کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
سلام بر بزرگواران و ادمینها و سایر دوستان و عضوها
متاسفانه میشه گفت به سال کشیده و پیامی ندادم اگر نا مربوط مینویسم معذرت میخوام و لطفا پیام منو پاک نکنین. ر استش فکر میکنم آدم باد همش آپدیت باشه اونم تو تمام زمینه ها. راستش بعد مدتها اومدم اینجا احساس غریبی کردم چون همه رفتن و فضای سایت واسم سنگین بود و ظاهرا من در این سایت گم شدم. قبلا راحت تر بود ولی الان سخته. نمیدنم حس من اینجوریه یا اینکه کلا سنگین و مبهم شده. به هر حال منو از اینکه در جای مناسبی پیا نزاشتم ببخشید.
Sad Sad Sad Sad
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
پاسخ
تشکر کنندگان: copol
سلام دوستان ، میبینم که هنوز لاتاری ثبت نام میکنید؟!!! مگه با قانون ترامپ باز هم ویزا میدن به ایرانیا؟!!!!!!!!!!!!
قدیمیا کسی نیست؟!!!!
اگه لاتاری شد که خیلی هم عالی ، اگه نشد اسکیل وورکر کانادا یا استرالیا ، بازم نشد میزنیم به جاده ، اونم نشد ، خب نمیشه دیگه چیکار کنم زوری که نیست!

خر ما از کرگی کره خر بود
Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام آیا کسی برای مصاحبه لاتاری 2019 به سفارت دعوت شده و نتیجه آن چی بود آیا امسال هم مشکل ویزا میدند
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
تو بخش سایر کشورها ، تاپیکی برای جمهوری آذربایجان نیست ، اگه ممکنه ایجاد کنید تا کسایی که تجربه دارن از این کشور ، بیان راهنمایی کنن
راستی کسی اینجا چنین تجربه ای داره ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-05-28 ساعت 13:14)MEHDIBA3 نوشته:  من برای لاتاری 2019 برنده شدم ولی تو ایران هم کار خوب دارم هم خیلی روابط نزدیک با خویشاوندان و دوستانم دارم.
سر دوراهی موندم که برم یا نه؟
تو این سایت هم که وقتی زندگی نامه اونایی که لاتاری برنده شدند رو میخونی همه مینالن از آمریکا .واقعا این سایت بجای اینکه دلگرمی بده به آدم کاری می کنه منصرف شیم.

اصولا دو تا مشکل هست که همه رو اذیت می کنه
۱- بحث کار
۲ بحث دلتنگی
دومی خیلی مهمتره شاید اولی بشه با تلاش بالاخره عوض کرد.
ادمها قبل از اینکه ثبت نام کنن یا بعد از ثبت نام کردنشون باید برن توی ایران یک شهر دیگه که اصلا نمیشناسن زندگی کنن که زبانش هم خوب بلد نیستن بعد با نزدیکانشون هنم فقط تلفنی حرف بزنن. حالا اگر شیش ماه دوام اوردی و خوشحال بودی مهاجرت از نظر احساسی منطقی هست اگر برات خیلی سخت بود نباید مهاجرت کنی حالا امریکا یا غیر امریکا هم نداره. فقط امریکا و کانادا رفت و امد به ایران هزینه بر تر هست و داستان بیشتری داره.
هر تصمیم بزرگی در زندگی باید یا ارامشت رو زیاد کنه یا اسایش رو و زیاد از اون یکی کم نکنه مگر نه تصمیم خردمندانه ای نیست.
مثلا من با مهاجرت اسایشم حدودا۳۰ درصد بهتر شد و ارامشم حدودا ۸۰ درصد.
البته اون روشی هم که توصیه کردم برای همه جواب نمی ده گاها تنها راه اینکه بفهمی یه چیزی رو ایا دوست داری یا نه امتحان کردنش است اما اگر اون روش امتحان کنی مثلا از تهران بری تبریز زندگی کنی شیش ماه و ببینی بهت خوش نمی گذره چون دوستان و خانوادت نمی بینی قطعا خارج ا ز ایران رفتن بسیار بدتر خواهد بود.
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: majid7
با سلام،
می خواستم بدونم از برندگان لاتاری سال 2017 کسی هست که کارش درست شده باشه و رفته باشه، آخه من امسال برنده شدم ولی شنیدم که انجام کارها بی فایده هست و کسی رو نمی پذیرن و فقط خرج بی خوده.
ممنون میشم جواب بدین.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان . عمو سعید دیگه مدیر نیستند ؟ Sad کسی میدونه ؟ من 10 سال پیش عضو بودم هنوز ایرانم ولی با اینکه هر سال ثبت نام کردم امیدوارم امسال دیگه خبرهای خوب بشنویم همگی <3
پاسخ
تشکر کنندگان: sadeghi897
(2018-11-26 ساعت 15:15)runioe نوشته:  من هم بعد از چند سال امدم دیدم هیچکش نیست Sad(
پاسخ
تشکر کنندگان:
عرض سلام
من در سال 2015 لاتاری برنده شدم به امریکا رفتم و گرین کارتمو گرفتم و بعد از دو ماه با گرفتن پاس سفید به مدت دو سال از امریکا خارج شدم. چند روز قبل از انقضای پاس سفید مجددا وارد امریکا شدم و پس از شش ماه اقامت در امریکا مجددا پاس سفید گرفتم و از امریکا خارج شدم. اما اینبار نتوانستم قبل از انقضای پای سفید به امریکا برگردم ( به دلیل شیوع کرونا و اتمام دکترایم در ایران) و الان یازده ماه از انقضای پاس سفیدم میگذره و قصد دارم به امریکا برگردم و بسیار نگرانم تا در هنگام ورود به امریکا گرین کارت من گرفته بشه و یا باطل شه. البته مواردی را شنیدم که پس از انقضا ی پاس سفید وارد شده اند و مشکلی هم نداشته اند. آیا از دوستان کسی هست که بتونه راهنماییم کنه؟ واقعا ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2021-06-15 ساعت 12:45)mohandes123 نوشته:  عرض سلام
من....... به امریکا رفتم و گرین کارتمو گرفتم و بعد از دو ماه با گرفتن پاس سفید به مدت دو سال از امریکا خارج شدم..... مجددا وارد امریکا شدم و پس از شش ماه اقامت در امریکا مجددا پاس سفید گرفتم و از امریکا خارج شدم. اما اینبار نتوانستم قبل از انقضای پای سفید به امریکا برگردم  ( به دلیل شیوع کرونا و اتمام دکترایم در ایران)..... و قصد دارم به امریکا برگردم و بسیار نگرانم تا در هنگام ورود به امریکا گرین کارت من گرفته بشه و یا باطل شه....... آیا از دوستان کسی هست که بتونه راهنماییم کنه؟

(اگر شخصی باتجربه تر میشناسید حتما راهنمایی بگیرید)
بله همین طور که گفتید حتما هنگام ورود از شما دلیل این دیر کردتون خواهند پرسید،
شما باید درباره  گرفتن پاس سفید که فکر کنم گفتید برای ادامه تحصیل بوده و اینکه با توجه به محدودیت سفر تو شرایط کرونایی که داشتید می تونید این مساله رو برطرف کنید 
نگران نباشید امیدوارم که مشکلی نباشه و چیزی که مهمه بتونید تو اولین فرصتی که دارید سفر کنید و دلایل قانع کننده و حتی قابل استناد براشون بیارید
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2021-06-15 ساعت 12:45)mohandes123 نوشته:  عرض سلام
من در سال 2015 لاتاری برنده شدم به امریکا رفتم و گرین کارتمو گرفتم و بعد از دو ماه با گرفتن پاس سفید به مدت دو سال از امریکا خارج شدم. چند روز قبل از انقضای پاس سفید مجددا وارد امریکا شدم و پس از شش ماه اقامت در امریکا مجددا پاس سفید گرفتم و از امریکا خارج شدم. اما اینبار نتوانستم قبل از انقضای پای سفید به امریکا برگردم  ( به دلیل شیوع کرونا و اتمام دکترایم در ایران) و الان یازده ماه از انقضای پاس سفیدم میگذره و قصد دارم به امریکا برگردم و بسیار نگرانم تا در هنگام ورود به امریکا گرین کارت من گرفته بشه و یا باطل شه. البته مواردی را شنیدم که پس از انقضا ی پاس سفید وارد شده اند و مشکلی هم نداشته اند. آیا از دوستان کسی هست که بتونه راهنماییم کنه؟ واقعا ممنون میشم.
بعید می دونم مشکلی پیش بیاد به خاطر شرایط کرونا. البته باید با اداره مهاجرت نامه نگاری می کردین و مشکلتون می گفتین.
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
امسال برای اولین بار در طول زندگیم لاتاری ثبت نام کردم.
از این انجمن خیلی چیزها یاد گرفتم ولی الان یک سوال بسیار بزرگ در ذهنم بوجود اومده و اون هم اینه که دقیقا چه زمانی برای اولین بار باید وجه پرداخت کنیم؟
موقع گرفتن وقت سفارت بصورت آنلاین و یا موقع انجام مصاحبه داخل خود سفارت؟
توی بیشتر سفرنامه ها مسافران 330 دلار رو توی سفارت پرداخت کردند در صورتی که توی اینترنت خیلی وبسایتها هستند که بصورت آنلاین پرداختش میکنند.
تحت عنوان "پرداخت هزینه سفارت آمریکا MRV"
در ضمن اگر ممکنه لطف کنید و به ترتیب و بطور فوق العاده چکیده یک لیست از کارهایی که باید انجام بشه رو برای بنده بنویسید.
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2022-03-28 ساعت 17:45)awx0ne نوشته:  سلام
امسال برای اولین بار در طول زندگیم لاتاری ثبت نام کردم.
از این انجمن خیلی چیزها یاد گرفتم ولی الان یک سوال بسیار بزرگ در ذهنم بوجود اومده و اون هم اینه که دقیقا چه زمانی برای اولین بار باید وجه پرداخت کنیم؟
موقع گرفتن وقت سفارت بصورت آنلاین و یا موقع انجام مصاحبه داخل خود سفارت؟
توی بیشتر سفرنامه ها مسافران 330 دلار رو توی سفارت پرداخت کردند در صورتی که توی اینترنت خیلی وبسایتها هستند که بصورت آنلاین پرداختش میکنند.
تحت عنوان "پرداخت هزینه سفارت آمریکا MRV"
در ضمن اگر ممکنه لطف کنید و به ترتیب و بطور فوق العاده چکیده یک لیست از کارهایی که باید انجام بشه رو برای بنده بنویسید.
با تشکر
سلام،
اینجوری که من از بقیه برندگان شنیدم،تمام هزینه ها از جمله همین هزینه مصاحبه رو شما تو خود سفارت و در روز مصاحبه پرداخت میکنی.
به ازای هر نفر 330 دلار آمریکا.
هزینه های تست مدیکال هم شنیدم همونجا که بری باید پرداخت کنی.بهت پیشنهاد میکنم که به هر سایتی اعتماد نکنی بعضی ها فقط کارشون خالی کردن جیب بقیه هستش.
خوش شانس و موفق باشی.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان چه کسایی اینجا لاتاری 2023 ثبت نام کردن؟؟
یه اعلام هزور کنین همدیگر رو بشناسیم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2022-04-25 ساعت 23:32)OmidH.C نوشته:  دوستان چه کسایی اینجا لاتاری 2023 ثبت نام کردن؟؟
یه اعلام هزور کنین همدیگر رو بشناسیم.
سلام روزت بخیر
من توی اون چهارسال که تراول بن بود هم ثبت نام میکردم چه برسه به 2023
خیلی وقته مهاجرسرا نیومدم من از اون خیلی قدیمی ها هستم
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
پاسخ
تشکر کنندگان: OmidH.C

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان