کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری
(2017-05-10 ساعت 15:42)Miladsari نوشته:  با عرض سلام و ممنون از اطلاعاتي كه در اختيار بقيه ميزارين . من لاتاري ٢٠١٨ قبول شدم ، و  9 may فرم ٢٦٠ رو تكميل كردم . كيس نامبر من ٣ رقمي هستش و زير ٤٠٠ هست . سوال من اينه مصاحبه من چه زماني ميشه ؟ واز كي من مداركمو ترجمه كنم ؟ م كي اقدام به زدن واكسن ها بكنم ؟

دوست عزیز طبق برنامه هر ساله اولین سری شما کارنت میشید و بنظر میاد حدود نوامبر مصاحبتون باشه!
در خصوص واکسن ها هم با توجه به اینکه هپاتیت B حدود 6 ماه زمان میبره مرحله سومش از همین فردا صبح برید سراغ واکس ها!
مدارک رو هم بگذارید 1 ماه مونده به مصاحبه که یک موقع نکته ای در خصوص تاریخ ترجمه ها پیش نیاد! (که البته پیش هم نمیاد Wink)

پاسخ
تشکر کنندگان: Miladsari
(2017-05-10 ساعت 10:32)MOSTAFANETY نوشته:  درمورد تمکن مالی:
سپرده بلند مدت هم قابل قبول هست یا باید از حساب جاری پرینت گرفت؟
فقط پرینت موجودی لحظه ای لازمه یا گردش مالی چند ماهه لازمه؟
برای 2 نفر چقدر موجودی لازمه؟ اگر زیاد باشه مشکلی نیست؟ ( یکی از دوستان من در سفارت انگلیس با این مشکل برخورد کرد که گفتن این موجودی به شغل شما نمیاد! از کجا آوردی؟ و مجبور شد که قولنامه زمین ترجمه کنه بگه زمین ارث رسیده)

دوست عزیز این پست رو مطالعه کنید با دقت همه چیز دستتون میاد
https://www.mohajersara.org/forum/thread...#pid513526

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من ی سوال داشتم
اطلاعات مربوط به دبیرستان باید هرکدوم جداگانه وارد بشه؟
مثلا اول دبیرستان جدا و دوم جدا... چون من اول و دوم دبیرستان یه مدرسه درس خوندم و سوم هم ی مدرسه دیگه بودم. یا اینکه کل دبیرستان(دیپلم) باید باهم دیگه وارد بشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-10 ساعت 22:02)mehraj نوشته:  دوستان، بنده موقع ثبت نام متاهل بودم و ثبت هم کردم. اما اختلاف با همسرم دارم و ممکنه تو هفته آینده جدا شیم.
تو این شرایط ادامه فرآیند تکمیل فرم بنده به چه شکلی خواهد بود؟ چه خطرات احتمالی ممکنه پیش بیاد؟

درمورد سوال فوق نظری نبود؟
اگه احیاناً همسرم نخواهد بیاد، چه کاری میشه انجام داد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-11 ساعت 16:07)mehraj نوشته:  
(2017-05-10 ساعت 22:02)mehraj نوشته:  دوستان، بنده موقع ثبت نام متاهل بودم و ثبت هم کردم. اما اختلاف با همسرم دارم و ممکنه تو هفته آینده جدا شیم.
تو این شرایط ادامه فرآیند تکمیل فرم بنده به چه شکلی خواهد بود؟ چه خطرات احتمالی ممکنه پیش بیاد؟

درمورد سوال فوق نظری نبود؟
اگه احیاناً همسرم نخواهد بیاد، چه کاری میشه انجام داد؟

چنانچه در زمان ثبت نام لاتاری متاهل بوده اید و فرم ثبت نام را به صورت متاهلی تکمیل کرده اید، اما پس از قبولی یا قبل از اعلام نتایج از همسرتان جدا شده اید، باید شرایط فعلی تان را در فرم های DS-260 اعلام کنید و شرایط تاهلتان را Divorced کنید که بعدها بایستی مدارک مربوط به طلاق تان را نیز ارائه دهید.
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان:
اقا کاوه اگر محبت کنین دوتا سوال منو پاسخ بدین ممنون میشم. یا اگر جابجا شدین بگین ما هم بیایم صفحه ی جدید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-11 ساعت 14:48)moghadam10 نوشته:  سلام من ی سوال داشتم
اطلاعات مربوط به دبیرستان باید هرکدوم جداگانه وارد بشه؟
مثلا اول دبیرستان جدا و دوم جدا... چون من اول و دوم دبیرستان یه مدرسه درس خوندم و سوم هم ی مدرسه دیگه بودم. یا اینکه کل دبیرستان(دیپلم) باید باهم دیگه وارد بشه؟

سلام
کل دوره دبیرستان یکجا باید تو فرم 260 وارد بشه..
موفق باشین
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان مگه دبیرستان هم باید وارد بشه؟ من فقط دانشگاهمو وارد کردم زدم university degree,,دبیرستان رو نزدم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-12 ساعت 11:12)Ramintn نوشته:  سلام دوستان مگه دبیرستان هم باید وارد بشه؟ من فقط دانشگاهمو وارد کردم زدم university degree,,دبیرستان رو نزدم

بله. تو پست بالا هم توضیح دادند که باید کل دوره دبیرستان یکجا بعنوان یک مقطع تحصیلی وارد بشه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-12 ساعت 11:19)mehraj نوشته:  
(2017-05-12 ساعت 11:12)Ramintn نوشته:  سلام دوستان مگه دبیرستان هم باید وارد بشه؟ من فقط دانشگاهمو وارد کردم زدم university degree,,دبیرستان رو نزدم

بله. تو پست بالا هم توضیح دادند که باید کل دوره دبیرستان یکجا بعنوان یک مقطع تحصیلی وارد بشه.

اخه اگه دقت کنین تو فرم نوشته بالاترین مقطع تحصیلی که گذرندوندین رو وارد کنین،،وقتی کسیم دانشگاه رو گذرونده دیگه معلومه دبیرستان رو هم گذرونده دیگه
یعنی من باید انلاک کنم دوباره فرمو؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
جناب کاوه من دبیرستانو ننوشتم فقط دانشگاهو نوشتم لازمه فرممو آنلاک کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من به kcc میل زدم ببینم لازمه دبیرستانو بنویسیم یا نه!!!
ببینیم چی جواب میدن!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
با عرض سلام خدمت دوستان،
بنده یه مشکل عجیب دارم،امروز میخاستم لاتاری ۲۰۱۸رو چک کنم و متاسفانه قبول نشده بودم،ولی مال پارسال یعنی ۲۰۱۷ که اوایل چک کردم چند بار و طی چند مدت ولی ارور میداد منم کلا بیخیال شدم،ولی امروز که دوباره چک کردم با ناباوری دیدم که در ۲۰۱۷ قبول شدم ،حالا تکلیف چیه ،آیا واسه اقدام خیلی دیر نیست؟لطفا راهنمایی کنید خیلی دلهره دارم،این بزرگترین یورپرایز زندگیمه
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی از آقا کاوه خبر نداره؟ دیگه دارم نگرانش میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان: mehraj
(2017-05-12 ساعت 23:54)DANIAL7281 نوشته:  با عرض سلام خدمت دوستان،  
بنده یه مشکل عجیب دارم،امروز میخاستم لاتاری ۲۰۱۸رو چک کنم و متاسفانه قبول نشده بودم،ولی مال پارسال یعنی ۲۰۱۷ که اوایل چک کردم چند بار و طی چند مدت ولی ارور میداد منم کلا بیخیال شدم،ولی امروز که دوباره چک کردم با ناباوری دیدم که در ۲۰۱۷ قبول شدم ،حالا تکلیف چیه ،آیا واسه اقدام خیلی دیر نیست؟لطفا راهنمایی کنید خیلی دلهره دارم،این بزرگترین یورپرایز زندگیمه

یکی از دوستان سالهای گذشته مثل شما شد و زود اقدام کرد و ویزا گرفت... سعی کنید کامل و حرفه ای اقدام کنید که بهتون AP نخوره تو مصاحبه...
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان