کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تجربه مراجعه به سفارتهای آمریکا
.
در صورتی که به یکی از سفارتهای ایلات متحده مراجعه کردید، در این تاپیک میتوانید تجربه خود را قرار دهید تا سایر دوستان از شرایط موجود آگاه شوند.
.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز
خبر خوش
دو نفر از بستگان ما كه امروز 18 بهمن 1395 مصاحبه داشتن و وقت ملاقاتشون كنسل شده بود رفتن سفارت در دبي (ويزا غير مهاجرتي)
دقيقا همين امروز قبل از ساعت مصاحبشون ايميل براشون اومد كه قرار ملاقات شما در همان ساعت برقرار است
خدا رو شكر هر دو ويزاي يك ضرب گرفتن
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، victor2017 ، Persischer ، Mrs.sara ، Paniz888 ، mrticoen ، copol ، Sudeh ، avaaa
(2017-02-06 ساعت 12:55)bhb32 نوشته:  دوستان عزيز
خبر خوش
دو نفر از بستگان ما كه امروز  18 بهمن 1395 مصاحبه داشتن و وقت ملاقاتشون كنسل شده بود رفتن سفارت در دبي (ويزا غير مهاجرتي)
دقيقا همين امروز قبل از ساعت مصاحبشون ايميل براشون اومد كه قرار ملاقات شما در همان ساعت برقرار است

مصاحبه ما هم فردا بود که ایمیل فرستادن کنسل شد. دوباره حالا امروز از سفارت تلفن زدن که فردا صبح ابوظبی باشید مصاحبه دارید. ما هم نه مدیکالمون آماده س، نه بلیط، نه هتل... ببینیم چی میشه... بهتون خبر میدم... ترامپ شدیم رفت
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، JAVID2015 ، Mrs.sara ، Paniz888 ، mrticoen
برو به اميد خدا
هرچي خيره
بسلامتي
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: Persischer ، Mrs.sara
(2017-02-06 ساعت 14:05)Persischer نوشته:  
(2017-02-06 ساعت 12:55)bhb32 نوشته:  دوستان عزيز
خبر خوش
دو نفر از بستگان ما كه امروز  18 بهمن 1395 مصاحبه داشتن و وقت ملاقاتشون كنسل شده بود رفتن سفارت در دبي (ويزا غير مهاجرتي)
خبری نشد ؟
مصاحبه ما هم فردا بود که ایمیل فرستادن کنسل شد. دوباره حالا امروز از سفارت تلفن زدن که فردا صبح ابوظبی باشید مصاحبه دارید. ما هم نه مدیکالمون آماده س، نه بلیط، نه هتل... ببینیم چی میشه... بهتون خبر میدم... ترامپ شدیم رفت
‎CR1
‎Ankara‎
شروع پرونده 8 ژانویه ‎2016‎
اپرو 25 جون 2016
نقص مدارک   22 اکتبر‎2016 ‎
ایمیل تایید مدارک  23 دسامبر 2016
دریافت ایمیل مصاحبه 30دسامبر 2016
تاریخ مصاحبه  آنکارا   27feb2017
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
تحویل گرفتن پاسپورت و ویزا از پست 4march 2017
ورود به آمریکا 5march 2017
دریافت گرین کارت 10 روز بعد از واریز مبلغ 220 دلار
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-08 ساعت 10:48)Mrs.sara نوشته:  
(2017-02-06 ساعت 14:05)Persischer نوشته:  مصاحبه ما هم فردا بود که ایمیل فرستادن کنسل شد. دوباره حالا امروز از سفارت تلفن زدن که فردا صبح ابوظبی باشید مصاحبه دارید. ما هم نه مدیکالمون آماده س، نه بلیط، نه هتل... ببینیم چی میشه... بهتون خبر میدم... ترامپ شدیم رفت
خبری نشد ؟

ابوظبی - ویزای IR-5

همه چیز خیلی راحت و خوب بوده، چند تا سئوال و احوالپرسی.
گفتن میدیکال تونو هم بیارید، ویزا ۲-۳ روزه حاضر میشه.
احتمالا اگر خدا بخواد و ترامپ بذاره هفته دیگه حداکثر تا یکشنبه

نکته مهم: کسانی بودن که وقتشون کنسل شده بوده و همینجوری رفتن توی سفارت و مصاحبه شدن.

میدهم من مالیات به اوباما   -----   با لبی خندان، نه با افسوس و آه
مالیات بر درآمد، مالیات مستقیم  ----  تا دهد پاسپورت آبی او به ما

پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Mrs.sara ، copol ، afshin007x
[/quote]
خبری نشد ؟
[/quote]

ابوظبی - ویزای IR-5

همه چیز خیلی راحت و خوب بوده، چند تا سئوال و احوالپرسی.
گفتن میدیکال تونو هم بیارید، ویزا ۲-۳ روزه حاضر میشه.
احتمالا اگر خدا بخواد و ترامپ بذاره هفته دیگه حداکثر تا یکشنبه

نکته مهم: کسانی بودن که وقتشون کنسل شده بوده و همینجوری رفتن توی سفارت و مصاحبه شدن.
[/quote]

راجع به این خط آخر من یه سوال دارم و اون اینه که آیا رفتن همین جوری افرادی که وقتشون کنسل شده بود شامل متقاضیان ویزای توریستی هم بود؟
مرسی.
پاسخ
تشکر کنندگان:
تمام کمانداران راهی آمریکا می‌شوند
تیروکمان

با صدور ویزا برای تمامی اعضا، تیم ملی تیروکمان ایران در مسابقه‌های جام جهانی داخل سالن لاس وگاس آمریکا، شرکت می‌کند.

به گزارش ایسنا، یک ساعت پیش از سوی سفارت آمریکا در ارمنستان، ویزا برای تمام کمانداران، مربیان و همراهان تیم ملی تیروکمان جهت حضور در مرحله نهایی جام جهانی تیروکمان که قرار است از 22 بهمن در شهر لاس‌وگاس آمریکا برگزار شود، صادر شد که به همین دلیل فدراسیون با توجه به زمان اندکی که وجود دارد، در تلاش است تا تیم ملی کشورمان را به این مسابقه‌ها اعزام کند.

این در حالی است که محمدعلی شجاعی رییس فدراسیون تیروکمان پیش از این به دلیل صدورا ویزا برای 5نفر از اعضای تیم ملی ایران از اعزام نشدن تیم به رقابت‌های جام جهانی داخل سالن تیروکمان در لاس وگاس آمریکا خبر داده بود.
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-08 ساعت 15:34)javadth نوشته:  تمام کمانداران راهی آمریکا می‌شوند
تیروکمان

با صدور ویزا برای تمامی اعضا، تیم ملی تیروکمان ایران در مسابقه‌های جام جهانی داخل سالن لاس وگاس آمریکا، شرکت می‌کند.

به گزارش ایسنا، یک ساعت پیش از سوی سفارت آمریکا در ارمنستان، ویزا برای تمام کمانداران، مربیان و همراهان تیم ملی تیروکمان جهت حضور در مرحله نهایی جام جهانی تیروکمان که قرار است از 22 بهمن در شهر لاس‌وگاس آمریکا برگزار شود، صادر شد که به همین دلیل فدراسیون با توجه به زمان اندکی که وجود دارد، در تلاش است تا تیم ملی کشورمان را به این مسابقه‌ها اعزام کند.

این در حالی است که محمدعلی شجاعی رییس فدراسیون تیروکمان پیش از این به دلیل صدورا ویزا برای 5نفر از اعضای تیم ملی ایران از اعزام نشدن تیم به رقابت‌های جام جهانی داخل سالن تیروکمان در لاس وگاس آمریکا خبر داده بود.
سلام
خبر خوشحال کننده ای هست و تشکر از اطلاع رسانی شما ،
ولی دوستان لطفا هر پستی را در تاپیک مرتبط انتشار دهید
تا دسته بندی ها رعایت شود
موفق باشید
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
باسلام خدمت همه دوستان.
ما 15 فوریه وقت مصاحبه  توریستی داشتیم که تو این جریانا خودشون کنسل کرده بودن. الان دیدم دوباره فعال شده یعنی همون وقت ما معتبر شده. پس مسافرتمون به دبی بی نتیجه نخواهد بود.اگه مال شما ها هنوز دوباره فعال نشده بگین تا بگم چی کار کنین
پاسخ
تشکر کنندگان: Persischer ، arezoo dream
ببخشید من سعی کردم ولی نتونستم بفهمم کسانی که گفتم با وقت مصاحبه کنسل شده رفتن سفارت ابوظبی توریستی بودن و یا مهاجرتی.
ولی واقعیت اینه که ابوظبی بیشتر برای مهاجرتیهاست، بخصوص ایرانیا برای توریستی میرن.
متاسفانه امکان تلفن زدن به سفارت در ابوظبی هم نیست، به ایمیلها هم جواب نمیدن.

به نظرم بهتره از راهاای دیگه هم سعی کنید یه خبر موثقی کسب کنید، مثلا راننده هایی که هر روز مسافر از هتلهای دبی میبرن ابوظبی میتونن خبر دقیقتری از اوضاع بدن

موفق باشید
(2017-02-10 ساعت 00:19)Mrs.sara نوشته:  
(2017-02-09 ساعت 23:54)عبدالوحید نوشته:  باسلام خدمت همه دوستان.
ما 15 فوریه وقت مصاحبه  توریستی داشتیم که تو این جریانا خودشون کنسل کرده بودن. الان دیدم دوباره فعال شده یعنی همون وقت ما معتبر شده. پس مسافرتمون به دبی بی نتیجه نخواهد بود.اگه مال شما ها هنوز دوباره فعال نشده بگین تا بگم چی کار کنین

سلام ، ایمیل دخترم اومد سر همون وقت که کنسل کرده بودنه اما ایمیل من نیامده ولی تلفنی گفتن اوکی هست .
پاسخ
تشکر کنندگان: mrticoen
ميشه لطفن بگيد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
ميشه لطفن بگيد چطور ميشه فعال كرد؟
(2017-02-10 ساعت 02:04)Persischer نوشته:  ببخشید من سعی کردم ولی نتونستم بفهمم کسانی که گفتم با وقت مصاحبه کنسل شده رفتن سفارت ابوظبی توریستی بودن و یا مهاجرتی.
ولی واقعیت اینه که ابوظبی بیشتر برای مهاجرتیهاست، بخصوص ایرانیا برای توریستی میرن.
متاسفانه امکان تلفن زدن به سفارت در ابوظبی هم نیست، به ایمیلها هم جواب نمیدن.

به نظرم بهتره از راهاای دیگه هم سعی کنید یه خبر موثقی کسب کنید، مثلا راننده هایی که هر روز مسافر از هتلهای دبی میبرن ابوظبی میتونن خبر دقیقتری از اوضاع بدن

موفق باشید
(2017-02-10 ساعت 00:19)Mrs.sara نوشته:  

سلام ، ایمیل دخترم اومد سر همون وقت که کنسل کرده بودنه اما ایمیل من نیامده ولی تلفنی گفتن اوکی هست .
پاسخ
تشکر کنندگان:
[quote='sepideh Hasan' pid='743340' dateline='1487180740']
ميشه لطفن بگيد چطور ميشه فعال كرد؟
سلام در همون ایمیلی که زدن و گفتن کنسل کردیم یه آدرسی فرستادن برای فعال کردن با همون مکاتبه کنین. اما من امروز برگشتم و اینم تجربه ام:
15 فوریه مصاحبه داشتم. شرایطم یه بار امریکا رفتم و با خانواده فرانسه رفتم. تقاضامون 3 نفری بود . نتیجه ریجکت! علت : گفت خیلی سخت شده.جو اونجا شبیه به دادگاههای اول انقلاب به قضاوت خلخالی بود. افسر کنسولگری برخلاف همیشه که همه چی آدمو از قبل می خوندن اصلا هیچ اطلاعی نداشت. ازم پرسید عبدالوحید برادرته؟ گفتم نه خیر خودمم! اصلا شوت بود اومده بود فرمالیته ریجکت کنه بره. نه فقط منو، همه رو. حتی به زوج های در حال مردن تک و توک به یکی میداد و اون یکی رو گرو نگه می داشت. به خانومایی که شوهر و بچه هاشون یا آقاهایی که زن و بچه هاشون ایران بودن اگه بالای 65 بودن می داد وگرنه ، نه! تازه به چند تا آقا با این شرایطم نداد. دیگه خود دانید! به نظرم اون سورپرایزی که ترامپ وعدشو داده بود اتفاق افتاد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Mrs.sara
با سلام مجدد خدمت دوستان
کسانی که جهت مصاحبه به کنسولگری دبی مراجعه می کنند این توصیه ی بنده را در نظر بگیرند.
حتما با خودتون عکس 5در 5 با کیفیت خوب و بسیار جدید ببرین. خانمها رنگ موشون باید با عکس یکی باشه پس اگر موتون را رنگ کردین عکس جدید دوباره بگیرین. چون اونجا میگن برین با این دستگاههایی که تو سالن قرار دادن عکس بگیرین که هزینش برای هر نفر 40 درهمه!
با این حال به ازای هر نفر چها پنج تا 20 درهمی ببرین که اگه بازم مجبور شدین عکس بندازین مثل ما به مشکل پول خرد کردن بر نخورین. دستگاه 50 درهمی و 100 درهمی قبول نمی کنه و همچنین به دلیل نا معلومی بعضی از اسکناسهای چه نو چه کهنه رو هم قبول نمی کنه و بیرون میده به همین دلیل میگم به ازای هر نفر چند تا بیست درهمی داشته باشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: Mrs.sara ، storagemeter ، JAVID2015 ، Ali--usa ، mrticoen ، mulan1979

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان