کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-05-18 ساعت 01:25)shahin61 نوشته:  
(2018-05-18 ساعت 01:07)majid7 نوشته:  
(2018-05-18 ساعت 01:03)shahin61 نوشته:  با کمال افتخار.ولی بیشتر شانس خودش بوده تا دست و پای من!! وگرنه از پارسالی ها که امسال هم انجام دادم کسی برنده نشد ..
همش شانس و اقبال طرفه و  اسمشم روشه : لاتاری ! یه کم صبر و حوصله میخواد و نا امید نشدن.
حداقل بیا موقع ثبت نام،  دست ما رو نگاه کن Big Grin
دست خودمون..
سیستم تو...
و نگاه تو....
شاید.....
واقعییتش اینه که من خودم به شخصه این روش قرعه کشی برای قبول تعداد مشخصی مهاجر رونمی پسندم چون خیلی ها الکی ثبت نام میکنن و جلوی شانس بقیه رومیگیرن ..بقیه ای که واقعآ حقشونه و سالیان متمادی ثبت  نام کردن با آگاهی های وسیع از اونور که راحت میتونن گلیمشونو از آب بکشن بیرون اگر برنده بشن وبرن .
اما خوب کاریش نمیشه کرد این روش سالیان درازه...
تاريخ ثبت نام من ٢نوامبر بوده؟ جزء باطلي ها هست؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: farid-nhp
(2018-05-18 ساعت 00:38)dv2017 نوشته:  
(2018-05-18 ساعت 00:12)Mandm نوشته:  همش ميزنه اطلاعات من اشتباه كسي نميتونه كمك كنه???????

(2017-05-03 ساعت 02:12)Kaveh نوشته:  .
راهنمای مشاهده نتیجه لاتاری DV-2018
...
* هنگام وارد کردن دستی کانفرمیشن نامبر، به کاراکترهای مشابه دقت کنید.

...
.
سلام ، ضمن درنظرگرفتن مورد بالا شاید هنگام ثبت نام جای نام و نام خانوادگی رو جابجا زده باشید .
کلا در این مرحله سه بخش رو باید تکمیل کرد یکی کانفیرمیشن نامبر دوم نام خانوادگی و سوم سال تولد ، یکبار دیگه اطلاعاتی که روز ثبت نام وارد کردید و ذخیره اون رو دارید با دقت چک کنید .
همشو چك كردم،،،forget هم زدم ميگه اصلا اين اطلاعات وجود نداره
پاسخ
(2018-05-21 ساعت 23:46)Mandm نوشته:  
(2018-05-18 ساعت 00:38)dv2017 نوشته:  
(2018-05-18 ساعت 00:12)Mandm نوشته:  همش ميزنه اطلاعات من اشتباه كسي نميتونه كمك كنه???????

(2017-05-03 ساعت 02:12)Kaveh نوشته:  .
راهنمای مشاهده نتیجه لاتاری DV-2018
...
* هنگام وارد کردن دستی کانفرمیشن نامبر، به کاراکترهای مشابه دقت کنید.

...
.
سلام ، ضمن درنظرگرفتن مورد بالا شاید هنگام ثبت نام جای نام و نام خانوادگی رو جابجا زده باشید .
کلا در این مرحله سه بخش رو باید تکمیل کرد یکی کانفیرمیشن نامبر دوم نام خانوادگی و سوم سال تولد ، یکبار دیگه اطلاعاتی که روز ثبت نام وارد کردید و ذخیره اون رو دارید با دقت چک کنید .

سلام

امسال ثبت نام دوباره انجام شد و ثبت نام روزهای اول لغو شدن

شما کی ثبت نام کردید
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
Thumbsup 
(2018-05-21 ساعت 19:05)javadth نوشته:  دوستان نگرانی دارم بابت travel ban

فکر میکنم قصد از این برنامه این باشه که ایران تنها بشه یعنی دیدید که چاد و عراق حذف شدن و احتمالا بقیه لیست حذف نشن

حتی اگه بقیه حذف بشن هم ایران و یمن بمونن

بنظرم رای دادگاه هرچی باشه وضعیت بن برای ایرانیها تغییر نمیکنه. اگه توجه داشته باشید دریک رای گیری فدرال ماه پیش 7 به 2 به پابرجایی بن 3 رای دادن و این نشون میدادکه ترامپ به یک نحوی مخ جاج های محترم رو تیلیت کرده و رایشئن رو زده. حالا باید صبر کرد ولی بوهای خوشی به دماغ نمیرسه در دوران ترامپ برای ایرانیها
یادمون نره ترامپ هر وعده ای رو که تو کمپین انتخاباتیش رو داد رو عملی کرد. از دیوار مکزیک تا لیمیت کردن مهاجرین و حذف لاتاری. بنابراین اینکه ترامپ جلوی ورود ایرایها رو به این بهانه که دولت ایران اطلاعات شهرونداش رو در اختیارشون نمیزاره و این ممکنه منافع امریکا و همینطور امنیتشون رو نقض کنه رو لغو کنه
پاسخ
تشکر کنندگان: javadth ، shahin61 ، farid-nhp
(2018-05-21 ساعت 23:59)ostokhan نوشته:  

فکر میکنم قصد از این برنامه این باشه که ایران تنها بشه یعنی دیدید که چاد و عراق حذف شدن و احتمالا بقیه لیست حذف نشن

بنظرم رای دادگاه هرچی باشه وضعیت بن برای ایرانیها تغییر نمیکنه. اگه توجه داشته باشید دریک رای گیری فدرال ماه پیش 7 به 2 به پابرجایی بن 3 رای دادن و این نشون میدادکه ترامپ به یک نحوی مخ جاج های محترم رو تیلیت کرده و رایشئن رو زده. حالا باید صبر کرد ولی بوهای خوشی به دماغ نمیرسه در دوران ترامپ برای ایرانیها
یادمون نره ترامپ هر وعده ای رو که تو کمپین انتخاباتیش رو داد رو عملی کرد. از دیوار مکزیک تا لیمیت کردن مهاجرین و حذف لاتاری. بنابراین اینکه ترامپ جلوی ورود ایرایها رو به این بهانه که دولت ایران اطلاعات شهرونداش رو در اختیارشون نمیزاره و این ممکنه منافع آمریکا و همینطور امنیتشون رو نقض کنه رو لغو کنه

احتمالا همینطوره
ولی دعا میکنم لااقل این بنده خداهایی که برنده شدن بتونن برن
ماها که برنده نشدیم چیزی هم برای از دست دادن نداریم ولی این افرادی که برنده شدن هر روز باید با استرس سر کنن تا تکلیفشون هم اخر معلوم بشه یا نشه
2017 , 2018 ,2019,2020
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، shahin61 ، farid-nhp
(2018-05-21 ساعت 23:47)javadth نوشته:  
(2018-05-21 ساعت 23:46)Mandm نوشته:  
(2018-05-18 ساعت 00:38)dv2017 نوشته:  سلام ، ضمن درنظرگرفتن مورد بالا شاید هنگام ثبت نام جای نام و نام خانوادگی رو جابجا زده باشید .

سلام

شما کی ثبت نام کردید
November 2
پاسخ
(2018-05-22 ساعت 00:08)Mandm نوشته:  
(2018-05-21 ساعت 23:46)Mandm نوشته:  همشو چك كردم،،،forget هم زدم ميگه اصلا اين اطلاعات وجود نداره

سلام

شما کی ثبت نام کردید
November 2

ثبت نام شده ولید بوده

توی بازگردانی شاید به جای فامیلی دارید اسم مینویسید اونم چک کنید

The new registration period for DV-2019 opens for electronic entries at 11:00am, Wednesday, October 18, 2017, and closes at 11:00am, Wednesday, November 22, 2017.

If you entered before Wednesday, October 18, 2017, that entry will not be considered, and you will need to submit another entry during the new registration period. You may submit one new entry without being disqualified for submitting multiple entries. Individuals who submit more than one entry during the new registration period will be disqualified.
2017 , 2018 ,2019,2020
پاسخ
Pencil 
(2018-05-22 ساعت 00:04)javadth نوشته:  

یادمون نره ترامپ هر وعده ای رو که تو کمپین انتخاباتیش رو داد رو عملی کرد. از دیوار مکزیک تا لیمیت کردن مهاجرین و حذف لاتاری. بنابراین اینکه ترامپ جلوی ورود ایرایها رو به این بهانه که دولت ایران اطلاعات شهرونداش رو در اختیارشون نمیزاره و این ممکنه منافع آمریکا و همینطور امنیتشون رو نقض کنه رو لغو کنه

احتمالا همینطوره
ماها که برنده نشدیم چیزی هم برای از دست دادن نداریم ولی این افرادی که برنده شدن هر روز باید با استرس سر کنن تا تکلیفشون هم اخر معلوم بشه یا نشه

خب البته تکلیفشون مشخص بشه خیلی بهتره تا وضعیت استخوان لای زخم. حداقل دیگه بلاتکلیف نیستن و یک سال آزگار تو برزخ نمیمونن. هر چند امیدوارم ورق برگرده و بن را کنسل کنند
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، farid-nhp
Video 
خب برید حداقل میوزیک اوارد رو که من+تو پخش میکنه تماشا بفرمایید و بیخیال لاتاری و بن و رای دادگاه باشید

American music award goes to MOHAJERSARA users

Big Grin

پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، sheghi ، farid-nhp
Heart 
(2018-05-22 ساعت 00:08)Mandm نوشته:  
(2018-05-21 ساعت 23:46)Mandm نوشته:  همشو چك كردم،،،forget هم زدم ميگه اصلا اين اطلاعات وجود نداره

سلام

شما کی ثبت نام کردید
November 2

https://travel.state.gov/content/travel/...ation.html

Contacting KCC: If you need to contact the KCC, always include your name, birthdate and case number exactly as they appear in the Entrant Status Check (ESC). Your case number should be clearly written in the upper right hand corner of your e-mail or in the subject line. KCC only receives inquiries by phone or email. Do not mail paper documents or correspondence to the Kentucky Consular Center. All paper documents or correspondence received will be destroyed. The KCC telephone number is 606-526-7500 (7:30 a.m. until 4:00 p.m. EST). The e-mail address is KCCDV@state.gov.
2017 , 2018 ,2019,2020
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، farid-nhp
سلام
من اخرای مهر پارسال october ثبت نام کردم و دیگه قبل و بعدش زیاد مهاجر سرا نبودم
والان که صفحات رو میخونم میبینم دوستان در باره ثبت نام مجدد صحبت میکنند
لطفا بگید جریان چی بوده و چی شده و همه ماجرا اصلا ثبت نام من قبول بوده یا نه
اصلا چرا کنسل کردن
پاسخ
تشکر کنندگان: majid7 ، farid-nhp
(2018-05-22 ساعت 18:48)shaghayegh نوشته:  سلام
من اخرای مهر پارسال october ثبت نام کردم و دیگه قبل و بعدش زیاد مهاجر سرا نبودم
والان که صفحات رو میخونم میبینم دوستان در باره ثبت نام مجدد صحبت میکنند
لطفا بگید جریان چی بوده و چی شده و همه ماجرا اصلا ثبت نام من قبول بوده یا نه

اگه قبل 18 اکتبر 2018 بوده قبول نشده

میتونین از بخش بازگردانی اطلاعات سایت لاتاری ببینید
2017 , 2018 ,2019,2020
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، farid-nhp
دویتان کسی در dv2019 قبول شده؟ رنجتون در چه عباری هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-05-22 ساعت 00:04)javadth نوشته:  

احتمالا همینطوره

واقعا خیلی شرایط بدیه, اگه مثل هر سال اسممون نبود میرفتیم دنبال روزمرگی سابق ولی الان همه چیز چند برابر قبل رو مخ هست واقعا هر لحظه به حال خودمون تاسف میخورم . از ماست که بر ماست وقتی خوشحالای روزگارمون میرن انگشتاشونو رنگی میکنن عکس میگرن به کارشونم افتخار میکنن هر روز بدترم میشه. من برای کانادا یه حساب برای تمکن مالی باز کرده بودم تو یه ماه مبلغ دلاریش نصف شد از حداقل لازم اومد پایینتر , مدتی که خوابونده بودم پر شد رفت
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، ostokhan ، majid7 ، bijan9 ، peyman.n ، farid-nhp ، alirezanz ، limbo
درود
منم با 9xxx انتخاب شدم.
بر فرض مشکل travel ban حل شد و سفارت با دانشجو بودن من مشکلی نداشت، من که معافیت تحصیلی دارم باید برای گرفتن پاسپورت، زمان خروج از کشور رو خودم باید در نامه ای که به دانشگاه برای سفر تفریحی مینویسم، تعیین کنم تا مراحل طی بشه، از این طرف هم ds260 مشخصات پاسپورت رو میخواد و زمان مصاحبه تقریبا نامعلوم.
مشخصات پاسپورت رو میشه در ds260 بعد ثبت تغییر داد؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان