کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: نتیجه لاتاری 2018
انتخاب شدم (نمایش نامه قبولی)
18.70%
46 18.70%
انتخاب نشدم (نمایش HAS NOT BEEN SELECTED)
70.73%
174 70.73%
مشخص نیست (نمایش ارور یا timeout)
2.85%
7 2.85%
هنوز چک نکردم
5.28%
13 5.28%
قبلا ارور میداد ولی بعدا درست شد
2.44%
6 2.44%
مجموع 246 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نظرسنجی در مورد اعلام نتایج
با سلام
شماری من ۵۰۰۰ هست تا کی‌ فرصت دارم فرم ۲۶۰ رو پر کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-30 ساعت 16:41)s_miran2001 نوشته:  با سلام
سلام
طبق قوانین تا پایان دوره لاتاری . یعنی قبل از شهریور ۹۷
اما بدونید دوستانی که کیس نامبرشون از ۱۵۰۰تای اوله در هفته های اول ماه می دقیقا بعد از قبولی باید فرم و تایید کنند. خیلی از دوستان همین مهاجرسرا هستند که یک روز بعد از اعلام نتایج فرم هارو تکمیل کردند.
هرچقدر کیس نامبر بالاتر میره فرصت بیشتری هست اما در نظر داشته باشید هر چقدر شماره کیس بالاتر و هرچقدر ارسال فرم دیرتر به ضرر خود فرد هست چون دیرتر از کسانی که هم رده خودش هستند فرم و ارسال کرده
شما سعی کنید با دقت تاکید میکنم با دقت هرچه سریعتر فرم ها رو ارسال کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-01 ساعت 18:29)metigor نوشته:  
سلام
طبق قوانین تا پایان دوره لاتاری . یعنی قبل از شهریور ۹۷
اما بدونید دوستانی که کیس نامبرشون از ۱۵۰۰تای اوله در هفته های اول ماه می دقیقا بعد از قبولی باید فرم و تایید کنند. خیلی از دوستان همین مهاجرسرا هستند که یک روز بعد از اعلام نتایج فرم هارو تکمیل کردند.
هرچقدر کیس نامبر بالاتر میره فرصت بیشتری هست اما در نظر داشته باشید هر چقدر شماره کیس بالاتر و هرچقدر ارسال فرم دیرتر به ضرر خود فرد هست چون دیرتر از کسانی که هم رده خودش هستند فرم و ارسال کرده
شما سعی کنید با دقت تاکید میکنم با دقت هرچه سریعتر فرم ها رو ارسال کنید

mamnoon az pasokheton va rahnameiton. shad bashid
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-05 ساعت 19:16)samam7238 نوشته:  دوست عزیز تا ویزای بولتون اعلام نشه نمیشه حدس زد امار قبولی بیشتر بوده یا کمتر

شما میدونین ویزا بولتن رو از کجا میشه چک کرد ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من هم برای بار یازدهم یا دوازدهم قبول نشدم. مثل همیشه!
خانمم هم همینطور.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-04-17 ساعت 22:13)honareirani نوشته:  من هم برای بار یازدهم یا دوازدهم قبول نشدم. مثل همیشه!
خانمم هم همینطور.

هنوز اعلام نشده !
Tampa.Floorida.Usa
پاسخ
تشکر کنندگان:
سوتی دادم! اشتباهی دوباره برای پارسال رو چک کردم 😬😬😬😬
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-13 ساعت 12:26)mohammadkhosh نوشته:  
(2017-05-05 ساعت 19:16)samam7238 نوشته:  دوست عزیز تا ویزای بولتون اعلام نشه نمیشه حدس زد امار قبولی بیشتر بوده یا کمتر

شما میدونین ویزا بولتن رو از کجا میشه چک کرد ؟

وبسایت اداره مهاجرت
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به روی ماه همتون، ایشالا سواحل سانتا مونیکا زیارتتون کنم. علی رغم همه قواعد و قوانین اخیر که به دستور پرزیدنت ترامپ وضع شده، بنده خیلی امیدوارم که برنده های سال آینده امکان حضور در خاکامریکا رو پیدا کنند و با توجه به تجربه چندساله پیش بینی میکنم این قاعده برای ما ایرانی ها برداشته بشه . باید تا فردا صبر کرد.  خوب خوش و سلامت باشید ، ورزش کنید غذای سالم بخورید . تا میتونید با هم باشید و باعث خوشحالی خانواده و دوستان بشین .خدا به همتون کمک میکنه.

من نه همیشه خوب تو من نه بدم نه بدترین نه از تو کم نه بیش از این نه اولین نه آخرین من همگی سایه تو تا شده بر روی زمین
پاسخ
تشکر کنندگان:

اگر قصد داری اقدام کنی دو هفته اول پر کن دیگه دیرترنه. قانونی خیلی دیرتر هم می شه پر کرد اما خوب چه کاریه؟؟؟؟؟؟
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-05-06 ساعت 02:47)keivin نوشته:  سلام به روی ماه همتون، ایشالا سواحل سانتا مونیکا زیارتتون کنم. علی رغم همه قواعد و قوانین اخیر که به دستور پرزیدنت ترامپ وضع شده، بنده خیلی امیدوارم که برنده های سال آینده امکان حضور در خاکآمریکا رو پیدا کنند و با توجه به تجربه چندساله پیش بینی میکنم این قاعده برای ما ایرانی ها برداشته بشه . باید تا فردا صبر کرد.  خوب خوش و سلامت باشید ، ورزش کنید غذای سالم بخورید . تا میتونید با هم باشید و باعث خوشحالی خانواده و دوستان بشین .خدا به همتون کمک میکنه.

من نه همیشه خوب تو من نه بدم نه بدترین نه از تو کم نه بیش از این نه اولین نه آخرین من همگی سایه تو تا شده بر روی زمین

اون سواحل توی فیلم های هالیودی خیلی قشنگ تره تا واقعیت Big Grin
واقعن لس انجلس زندگی نکنه ادم بهتره با اون ترافیکش
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-05-09 ساعت 06:43)sadeghi897 نوشته:  

اگر قصد داری اقدام کنی دو هفته اول پر کن دیگه دیرترنه. قانونی خیلی دیرتر هم می شه پر کرد اما خوب چه کاریه؟؟؟؟؟؟

تاریخ ارسال پست :

2017-05-30 ساعت 15:41
Tampa.Floorida.Usa
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان