کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
ممنون بزرگوار من کیس نامبر هم 3275است زمان دارم برا پر کردن فرمds260؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-03 ساعت 10:09)javadgorgani نوشته:  سلام
برای لاتاری 2018 مثل سالهای قبل تاپیک شمارش معکوس باز نکردید ؟ که بچه ها توش باهم صحبت می کردن؟؟

بله واقعا برای ارتباط دوستان نیاز هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من اطلاعات در مورد ويزاي كار ميخام ؟آبا اينجا كسي هست كه با ويزاي كار اقدام كرده باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
در مورد اگر فرزندی نداشته باشی باید در فرم لاتاری در قسمت تعداد فرزندان باید عدد صفر بنویسی
یا داخل کادر رو خالی بذاری و چیزی ننویسی
ممنون میشم پاسخ دهید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
پاسخ به سئوال سابقه رد درخواست در فرم دی اس 160
سلام دوستان، ببخشید که اینجا سئوالم رو میپرسم، راستش من تازه عضو سایت شدم و اصلا بلد نیستم باهاش کارکنم، هرچی گشتم نتوستم دکمه "موضوع جدید" رو که تو راهنما توضیح داده برای پرسیدن سئوال پیدا کنم، برای همین اینجا سئوالم رو میپرسم، امیدوارم دوستان سئوالم رو ببینن و پاسخ بدن.
سئوالم در مورد پر کردن فرم DS160 .
سال 2014 پدرم لاتری برنده شدن و تابستان 2014 مادر و پدرم برای مصاحبه به ارمنستان رفتند. اما ظاهرا در اون سال سهمیه صدور ویزا برای گرین کارت زودتر از موعد مقرر به پایان رسیده بود و در همون روز مصاحبه بهشون گفته شد که مدارکتون کامل هست و هیچ مشکلی نداره ولی سهمیه ویزای امسالمون تموم شده و در چند ماه اخیر هیچ ویزای جدیدی صادر نشده.
الان که برای مادرم فرم دی اس 160 رو پر میکردم با سئوال پایین مواجه شدم و میخواستم بدونم که در پاسخ به این سئوال آیا باید بلی بزنم یا خیر؟ و درصورت اتنخاب کردن بلی چه توضیحی باید بدم.
"Have you ever been refused a US visa or been refused admission to the United States, or withdraw your application for admission at the port of entry".
ممنون از راهنمایی دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من متاهل هستم و با فردی ازدواج کردم که یه دختر 17 ساله داره آیا من می تونم این این دختر رو همراه خودم ثبت نام کنم یا خیر؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان، من برای اولین بار امسال ثبت نام کردم، برای 2019، متاسفانه موقع ثبت نام میزان تحصیلات را vocational school ثبت کردم در صورتی که دانشگاه رفتم و مدرک کاردانی دارم. الان متوجه شدم که نوشته مدرک vocation اصلا پذیرفته نمیشه. نمیدونم امکانش هست که ویرایش کنم یا نه. یعنی به همین راحتی از لوتری امسال حذف میشم؟ کسی اگه میدونه چطور میشه درستش کرد، کمکم کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من واسه آخر دی وقت سفارت دارم دوتا سئوال دارم یکی اینکه دوسال پیش عمل جراحی داشتم و کیسه صفرا رو در آوردم و یکی هم دستم تو بچگی شکسته و پلاتین داشته که درآوردم ولی رد بخیه داره واسه آزمایش مدیکال چکار باید بکنم
دوم اینکه من ویزای مهاجرت درخواست کردم خانومم گرین کارت داره و بچم هم اونجا بدنیا اومده
نیازی به تهیه کارت واکسن هست یا همونجا با همون مدیکال کارهام راه میفته
وقتم واسه پنج شنبه صبح هست بلیط از چند روز قبل تا چند روز بعد بگیرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-03 ساعت 14:56)mda7 نوشته:  با سلام خدمت عزیزان
من به همراه 3 نفر دیگر از خانواده ام مثل سالهای قبل در لاتاری 2018 ثبت نام کرده بودیم که دیروز پس از اعلام نتایج 1 نفر "انتخاب نشده" اعلام شد و 3 نفر دیگر با این پبام روبرو شدیم:
"Warning: The information entered is not valid."

[عکس: 4311_2017-05-03_14-01-41.jpg]

من از صحت اطلاعات وارد شده کاملا اطمینان دارم و چندین بار چک کردم، حتی "Forgot Confirmation Number" رو هم امتحان کردم که باز هم با پیغام "Information: Information entered is not valid."  مواجه شدم
[عکس: 4312_2017-05-03_14-45-54.jpg]

این در حالی هست که با درخواست کامفرمیشن سال قبل اطلاعات رو برام میاره.

با جستجو در گوگل در این سایت اطلاعات زیر رو نوشته :

[عکس: 4313_2017-05-03_14-49-57.jpg]

نقل قول:#2. IF #1 DOESN'T APPLY TO YOU, THAT READ INFO BELOW:
Why my Conformation Number is not accepted by Lottery Department for the Wining Status Check? If you have given us the correct Conformation Number, you have received during the registration process, then the most likely the reason why Official Lottery Winning Department rejects your Conformation Number is because your Application was rejected during validation process, after you have entered your USA-Green-Card Lottery application and received the Conformation Number.

This is common issue many people have, because they are making mistakes during submission process, which cannot be discovered by Lottery Department website, but was uncovered during human verification process by officers of Lottery Department. The Lottery Department website can only see obvious mistakes, for example for the photo it can verify File Size, Dimensions and Color Bits, but it cannot see other properties and requirement for the photo such as: position of you head, background, quality of the image and so on.

There are many other mistakes customer making, when they are submitting application by themselves. In addition to the submitting incorrect photo, they can mess up with Country of Eligibility, Date of Birth due to US Sate Standard difference, Country of Originality, Country of nationality, Country Where you live today and so on. Sometime customer confused with Country of Eligibility and Country of Citizenship or Country of Living, there are so many mistake people making during the submission process, when they are filing application by themselves, instead of giving it to the professionals.

This is like going to the court without help of professional lawyer, yes you can work with the court by yourself, but how many chances do you have to win .... the chances are very slim. Please do not take a chance to make mistakes, instead you may use professional service to do what they are doing best, this will give you better chances to become the USA Green Card Lottery Winner, by correctly entering your application, according to the strict Governmental Rules.

در مورد موارد بالا هم باید عرض کنم که پارسال برای چندمین سال متوالی بود که من ثبت نام میکردم و در مورد تمامی اطلاعات اعم از عکس و کشورها و ... اطمینان دارم.

من اپلیکیشن یکی دیگه از دوستان رو هم چک کردم و هر دو (آقا و خانم) دقیقا همین مورد رو داشتند.

اگر از دوستان کسی راه حلی میدونه یا با این مشکل روبرو هست لطفا راهنمایی کنه.

سپاسگذارم

یه کم صبر کنید. یا با یه کامپیوتر دیگه امتحان کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
من برای لاتاری 2019 برنده شدم ولی تو ایران هم کار خوب دارم هم خیلی روابط نزدیک با خویشاوندان و دوستانم دارم.
سر دوراهی موندم که برم یا نه؟
تو این سایت هم که وقتی زندگی نامه اونایی که لاتاری برنده شدند رو میخونی همه مینالن از آمریکا .واقعا این سایت بجای اینکه دلگرمی بده به آدم کاری می کنه منصرف شیم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

نامزد من قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا در آمریکا رو داره و کیس خود من هم برای مهاجرت به آمریکا در پروسه ap در وضعیت refused هستش.( قبل از فرمان ترامپ در وضعیت ready بود و نوع ویزا هم F4 بود که از طریق اقدام عموم برای پدرم بود)
با توجه با شرایط موجود در صورت ازدواج من و نامزدم چقدر شانس دریافت ویزا از طریق دانشجویی (F1) و همسر دانشجو (F2) هستش؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام، وقت همه دوستان به خیر و به خوشی باشه

یکی از دوستان بنده در نظر داره که دختر خانم خودش به به مقطع 12 دبیرستان در کشور دیگه ثبت نام کنه که خودش بتونه اقامت 5 ساله داشته باشه.

حالا به نظر شما چه کشوری هایی این شرایط رو داره و میتونه اقدام کنه؟

ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. من رشته مهندسی کامپیوتر هستم و قصد مهاجرت به استرالیا را دارم. راهی هست که از طریق مدرک خودم بتونم خانوادم رو هم ببرم؟ اگر کمک کنید ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-05-28 ساعت 13:14)MEHDIBA3 نوشته:  من برای لاتاری 2019 برنده شدم ولی تو ایران هم کار خوب دارم هم خیلی روابط نزدیک با خویشاوندان و دوستانم دارم.
سر دوراهی موندم که برم یا نه؟
تو این سایت هم که وقتی زندگی نامه اونایی که لاتاری برنده شدند رو میخونی همه مینالن از آمریکا .واقعا این سایت بجای اینکه دلگرمی بده به آدم کاری می کنه منصرف شیم.

دوست عزیز همیشه میگن سری که درد میکنه رو دستمال نمیبندن. وقتی کار خوب داری اینجا واسه چی بخوای بری سختی های غربت رو تحمل کنی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام وقت بخیر
من در حین تکمیل ثبت نام موقعی که تایید اطلاعات رو زدم اینترنتم قطع شد و کانفیرمیشن کد رو نتونستم ببینم
مجبور شدم صفحه رو رفرش کنم و باز رفت صفحه اصلی ثبت نام
باز از نو اطلاعاتمو وارد کردم و تایید کردم که گفت شما یکبار ثبت نام کردید
الان باید برای کانفیرمیشن کدم چکار کنم؟
باید صبر کنم تا نتایج اعلام بشه بعد ریکاوری کنم؟
و اینکه دفعه دوم که گفت یکبار ثبت نام کردید مشکلی پیش میاد؟دقیقا همون مشخصات فرم اول رو وارد کردم،حالا ثبت نامم کلا باطل میشه یا فقط فرم دومی مورد قبول نیست؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان