کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
متاسفانه پرونده ی مهاجرتی از طریق خانوادگی و لاتاری برای همیشه بسته شد. این موضوع لااقل تا زمانی که تغییر جدیدی در سیاستهای طرفین ایجاد نشود ادامه خواهد یافت
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، mona_ir ، dv2017 ، sheghi ، farid-nhp ، ostokhan
پارسال یکی از دوستان بود در مورد دادن گرین کارت به تعداد زیادی از ادمای خاص بدون در نظر گرفتن ضوابط مرسوم توسط دولت اوباما صحبت میکرد .
خیلیها از جمله خود من باور این موضوع براشون سخت بود
اما امروز تشتش از پشت بوم افتاد ، آقایون دارن پته همدیگه رو روی آب میریزن

دوستان اگه کسی اینجا سر میزنه و اینو میخونه اصلا قصد و حوصله کل کل ندارم .
فقط یاداوری بود .
با کلید واژه اوباما و 2500 نفر و تابعیت سرچ کنید سایتهای خیلی مجاز خبرشو گذاشتن که اصلا مایل نیستم لینکشونو بذارم .
شب همگی خوش
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، Shahram914 ، nargol1990 ، sheghi ، jalayevatan ، farid-nhp ، copol ، ostokhan
(2018-06-26 ساعت 19:45)shahin61 نوشته:  
(2018-06-26 ساعت 19:34)javadth نوشته:  https://www.bbc.com/news/world-us-canada-44619976

US Supreme Court upholds Trump's travel ban

متاسفانه ..

سلام ببخشید کانال تلگرام بچه های مهاجر سرا چیه؟
من برنده لاتاری شده همسرم و الان با این قانون بیش از پیش نا امید شدم
پاسخ
تشکر کنندگان: farid-nhp ، ostokhan
سلام خدمت دوستای خوب مهاجرسرایی خودم و علی الخصوص بروبچه های تاپیک شماره معکوس، من امسالم در نیومدم، نمیدونم تا کی باید به این شکل سردرگم زندگی کنم، اگه سال 2013 که اسمم در اومده بود میتونستم ویزا بگیرم الان پاس امریکارم گرفته بودم، قسمت....
ولی تصمیم دارم باز شرکت کنم، میخوام لاتاریرو از رو ببرم، تا ببینیم چی پیش میاد..
بدرود
پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، jalayevatan ، farid-nhp ، copol ، ostokhan
(2018-06-27 ساعت 19:37)saeed_gh نوشته:  سلام خدمت دوستای خوب مهاجرسرایی خودم و علی الخصوص بروبچه های تاپیک شماره معکوس، من امسالم در نیومدم، نمیدونم تا کی باید به این شکل سردرگم زندگی کنم، اگه سال 2013 که اسمم در اومده بود میتونستم ویزا بگیرم الان پاس آمریکارم گرفته بودم، قسمت....
ولی تصمیم دارم باز شرکت کنم، میخوام لاتاریرو از رو ببرم، تا ببینیم چی پیش میاد..
بدرود
دوست گرامی,
تلاش شما قابل ستایش است اما متاسفانه لاتاری عملا برای ایران با تصویب فرمان اجرایی ترامپ برچیده شد. حتی به دوستانی هم که سال گذشته برنده شده اند ویزا تعلق نگرفت. به نظرم راههای دیگری رو برای مهاجرت به کشورهای اروپایی انتخاب کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: farid-nhp ، ostokhan
اگر هر کدام از متقاضیان لاتاری یک سطل اب بریزند آمریکا رو اب میبرد
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: farid-nhp ، metigor
(2018-06-27 ساعت 20:01)javadth نوشته:  اگر هر کدام از متقاضیان لاتاری یک سطل اب بریزند آمریکا رو اب میبرد
جواد جان این هم شد از اون شعارهایی که اول انقلاب میدادن که اگر مسلمانان جهان هرکدام یک سطل آب ( به تعبیری دیگه سطل آب بود وگرنه منظور چیز دیگه ای بود ) بریزند اسراییل را آب میبرد !!!! بالاخره شما دشمن آمریکا هستی یا دوست؟ شما دوست داری به آمریکا بیای یا خواستار نابودی اون هستی تکلیف رو مشخص کن. بزرگترین اقیانوسها جهان آمریکا رو احاطه کردن , سطل که جای خود داره نصف اون اقیانوس رو هم که بریزی آمریکا پر شدنی نیست برادر من.
پاسخ
تشکر کنندگان: farid-nhp
(2018-06-21 ساعت 14:46)mortezafox نوشته:  سلام چرا من همین الان وارد گروه تلگرام شدم یه هویی حذف شدم
دوستان چند باهر دارم داخل سایت لاتاری چک میکنم
شماره ام حتی از روی پرینت ثبت نام میزنم ولی پیام اشتباه بودن میزنه لطفا اگه می شود دوستی پیام بدهد اطلاعات برایش بفرستم چک کند متشکرم

(2018-06-21 ساعت 15:09)mortezafox نوشته:  
(2018-05-21 ساعت 23:47)javadth نوشته:  
(2018-05-21 ساعت 23:46)Mandm نوشته:  همشو چك كردم،،،forget هم زدم ميگه اصلا اين اطلاعات وجود نداره

سلام

امسال ثبت نام دوباره انجام شد و ثبت نام روزهای اول لغو شدن

شما کی ثبت نام کردید

چرا لغو بشه
عجب وضعیه ها
چرا این طوری بشه من 6 اکتبر ثبت نام کردم
لعنت به اون ها چه وضعی هست

لطفا جواب بدهید
من حتما باید به امریکا بروم
شده لاتاری یا پناهندگی هر راهی که باشه
نیروگرفته از USA، حق تکثیر © 2015‌ متعلق است
پاسخ
(2018-06-30 ساعت 23:49)mortezafox نوشته:  
(2018-06-21 ساعت 14:46)mortezafox نوشته:  سلام چرا من همین الان وارد گروه تلگرام شدم یه هویی حذف شدم
شماره ام حتی از روی پرینت ثبت نام میزنم ولی پیام اشتباه بودن میزنه لطفا اگه می شود دوستی پیام بدهد اطلاعات برایش بفرستم چک کند متشکرم

(2018-06-21 ساعت 15:09)mortezafox نوشته:  
(2018-05-21 ساعت 23:47)javadth نوشته:  سلام

امسال ثبت نام دوباره انجام شد و ثبت نام روزهای اول لغو شدن

شما کی ثبت نام کردید

چرا لغو بشه
عجب وضعیه ها

لطفا جواب بدهید

عزیز جان ، دیگه چی رو باید پاسخ داد ؟ لاتاری دیگه برای ایرانیان تموم شد !! فرمان اجرایی ترامپ بشکل قانون دراومد و دیگه نه از طریق خانوادگی و نه از طریق لاتاری کسی ویزا برای ورود نخواهد گرفت. تمامی کسانی هم که از 2018 رفتن برای مصاحبه هیچکدوم ویزا نگرفتن !! فرض کن شما هم شماره ی خودت و وارد کردی و درست بود و تمام ولی خب بعدش چی ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: farid-nhp ، mortezafox
(2018-07-01 ساعت 02:27)Follwer نوشته:  
(2018-06-30 ساعت 23:49)mortezafox نوشته:  

(2018-06-21 ساعت 15:09)mortezafox نوشته:  چرا لغو بشه
عجب وضعیه ها

لطفا جواب بدهید

عزیز جان ، دیگه چی رو باید پاسخ داد ؟ لاتاری دیگه برای ایرانیان تموم شد !! فرمان اجرایی ترامپ بشکل قانون دراومد و دیگه نه از طریق خانوادگی و نه از طریق لاتاری کسی ویزا برای ورود نخواهد گرفت. تمامی کسانی هم که از 2018 رفتن برای مصاحبه هیچکدوم ویزا نگرفتن !! فرض کن شما هم شماره ی خودت و وارد کردی و درست بود و تمام ولی خب بعدش چی ؟

سلام یعنی چی
پی چرا مهاجر سرا اطلاعیه ای نزده میشه صخبت کتید متشکرم
من حتما باید به امریکا بروم
شده لاتاری یا پناهندگی هر راهی که باشه
نیروگرفته از USA، حق تکثیر © 2015‌ متعلق است
پاسخ
تشکر کنندگان: Follwer ، jalayevatan ، farid-nhp
(2018-07-05 ساعت 20:12)mortezafox نوشته:  
(2018-07-01 ساعت 02:27)Follwer نوشته:  
(2018-06-30 ساعت 23:49)mortezafox نوشته:  لطفا جواب بدهید

سلام یعنی چی
قضیه خیلی ساده ست !! آقای ترامپ اعطای هرگونه ویزا رو به اتباع هفت کشور ممنوع کرد و بعد از کلی مشاجره و بحث با قضات فدرال، عاقبت دادگاه عالی آمریکا رای مثبت به فرمان اجرایی ترامپ داد و فرمان ایشون مبدل شد به قانون. سفارتخانه ها با سه شرط به اتباع ایرانی و شش کشور دیگه ویزا میدن. شرط اول اینه که باید اثبات کنید نیامدن شما به آمریکا جان شما را به مخاطره میندازه. شرط دیگه اینکه که باید اثبات کنید که برای آمریکا مفید فایده هستید و در ضمن خطری برای شهروندان آمریکا از ناحیه شما وجود نخواهد داشت و شرط سوم هم اینه که یکی از بستگان درجه یک شما در آمریکا سکونت داشته باشه و ضامن شما بشه. خب حالا بستگان رو که در نظر نگیریم و فرض کنیم که شما این رو اثبات کردید با دو شرط بعدی چطور برخورد خواهید کرد مثلا چطور ثابت میکنید که اگر به آمریکا مهاجرت نکنید از نظر جانی و مالی در خطر خواهید افتاد و چطور میخواید ثابت کنید که برای شهروندان خطری ندارید و مفید فایده هم هستید. اثبات هرکدوم از اینها صرفا با حرف زدن و قول دادن نیست!! در واقع اینها بهانه ای خواهد بود تا شما از دریافت ویزا محروم بشید چون اساسا قادر به اثبات نیستید. نه دسترسی به اطلاعات شما در بانکهای اطلاعاتی ایران دارند و نه چیز دیگه. بنابراین دعوت به مصاحبه صرفا وقت تلف کردن و زیان آور از نظر مالی ست چرا که هنگام مصاحبه باید مبالغی رو به سفارت بابت پروسه ای که مربوط به مهاجرت شماسترا پرداخت کنید که نهایتا هیچ ویزایی هم برای اون صادر نخواهد شد. کلی هم هزینه های سفر و اینجور چیزا رو باید پرداخت کنید. حالا قضاوت با شماست که با این موضوعات قادر خواهید بود به مهاجرت یا نه ؟!! حتی یک وکیل مهاجرتی هم چند وقت پیش در صدای آمریکا مصاحبه ای داشت که این کار رو کاملا غیر ممکن اعلام کرد و در نهایت گفتن که یا خود ترامپ باید این قانون را لغو کنه یا دادگاه عالی !! که مسلما هیچ کدوم امکان نداره چرا که اونا بیکار نبودن که کلی کار کارشناسی انجام بدن و زمان تلف کنن و بعدش هم از اجراش منصرف بشن. مگر اینکه معجزه ای رخ بده.  
نکته ی بعدی هم اینه که نیازی نیست در مهاجرسرا تابلوی اعلانات نصب کنن !! چرا که رنگ رخساره خبر میدهد از سر درون !! یعنی اگر نگاه کنی میبینی که مهاجرسرا دیگه عملا فعالیتی حتی محدود هم نداره. تا پیش از دادگاه بازم امیدی بود و دوستان یکی دوتا پست میذاشتن ، اما حالا دیگه هیچی . یعنی خداحافظ آمریکا و خداحافظ مهاجرسرا . البته این فقط در مورد فروم آمریکا صادقه و نه در مورد اروپا و آفریقا و استرالیا و آسیا و غیره . فقط آمریکا . الباقی بقای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، farid-nhp ، dv2017 ، copol
اگر این سه شرط قانونی باشه ایرانیا روشش رو پیدا خواهند کرد

به هر دری میزنن تا کیس پناهندگی بگیرن

تقصیری هم ندارن ، هر کس میتونه خودش رو نجات میده
2017 , 2018 ,2019,2020
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، copol ، farid-nhp
(2018-07-07 ساعت 11:06)Follwer نوشته:  
(2018-07-01 ساعت 02:27)Follwer نوشته:  عزیز جان ، دیگه چی رو باید پاسخ داد ؟ لاتاری دیگه برای ایرانیان تموم شد !! فرمان اجرایی ترامپ بشکل قانون دراومد و دیگه نه از طریق خانوادگی و نه از طریق لاتاری کسی ویزا برای ورود نخواهد گرفت. تمامی کسانی هم که از 2018 رفتن برای مصاحبه هیچکدوم ویزا نگرفتن !! فرض کن شما هم شماره ی خودت و وارد کردی و درست بود و تمام ولی خب بعدش چی ؟

سلام یعنی چی
قضیه خیلی ساده ست !! آقای ترامپ اعطای هرگونه ویزا رو به اتباع هفت کشور ممنوع کرد و بعد از کلی مشاجره و بحث با قضات فدرال، عاقبت دادگاه عالی آمریکا رای مثبت به فرمان اجرایی ترامپ داد و فرمان ایشون مبدل شد به قانون. سفارتخانه ها با سه شرط به اتباع ایرانی و شش کشور دیگه ویزا میدن. شرط اول اینه که باید اثبات کنید نیامدن شما به آمریکا جان شما را به مخاطره میندازه. شرط دیگه اینکه که باید اثبات کنید که برای آمریکا مفید فایده هستید و در ضمن خطری برای شهروندان آمریکا از ناحیه شما وجود نخواهد داشت و شرط سوم هم اینه که یکی از بستگان درجه یک شما در آمریکا سکونت داشته باشه و ضامن شما بشه. خب حالا بستگان رو که در نظر نگیریم و فرض کنیم که شما این رو اثبات کردید با دو شرط بعدی چطور برخورد خواهید کرد مثلا چطور ثابت میکنید که اگر به آمریکا مهاجرت نکنید از نظر جانی و مالی در خطر خواهید افتاد و چطور میخواید ثابت کنید که برای شهروندان خطری ندارید و مفید فایده هم هستید. اثبات هرکدوم از اینها صرفا با حرف زدن و قول دادن نیست!! در واقع اینها بهانه ای خواهد بود تا شما از دریافت ویزا محروم بشید چون اساسا قادر به اثبات نیستید. نه دسترسی به اطلاعات شما در بانکهای اطلاعاتی ایران دارند و نه چیز دیگه. بنابراین دعوت به مصاحبه صرفا وقت تلف کردن و زیان آور از نظر مالی ست چرا که هنگام مصاحبه باید مبالغی رو به سفارت بابت پروسه ای که مربوط به مهاجرت شماسترا پرداخت کنید که نهایتا هیچ ویزایی هم برای اون صادر نخواهد شد. کلی هم هزینه های سفر و اینجور چیزا رو باید پرداخت کنید. حالا قضاوت با شماست که با این موضوعات قادر خواهید بود به مهاجرت یا نه ؟!! حتی یک وکیل مهاجرتی هم چند وقت پیش در صدای آمریکا مصاحبه ای داشت که این کار رو کاملا غیر ممکن اعلام کرد و در نهایت گفتن که یا خود ترامپ باید این قانون را لغو کنه یا دادگاه عالی !! که مسلما هیچ کدوم امکان نداره چرا که اونا بیکار نبودن که کلی کار کارشناسی انجام بدن و زمان تلف کنن و بعدش هم از اجراش منصرف بشن. مگر اینکه معجزه ای رخ بده.  
نکته ی بعدی هم اینه که نیازی نیست در مهاجرسرا تابلوی اعلانات نصب کنن !! چرا که رنگ رخساره خبر میدهد از سر درون !! یعنی اگر نگاه کنی میبینی که مهاجرسرا دیگه عملا فعالیتی حتی محدود هم نداره. تا پیش از دادگاه بازم امیدی بود و دوستان یکی دوتا پست میذاشتن ، اما حالا دیگه هیچی . یعنی خداحافظ آمریکا و خداحافظ مهاجرسرا . البته این فقط در مورد فروم آمریکا صادقه و نه در مورد اروپا و آفریقا و استرالیا و آسیا و غیره . فقط آمریکا . الباقی بقای شما

سلام. سوال من اینه که با این حساب نمی شه اقدام کرد واسه آوردن پدر و مادر به آمیرکا درسته؟ چون قبلا می گفتن پدر و مادر شهروند آمریکا می تونه بیاد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Follwer ، farid-nhp
( 4 ) فإن مع العسر يسرا ( 5 ) إن مع العسر يسرا ( 6 )
2017 , 2018 ,2019,2020
پاسخ
(2018-07-12 ساعت 17:52)هستی1985 نوشته:  
(2018-07-07 ساعت 11:06)Follwer نوشته:  

سلام. سوال من اینه که با این حساب نمی شه اقدام کرد واسه آوردن پدر و مادر به آمیرکا درسته؟ چون قبلا می گفتن پدر و مادر شهروند آمریکا می تونه بیاد؟
بله دقیقا همینطوره. در حال حاضر دیگه این امکان برای ایرانیان سیتیزن هم دیگه وجود نداره.
پاسخ
تشکر کنندگان: هستی1985 ، farid-nhp

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان