کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد برندگان لاتاری
.

گروه تلگرام اعلام نتایج لاتاری DS-2020
https://t.me/joinchat/AAAAAEAj4YFTx6XgBD0KtA

.
سلام
من امسال برا اولین بار ثبت نام کردم و قبول شدم با کیس نامبر حدود 11000. فرم 260 رو پر کردم. 
چند تا سوال داشتم:

1. در فرم 260 جایی برای گذاشتن عکس هم بود؟
2. از روی عدد کیس نامبر میشه زمان حدودی مصاحبه رو حدس زد؟

ضمنا سفارت من آنکارا تعیین شد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2020-06-07 ساعت 16:17)mamad_msp نوشته:  
(2020-06-07 ساعت 15:08)َalikh نوشته:  سلام به همگی
همسرم  2015 برنده شد اما کیسمون متاسفانه کارنت نشد اون سال نزدیک 8500 بودیم امسال دوباره برنده شد با کیس نامبر  بالای 13 هزار ولی اینبار حتما میریم
منم 13 هزارم. تبریک
 مبارکه ! ایشالا که میگیرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2020-06-07 ساعت 16:17)mamad_msp نوشته:  
(2020-06-07 ساعت 15:08)َalikh نوشته:  سلام به همگی
همسرم  2015 برنده شد اما کیسمون متاسفانه کارنت نشد اون سال نزدیک 8500 بودیم امسال دوباره برنده شد با کیس نامبر  بالای 13 هزار ولی اینبار حتما میریم
منم 13 هزارم. تبریک
 مبارکه , ایشالا میگیریم و با هم میریم
پاسخ
تشکر کنندگان:
مبارک شما هم باشه , ایشالا با هم میگیریم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

من هم با کیس نامبر ۱۱۰۰۰ قبول شدم. فرم ۲۶۰ رو پر کردم. منظور از کادنت شدن چیه؟
و اینکه آیا عدد پایین کیس نامبر یک مزیته؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-06-19 ساعت 23:41)victor2016 نوشته:  
(2019-05-24 ساعت 13:21)Mohamad2020 نوشته:  سلام دوستان
سال۹۷ به صورت اتفاقی به توصیه دوستان رفتم خودم و همسرم رو لاتاری۲۰۲۰ ثبت نام کردم، همسرم برنده شده و من هم میتونم باهاش همراه شم،با کیس نامبر ۳۱۰۰
کارهای مقدماتی شو دارم انجام میدم و طی چند روز آینده فرم ds260 رو پر میکنم.توی این دو هفته ای که نتایج اعلام شد ،کلی مطالب سرچ کردم.
من ۳۳ سالم هستش معافیت پزشکی دارم و خانومم ۳۰سالشه،شغل کاسبی دارم و خانومم هم معلم مدرسه غیر انتفاهی هست
تصمیم گرفتیم مصاحبه رو بریم.
از نظرات دوستانی که در رابطه با مصاحبه عنوان کردن ،پیداست که با شرایط کنونی امیدی به گرفتن ویزا نیست واحتمال ریجکت شدن زیاده و این خیلی دلسرد کنندست
این هم از شانس ما بود که لاتاری برنده شیم و ویزاگرفتنمون توی ابهام باشه.آدم نمیدونه خوشحال باشه یا دپرس.
راستی دوستان در مورد ایروان یا آنکارا نظر خاصی ندارن،به نظرتون کدومشو انتخاب کنم؟

اگر اقوام درجه یک توی آمریکا ندارید زیاد روی گرفتن ویزا حساب نکنید.
سلام

من هم امسال با کیس نامبر 11000 قبول شدم. برادرم امریکاست. برادر اقوام درجه یک حساب میشه؟ چون یه جا شنیدم پدر مادر پدر بزرگ مادر بزرگ همسر فرزند فقط اقدام درجه یک هستن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیزم سلام.
اگر برنده ی لاتاری ۲۰۲۰ هستید خیلی خیلی امیدولر باشید، چرا که ۴ ماه دیگه انتخابات آمریکا هست و اگر دموکرات ها رای بیارند قطعا قانون تراول بن تغییر خواهد کرد و احتمال گرفتن ویزا خواهید داشت.پس نا امید نشید و فرمها رو با دقت پر و ارسال کنید.
CASE NUM: 2016AS74##
روییت قبولی:8may
ارسال فرم ها:16may
کارنت:12April
مصاحبه: 21june
سفارت: Yerevan
نتیجه: خودم یکضرب،همسرم ap بخاطر سربازی نیروی هوایی ارتش ،هر دومون مهندس عمران و شاغل در شرکت مهندسین مشاور(خصوصی)
آپدیت ۲۱جون،۲۳جون(صدور ویزای خودم)،۲۰جولای بخاطر ایمیل،۷آگوست آپدیت دوخطی،۸آگوست or و اعلام کلیریی در سایت سفارت ارمنستان
کلیری همسرم:۸آگوست پس از تنها۴۷ روز در کمال ناباوری!صدور ویزا:22آگوست(پیکاپ با آژانس ایران-آنکارا که خیلی دقیق و بموقع پاس رو تحویلمون دادن.)
مقصد:کالیفرنیا-اورنج کانتی منزل اقوام Big Grin بعدش شاید هیوستون
...Golden year of lottery, I believe
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگر یک پذیرش کارشناسی ارشد در روز مصاحبه ارائه بدم آیا تاثیری داره؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
پاسخ
تشکر کنندگان:
User 
دوستان عزیز بنده برنده لاتاری 2021 شدم در حال حاضر با امید بازنده شدن ترامپ در انتخابات آتی و لغو تراول بن 3 (به امید خدا) می خوام فرم ds 260 را پر کنم چندتا سوال داشتم دوستان خواهشا هر کس می تونه کمک کنه ممنونم.

1- با توجه به اینکه امسال اولین سالی بود که موقع ثبت نام اولیه شماره پاسپورت را می خواست بنده شماره پاسپورتم را ثبت کردم اما در زمان اعلام نتایج از اعتبار پاسپورتم 5 ماه 20 روز باقی مونده بود باتوجه به اینکه فکر می کردم باید هر چه سریعتر پاسپورتم را تمدید کنم اینکار را انجام دادم منتهی شماره پاسپورت جدیدم تغییر کرد. سوالم اینه که:
اولا آیا این تغییر خلیلی در پروسه ثبت نامم ایجاد می کنه و امکان ریجکت شدن هست؟
دوما آیا بهتر هست در زمان پر کردن فرم DS 260 شمار پاسپورت جدید را بزنم و در روز مصاحبه پاسپورت قبلی را هم ضمیمه کنم؟ و یا اینکه در فرم 260 همون شماره پاسپورت قدیمی را بزنم و روز مصاحبه پاسپورت جدیدم را به کنسولگری ارائه بدم و بگم قبلی اکسپایر شده؟

2- یکی از اقوام خانمم(عمه خانمم) و همچنین دو تن از دوستانم در امریکا زندگی می کنن و فامیل خانمم سیتیزن امریکاست و دوستانم گرین کارت امریکا هستند. اگر بخوام بحث تمکن مالی را از راه اسپانسرشیپ اقدام بکنم (با توجه به اینکه نفر اصلی کیس خودم هستم و نه خانمم) آیا می تونم روی فامیل خانمم و یا دوستانم حساب کنم و آنها می توانند برای من اقدام کنند؟
اگر می توانند اقدام کنند آیا لازمه فرم I-30 را قبل از اینکه من DS260 را پر کنم آنها پرکنند؟

ممنون میشم جواب بدید
راستی کیس نامبر من 11XXX هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
در مورد برندگان لاتاری ۲۰۲۱ ایا از دوستانی که فرم DS-260 را ارسال کردند از طرف KCC برای مراحل بعدی ای میل دریافت کردند؟
من حدود ۴۰ روز از ارسال فرمم میگذره و غیر از کانفرمیشن دیگه ای میلی برای من ارسال نشده در صورتیکه خونده بودم انگار روالش این هست که ۷ تا ۱۰ روز کاری بعد ای میلی ارسال می کنند که فرم بررسیش انجام شده ،موضوع دیگه اینکه من شنیدم تا پایان سال ۲۰۲۰ بخاطر کرونا هیچ اقدامی از طرف اداره مهاجرت امریکا در مورد پرونده ها انجام نمیشه ایا صحت داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
در مورد گواهی عدم سوپیشینه. آیا باید ار تمام شهرهایی که قبلا تا 16 سالگی زندگی کردیم بگبریم؟ یا از تهران کافیه؟
ممنون راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
چه با حال
ادم یاد خاطرات قدیمش می افته میاد اینجا
دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahram914 ، majid7 ، Sky of NY
(2020-06-26 ساعت 18:07)mobink64 نوشته:  دوستان عزیز بنده برنده لاتاری 2021 شدم در حال حاضر با امید بازنده شدن ترامپ در انتخابات آتی و لغو تراول بن 3 (به امید خدا) می خوام فرم ds 260 را پر کنم چندتا سوال داشتم دوستان خواهشا هر کس می تونه کمک کنه ممنونم.

اولا آیا این تغییر خلیلی در پروسه ثبت نامم ایجاد می کنه و امکان ریجکت شدن هست؟ خیر 
دوما آیا بهتر هست در زمان پر کردن فرم DS 260 شمار پاسپورت جدید را بزنم و در روز مصاحبه پاسپورت قبلی را هم ضمیمه کنم؟ بله 

2- یکی از اقوام خانمم(عمه خانمم) و همچنین دو تن از دوستانم در امریکا زندگی می کنن و فامیل خانمم سیتیزن امریکاست و دوستانم گرین کارت امریکا هستند. اگر بخوام بحث تمکن مالی را از راه اسپانسرشیپ اقدام بکنم (با توجه به اینکه نفر اصلی کیس خودم هستم و نه خانمم) آیا می تونم روی فامیل خانمم و یا دوستانم حساب کنم و آنها می توانند برای من اقدام کنند؟
روی غریبه هم می تونی حساب کنی اما معمولا اگر خواهر و برادر نباشن ملت اسپانسر هم نمی شن. مخصوصا اسپانسر خانواده که خیلی ها اصلا در امدشون نمی رسه که بخوان بشن. 

اگر می توانند اقدام کنند آیا لازمه فرم I-30 را قبل از اینکه من DS260 را پر کنم آنها پرکنند؟
این رو ایمیل بزن از سفارت بپرس این روال جدیده من بلد نیستم.

ممنون میشم جواب بدید
راستی کیس نامبر من 11XXX هست.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz
(2020-06-11 ساعت 12:18)Alihami نوشته:  اگر یک پذیرش کارشناسی ارشد در روز مصاحبه ارائه بدم آیا تاثیری داره؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
چیز بدی نیست. اگر تونستی بگیری نشون بده  Cool
موفق باشی
من و مهاجرت
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2020-06-09 ساعت 09:53)Alihami نوشته:  
(2019-06-19 ساعت 23:41)victor2016 نوشته:  
(2019-05-24 ساعت 13:21)Mohamad2020 نوشته:  سلام دوستان

اگر اقوام درجه یک توی آمریکا ندارید زیاد روی گرفتن ویزا حساب نکنید.
سلام

من هم امسال با کیس نامبر 11000 قبول شدم. برادرم امریکاست. برادر اقوام درجه یک حساب میشه؟ چون یه جا شنیدم پدر مادر پدر بزرگ مادر بزرگ همسر فرزند فقط اقدام درجه یک هستن.
برادر اقوام درجه یک حساب میشه.
من و مهاجرت
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان