کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه یا تغییر در اطلاعات فرم DS-260 | درخواست آنلاک فرم DS-260 جهت ویرایش
(2017-06-10 ساعت 16:46)رادینا نوشته:  منظورم متن که باید بفرستم تایپیکا رو خوندم دوستان میگن kcc معمولا میگه اگه می خواین unlock کنم واقعا اگه انلاک کنم زمان مصاحبم 5،6 ماه به عقب میفته
فکر می کنم متن پایین برای کسب تکلیف ازشون خوب باشه ولی برای اطمینان خاطر با یک نفر که زبانش خوبه هم چک کنید بعد بفرستید.

I have changed my surname recently from "ABC" to "DEF".
I submitted the DS-260 form with my recent surname but I have not mentioned my previous surname (i.e. ABC) in the DS-260.

Please let me know if it is enough to inform the above issue to the officer in my interview OR I need to ask you to unlock my DS-260 form to correct it
پاسخ
تشکر کنندگان:
مرسی از راهنماییتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-10 ساعت 17:04)Matterhorn نوشته:  
(2017-06-10 ساعت 16:46)رادینا نوشته:  منظورم متن که باید بفرستم تایپیکا رو خوندم دوستان میگن kcc معمولا میگه اگه می خواین unlock کنم واقعا اگه انلاک کنم زمان مصاحبم 5،6 ماه به عقب میفته
فکر می کنم متن پایین برای کسب تکلیف ازشون خوب باشه ولی برای اطمینان خاطر با یک نفر که زبانش خوبه هم چک کنید بعد بفرستید.

I have changed my surname recently from "ABC" to "DEF".
I submitted the DS-260 form with my recent surname but I have not mentioned my previous surname (i.e. ABC) in the DS-260.

Please let me know  if it is enough to inform the above issue to the officer in my interview OR I need to ask you to unlock my DS-260 form to correct it

سلام دوست عزیز
تااونجایی که میشه ار آنلاک کردن خودداری کنید مکر اینکه خیلی اشتباه مهمی باشه .ما با کیس نامبر پایین چون آنلاک کردیم بجی اینکه در اکتبر مصاحبه بشیم در فوریه مصاحبه شدیم البته ارسال فرممون هم ر جولای بود
کیس نامبر:زیر 400
تعداد نفرات :2نفر (خانم برنده )
تحصیلات: خانم فوق لیسانس وآقا فوق دیپلم
ارسال فرم :11جولای
تاریخ مصاحبه :2فوریه
نتیجه :کنسل مصاحبه 2فوریه
تاریخ مجدد:16فوریه
آپدیتها :16و21و22 فوریه و14مارچ ,17 آپریل(کیس اصلی ازطریق ایمیل )
نتیجه :ap
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و وقت بخیر،
دوستان من در لاتاری 2018 با کیس نامبر 10xx برنده شدم، درحال حاضر هم فرم 260 رو ارسال کردم،
چندتا سوال داشتم ممنون میشم اگر راهنمایی کنید؛
1- اگر تو اطلاعات اولیه ثبت نام اشتباه کرده باشم و الان تو 260 اصلاحش کرده باشم مشکلی پیش میاد؟؟!! (یک روز تاریخ تولد رو جابه جا زدم) به نظرتون لازمه که با ایمیل به کنسولگری اطلاع بدم؟
2- در خصوص بخشی از فرم 260 که اطلاعات کاری رو وارد میکردیم، سوالی که کرده بود در خصوص دوسال تجربه میخواد من زدم بله و وظیفه های کاریم رو نوشتم چون نمیدونستم اون قسمت برای اشخاصیه که مدرک تحصیلی ندارن Sad
3- در خصوص مدرک تحصیلی من آخرین مدرکم که لیسانس مهندسی مکانیک هست رو فقط نوشتم، آیا لازم بوده که دیپلمم رو هم ثبت میکردم؟؟!!! به نظرتون به خاطر مورد 2 و 3 نیازی به آنلاک کردن فرمم هست؟
4- من اقدام به تزریق واکسن هایی کردم که لازم بود و قبلا دریافت نکرده بودم و یا نیاز به تمدید داشت... انستیتو بهم گفت که باید واکسن گارداسیل رو هم تزریق کنم و سفارت جدیدا میخواد، میخواستم بدونم کسی در این خصوص اطلاعی داره؟؟ که آیا این واکسن نیاز هست؟ چون هزینش زیاده و سه نوبت هم هست.
کیس نامبر: 2018AS10XX
تاریخ رؤیت: 25 May
تاریخ ارسال فرم260: 26 May
تاریخ کارنت شدن: سپتامبر 2017
تاریخ مصاحبه: November 01
مکان مصاحبه: آنکارا
نتیجه مصاحبه: AP (مجرد و فاقد کار دولتی)
آپدیت ها: 3 نوامبر
وضعیت: منتظر کلییری و دریافت ویزا Smile  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
همسر من که گرین کارتی هست دوسال پیش برای من اقدام کردن و من منتظر مصاحبه .برام نامه اومده مبنی بر تکمیل مدارک
علاوه بر اون پسرم که تازه متولد شده میخوام اضافه کنم میشه کمکم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام 
من برنده لاتاری ۲۰۲۲ و کیس اصلی همسرم است 
کیسمون هم ۴۸۰۰ و کارنت شدیم 
۱- من در فرم خودم اسم و فامیلمو جابجا زدم 
۲- ماه میلادی  صدور و انقضا پاسپورتم رو اشتباه زدم 
راهنمایی میفرمایید که آنلاک کنم یا افیسر مشکل رو حل میکنه
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان