کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
وضعیت فعلی و سوابق شغلی، تحصیلی و آموزشی (Work/Education/Training)
سلام و عرض ادب،من تازه دفاع ارشد ام انجام دادم و تیر ماه کارهای فارغ تحصیلی ام انجام دادم و گزینه اشتغال را با دانشجو بودنم پر کردم از طرف دیگر همزمان مشغول به کار در کلنیک های خصوصی بودم که به دلیل بیمه نکردن وارد فرم 260 نکردم ،اگه  سرانجام در لاتاری برنده شوم  برای کار پیدا کردن در امریکا به مشکل برمیخورم ؟منظورم اینکه سوابق کاری رو دیگه نمیتونم استفاده کنم
پاسخ
تشکر کنندگان: mahmoud1348
با سلام
میخواستم بدونم سابقه کاری مهمتر هست یا تحصیلات؟
من حدود 25 سال سابقه کار دارم ومدرک کارشناسی ارشد هم دارم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من با توجه به تخصصي كه در دوران سربازي داشتم توپخانه و معادل انگليسي رو در تخصص نظامي نوشتم، ايا اين قضيه مشكلي پيش مياره؟ ضمنا تاريخ اتمام دوره سربازي رو ارديبهشت سال بعد يعني April 2018 زدم، در صورتي كه در توضيحات نوشته كه تاريخ پايان سربازي رو روز پر كردن فرم بايد بزنيم
نياز براي اصلاح اين موارد درخواست انلاك بدم؟ كيس نامبرم حدود 4000
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام. یک سوالی از دوستان داشتم : آیا برای ترجمه مدارک تحصیلی برای مصاحبه لاتاری کسانیکه مدرک دانشگاهی دارند باز باید ترجمه دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی رو هم ببرند؟
ممنون میشم اگه کسی جوابگو باشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
آیابرای مصاحبه لاتاری غیر از ترجمه مدارک دانشگاهی باید ترجمه دیپلم رو هم ببریم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. این دقیقا سوال من هم هست، کسی از دوستان پاسخ میده لطفا؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
همسر من كارمند پيماني شركت گاز هستند و هر سال به واسطه ي يك شركت غيرمرتبط قراردادشون ثبت شده و بيمه شون هم از طريق اين شركت ها رد شده؛ بعضي ازين شركت ها دفترشون تهران نيست ولي محل كار همسرم يك ساختمان واحد بوده در تمام اين سالها.
چه كنيم؟
آدرس تك تك اون شركتهارو بديم؟
مشكلي پيش نمياد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام

1- آیا کسایی که مدرک لیسانس یا ارشد دارن، لازمه دیپلم هم ترجمه کنن؟
2-مدرک ارشد موقت و فاقد اعتبار برای ترجمه هست، چطوری برای ترجمش میشه اقدام کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و تشكر از اطلاعات مفيدتون
من لاتاري ٢٠١٩ قبول شدم و ميخواستم يه مشورتي بهم بديذ.
زمان شروع و پايان دوره ديپلم رو من بايد سه سال دبيرستان رو بزنم يه فقط سال سوم متوسطه رو؟
من الان در پروسه اعزام به خدمت هستم ولي با معافيت پزشكي يا ثبت نام در دانشگاه معافيت تحصيلي ميگيرم و حارج ميشم،الان كه مشغول تحصيل نيستم و بلاتكليفم primary occupation رو چي بزنم؟
من گواهي اشتغال دستياري دندانپزشكي به مدت يكسال دارم اگر چه زياد فعال نبودم تو همون يكسال،به نظرتون با اينكه ليسانس دارم بهتره باضافه كنم اين سابقه رو يا خير؟

تشكر از لطف شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و تشكر از اطلاعات مفيدتون
من لاتاري ٢٠١٩ قبول شدم و ميخواستم يه مشورتي بهم بديذ.
زمان شروع و پايان دوره ديپلم رو من بايد سه سال دبيرستان رو بزنم يه فقط سال سوم متوسطه رو؟
من الان در پروسه اعزام به خدمت هستم ولي با معافيت پزشكي يا ثبت نام در دانشگاه معافيت تحصيلي ميگيرم و حارج ميشم،الان كه مشغول تحصيل نيستم و بلاتكليفم primary occupation رو چي بزنم؟
من گواهي اشتغال دستياري دندانپزشكي به مدت يكسال دارم اگر چه زياد فعال نبودم تو همون يكسال،به نظرتون با اينكه ليسانس دارم بهتره باضافه كنم اين سابقه رو يا خير؟

تشكر از لطف شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بر همگی .
من مدرک لیسانس برق از دانشگاه دولتی دارم .
دانشگاه های دولتی هم تا سربازی نری مدرک رو بهت نمیدن .الان من توی مدرک تحصیلی وارد کردم UNIVERSITY DEGREE برای ترجمه مدارک دقیقا چی رو باید ترجمه کنم وقتی مدرکی دستم نیستش ؟ایا روش خاصی برای ارائه مدرک وجود داره ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی .
الان من هنوز خدمت سربازی هم نرفتم دانشگاه هم به من یه برگه داده گفته برو خودت رو به نظام وظیفه معرفی کن .ینی عملا هیچ مدرکی دستم نیستش .باید چکار کنم برای ترجمه مدرک تحصیلیم ؟لطفا روند رو به من توضیح بدین .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
در جواب Number of Educational Institutions Attended باید تعداد سال هایی که در دبیرستان درس خوندیم رو بزنیم؟
مثلا در زمان ما چهار سال دبیرستان درس خوندیم.باید عدد 4 رو وارد کنم؟؟
من سال چهارم دبیرستان رد شدم و دیپلمم رو سال بعد به صورت متفرقه(داوطلب آزاد) دریافت کردم.چجوری باید نام مدرسه را پر کنم؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-14 ساعت 09:52)احسان٩٦ نوشته:  با سلام
من ادرس بعضى از محلهايى كه در سالهاى قبل كار كردم فراموش كردم، و از طرفى بعضى از آن مراكز تعطيل شده اند و گواهى سابقه كار از هيچ كدام از آنها ندارم، چه بايد كرد و ايا نياز است كه از هر جايى كه كار كرده باشى گواهى داشته باشى ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان