کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-02-12 ساعت 15:22)gozargah نوشته:  
(2017-02-12 ساعت 10:36)babisondes نوشته:  
(2017-02-09 ساعت 15:10)gozargah نوشته:  یک جامعه که فقط به دکتر مهندس نیاز نداره و خیلی ار کارها است که نیاز به نیروی کار دارد. کشوری به وصعت آمریکا با آن صنعت و اقتصاد بسیار بسیار بزرگ همواره باید رشد جمعیتی مثبت داشته باشد و بهترین کار جذب مهاجر است تا مثل کشورهای اروپایی دچار نرخ رشد جمعتی منفی نشوند و بتوانند برای چند ده سال آینده رقابت و قدرت اقتصادی خود را حفظ کنند.

متاسفانه مشكل اصلي امريكا پيدا كردنه كارِ، مخصوصا واسه افراد تازه وارد كه هيچگونه رزومه اينجايي رو ندارن، يكجورايي مثل ايران بايد پارتي داشت كه كار پيدا كني . بله وسعت اينجا زياده ولي كار هم كمه، و در ايالتهاي ارزون مثل نوادا يا كلورادو به علت بد اب و هوايي كسي جرات نميكنه بره . كلا امريكا واسه كسي خوبه با جيب پر بياد و بدونه پشتوانه مالي داره و بشينه درس بخونه و مدارك اينجارو بگيره بلكه كاري باب ميلش پيدا كنه، دوستان متخصص به امورات كامپيوتر كه خودشونو خداي اين كار ميدونن بدونن اينجا دوستان چيني و هندي اصلا نميزارن نفس بكشين، كلا امريكا مثل سراب ميمونه و واسه ما جهان سومي ها اروزي دست نيافتني و بهشت برين . خبري نيست جز اينكه بياي سيتيزن بشي و مدرك از اينجا بگيري و برگردي و با اسم و مدرك امريكا اونجا خدايي كني چون با فقط اسم اينجا بزرگه و ميشه ازش استفاده ابزاري كرد. وقتتونو و ذهنتىنو درگير اينجا نكنين.
هیچ کجای دنیا کار پیدا کردن راحت نیست ، نه اروپا ، نه آمریکا ، نه ژاپن و ... دلیل تفاوت ، شرایط موجود جامعه برای پیشرفت است. میزان نرخ بیکاری و نرخ تورم سلامت اقتصاد هر جامعه را نشان می دهد که کشور 303 میلیون نفری آمریکا در این مورد وضعیت خوبی برای زندگی را وعده می دهد. ولی نباید فراموش کرد که هر کجای دنیا هم که باشی تا تلاش و کوشش نکنی ، هر تخصص و توانایی هم داشته باشی نمی توانی موفق شوی. چون بحث ما در مورد آمریکا است فقط این را بگویم که اگر اهل تلاش و کوشش و تحمل سختی ها باشیم و ادعای فلان و فلان بودن را نداشته باشیم بعد 3 یا 4 سال به سطح زندگی می شود رسید که در ایران باید برای آن 20 تا 30 سال کار کرد. اگر شرایط کار در آمریکا بد بود الان قدرت اول اقتصادی ، علمی و نظامی دنیا نبودند. اقتصاد آمریکا را مهاجران قدیم و جدید می گردانند.
دیدن کی بود مانند شنیدن Big Grin حالا امسال به امید خدا قبول میشیم میریم می بنیم چه خبره اگه بد بود در بدترین حالت یه بلیط هواپیما میگریم برمیگردیم Cool
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: jsmlz
(2017-02-12 ساعت 14:46)jalayevatan نوشته:  درود به همه دوستان خوب
متاسفانه با توجه به اتفاقات اخیر و فرورفتن مهاجرت به آمریکا در ابری از ابهام ،حال و هوای بچه ها هم از شور و شعف افتاده  و مثل هر سال نیست که البته یک مقدارش طبیعیه
ولی
ولی
ولی لطفا اینقدر متاثر نباشید ...

یادمه خبرنگاری از یه بزرگوار پرسید : چرا مردم شما ، روبروی شما ایستادن
اون بزرگوار گفت : متاسفانه مردم ما خودشون و با اروپا و آمریکا مقایسه میکنن و راهی رو که اونا طی چهارصد سال و بعد از انقلاب صنعتی طی کردن و میخوان یه شبه برن ...

دوستان اگر لاتاری برنده شیم و بریم که از جهاتی چهار صد سال پریدیم جلو ( که هم شیرینه هم تلخ ، فکر کن یکی از چهارصد سال پیش بیاد العان ...)
ولی اگر هم نشد یادمون باشه مدیون آیندگان هستیم و اگر سعی در ساختن العان نکنیم اونا هم مثل ما محتاج خواهند بود ..

میخوام بگم زندگی جاریه
خوب زندگی کنیم که فرصتها کمه
اگر دست تقدیر پرتمون کرد جلو که دستشو میبوسیم
ولی اگر قرار بر موندن بود ، پر امید و خوب و مفید و شاد و سازنده زندگی کنیم ....

با آرزوی فر و فرهمندی همه شما

دقیقا موافق حرفتون هستم ، اگر بردید که خوشبحالتون اگر نبردیم دنیا به اخر نرسیده یه راهی بلاخره پیدا میشه که بریم امریکا ولی لطفا فقط فقط به فکر آمریکا نباشید که به هدفای دیگه مون نرسیم .
پاسخ
تشکر کنندگان: jsmlz ، Reza2018 ، jalayevatan
من نمیدونم چرا جدیدا برام مهم نیست قبول بشم یا نه فکر کنم از بس این چند ماه اخیر به قبول شدن یا نشدن  فکر کرنم برام عادی شده Big Grin
NYC or LA?

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: jsmlz ، alireza_guitar ، alirezanz
سلام دوستان کسی در مورد اینایی که پول میگیرن و از طریق رابط تو سفارت ها ویزا مثل شینگن و ویزا کانادا ردیف میکنن اطلاعاتی داره ؟
پاسخ
(2017-02-13 ساعت 22:14)babak_m نوشته:  سلام دوستان کسی در مورد اینایی که پول میگیرن و از طریق رابط تو سفارت ها ویزا مثل شینگن و ویزا کانادا ردیف میکنن اطلاعاتی داره ؟
من فقط یکی میشناسم به اسم ر ا م ی ن د ل ا و ر ی تو ماهواره تبلیغ میکنه همش میگه از سفارت عمان ویزا میگرم که دروغ میگه بیشتر از 100 میلیارد شکایت و در حدود 500 شاکیه حقیقی داره و چون تو ایران نیست نمیشه گیرش انداخت Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: jsmlz ، LORDAmiroo
(2017-02-13 ساعت 22:14)babak_m نوشته:  سلام دوستان کسی در مورد اینایی که پول میگیرن و از طریق رابط تو سفارت ها ویزا مثل شینگن و ویزا کانادا ردیف میکنن اطلاعاتی داره ؟
دوست عزیز به این شایعه های بی اساس اصلا فکر هم نکن چون بدون شک موضوع کلاه برداری است. برای گرفتن ویزا از این کشورها باید از هفت خان رستم رد شد و فکر نمی کنم کسی با وجود مجازات های بسیار سخت قضایی این کشورها جرات انجام کار غیر قانونی آن هم در این حد که حتی می توان به آن گفت قاچاق انسان! را داشته باشد که بخواهد این کار را انجام دهد. قانون در این کشورها به نخست وزیر و رئیس جمهور رحم نمی کند چه برسد به یک کارمند یا سفیر سفارتخانه. سفارتخانه های این کشورها ادارات دولتی ایران نیست که با زیرمیزی کارت را انجام دهند. چند وقت پیش وزیر بهداشت فنلاند به خاطر استفاده از تلفن دولت برای 3 بار تماس با همسرش از کار برکنار شد ، دیگه خودت حساب کتاب کن ببین همچین چیزی امکان دارد یا نه!!
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، jsmlz
(2017-02-14 ساعت 11:33)gozargah نوشته:  
دوست عزیز به این شایعه های بی اساس اصلا فکر هم نکن چون بدون شک موضوع کلاه برداری است. برای گرفتن ویزا از این کشورها باید از هفت خان رستم رد شد و فکر نمی کنم کسی با وجود مجازات های بسیار سخت قضایی این کشورها جرات انجام کار غیر قانونی آن هم در این حد که حتی می توان به آن گفت قاچاق انسان! را داشته باشد که بخواهد این کار را انجام دهد. قانون در این کشورها به نخست وزیر و رئیس جمهور رحم نمی کند چه برسد به یک کارمند یا سفیر سفارتخانه. سفارتخانه های این کشورها ادارات دولتی ایران نیست که با زیرمیزی کارت را انجام دهند. چند وقت پیش وزیر بهداشت فنلاند به خاطر استفاده از تلفن دولت برای 3 بار تماس با همسرش از کار برکنار شد ، دیگه خودت حساب کتاب کن ببین همچین چیزی امکان دارد یا نه!!

رفیق من با خانوادش گرفت - 4 تا ویزا 100 میلیون ... من خودم در متن ماجرا بودم و فقط اینا با پاسپورتاشون رفتن سفارت - بعد یک هفته هم ویزا گرفتن ... ولی 100 میلیون آب خورد براشون ... Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، jsmlz
(2017-02-14 ساعت 16:43)darabi نوشته:  
(2017-02-14 ساعت 11:33)gozargah نوشته:  

رفیق من با خانوادش گرفت - 4 تا ویزا 100 میلیون ... من خودم در متن ماجرا بودم و فقط اینا با پاسپورتاشون رفتن سفارت - بعد یک هفته هم ویزا گرفتن ... ولی 100 میلیون آب خورد براشون ... Cool

اروپا فرق داره ما هم یکی  داشتیم میخواست بره المان ویزا توریستی اتریش گرفت رفت اونجا دیگه یه سریه اتفاقاتی افتاد مجبور شد اتریش اعلام پناهندگی بکنه الانم اتریش زندگی میکنه از زندگیشم راضیه پسر عموم با زن و بچش رفت المان اعلام پناهندگی کرد ولی فکر نکنم امریکا بشه همچین کاری کرد ولی این که بگی فلان فرد پارتی داره ویزا ردیف میکنه غیر ممکنه این اینه بگی فامیل ما تو سفارت کنتاکی کار میکنه پول میگره برنده میکنه خخخخ
NYC or LA?

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: jsmlz ، alirezanz
(2017-02-14 ساعت 17:47)Reza2018 نوشته:  
(2017-02-14 ساعت 16:43)darabi نوشته:  
(2017-02-14 ساعت 11:33)gozargah نوشته:  دوست عزیز به این شایعه های بی اساس اصلا فکر هم نکن چون بدون شک موضوع کلاه برداری است. برای گرفتن ویزا از این کشورها باید از هفت خان رستم رد شد و فکر نمی کنم کسی با وجود مجازات های بسیار سخت قضایی این کشورها جرات انجام کار غیر قانونی آن هم در این حد که حتی می توان به آن گفت قاچاق انسان! را داشته باشد که بخواهد این کار را انجام دهد. قانون در این کشورها به نخست وزیر و رئیس جمهور رحم نمی کند چه برسد به یک کارمند یا سفیر سفارتخانه. سفارتخانه های این کشورها ادارات دولتی ایران نیست که با زیرمیزی کارت را انجام دهند. چند وقت پیش وزیر بهداشت فنلاند به خاطر استفاده از تلفن دولت برای 3 بار تماس با همسرش از کار برکنار شد ، دیگه خودت حساب کتاب کن ببین همچین چیزی امکان دارد یا نه!!

اروپا فرق داره ما هم یکی  داشتیم میخواست بره المان ویزا توریستی اتریش گرفت رفت اونجا دیگه یه سریه اتفاقاتی افتاد مجبور شد اتریش اعلام پـنـاهــندگی بکنه الانم اتریش زندگی میکنه از زندگیشم راضیه پسر عموم با زن و بچش رفت المان اعلام پـنـاهــندگی کرد ولی فکر نکنم آمریکا بشه همچین کاری کرد ولی این که بگی فلان فرد پارتی داره ویزا ردیف میکنه غیر ممکنه این اینه بگی فامیل ما تو سفارت کنتاکی کار میکنه پول میگره برنده میکنه خخخخ

دقیقا برای اروپا این کارو کرد
من از امریکا مطلع نیستم
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
پاسخ
برای اروپا خیلی ها رو میشناسم که رفتن و پناهندگی گرفتن ولی برای کانادا کسی رو ندیدم با دو سه نفر صحبت کردم که کارشون اینه یعنی ویزا ردیف میکنن طرف گفت ویزا رو تو سفارت کانادا در ترکیه خودت میری میگیری فقط یک ماه باید ترکیه بمونی تا کارت ردیف شه و بعد گرفتن ویزا پول رو پرداخت میکنی 80 تا هم آب میخوره
پاسخ
(2017-02-14 ساعت 22:27)babak_m نوشته:  برای اروپا خیلی ها رو میشناسم که رفتن و پـنـاهــندگی گرفتن ولی برای کانادا  کسی رو ندیدم با دو سه نفر صحبت کردم که کارشون اینه یعنی ویزا ردیف میکنن طرف گفت ویزا رو تو سفارت کانادا در ترکیه خودت میری میگیری فقط یک ماه باید ترکیه بمونی تا کارت ردیف شه و بعد گرفتن ویزا پول رو پرداخت میکنی 80 تا هم آب میخوره

اول تحقیق کنید وکیل هستش بعد با چند تا وکیل مهاجرت حرف بزنید به نظر من بعد اگه خواستید اقدام بکنید
NYC or LA?

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
(2017-02-12 ساعت 10:36)babisondes نوشته:  
(2017-02-09 ساعت 15:10)gozargah نوشته:  
(2017-02-06 ساعت 13:26)Reza2018 نوشته:  من اصلا با فلسفه لاتاری مشکل دارم هرسال 100000 هزارتا برنده میشند 50000تا فقط ویزا میگرند باز از این 50000 فقط نصفیشون پاس سفید میگیرند بر میگردند. بقیه هم تقریبا یه زندگی معمولی شروع میکنند اون وقت این به چه درد آمریکا میخوره؟؟؟؟؟ یه  چیزی باید باشه اون چیه کسی میدونه بگه لطفا
یک جامعه که فقط به دکتر مهندس نیاز نداره و خیلی ار کارها است که نیاز به نیروی کار دارد. کشوری به وصعت آمریکا با آن صنعت و اقتصاد بسیار بسیار بزرگ همواره باید رشد جمعیتی مثبت داشته باشد و بهترین کار جذب مهاجر است تا مثل کشورهای اروپایی دچار نرخ رشد جمعتی منفی نشوند و بتوانند برای چند ده سال آینده رقابت و قدرت اقتصادی خود را حفظ کنند.

متاسفانه مشكل اصلي امريكا پيدا كردنه كارِ، مخصوصا واسه افراد تازه وارد كه هيچگونه رزومه اينجايي رو ندارن، يكجورايي مثل ايران بايد پارتي داشت كه كار پيدا كني . بله وسعت اينجا زياده ولي كار هم كمه، و در ايالتهاي ارزون مثل نوادا يا كلورادو به علت بد اب و هوايي كسي جرات نميكنه بره . كلا امريكا واسه كسي خوبه با جيب پر بياد و بدونه پشتوانه مالي داره و بشينه درس بخونه و مدارك اينجارو بگيره بلكه كاري باب ميلش پيدا كنه، دوستان متخصص به امورات كامپيوتر كه خودشونو خداي اين كار ميدونن بدونن اينجا دوستان چيني و هندي اصلا نميزارن نفس بكشين، كلا امريكا مثل سراب ميمونه و واسه ما جهان سومي ها اروزي دست نيافتني و بهشت برين . خبري نيست جز اينكه بياي سيتيزن بشي و مدرك از اينجا بگيري و برگردي و با اسم و مدرك امريكا اونجا خدايي كني چون با فقط اسم اينجا بزرگه و ميشه ازش استفاده ابزاري كرد. وقتتونو و ذهنتىنو درگير اينجا نكنين.

سلام دوست عزیز
مطلبتون را دیدم خوشحال شدم که هنوز سری به ما میزنید
یادش بخیر چقدر استرس کلیر شدن داشتید
امیدوارم هر جا هستید الان به ارزوهاتون رسیده باشید
امیدوارم موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، jalayevatan ، Reza2018 ، jsmlz ، alirezanz
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت داعما یکسان نباشد حال دوران غم مخور
NYC or LA?

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، copol ، jsmlz ، alirezanz
دوستان فقط 75 روز مونده...!
- 2017     قسمت نبود
- 2018     به امید خدا  
- تاریخ چک قبولی:
- Cool Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: mrticoen ، jalayevatan ، alireza_guitar ، copol ، Am0.s0h3il ، dv2017 ، jsmlz ، saeed_gh ، alirezanz
تاپیک شمارش معکوس خیلی سرد شده

اما دوباره به روزهای اوجش بر میگرده مخصوصا بعد از سال تحویل

به امید قبولی برای تمام کسانی که واقعا حقشون هست.
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، Phoenix7 ، we are one ، KORYO ، dv2017 ، jsmlz ، jalayevatan ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان