کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شایعه حذف لاتاری توسط دونالد ترامپ
سلام دوستان
خبری توسط خبر آنلاین منتشر شده است که می گوید دونالد ترامپ ویزای لاتاری را لغو کرد.

۱-دونالد ترامپ هنوز رسما عهده دار سکان ریاست جمهوری نشده است.

۲-در قانون جدید مهاجرت که قرار است تنظیم شود احتمال هر اتفاقی هست اما مطمئنا شامل حال این دوره نخواهد شد.

۳-سایت منتشر کننده این خبر (www.usatoday-tv.com) معروف به ارائه اخبار جعلی است.

۴-طرح ویزای گوناگونی در دوره ریاست جمهوری بوش پدر (حزب جمهوری خواه) تصویب و اجرایی شد و حتی پرزیدنت اوباما در طرح مهاجرتی خود که در سال ۲۰۱۳ با شکست مواجه شد مخالف ویزای لاتاری بود و حتی یکبار در سال ۲۰۰۵ سناتور باب گودلات از حزب جمهوری خواه تلاش برای حذف این ویزا کرد که با شکست مواجه شد. همچنین در سال ۲۰۰۹ سناتور شیلا جکسون لی از حزب دموکرات تلاش کرد تا تعداد ویزای سالیانه را دو برابر کند که این طرح نیز شکست خورد.

بنظر می رسد بهتر است صبر کرد و منتظر تصمیم گیری ها و اعلام از منابع رسمی بود.

برای بحث در این مورد در انجمن گفتگوهای مهاجرتی مهاجرسرا به آدرس https://www.mohajersara.org/forum/thread-7336.html مراجعه نمایید‌.

نگارنده : سیدعلی سپهر
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan ، باران.ح ، ali.b ، mrticoen ، شهرادلیلا ، dv2017 ، copol ، Kaveh ، sce ، sib 24 ، فرناز٥٧ ، ed2008 ، ostokhan ، arash2016
سلام، گویا خبر مربوط به "حذف لاتاری توسط ترامپ" از سایت خبر آنلاین برداشته شده، ولی هنوز این خبر در کانال تلگرام خبرآنلاین هست...
پاسخ
تشکر کنندگان:
وای خدای بزرگ ،مطمینید شایعس؟من که قلبم وایساده اخه هفته دیگه مصاحبه دارم
کیس نامبر: 2017AS1xx
تعدادافراد کیس: 2 نفر
تاریخ رویت قبولی:3/May
تاریخ ارسال فرم 260:28/May
تاریخ کارنت:August
تاریخ دریافت نامه دوم:14/October
تاریخ مصاحبه: ِDecember5
وضعیت: AP
ویزا دریافت شد 15/Apr/2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
(2016-11-30 ساعت 14:45)فام مج نوشته:  وای خدای بزرگ ،مطمینید شایعس؟من که قلبم وایساده اخه هفته دیگه مصاحبه دارم

سبام دوستم

قوانين امريكا ، توسط چند منبع مختلف قابل تغيير هستش و ريس جمهور ،به تنهايي نميتونه تغيير به لين بزرگي ايجاد كنه

با خيال راحت برو براي مصاحبه

و امريكا برده داري متمدن انجام ميده

پس هميشه به لاتاري نياز داره?
 Case ‎Number‎  :   ٤٥٠٠
? تعداد افراد منظور در کیس  :   1 نفر ( خودم )

? مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

?تاریخ ارسال فرم  :   5th ‎Of May‎

?سفارت   :  آنکارا تغییر به ابوظبي

?تاریخ نامه دعوت به مصاحبه : ان شاء الله به زودی ‎?
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، dv2017 ، b@b@k ، saye43 ، ostokhan
من سه روز دیگه پرواز دارم دوستان من در آمریکا همه از این خبر بی اطلاع هستند.
هنوز ترامپ صحبت و نظر شخصی خودش اعلام میکنه ایشان هنوز هیچ سمت رسمی ندارند.

***As201600007
رویت قبولی :2015 22 May
ارسال فرم :  2015 Aug 29
تعداد کیس : 2 نفر 
سفارت : انتخاب  از آنکارا به ایروان 
مصاحبه : jun 14, 2016
محل مصاحبه :yerevan
مدیکال : jun 10 .2016
وضعیت : Issued.  22 Agu2016   Big Grin  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، darabi ، dv2017 ، ostokhan
سلام به همه دوستان , خواستم بگم تو این بازی های کثیف 30 یا C مدیا نقش خیلی فعالی داره برای آتیش بیاره معرکه شدن , تعارف هم با کسی ندارند (همه جای دنیا هم همین برنامه هست )  فقط جو سازی و شایعه پراکنی و ایجاد خوف و وحشت و نفرت و  هزار جور تنش دیگه که همه رو به جون هم بندازند , media هم به شدت توسط همین سیاست مدارها اداره و فیلتر میشه ,الان هم که trump رو کردن سوژه برای خودشون ! پس لطفی در حق خودتون بکنید و به اخبار یا اصلا گوش ندین و کلا تعطیل کنین , یا توجه نکنید و اجازه ندین تو روحیتون تاثیر بذاره ,هر حرفی رو گوش ندین و باور نکنین , اینا همش بازی با ذهن مردمه که که ذهنتون رو درگیر نگه دارند و به هر طریقی تنش ایجاد کنند , نیروهای منفی از همین طریق تغذیه میشن و دوام خودشون رو تضمین میکنند ,شوخی هم ندارن با کسی ! سرنوشت رو اینا تعیین نمیکنند ,لاتاری هم تنها راهه اومدن به امریکا نیست ! شاید اصلا تقدیر شما این باشه که مثلا تو اروپا یا هر کشور دیگه زندگی دلخواهتون رو داشته باشین !  این حق الهی همه هست که خوشبخت و خوشحال , جایی که دوست دارند زندگی کنند , شک هم نداشته باشید !  رو این نکته  فوکوس کنید , نه فقط  لاتاری و امریکا ! کسانی که به خودشون اجازه میدن این حق رو از شما بگیرن ارزش وقت و احساسات و انرژی شما رو ندارند ! پس به ۳۰ یا ست اجازه تاثیر گذاری رو زندگیتون ندین , بازی نخوریم و اجازه ندیم بازیمون بدن  Rolleyes
این بود انشای من ..... Smile  Smile  Smile
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
با عرض سلام و ادب و احترام خدمت تمامی دوستان:
تا اعلام رسمی خبر توسط رئیس جمهور جدید ایالات متحده
و پس از آن تصویب حذف این قانون باید دو نکته را در نظر
گرفت (نظر شخصی بنده هستش):
1- افکار منفی را از ذهن زیبایتان دور کنید.

2- در صورتیکه این قانون تصویب و اجرایی
شد اگر واقعا قصد مهاجرت به ایالات متحده
آمریکا را دارید کمر همت ببندید و برای رفتن
راههای دیگر را در نظر بگیرید.

و در ضمن به خاطر داشته باشید سیستم زندگی
در آمریکا بر پایه پول و اعتبار شخصی است که قرار
است در آنجا زندگی کند پس وقت طلایی کار و
زحمت را فدای رویاپردازیهای الکی و پوچ نکنید
چرا که در ایالات متحده آمریکا شخصی که پول
نداشته باشد... (دیگه بقیه اش رو خودتون بلدید).

واقع بینانه به آینده مهاجرت به خارج از کشور و زندگی
خود نگاه کنید تا موفق شوید.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، Ali Sepehr ، battosai ، aristotel ، Treysi
در روزهای گذشته خبری مبنی بر لغو ویزای لاتاری " گرین کارت " آمریکا منتشر شده است.

بررسی های عصر ایران نشان می دهد این خبر جعلی بوده و رییس جمهور منتخب آمریکا در روزهای گذشته و از زمان پیروزی در انتخابات آمریکا، اظهاراتی در این زمینه نداشته است.

ترامپ حتی در جریان کارزار انتخاباتی خود نیز با وجودی که بارها درباره ایجاد محدودیت های مختلف درباره مهاجران غیر قانونی در آمریکا سخن گفته است، اما اشاره ای مبنی بر لغو احتمالی برنامه قرعه کشی سالانه متقاضیان دریافت "گرین کارت" ورود به آمریکا نداشته است.

هر ساله دولت آمریکا از طریق قرعه کشی از میان متقاضیان ثبت نام کننده و با شرایطی خاص، به تعداد معینی از افراد، گرین کارت ( ویزای دائمی) ارائه می دهد.
می گذرد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC
[quote='msr839' pid='733870' dateline='1480839178']
در روزهای گذشته خبری مبنی بر لغو ویزای لاتاری " گرین کارت " آمریکا منتشر شده است.

......

علاوه بر عصر ايران چندين خبرگزاري ديگه شامل اصلاحات نيوز، اتحاد خبر، قطره، خبروان، نامه نيوز، رويداد 24، آكا و .... هم خبر لغو ويزاي لاتاري رو تكذيب كردند.
به اميد موفقيت همه دوستان

پاسخ
تشکر کنندگان: msr839 ، علیا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان