کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد برندگان لاتاری
.

گروه تلگرام اعلام نتایج لاتاری DS-2020
https://t.me/joinchat/AAAAAEAj4YFTx6XgBD0KtA

.
سلام دوستان کسی از برندگان 2018 فرم 260 را پر کرده؟
من فرم را پر کردم در انتها که می خوام ثبت کنم این ارور میده
The case number you entered does not match the case number that you entered at Sign In.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-15 ساعت 12:25)khosroab نوشته:  
(2017-05-09 ساعت 09:27)آرتا نوشته:  دوستان سلام
آيا براي برندگان 2018 فرم 260 براي شما باز شده امكان تكميل دارين ؟
ممنون ميشم لطف كنيد و راهنمايي كنيد

سلام من برنده شدم و بله فرم بازه من پر کردم و submit هم کردم در چه بخشیش به مشکل خوردین و نیاز به راهنمایی دارید؟

سلام دوستان. برای من فرم DS-260 باز شده است. من فرمم رو پر کردم ولی هنگام submit و sign این ایراد رو به من میگیره که case number ام اشتباهه. در صورتی که با ورودی فرم یکسان است. لطفا راهنماییم کنید. متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

یه سوال ذهنمو خیلی مشغول کرده اونم این هست که من دیپلم شبانه فنی حرفه ای هستم ولی بشتر از 44 واحد دانشگاهی گذروندم ولی به دلیل شرکت نکردن در ترمهای بعد به مرور زمان اخراج شدم میخواستم ببینم ایا میتونه تاثیر منفی تو روند دریافت ویزا داشته باشه یا نه؟

ممنون میشم پاسخهای شما دوستان رو بخونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-17 ساعت 04:10)SHFAY نوشته:  
(2017-05-15 ساعت 12:25)khosroab نوشته:  
(2017-05-09 ساعت 09:27)آرتا نوشته:  دوستان سلام
آيا براي برندگان 2018 فرم 260 براي شما باز شده امكان تكميل دارين ؟
ممنون ميشم لطف كنيد و راهنمايي كنيد

سلام من برنده شدم و بله فرم بازه من پر کردم و submit هم کردم در چه بخشیش به مشکل خوردین و نیاز به راهنمایی دارید؟

سلام دوستان. برای من فرم DS-260 باز شده است. من فرمم رو پر کردم ولی هنگام submit و sign این ایراد رو به من میگیره که case number ام اشتباهه. در صورتی که با ورودی فرم یکسان است. لطفا راهنماییم کنید. متشکرم

0000 های وسط فرم رو بردارید
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-17 ساعت 00:40)بابک رستمی نژاد نوشته:  سلام دوستان کسی از برندگان 2018 فرم 260 را پر کرده؟
The case number you entered does not match the case number that you entered at Sign In.

صفر های وسط case number رو بردارید
2017 , 2018 ,2019,2020
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-15 ساعت 11:58)mahmoodrahmanian نوشته:  
(2017-05-14 ساعت 23:43)peidaye penhan نوشته:  [quote='mahmoodrahmanian' pid='757759' dateline='1494767555']

ممنون از پاسختون
پاسپورت جدید صادر شد بدون پسوند
بنظر شما توی مصاحبه یا مراحل بعد بمشکل بر نمیخوره چونکه پسوند فامیلم برداشته شده نسبت به فرم ثبت نام اولیه؟(البته توی فرم 260 دیگه بدون پسوند پر کردم)

فرم 260 مهمه. البته پاسپورت قدیمی یا مدرکی که نشون بده اسم قبلی تون رو داشته باشید .

ممنون از راهنماییتون
بنده خیلی روی انتخاب مکان مصاحبه توی فرم 260 دو دلم که آنکارا رو بزنم یا ابوظبی رو
آیا شما میتونین نسبت به تجربیات خودتون بنده رو راهنمایی کنین؟

دوست عزیز به نظر من ابوظبی بهتره . چون هم ایمن تر از ترکیه اس . و ظاهرا برای مدیکال هم راحت تره . سالهای قبل رو مرور کنید برا همه سوالاتون پاسخی هست.
خداوند یار ویاورتان
شماره کیس: ,,,2014AS18 /تاریخ رویت قبولی: 12 MAY / تعداد :3 نفر/ ارسال فرمهای سری اول:20MAY / کارنت شدن کیس:Sep 22 / مصاحبه :Nov 14 ,2013
کلیر :May 29,2014
/دریافت ویزا : 18 ـJune  ورود به آمریکا : September 15,2014/ مقصد : Washington DC /Virginia
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
من امسال اسمم در قرعه کشی لاتاری در آمده است. من در حال حاضر مدیر عامل یک شرکت معتبر بازرگانی هستم که از آمریکا و اروپا دارای چندین نمایندگی رسمی و انحصاری مورد تایید وزارت امور خارجه ایران و اتاق بازرگانی کشور طرف قرارداد میباشد.
همچنین اجاره نامه محل شرکت، کارت بازرگانی و کلیه مدارک شرکت به نام من هست. کلیه پول های خرید و فروش شرکت نیز به حساب شخصی خودم واریز می شود که دارای گردش خوبی هست. سوالی که دارم این هست که آیا بهتر است این مدارک را در زمان مصاحبه ارائه دهم یا خیر؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-17 ساعت 00:40)بابک رستمی نژاد نوشته:  سلام دوستان کسی از برندگان 2018 فرم 260 را پر کرده؟

دوست عزیز وون ۰۰۰۰ وسط بر دار مثلا 2018ds3000
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
چجوری باید نوبت واسه مدیکال گرفت؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: kambiz7225
Big Grin متاسفانه من هم  از سال 1389 تا الان به نتیجه نرسیدم. هر سال میگیم سال بعد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-20 ساعت 16:27)kambiz7225 نوشته:  با سلام
من امسال اسمم در قرعه کشی لاتاری در آمده است. من در حال حاضر مدیر عامل یک شرکت معتبر بازرگانی هستم که از آمریکا و اروپا دارای چندین نمایندگی رسمی و انحصاری مورد تایید وزارت امور خارجه ایران و اتاق بازرگانی کشور طرف قرارداد میباشد.
همچنین اجاره نامه محل شرکت، کارت بازرگانی و کلیه مدارک شرکت به نام من هست. کلیه پول های خرید و فروش شرکت نیز به حساب شخصی خودم واریز می شود که دارای گردش خوبی هست. سوالی که دارم این هست که آیا بهتر است این مدارک را در زمان مصاحبه ارائه دهم یا خیر؟
با تشکر

توضیحات و مدارک اضافه فقط باعث میشود شما ap بخورید و معطل بشید
2017 , 2018 ,2019,2020
پاسخ
تشکر کنندگان: nooshinir
دوستان من هم جزو برندگانم اما به دنبال انجمنی میگرئم که ساکنین ویرجینینیا هستن آیا کسی میدونه این تاپیک کجاس؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-21 ساعت 12:56)amir0751 نوشته:  سلام
چجوری باید نوبت واسه مدیکال گرفت؟؟

برای کدوم سفارت ؟
همه چیز آنلاین قابل انجامه.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
تمکن مالی برای یه خانواده سه نفری باید چقدر باشه برای کالیفرنیاا
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من برنده دم فرم 260 رو هم پر و submit کردم چجوری میتونم روندش رو الان پیگیری کنم فقط منتظر وقتم باشم یا جای خاصی میشه چک کرد و چند وقت قبلش و چجوری میتونم برای انکارا وقت تست پزشکی رو بگیرم لطفا راهنماییم کنید.
البته من کدم بالای 5000 هست
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان