کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و بررسی در مورد وضعیت متقاضیان ویزای گوناگونی (لاتاری)
(2017-04-15 ساعت 13:59)rezadaryadar نوشته:  [quote='Farzadtabriz' pid='748933' dateline='1491170531']
با سلام و خسته نباشید من ماه اکتبر سفارت ارمنستان مصاحبه رفتم و اونجا افسر برای مدرک تحصیلی من ایراد گرفت و باعث شد برگردم ایران من الان نزدیک 6 ماه هست که از وضعیتم خبری نداری به سفارت هم ایمیل میفرستم میگن دست ما نیست البته تو سایت ceacنگاه میکنم فقط یبار  اپدیت رو نوشته آون هم 3مارچ الان باید من چیکار کنم میشه راهنمایی کنین شماره کیس هم زیر 2000هست آگه کسی هست که بتونه راهنمایی بکنه لطفا به این ایمیل بفرستید ممنون میشم

افسر چه ایرادی گرفته؟
افسر گفته مدرک شما جعلی هست من دوباره اومدم ایران مدرک رو واسشون ترجمه کردم بردم وزارت امور خارجه هم امضا کرد فرستادم الان منتظر هستم واسم بگن نتیجه رو که فعلا نگفتن
پاسخ
تشکر کنندگان:
افسر گفته بود که مدرک تحصیلی شما جعلی هست من دوباره اومدم ایران اون مدرک رو ترجمه کردم با نامه دانشگاه که فلانی این تعداد واحد رو پاس کرده و فارغ التحصیل شده .البته من خودم مدرک تحصیلی رو شخصا برده بودم از دانشگاه مهر تایید گرفته بودم به همراه ریز نمراتم
بعدش ترجمه دادم بعدش با پست بین المللی فرستادم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان