کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد برندگان لاتاری
.

گروه تلگرام اعلام نتایج لاتاری DS-2020
https://t.me/joinchat/AAAAAEAj4YFTx6XgBD0KtA

.
(2019-05-06 ساعت 02:50)keivin نوشته:  اگه بریم کانادا میشه این قاعده تراپ رو در سفارت آمریکا تو تورنتو دور زد؟

(2019-05-19 ساعت 17:20)Mina ghaffari نوشته:  سلام دوستان
نام همسر من در برندگان امسال لاتاری بدده با شماره کیس 9هزار و.....‌
وقت سفارت این شماره برای کی میشه؟ و تاثیری رو نتیحه نهایی داره؟ و سوال بعدی م هم اینه با وجود ترامپ چقدر درصد قبولی هست طبق امار سال های گذشته؟ چه کارهایی میشه کرد ک احتمال قبولی رو بالا برد؟

سلام
حدودا اواخره اردیبهشت ۹۹. تقریبا ساله دیگه همین‌ موقع ها
پاسخ
تشکر کنندگان:
توجه تون رو به امضا خودم جلب می کنم.
بالآخره بعد 10 سال...
Be Cool Cool
DV 2011 - DV 2012 - DV 2013 - DV 2014 - DV 2015 - DV 2016 - DV 2017 - DV 2018 - DV 2019 - DV 2020: Case Number 2020XXXX
پاسخ
تشکر کنندگان: melon ، Ehsan171 ، Mohajerr ، sadeghi897 ، majid7 ، karpenter
سلام دوستان
سال۹۷ به صورت اتفاقی به توصیه دوستان رفتم خودم و همسرم رو لاتاری۲۰۲۰ ثبت نام کردم، همسرم برنده شده و من هم میتونم باهاش همراه شم،با کیس نامبر ۳۱۰۰
کارهای مقدماتی شو دارم انجام میدم و طی چند روز آینده فرم ds260 رو پر میکنم.توی این دو هفته ای که نتایج اعلام شد ،کلی مطالب سرچ کردم.
من ۳۳ سالم هستش معافیت پزشکی دارم و خانومم ۳۰سالشه،شغل کاسبی دارم و خانومم هم معلم مدرسه غیر انتفاهی هست
تصمیم گرفتیم مصاحبه رو بریم.
از نظرات دوستانی که در رابطه با مصاحبه عنوان کردن ،پیداست که با شرایط کنونی امیدی به گرفتن ویزا نیست واحتمال ریجکت شدن زیاده و این خیلی دلسرد کنندست
این هم از شانس ما بود که لاتاری برنده شیم و ویزاگرفتنمون توی ابهام باشه.آدم نمیدونه خوشحال باشه یا دپرس.
راستی دوستان در مورد ایروان یا آنکارا نظر خاصی ندارن،به نظرتون کدومشو انتخاب کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-05-24 ساعت 13:21)Mohamad2020 نوشته:  سلام دوستان
سال۹۷ به صورت اتفاقی به توصیه دوستان رفتم خودم و همسرم رو لاتاری۲۰۲۰ ثبت نام کردم، همسرم برنده شده و من هم میتونم باهاش همراه شم،با کیس نامبر ۳۱۰۰
کارهای مقدماتی شو دارم انجام میدم و طی چند روز آینده فرم ds260 رو پر میکنم.توی این دو هفته ای که نتایج اعلام شد ،کلی مطالب سرچ کردم.
من ۳۳ سالم هستش معافیت پزشکی دارم و خانومم ۳۰سالشه،شغل کاسبی دارم و خانومم هم معلم مدرسه غیر انتفاهی هست
از نظرات دوستانی که در رابطه با مصاحبه عنوان کردن ،پیداست که با شرایط کنونی امیدی به گرفتن ویزا نیست واحتمال ریجکت شدن زیاده و این خیلی دلسرد کنندست
این هم از شانس ما بود که لاتاری برنده شیم و ویزاگرفتنمون توی ابهام باشه.آدم نمیدونه خوشحال باشه یا دپرس.
راستی دوستان در مورد ایروان یا آنکارا نظر خاصی ندارن،به نظرتون کدومشو انتخاب کنم؟

دوست عزیز تبریک میگم که تو این رقابت اسم شما در آمده نا امید نباشید بالاخره شما تا سپتامبر فرصت دارید خدارو چه دیدید شاید تا اون موقع یک فرجی شد و قوانین به نفع ما ایرانیان همیشه در فشار شد
فرقی بین سفارت ها نیست خودتون را درگیر این موضوع نکنید .
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-05-24 ساعت 13:21)Mohamad2020 نوشته:  سلام دوستان

تبریک میگم اسم منم در اومده با خانومم یه بچه 1 ساله دوبه شکم که برم یا نه بدبختی شماره کیسمم خیلی پایینه فکر کن 300 !!!! Smile
نمیدونم فرمم امادست دیکمه سند و بزنم . بنظر دوستان کی نوبتم میشه برای مصاحبه نزدیک زمانش کی میشه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-05-23 ساعت 18:01)shayrin نوشته:  توجه تون رو به امضا خودم جلب می کنم.
بالآخره بعد 10 سال...

تبریک میگم .امیدوارم بتونی ویزا رو بگیری.
ما هم بعد چند سال ,2015 جزو انتخاببی ها بودیم اما از صدقه سر هموطنانی که سال قبلش جلو سفارت تجمع کرده بودن که چرا تاییدیشون نمیاد و زمان میگذره...اون سال ,ماه آخر هیچکسی رو کارنت نکردن که دوباره اون اتفاق نیفته و ما جا موندیم.اینم شانس ما بود.
حالا خیلی وقته که نیومدم نمیدونم چرا صفحه 2020 نیست
سال گذشته اصلا کسی تونست ویزا بگیره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و تبریک به کسانی که قبول شدن
من هم DV2020 رو قبول شدم و همسرم همراهم هستن
راجع به پرکردن فرم 260 سوال داشتم
شوهر من بازنشسته است.اون قسمتی که میپرسه Were you previously employed? من گزینه yes رو زدم.ولی بعدش میگه اظلاعات شغلی مربوط به ده سال گذشته رو بزنید در حالیکه همسر من بیش از ده سال هست که کار نمیکنه. کسی هست راهنمایی کنه چی باید بنویسم؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من چند روزيه كه فهميدم لاتاري برنده شدم با كيس نامبر **112
البته من خواهرم امريكا زندگي ميكنه و گرين كارد هم داره
ميخواسم بدونم ايا احتمالي واسه گرفتن ويزا براي من هست؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
درمورد كيس من وكيل گرفتن ميتونه كمك كنه كه بتونم ويزا رو بگيرم يا اينكه ترفند وكيل هاست واسه پول گرفتن؟؟؟
لطفن تو اين زمينه كسي اگر ميتونه منو راهنمايي كنه يا وكيل معتبر و خوب معرفي كنيد اگر راه حلش دست وكيله!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-05-28 ساعت 12:27)Zara63 نوشته:  سلام دوستان
سلام دوست عزیز. بهتون تبریک میگم. مراحل رو دنبال کنین و فرمها رو به دقت پر کنین. زیاد رو گرفتن قطعی ویزا حساب باز نکنین اما چون یکی از بستگان درجه اول شما اونجاس نسبتا شرایط شما کمی از بقیه بهتره. تاپیک های مربوط به تراول بن رو‌مرور کنین و سعی کنین خیلی زود اطلاعاتتون رو بالا ببرین. امیدوارم در نهایت موفق به گرفتن ویزا بشین.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-05-26 ساعت 13:04)Nora40 نوشته:  سلام و تبریک به کسانی که قبول شدن
من هم DV2020 رو قبول شدم و همسرم همراهم هستن
راجع به پرکردن فرم 260 سوال داشتم
شوهر من بازنشسته است.اون قسمتی که میپرسه Were you previously employed? من گزینه yes  رو زدم.ولی بعدش میگه اظلاعات شغلی مربوط به ده سال گذشته رو بزنید در حالیکه همسر من بیش از ده سال هست که کار نمیکنه. کسی هست راهنمایی کنه چی باید بنویسم؟؟؟

بزنید retirement و بالاخره حقوق بازنشستگی اگر میگیره که بزنید از اونجا که کار میکرده حقوق میگیره اگر نه که همون بزنید retirement
وقتی افیسر پرسید در مصاحبه می تونید بهش بگید که بیش از ده ساله که کار نمی کنه.
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: mrlzdh
(2019-05-23 ساعت 18:01)shayrin نوشته:  توجه تون رو به امضا خودم جلب می کنم.
بالآخره بعد 10 سال...

ایول چه پشت کاری Cool
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، saeed_gh ، mrlzdh
(2019-05-29 ساعت 00:53)sce نوشته:  
سلام دوست عزیز. بهتون تبریک میگم. مراحل رو دنبال کنین و فرمها رو به دقت پر کنین. زیاد رو گرفتن قطعی ویزا حساب باز نکنین اما چون یکی از بستگان درجه اول شما اونجاس نسبتا شرایط شما کمی از بقیه بهتره. تاپیک های مربوط به تراول بن رو‌مرور کنین و سعی کنین خیلی زود اطلاعاتتون رو بالا ببرین. امیدوارم در نهایت موفق به گرفتن ویزا بشین.

سلام مرسی از پاسختون
یه سوال دیگه داشتم از خدمتتون
یک وکیل به من گفت 3000 دلار میگیره و پکیج ویویر تهیه میکنه و اگر این پکیج را همراه خودتون داشته باشین و به افیسر ارایه بدین احتمال گرفتن ویزا رو زیاد میکنه. میخواستم بدونم روالش همینه که این اقا به من گفتن یا خیر؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-06-09 ساعت 13:21)Zara63 نوشته:  
(2019-05-29 ساعت 00:53)sce نوشته:  

سلام مرسی از پاسختون
یه سوال دیگه داشتم از خدمتتون
یک وکیل به من گفت 3000 دلار میگیره و پکیج ویویر تهیه میکنه و اگر این پکیج را همراه خودتون داشته باشین و به افیسر ارایه بدین احتمال گرفتن ویزا رو زیاد میکنه. میخواستم بدونم روالش همینه که این اقا به من گفتن یا خیر؟؟؟

سلام - به حرف وکلا گوش نکنید-کلا هر کسی بهتون میگه که پول میگیرم فلان کار و انجام میدم همش دروغه باور نکنید- شما زمان مصاحبه حتما حتما مدارک از پدر و مادر خودتون + مدارک خواهرتون همراه داشته باشید در سفارت که ثابت بشه شما یه خواهری داری که در امریکاست و اگر بتونید ثابت کنید شما با نظر افیسر ویور میشد و تاره بعد از ویور شدن پرونده شما برای بررسی بیشتر به واشنگتون ارسال میشه که این پروسه بررسی ممکنه 3 تا 6 ماه طول بکشه که متاسفانه شاید به عمر لاتاری شما نرسه-موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، victor2016
پول به وکیل ندید. همه چی تو اینترنت هست
اگر بخوان رد بکنن با وکیل هم شما رو رد می کنن.
اگر بخوان قبول بکنن بدون وکیل هم قبول می کنن.
من و مهاجرت
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان