کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد برندگان لاتاری
.

گروه تلگرام اعلام نتایج لاتاری DS-2020
https://t.me/joinchat/AAAAAEAj4YFTx6XgBD0KtA

.
(2017-05-22 ساعت 04:20)sce نوشته:  
(2017-05-21 ساعت 12:56)amir0751 نوشته:  سلام
چجوری باید نوبت واسه مدیکال گرفت؟؟

برای کدوم سفارت ؟
همه چیز آنلاین قابل انجامه.

درود
سفارت ارمنستان
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به اعضا کسی از شما میدونه تاپیک مربوط به مراحل سی تی زن شیپی اسمش چیه با این عنوان هر چی سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنم ممنون میشم اگر کسی لینک تاپیک رو برام بزار اینجا
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-22 ساعت 21:24)Daneshjo نوشته:  سلام به اعضا کسی از شما میدونه تاپیک مربوط به  مراحل سی تی زن شیپی اسمش چیه با این عنوان هر چی سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنم ممنون میشم اگر کسی لینک تاپیک رو برام بزار اینجا
سلام

اقدام برای شهروندی

مراحل سیتیزن شدن

کتاب و CD راهنمای امتحان شهروندی (Citizenship)
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام. من فرمم رو submit کردم. منتها
1- دوره دبیرستان رو یه دوره و پیش دانشگاهی رو هم یه دوره دیدم واسه خودش. اگه مشکلی داره با توجه به اینکه کیس نامبرم 2018500 هست سریعتر درخواست unlock بدم.
2- همراه من انگلیسیش ضعیفه و تو فرم زدم به غیر از زبون مادری هیچی بلد نیست. گیر میذن اونجا؟
3- برای سفارت ارمنستان ترجمه های مدارک 2 سال پیش قبوله؟
4- مدارک مهر وزارت خارجه لازم دارن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان?

سوالي داشتم :
لاتاري ٢٠١٨ از اول براي من همين پيغام رو مياورد . مطمئنم ١٠٠ درصد تمام موارد رو درست وارد ميكنم ، ولي باز پيغام خطا ميده .

براي دوستم و برادرم ميرنه has not been selected كه خب جريان مشخصه .
ولي براي من نه قبولي ميزنه و نه غير قبولي .

باز تاكيد ميكنم كه تمام كاراكترها رو درست وارد ميكنم .

با vpnهم وارد ميكنم باز همين پيغام هست !

كسي ميدونه جريان چيه ؟

ممنون از شما ?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-21 ساعت 22:03)sogandhadi نوشته:  دوستان من هم جزو برندگانم اما به دنبال انجمنی میگرئم که ساکنین ویرجینینیا هستن آیا کسی میدونه این تاپیک کجاس؟؟؟؟؟؟
https://www.mohajersara.org/forum/thread-3718.html

(2017-05-22 ساعت 07:38)Morning نوشته:  سلام
تمکن مالی برای یه خانواده سه نفری باید چقدر باشه برای کالیفرنیاا

https://www.mohajersara.org/forum/thread-7287.html
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود
من فرم ds فرستادم میخام بدونم چندوقت بعد نامه دوم برام میاد که زمان مصاحبه رو مشخص میکنه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ببخشيد من چندتا سوال داشتم
١)مدارك بايد ترجمه ي رسمي بشن؟مهر دادگستري لازمه؟
٢)وقت تست پزشكي رو بايد انلاين بگيريم يا ميتونيم چندروز جلوتر از وقت مصاحبه انجام بديم؟يعني ميتونيم حضوري بريم و بگيم تست پزشكي ميخوايم بديم يا از قبل بايد هماهنگ شه باهاشون؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز خسته نباشید
من از برندگان لاتاری ۲۰۱۷هستم....۹ می ،یعنی ۱۷ روز پیش تو آنکارا مصاحبه داشتم که از مصاحبه قبول شدم و برگه تایید ویزا رو بهم دادن ..اما بعد از ۶ روز کاری پاسپورت رو به همراه یه برگه به پست پس فرستادن و توی برگه گزینه ارسال کپی گرین کارت اسپانسر رو تیک زده بودن ...اما متاسفانه اسپانسر من باوجود اشتغال در دانشگاه و ۵سال زندگی در امریکا هنوز گرین کارت نگرفتن.....راستش من دنبال اسپانسر هستم که این مشکل رو حل کنم اگه نشد چقدر باید تو حساب پول بزارم و تمکن مالی رو نشون  بدم ...خیلی ممنون میشم اگه دوستان راهنماییم کنن..سپاسگذارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-24 ساعت 01:26)mahshid fallahpour نوشته:  سلام ببخشيد من چندتا سوال داشتم
١)مدارك بايد ترجمه ي رسمي بشن؟مهر دادگستري لازمه؟
٢)وقت تست پزشكي رو بايد انلاين بگيريم يا ميتونيم چندروز جلوتر از وقت مصاحبه انجام بديم؟يعني ميتونيم حضوري بريم و بگيم تست پزشكي ميخوايم بديم يا از قبل بايد هماهنگ شه باهاشون؟

مهر ترجمه رسمی کافیه

شما میتونی انلاین درخواست وقت ملاقات پزشکی بدی

البته مثلا امارات لازم نیستش
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-24 ساعت 15:36)mehrdad N نوشته:  سلام دوستان عزیز خسته نباشید
من از برندگان لاتاری ۲۰۱۷هستم....۹ می ،یعنی ۱۷ روز پیش تو آنکارا مصاحبه داشتم که از مصاحبه قبول شدم و برگه تایید ویزا رو بهم دادن ..اما بعد از ۶ روز کاری پاسپورت رو به همراه یه برگه به پست پس فرستادن و توی برگه گزینه ارسال کپی گرین کارت اسپانسر رو تیک زده بودن ...اما متاسفانه اسپانسر من باوجود اشتغال در دانشگاه و ۵سال زندگی در آمریکا هنوز گرین کارت نگرفتن.....راستش من دنبال اسپانسر هستم که این مشکل رو حل کنم اگه نشد چقدر باید تو حساب پول بزارم و تمکن مالی رو نشون  بدم ...خیلی ممنون میشم اگه دوستان راهنماییم کنن..سپاسگذارم
باید پولی که تو حساب میزارین 25% از خط فقر امریکا بالاتر باشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام من فرم 260 رو پر کردم ولی وقتی سابمیت می کنم پیغام تفاوت کیس نامبر sign شدن و کیس نامبر پر شده رو میده و سابمیت نمیکنه،دلیلش چیه؟ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-26 ساعت 11:04)alemohamad نوشته:  با سلام من فرم 260 رو پر کردم ولی وقتی سابمیت می کنم پیغام تفاوت کیس نامبر sign شدن و کیس نامبر پر شده رو میده و سابمیت نمیکنه،دلیلش چیه؟ممنون

صفر های وسط کیس نامبر رو نباید بنویسی
برای مثال 2018as1234
پاسخ
تشکر کنندگان: alemohamad
Wink 
سلام منم برنده شدم.ولی نه اسپانسر دارم و نه آدرس آشنایی در آمریکا. می تونید راهنمایی کنید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به همه ی دوستان فروم. من از برندگان لاتاری 2018 هستم. کس نامبرم حدود 1300 هست. در حال پر کردن DS260. در حال حاضر محل مصاحبه ام آنکاراس ولی چون محل زندگیم استانبول هست می خواستم محل مصاحبه رو هم به استانبول تغییر بدم. آیا مشکلی پیش میاد؟ همچنین برای مدیکال هم تو استانبول امکانش هست؟
موضوع دیگه سربازی هست. من برای ادامه ی تحصیل از ایران خارج شدم 5 سال پیش و دیگه برنگشتم. یعنی سرباز فراریم D: آیا این موضوع تاثیری تو روند برسیه مدارک من داره؟

من قبلا در دوران دانشجویی مصاحبه ی ویزای توریستی آمریکا دادم و ویزا گرفتم و اونجا مدارک معافیت تحصیلی رو خواسته بودن که الان دیگه معتبر نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان