کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث تخصصی
(2017-06-10 ساعت 09:28)narges1395 نوشته:  
(2017-05-21 ساعت 10:13)akijoon نوشته:  
(2017-05-19 ساعت 11:10)narges1395 نوشته:  من فرم 260 را براي خودم و همسرم تكميل و ارسال نهايي كرده ام و در انتهاي فرم 260 پسر يك ساله ام دكمه ارسال و تاييد نهايي كار نميكند و فعال نيست. لطفا راهنمايي فرماييد.

سلام. شما همه مراحل رو در review چک کنید. یه جایی احتمالا چک مارک نخورده
با سلام ،،، کیس نامبرم حدود 1500 هست و 19 می فرم 260 رو ارسال کردم ،،، در قسمت سایت ویزا بولتن چیزی دستگیرم نشد،،،،، در پایان ثبت نام 260 گفته که برامون یه ایمیل جهت مصاحبه زده خواهد شد ولی در جایی دیگر خوانده ام که در همون سایتی که نتیجه اولیه رو دریافت کردیم ، قراره نامه دوم را هم بارگذاری کنند،،،، حالا به نظر شما مصاحبه ما حدودا چه ماهی خواهد شد،،،،، چک کردن ویزا بولتین خیلی مهمه؟ یا اینکه فقط ایمیلم رو چک کنم؟

سلام
شما حدودا براي اكتبر دعوت به مصاحبه ميشيد
ويزا بولتن آگست كيس شما رو كارنت مي كنه (‌يعني پرونده شما در جريان مي افته) و حدودا دو هفته بعدش نامه دوم جايگزين نامه اول يعني همين نامه اي كه براساس اون فهميديد كه برنده شديد مي شه
هيچ ايميلي به آدرس ايميل شما ارسال نميشه و بايد از همون سايتي كه برنده شدنتون رو چك كرديد نامه دوم رو دريافت كنيد.

از الان بايد واكسن هاتون رو كامل كنيد براي گرفتن راهنمايي در خصوص اينكار به فروم مربوطه مراجعه كنيد.

پاسخ
تشکر کنندگان: narges1395 ، علیا ، marmolak007
سلام خدمت دوستان من زنگ زدم به پاریز تراول مشکلمو مطرح کردم گفتن الان آنلاک نکن چون کارت 5،6 ماه عقب میفته وقتی زمان مصاحبت مشخص شد اون موقع درخواست انلاک بده
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان