو. مهاجر وقتی وارد آمریکا میشه و هزینه صدور گرین کارت رو به حساب سیس واریز میکنه اتومات پروسه صدور گرین کارتش آغاز میشه و معمولا بین یک تا سه ماه به آدرسی که شما تقاضا دادید دلیوری میشه.
معمولا تا شش ماه بیرون از آمریکا به هیچ مدرک و درخواستی از اداره مهاجرت نیاز نیست ولی اگه طرف بخواد بیشتر از شش ماه باشه موقع ورود به گیت فرودگاه آمریکا و همینطور پروسه سیتیزن شیپی دچار مشکل میشه.
چنانچه کسی بخواهد بیشتر از شش ماه در خارج از آمریکا بماند و مشکلات بالا براش پیش نیاد باید اقدام به اخذ ری انتری پرمیت یا همون پاس سفید کنه که به فرد اجازه میده تا سقف دو سال بیرون آمریکا بمونه. این پاس سفید تا دو دوره یعنی چهار سال قابل تمدید است. همچنین مدتدوره ای که با پاس سفید بیرون ایالات متحده هستید جز اون مدت لازمه سی ماهه برای سیتیزنی محسوب نمیشه.
امیدوارم پروسه رو گرفته باشی. هر چند بقول اون دوستمون قبولی یه طرف و اخذ ویزا یه طرف. بعد گذر از این خوانها تازه گرین کارد ایشود میشه.
ومن اله توفیق
دقیقا.
فقط یاداوری کنم که پاس سفید سه بار قابل تقاضا هست با این تفاوت که بار سوم اگر فقط 5 سال ار اخذ کارت سبز گذشته باشه حتی اگر تقاضای شما برای 730 روز  باشه 365 روز بیشتر نمیدن.
البته در مورد سبتبزن شدن هم یک سال بکروز کم محاسبه میشه ینی مدت زمان انتظار برای اقدام بعداز آخرین ورود 4 سال و یکروز هست و نه سه ماه مانده به 5 سال در شرایط معمولی..

پاسخ
تشکر کنندگان: khatarnak ، afshin4749 ، dv2017 ، ostokhan ، American Darlin ، aram_hpanahi ، copol ، farid-nhp
از شب گذشته دارم امریکایی اد می کنم توی فیس بوک که لااقل از طریق همان ویزای ازدواج برم . اما از دیشب تا الان اصلا جواب ندادن بعضی هاشون هم بلاک کردن نامردا فقط نوشتم های ای وانت مریج ویت یو اوکی؟ ای لاو یور کوانتری Sad دیگه چی بگم والاه
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin4749 ، dv2017 ، ostokhan ، Kamyab22 ، American Darlin ، shahin61 ، aram_hpanahi ، farid-nhp

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان