کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه یا تغییر در اطلاعات فرم DS-260 | درخواست آنلاک فرم DS-260 جهت ویرایش
### پست‌های غیرمرتبط با موضوع حذف خواهد شد. ###

لطفاً برای مباحثی که فاقد تاپیک اختصاصی می‌باشد، از تاپیک سایر مباحث و
برای گفتگوی آزاد از تاپیک‌های گفتگوی آزاد برندگان لاتاری یا گفتگوی آزاد استفاده کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من فرم 260 و پر کردم اما یجا پرسیده بود
do you have a documentation to establish that you have recived vaccinations in accordance with U.S. law?
جواب دادم no
و توی کادر explain: نوشتم medical test ,medical vaccination
دیگه تغییرم نمیشه داد . چ کنم؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-09 ساعت 17:43)ebrahimrn44 نوشته:  سلام دوستان من فرم 260 و پر کردم اما یجا پرسیده بود
do you have a documentation to establish that you have recived vaccinations in accordance with U.S. law?
جواب دادم no

حالا اگه No زدید نگران نباشید مشکلی پیش نمیاد، روز مصاحبه که برگه واکسیناسیون پزشک معتمد رو ارائه میدید، نشون میده که واکسن‌های لازم رو دریافت کردید و مشکلی از این بابت ندارید.
اگه به خاطر اطلاعات دیگه، نیاز شد که فرم رو آنلاک کنید، اونوقت این مورد هم اصلاح میکنید وگرنه فقط این مورد واکسن هست و کیس‌نامبرتون پایینه، بهتره آنلاک نکنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خدمت دوستان عزيز
برادر من قبول شده ولي متاسفانه فرم 260 براش باز نمي شه و error مي ده امكان داره تاريخ تولد رو موقع ثبت نام اشتباه زده باشه ؟
به نظرتون راهي هست كه بشه فهميد يا اينكه اصلاحش كرد ؟
ممنون ميشم اگر مي تونيد راهنمايي بفرماييد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-09 ساعت 20:32)Kaveh نوشته:  
(2017-05-09 ساعت 17:43)ebrahimrn44 نوشته:  سلام دوستان من فرم 260 و پر کردم اما یجا پرسیده بود
جواب دادم no

حالا اگه No زدید نگران نباشید مشکلی پیش نمیاد، روز مصاحبه که برگه واکسیناسیون پزشک معتمد رو ارائه میدید، نشون میده که واکسن‌های لازم رو دریافت کردید و مشکلی از این بابت ندارید.
اگه به خاطر اطلاعات دیگه، نیاز شد که فرم رو آنلاک کنید، اونوقت این مورد هم اصلاح میکنید وگرنه فقط این مورد واکسن هست و کیس‌نامبرتون پایینه، بهتره آنلاک نکنید.

مطمینین ؟ خیالم راحت باشه ؟ با یک مشاور حرف زدم گفت باعث میشه دوبار برای مصاحبه مجبور شید برین ، cipillalawgroup هم گفت انلاک کنید ، اما شنیده بودم انلاک نکنید بهتره ، از راهنماییهای متعدد گیج شدم Sad
شماره کیسم بالا 5000
????!!!!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-12 ساعت 08:23)AbbasHTC نوشته:  
(2017-05-09 ساعت 20:32)Kaveh نوشته:  
جواب دادم no

دوست عزیز به جرات بگم خدمتتون که بنده شخصا هر جا که تواین مرحله قبل و بعد مصاحبه گیر کردم با کمک و راهنمایی جناب کاوه تونستم از پس مشکلات بر بیام..
مطمئن باشین فرمایشات ایشون دقیق و کامل و از روی علم هستش...
در تکمیل فرمایشات اقا کاوه اضافه کنم که چون کیس نامبر شما بالای 5000 هستش انلاک کنی بهتره چون استرست رو کم میکنی..این پروسه پ از استرس هستش پس هر چی کمتر-بهتر

شما موفق به دریافت ویزا شدید ؟؟!
انلاک کنم کیسهای همراه هم انلاک میشن؟ مثلا مادرم ک همراه پدرم ثبت شده اطلاعاتش ، اونم انلاک میشه ؟ من سریع فرم و پر کردم که دیر نشه اما انگاری با انلاک کردنم کلی عقبتر میوفته کارمون Sad
اقا کاوه منتظر راهنماییتون میمونم ، اینجوری که دوستمون میگه نظرتون شرط شد برام ،اگه نیاز میبینین انلاک کنم لطفا راهنمایی کنید ، ممنون
و اینکه اگه یک راهنمایی درباره انلاک کردن کنید ممنون میشم ازتون ، من یک فرمت از درخواست انلاک پیدا کردم به نظرتون صحیح همین و بفرستم ؟

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC
سلام دوستان من موقع ثبتنام لاتاری در تبدل سال شمسی به میلادی اشتباه کردم یک سال بزرگترزدم حالا باید چیکارکنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام

من با کیس نامبر زیر 800 در لاتاری 2018 برنده شدم و در تاریخ 5 می فرم 260 رو پر کردم و فرستادم. سوال من این هست که :
1- من در فرم در جواب سوال واکسیناسیون بر طبق استاندارد آمریکا پاسخ منفی دادم اما در باکس زیر سوال توضیح دادم که واکسیناسیون من براساس استاندارد کشورم هست اما در پروسه قبل از مصاحبه واکسیناسیون رو براساس استاندارد آمریکا تکمیل خواهم کرد. آیا این مشکل ساز خواهد بود و نیاز به آنلاک کردن فرم دارد؟
2- من دارای مدرک فوق لیسانس از دانشگاهی در انگلستان هستم و مدرکم به زبان انگلیسی هست و مدرک لیسانس در رشته زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه آزاد واحد کرج. آیا لازم هست که مدرک دیپلمم را هم ترجمه و به سفارت ببرم یا مدرک فوق لیسانس من از انگلستان کفایت می کند؟
3- من ترجمه ای از گواهی لیسانس و ریز نمره ام دارم که در سال 2015 به انگلیسی ترجمه و به تایید وزارت امور خارجه و دادگستری رسیده. آیا باید ترجمه دیگری با تاریخ جدید ببرم؟
4- من از نوامبر 2010 تا می 2012 در یک بانک آمریکایی در انگلستان کار کرده ام و قبل از شروع به کار سوشال سکیوریتی چک شدم و پاسپورتم به مدت 24 ساعت در لندن بود تا کاملاً چک بشم. ضمناً کشورهایی که سفر کردم فقط ترکیه ( توریستی ) و انگلستان ( تحصیلی و بعد هم کاری ) بود. به نظر شما من دوباره در پروسه اف بی آی چک و کلیرنس قرار خواهم گرفت؟
5- در خصوص مدارک کاری، آیا باید از تک تک کارفرماها در 5 سال گذشته نامه رفرنس ببرم؟  یعنی نامه ای که نشان می دهد من در سمت .... از تاریخ ..... تا تاریخ ..... مشغول به کار بودم؟ آیا نامه باید اصل باشه یا کپی هم کفایت می کند؟
6- به نظر شما من در ماه اکتبر وقت مصاحبه خواهم داشت؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-12 ساعت 11:24)ebrahimrn44 نوشته:  
(2017-05-12 ساعت 08:23)AbbasHTC نوشته:  
(2017-05-09 ساعت 20:32)Kaveh نوشته:  حالا اگه No زدید نگران نباشید مشکلی پیش نمیاد، روز مصاحبه که برگه واکسیناسیون پزشک معتمد رو ارائه میدید، نشون میده که واکسن‌های لازم رو دریافت کردید و مشکلی از این بابت ندارید.

دوست عزیز به جرات بگم خدمتتون که بنده شخصا هر جا که تواین مرحله قبل و بعد مصاحبه گیر کردم با کمک و راهنمایی جناب کاوه تونستم از پس مشکلات بر بیام..
مطمئن باشین فرمایشات ایشون دقیق و کامل و از روی علم هستش...
در تکمیل فرمایشات اقا کاوه اضافه کنم که چون کیس نامبر شما بالای 5000 هستش انلاک کنی بهتره چون استرست رو کم میکنی..این پروسه پ از استرس هستش پس هر چی کمتر-بهتر

شما موفق به دریافت ویزا شدید ؟؟!
انلاک کنم کیسهای همراه هم انلاک میشن؟ مثلا مادرم ک همراه پدرم ثبت شده اطلاعاتش ، اونم انلاک میشه ؟ من سریع فرم و پر کردم که دیر نشه اما انگاری با انلاک کردنم کلی عقبتر میوفته کارمون  Sad
اقا کاوه منتظر راهنماییتون میمونم ، اینجوری که دوستمون میگه نظرتون شرط شد برام ،اگه نیاز میبینین انلاک کنم لطفا راهنمایی کنید ، ممنون
و اینکه اگه یک راهنمایی درباره انلاک کردن کنید ممنون میشم ازتون ،  من یک فرمت از درخواست انلاک پیدا کردم به نظرتون صحیح همین و بفرستم ؟

هنوز سوالای قبلیم و جواب ندادین دوستان Rolleyes
دوستان یجای دیگه هم اشتباه کردم   Sad
فامیلی مادرم براتیانِ ، جای اینکه بنویسم BARATIAN نوشتم  BEATIAN .
انلاک کنم با توجه به مشکل قبلی هم؟
و اینکه انلاک ک میکنم کیسای همراه هم انلاک میشن ؟
فرمت ایمیل انلاکی که تصویرشو گذاشتم خوبه؟
بچه ها ا ا
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان منم خیلی پریشونم کاملا گیج شدم تو رو خدا اگه کسی اطلاع داره جواب بده من کیسم زیر 200 و 1 جون فرممو سابمیت کردم ولی تازه متوجه شدم در جواب سوالی که گفته بود ایا شما نا کنون از نام دیگری استفاده کروید باید جواب بله رو میزدم چون تا سال 82 اسم و فامیلم مریم حسینی بود ولی بعد از این تاریخ چون مادرم هم سید هستند به مریم سادات حسینی اسم و فامیلم تغییر پیدا کرد و در قسمت توضیحات شناسنامم هم این تغییر ذکر شده توی مدرک دیپلم و پیشم همین مربم حسینی هست حالا می خوام درخواست انلاک بدم یه مشاور بهم گفت ممکنه چون کیست زیز 200 ممکنه مصاحبت 5،6 ماه عقب بیفته بذار وقتی زمان مصاحبت مشخص شد درخواست انلاک بده الان داشتم توی تایپیکا می خوندم نوشته بودن اگه درخواست انلاک بدی مصاحبت در صورتی به عقب میفته که یکی دو ماه قبل مصاحبه باشه نمی دونم چیکار کنم اقا کاوه تو رو خدا اگه متن منو خوندین راهنماییم کنین واقعا ممنون میشم دو سه روز کامل گیج شدم نمی دونم چکار کنم میترسم برم سفارت اونجا به افیسر بکم ریجکت کنه مووونننندم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-10 ساعت 15:57)رادینا نوشته:  سلام دوستان منم خیلی پریشونم کاملا گیج شدم تو رو خدا اگه کسی اطلاع داره جواب بده من کیسم زیر 200 و 1 جون فرممو سابمیت کردم ولی تازه متوجه شدم در جواب سوالی که گفته بود ایا شما نا کنون از نام دیگری استفاده کروید باید جواب بله رو میزدم چون تا سال 82 اسم و فامیلم مریم حسینی بود ولی بعد از این تاریخ چون مادرم هم سید هستند به مریم سادات حسینی اسم و فامیلم تغییر پیدا کرد و در قسمت توضیحات شناسنامم هم این تغییر ذکر شده توی مدرک دیپلم و پیشم همین مربم حسینی هست حالا می خوام درخواست انلاک بدم یه مشاور بهم گفت ممکنه چون کیست زیز 200 ممکنه مصاحبت 5،6 ماه عقب بیفته بذار وقتی زمان مصاحبت مشخص شد درخواست انلاک بده الان داشتم توی تایپیکا می خوندم نوشته بودن اگه درخواست انلاک بدی مصاحبت در صورتی به عقب میفته که یکی دو ماه قبل مصاحبه باشه نمی دونم چیکار کنم اقا کاوه تو رو خدا اگه متن منو خوندین راهنماییم کنین واقعا ممنون میشم دو سه روز کامل گیج شدم نمی دونم چکار کنم میترسم برم سفارت اونجا به افیسر بکم ریجکت کنه مووونننندم
دوست عزیز، من فکر میکنم که اصلا نیازی به آنلاک کردن هم نباشه و اطلاع دادن این موضوع به افسر موقع مصاحبه قبل از قسم خوردن کفایت کنه ولی در هر حال برای این که خیالتون راحت بشه دوتا کار هست که می تونید انجام بدید.
- مطرح کردن موضوع با KCC و کسب تکلیف از اونها
- یا پرسیدن مسئله از سایمون که یک شخص کاملا مطلع هستش این هم لینکش
http://britsimonsays.com/ask-questions/
پاسخ
تشکر کنندگان:
مرسی از راهنماییتون واقعا لطف کردین اگه آقا کاوه هم نظرشونو بگن ممنون میشم از شما هم خیلی ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
شرمنده چطور این موضوع رو به kcc توضیح بدم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-10 ساعت 16:29)رادینا نوشته:  شرمنده چطور این موضوع رو به kcc توضیح بدم
با ایمیل زدن. توی پستها راهنمایی کاملی در باره نحوه مکاتبه با KCC هستش
پاسخ
تشکر کنندگان:
منظورم متن که باید بفرستم تایپیکا رو خوندم دوستان میگن kcc معمولا میگه اگه می خواین unlock کنم واقعا اگه انلاک کنم زمان مصاحبم 5،6 ماه به عقب میفته
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان