کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2022-09-06 ساعت 13:20)mehrdad_9908 نوشته:  
(2022-09-03 ساعت 19:13)reyhaneh_h نوشته:  خلاصه الان که دارم اینارو می‌نویسم دو هفته‌ای هست که رسیدم به کشور رویاهام. به مقصد نهاییم. به چیزی که سال‌هاااا فقط رویاشو داشتم... به امریکا...

روز اولی که رسیدم  Rolleyes :

ریحانه جان نمیدونم چطور میتونم توضیح بدم که مطالبی که به اشتراک گذاشتی چقدر برام جالب و تکون دهنده بود.. هم بخاطر شوق و رویاها، و بهایی که برای رسیدن به رویاهامون باید بپردازیم.. چه برای بقیه و چه برای منی که برنده DV-2022 بودم و این روزای سپتامبر چقدر از دعوت نشدنم ناامیدم و چقدر خوبه که نه تنها رسیدی، بلکه فانوس دستت گرفتی تا به همه نشون بدی که میشه رسید.
با گفته افشین عزیز هم موافقم، بهرحال شرایط آدما باهم فرق داره و برای کسایی که به اجبار اقتصادی، کنار درس و داتشگاه و زبان و کارای مهاجرت کار فول تایم هم دارن شرایط باز سخت تره ولی مطمئنم برای کسی مثل تو هم افرادی با شرایط بهتر و راحت تر بودن که بتونی بهشون نگاه کنی و بگی ای بابا!! من با این شرایط محدودم که نمیتونم و نمیشه.. خوشحالم که از بهونه هات قوی تر بودی و شد.. بجای هر آرزوی خوب و انرژی مثبتی همین رو برای همه آرزو کن.. امیدوارم هممون از بهونه هامون قوی تر باشیم.. شاد باشی <3
راستی امیدوارم هرچه زودتر به مصاحبه دعوت بشید و با ویزای درجا همه‌ی ناامیدی‌ها از بین بره  Rolleyes
DV-2013 - DV-2014 - DV-2015 - DV-2016 - DV-2017 - DV-2018 - DV-2019 - DV-2020 - DV-2021 - DV-2022 - DV-2023 - DV-2024 - DV-2025 - DV-2026 ...STOPPED!

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲

🎈🎈🎈
پاسخ
تشکر کنندگان: mehrdad_9908
(2022-09-08 ساعت 08:37)نیویورک.2022 نوشته:  
(2022-09-05 ساعت 07:52)reyhaneh_h نوشته:  
(2022-09-04 ساعت 20:24)AFSHIN.Tehrani نوشته:  تبریک میگم واقعا منو تحت تاثیر قرار دادید میشه لطفا رشته تحصیلی و دانشگاه امریکا و کارشناسی ایرانتون رو بدونم البته اگه امکانش هست.
خیلی ممنونم
من رشتم مهندسی شیمیه، کارشناسی دانشگاه آزاد، ارشد دانشگاه شریف بودم
و الان یکی از دانشگاه‌های کلرادو هستم
سلام من شما را یادمه!!. چقدر ذوق کردم از متنی که نوشتید. چقدر ذوق کردم از پیشرفتتون. انگار خودم به جای شما هستم. باعث افتخاری دختر.... امیدوارم به خوبی و خوشی مدرکتون را بگیرید و کار پیدا کنید و ... ممنون که این خبر خوش را با ما به اشتراک گذاشتید.
مرسی واقعا ممنونم
امیدوارم با لاتاری سال آینده شما هم به ما بپیوندین..
DV-2013 - DV-2014 - DV-2015 - DV-2016 - DV-2017 - DV-2018 - DV-2019 - DV-2020 - DV-2021 - DV-2022 - DV-2023 - DV-2024 - DV-2025 - DV-2026 ...STOPPED!

🎈🎈🎈
پاسخ
تشکر کنندگان:
چرا ارسال‌های اخیر برای من نشون داده نمیشن؟؟

🎈🎈🎈
پاسخ
تشکر کنندگان: mehrdad_9908 ، AFSHIN.Tehrani
خب عزیزای دلم
لاتاری DV2022 هم به پایان رسید و متاسفانه ما جا موندیم ازش
تبریک میگم به همه دوستانی که قسمتشون شد از این کانال برن و امیدوارم اونجا زندگی خوب و جذابی رو استارت بزنن

و باید بگم خدمتتون که جا رو نگه دارید!!
منی که خودم در حال آیلتس خوندن بودم این جاموندنه انگیزه مضاعفی شد که با همت بیشتری بخونم ایشالا از یه کانال دیگه میایم پیشتون که تنها نمونید
ریجانه خانم هم که خدا حفظش کنه انگیزه مضاعف بر مضاعفی شد با داستان زیبای زندگیش، ریحانه جان اگر پیامم رو میبینی تو هم امیدوارم هرجا هستی رو به جلو باشی و سربلند
کيس نامبر: 2022AS78**
تعداد افراد: من مرد تنهای شبم
کنسولگری: آنقارا
ارسال دی اس 260: 15 می
ایمیل درخواست مدارک: 14 سپتامبر
ارسال اسکن مدارک و ترجمه: 23 اکتبر (من تنبلی کردم دیر شد تو نکن دوست من)
کارنت: May
نامه دوم: متاسفانه هیجوقت نیومد
نتیجه: جامانده DV2022
پاسخ
تشکر کنندگان: kasra ، reyhaneh_h ، majid7
درود بر همه‌ی عزیزان، باز فصل جدیدی از ثیت نام شروع
شد، الان که فرم ثبت نام رو نگاه کردم، گویا قسمت وارد
کردن اطلاعات پاسپورت رو ازش حذف کردن...
و ای کاش غم این روزهای تلخ و مصیبت هاش بر
هم میهنان عزیزم و مهساهای میهنم نبود... برای همه‌ی
آرزوهای قشنگ به امید پیروزی قیام مردم و آزادی ایران
پاسخ
تشکر کنندگان: نیویورک.2022 ، AFSHIN.Tehrani
(2022-10-02 ساعت 08:57)mehrdad_9908 نوشته:  خب عزیزای دلم
تبریک میگم به همه دوستانی که قسمتشون شد از این کانال برن و امیدوارم اونجا زندگی خوب و جذابی رو استارت بزنن

منی که خودم در حال آیلتس خوندن بودم این جاموندنه انگیزه مضاعفی شد که با همت بیشتری بخونم ایشالا از یه کانال دیگه میایم پیشتون که تنها نمونید
ریجانه خانم هم که خدا حفظش کنه انگیزه مضاعف بر مضاعفی شد با داستان زیبای زندگیش، ریحانه جان اگر پیامم رو میبینی تو هم امیدوارم هرجا هستی رو به جلو باشی و سربلند
خیلی ناراحت شدم. مطمئنا حس خوبی ندارید. البته میگن خدا گر زحکمت ببندد دری       ز رحمت گشاید در دیگری. امیدوارم یک در خیلی بهتری به زندگی تون باز بشه
پاسخ
ثبت نام لاتاری امسال هم تموم شد انگار
و من بعد دوازده سیزده سال ثبت نام متوالی دیگه امسال این کار رو نکردم و برای همیشه داستان لاتاری رو تموم کردم چون فکر میکنم اگه میخواست بشه با این تعداد سال ثبت نام میشد.
بگذریم.....
شما که ثبت نام کردید خوش شانس باشید...
پاسخ
تشکر کنندگان: AFSHIN.Tehrani ، vidatanha ، mehrdad_9908
(2022-11-12 ساعت 15:44)ostokhan نوشته:  ثبت نام لاتاری امسال هم تموم شد انگار
و من بعد دوازده سیزده سال ثبت نام متوالی دیگه امسال این کار رو نکردم و برای همیشه داستان لاتاری رو تموم کردم چون فکر میکنم اگه میخواست بشه با این تعداد سال ثبت نام میشد.
بگذریم.....
سلام برادر این داستان لاتاری به نظر من یه جور برزخ بود که نه بهشت رو میشد دید و نه دنیا رو تمام....
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، mehrdad_9908
Sport 
 استخدام سریع و آسان

سلام به دوستان قدیم و جدید،

اگر کسی دنبال کار در یک فروشگاه زنجیره ای دپارتمان استور در محدوده ولی تا ونچورا و تاوزند اوکس هست، برای من پیام بذاره. شروع کار از ساعتی ۱۵ دلار هست و مزایای خیلی خوب داره.

این شغل میتونه دايم یا موقت، پارت تایم یا فول تایم باشه. فقط داشتن گرین کارت یا اجازه کار در آمریکا لازمه. خوبه کمی زبان بلد باشید تا سریعتر پیشرفت کنید.

با درود و آرزوی موفقیت برای همه
پاسخ
تشکر کنندگان: kasra
(2022-11-13 ساعت 23:06)AFSHIN.Tehrani نوشته:  
بگذریم.....
سلام برادر این داستان لاتاری به نظر من یه جور برزخ بود که نه بهشت رو میشد دید و نه دنیا رو تمام....
کاملا درسته
خصوصا وقتی سن آدم کمی بالاتر میره میبینه زندگی خیلی بی ارزش تر از اونیه که عمر محدودش رو خرج چیزهایی کنه که سراب به نظر میرسه.
پاسخ
تشکر کنندگان: AFSHIN.Tehrani ، majid7
بگذریم.....
منم نمیخواستم امسال ثبت نام کنم. واقعا دیگه انگیزه شو نداشتم. ولی یه چیزی توی مغزم راحتم نمیذاشت که حتما باید ثبت نام کنی طبق عادت.بالاخره روز آخر چند ساعت مونده بود به تموم شدن اونم با عکس تکراری دو سال پیش ثبت نام کردم. که احتمالا توی فرعه کشی هم نیستم
هر چه دلم خواست نه آن میشود
هر چه خدا خواست همان میشود

2017 نشد   2018 نشد   2019 نشد  2020 نشد 2021 نشد 2022 نشد
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
(2022-11-15 ساعت 18:33)vidatanha نوشته:  
بگذریم.....
منم نمیخواستم امسال ثبت نام کنم. واقعا دیگه انگیزه شو نداشتم. ولی یه چیزی توی مغزم راحتم نمیذاشت که حتما باید ثبت نام کنی طبق عادت.بالاخره روز آخر چند ساعت مونده بود به تموم شدن اونم با عکس تکراری دو سال پیش ثبت نام کردم. که احتمالا توی فرعه کشی هم نیستم
سلان من آخرش هم نفهمیدم اصلا ثبت نامم درست بود این سالها یا نه. در کل فکر میکنم اینم همش قرعه و شانس نیست و مسلما مسائلی پشت پرده هستش. اگرم فرص کنیم که فقط هم لاتاری باشه من تو این سنم یه جا هم نشده قرعه به نامم در بیاد. 
حالا امسال امیدوارم اسمتون دربیاد برای این لاتاری وامونده. 
من پارسال هم حدود دوزدهدتا دانشگاه رو تو امریکا برای دکترا اپلای کردم. سه جا هم مرحله کمیته رو با موفقیت گذروندم. ولی خب نهایتا بهم پذیرش ندادن. این داستان هم یه شوکی بهم وارد کرد و دیگه کلا تصمیم گرفتم پرونده نیم نگاهی به مهاجرت رو ببندم. 
سر همتون که اینجا میاید سلامت باشه و اتفاقهای دل انگیزی براتون پیش بیاد.
پاسخ
تشکر کنندگان: vidatanha ، mehrdad_9908 ، kasra
(2022-09-08 ساعت 21:03)?!Seattle نوشته:  
(2022-09-01 ساعت 21:58)reyhaneh_h نوشته:  سلام
نمیدونم اصلا اینجا منو کسی یادش هست یا نه
ولی می‌خوام یکم از داستانم رو بگم
من از بچگی رویای امریکا در سر داشتم و خب راه خاصی براش نداشتم و می‌گفتم حالا هروقت بزرگ شدی براش یه فکری میکنی.
تا سال ۲۰۱۰ که با لاتاری آشنا شدم و گفتم یافتم! همین راه حل زندگی منه!!
سال بعدش (۲۰۱۱) برای لاتاری ۲۰۱۳ شرکت کردم، عضو مهاجرسرا شدم با رویای رفتن درسر روزگارم رو می‌گذروندم...

✓ادامه دارد...
سلام
من کاملا شما رو یادمه چون اولین رتبه ام رو در این فروم از شما دریافت کردم.
بخاطر حرکت و انتخابهای درست و بموقع در مسیر مهاجرت، همینطور پشتکار در رسیدن به هدف از صمیم قلب به شما تبریک می گم. آفرین ....

فقط و فقط یادت باشه تک تک روزهای زندگیت رو اینجا زندگی کن چون امکانات زندگی کردن مثل یک انسان اینجا فراهمه. مثل یک ایرانی فکر نکن مثل یک امریکایی فکر کن تا بتونی از زندگیت لذت ببری .

موفق و سلامت باشی
 تشکر می‌کنم ازتون.
واقعا توی این سه ماهی که اینجا بودم تفاوتش رو کاملا حس می‌کنم. اصلا انگار ما تو یه دنیای (ایزوله‌ی) دیگه زندگی می‌کردیم.

🎈🎈🎈
پاسخ
تشکر کنندگان: ?!Seattle ، kasra
(2022-10-02 ساعت 08:57)mehrdad_9908 نوشته:  خب عزیزای دلم

خوشحالم که با وجود اتفاق تلخی که افتاد هنوز انگیزتونو نگه داشتین. من مطمینم اگه بخواین شدنیه.
هر سوال یا کمکی بود هم خوشحال می‌شم بهم پیام بدین...

🎈🎈🎈
پاسخ
(2022-11-16 ساعت 00:16)ostokhan نوشته:  
(2022-11-15 ساعت 18:33)vidatanha نوشته:  
بگذریم.....
سلان من آخرش هم نفهمیدم اصلا ثبت نامم درست بود این سالها یا نه. در کل فکر میکنم اینم همش قرعه و شانس نیست و مسلما مسائلی پشت پرده هستش. اگرم فرص کنیم که فقط هم لاتاری باشه من تو این سنم یه جا هم نشده قرعه به نامم در بیاد. 
حالا امسال امیدوارم اسمتون دربیاد برای این لاتاری وامونده. 
من پارسال هم حدود دوزدهدتا دانشگاه رو تو امریکا برای دکترا اپلای کردم. سه جا هم مرحله کمیته رو با موفقیت گذروندم. ولی خب نهایتا بهم پذیرش ندادن. این داستان هم یه شوکی بهم وارد کرد و دیگه کلا تصمیم گرفتم پرونده نیم نگاهی به مهاجرت رو ببندم. 
سر همتون که اینجا میاید سلامت باشه و اتفاقهای دل انگیزی براتون پیش بیاد.
 خوشحال میشم اگر دوست داشتین باهم صحبت کنیم که ببینیم مشکل چی بوده که در نهایت فاندتون اوکی نشده. چون یه سری نکات ریز باید رعایت بشه حالا چه تو اینترویو با اساتید چه رزومه و متن انگیزه‌نامه و حتی متن ایمیل ابتدایی که برای اساتید فرستاده میشه. این مدت انقدر تحقیق کردم و مراحل مختلف اپلای رو به مو مو حفظ شدم اگر مایل بودین شاید بتونم کمکی بکنم.

🎈🎈🎈
پاسخ
تشکر کنندگان: mehrdad_9908 ، kasra

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان