کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوابق پزشکی، کیفری، امنیتی و غیره (Security and Background)
میشه راجع به واکسن ها توضیح بدید د د د د د د باید چکار کنیم م م م
چرا جواب نمیدید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-12 ساعت 13:37)علی82 نوشته:  سلام.
من در لاتاری 2018 پذیرفته شدم.
قبلا بدلیل تصادف رانندگی دو روز بازداشت بودم.و دادگاه به یکسال تعلیق حکم حبس به من داد.میخوام بدونم برای مصاحبه و در کل روند گرفتن ویزای من مشکلی پیش میادپ

اول برو پلیس +10 سو سابقه بگیر
CaseNo.:2018AS27XX
ارسال DS260: May
درحال تکمیل مدارک و مستندات  
وضعیت: منتظر ویزای یک ضرب  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-17 ساعت 17:52)گلنارگلی نوشته:  سلام  ،من فرم ds260رو پرکردم  تو بخشی که مربوط به همسرم بود قسمت سربازیو که سوال پرسیده رفتی یا نه من زدم  نه چون معافیت داره میخواستم بدونم کاردرستی کردم یا باید میزدم بله؟؟؟؟؟؟؟

من دیروز همین سوالو ازشون حضوری کردم گفتن بزنید نه .چون واقعا که سربازی نرفته
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-14 ساعت 15:58)meisam2018 نوشته:  سلام
من لاتری 2018 با کیس نامبر 64xx پذیرفته شدم. میخواستم بدونم بعد از ارسال فرم 260 ، از چه زمانی پیگیر امور واکسن زدن بشم؟

از همین الان چون چند مرحله ای هستش
پاسخ
تشکر کنندگان: meisam2018
(2017-05-14 ساعت 22:35)narges1395 نوشته:  من لاتري2018 برنده شدم و من و همسرم و خواهر همسرم يك سپرده بلندمدت مشترك سه نفره داريم و مانده و معدل خوبي دارد .آيا ميتوانيم از اين حساب نامه تمكن مالي بگيريم؟؟؟

سلام کجای مدارک درخواستی سفارت از شما تمکین مالی خواسته که شما همچین چیزی میخواهید؟
برای ویزاهای دیگه حدودا نفری 21 هزار دلار هستش
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-21 ساعت 13:43)aaas نوشته:  میشه راجع به واکسن ها توضیح بدید د د د د د د باید چکار کنیم م م م
چرا جواب نمیدید

کار خاصی نمیخاد بکنی اگه بری انیستو پاستور بهت کارت زرد میده (بگو میخای بری آمریکا)
1- ظاهرا 500 هزارتومن خرج داره ولی من شنبه میرم چک میکنم
2-عکس و پاسپورت و شناسنامه هم ببر

حالا دو حالت پیش میاد اگه مدرک واکسیناسیون بیمارستان (مثلا ترکیه ) قبول کرد که هیچ، اگر نه دوباره واکسن میزنن که احتمال گیرشون واکسن نیست بقیه موارده

اگه نزنی روز مصاحبه داغونی و فکر میکنم هر واکسن 80 دلار که این مبلغ از 400$ بیشتر نمیشه Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-23 ساعت 10:55)hzhrk نوشته:  
(2017-05-21 ساعت 13:43)aaas نوشته:  میشه راجع به واکسن ها توضیح بدید د د د د د د باید چکار کنیم م م م
چرا جواب نمیدید

کار خاصی نمیخاد بکنی اگه بری انیستو پاستور بهت کارت زرد میده (بگو میخای بری آمریکا)

حالا دو حالت پیش میاد اگه مدرک واکسیناسیون بیمارستان (مثلا ترکیه ) قبول کرد که هیچ، اگر نه دوباره واکسن میزنن که احتمال گیرشون واکسن نیست بقیه موارده

اگه نزنی روز مصاحبه داغونی و فکر میکنم هر واکسن 80 دلار که این مبلغ از 400$ بیشتر نمیشه Wink

لطفا جفتتون بنشینید وقت بذارید تاپیک واکسیناسیون لاتاری ۲۰۱۷ رو بخونید( و تاپیکهای دیگه برای سوالهای احتمالی دیگه) ۵۰۰ هزار تومن هم خرجش نیست. نهایتا واکسنها+ کارت ۱۵۰-۱۶۰ بشه. تازه بعضی شهرها میتونن برن هلال احمر کارت زرد بگیرن که فرقی با مال پاستور نداره و رایگانه.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-21 ساعت 15:45)hzhrk نوشته:  
قبلا بدلیل تصادف رانندگی دو روز بازداشت بودم.و دادگاه به یکسال تعلیق حکم حبس به من داد.میخوام بدونم برای مصاحبه و در کل روند گرفتن ویزای من مشکلی پیش میادپ

دوست عزیز اخه چرا اطلاعات غلط میدین یکم وقت بگذارید فروم های سال قبل بخونید دوستا ن عزیز باور کنید به نفع تونه که مبادا خدایی نکرده کیستون ریجکت بشه
دوست عزیز امریکا گزارش پلیس ایرانو قبول نداره پس لزومی به تهیه گزارش از پلیس نیست دوست عزیز گزارش پلیس فقط مال کسانی هست بیشتر 6 ماه خارج از ایران زندگی کردن و باید برن پلیس کشوری که بودن و گزارش بگیرن
فقط فقط لطفا در هنگام پر کردن فرم 260 دقت کنید اگر جایی سوالی از شما پرسیده شده در این ارتباط با توجه به راهنمایی کارشناسان پاریز تراول جواب بدین و اگر سوالی نیود در این ارتباط در فرم 260 اصلا نیاز به عنوان مشکلتون در روز مصاحبه نیست دوست عزیز
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-23 ساعت 13:56)ekhveh نوشته:  
(2017-05-21 ساعت 15:45)hzhrk نوشته:  

دوست عزیز اخه چرا اطلاعات غلط میدین یکم وقت بگذارید فروم های سال قبل بخونید دوستا ن عزیز باور کنید به نفع تونه که مبادا خدایی نکرده کیستون ریجکت بشه
دوست عزیز آمریکا گزارش پلیس ایرانو قبول نداره پس لزومی به تهیه گزارش از پلیس نیست دوست عزیز گزارش پلیس فقط مال کسانی هست بیشتر 6 ماه خارج از ایران زندگی کردن و باید برن  پلیس  کشوری که بودن و گزارش بگیرن
فقط فقط لطفا در هنگام پر کردن فرم 260 دقت کنید اگر جایی سوالی از شما پرسیده شده در این ارتباط با توجه به راهنمایی کارشناسان پاریز تراول جواب بدین و اگر سوالی نیود در این ارتباط در فرم 260 اصلا نیاز به عنوان مشکلتون در روز مصاحبه نیست دوست عزیز
پاسخ غلطی نیست تو سایت نوشته "موجود ولی غیر قابل اطمینان" و گفته که از کجا بگیرید (اداره سجلی) ضمنا این کار استرس پایین میاره و نگفته نیازی نیست در هر صورت بردنش هیچ ضرری نداره
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-23 ساعت 12:19)TiredAdmin نوشته:  
(2017-05-23 ساعت 10:55)hzhrk نوشته:  
چرا جواب نمیدید

لطفا جفتتون بنشینید وقت بذارید تاپیک واکسیناسیون لاتاری ۲۰۱۷ رو بخونید( و تاپیکهای دیگه برای سوالهای احتمالی دیگه) ۵۰۰ هزار تومن هم خرجش نیست. نهایتا واکسنها+ کارت ۱۵۰-۱۶۰ بشه. تازه بعضی شهرها میتونن برن هلال احمر کارت زرد بگیرن که فرقی با مال پاستور نداره و رایگانه.

مرسی از راهنماییتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-24 ساعت 15:53)hzhrk نوشته:  
(2017-05-23 ساعت 12:19)TiredAdmin نوشته:  
(2017-05-23 ساعت 10:55)hzhrk نوشته:  کار خاصی نمیخاد بکنی اگه بری انیستو پاستور بهت کارت زرد میده (بگو میخای بری آمریکا)

مرسی از راهنماییتون

دوست عزیز برای واکسن ها میتونید به هلال احمر شهرتون مراجعه کنید بهمراه کارت های واکسیناسیون قبلیتون (اگه دارید ولی اگه نداشتید هم مهم نیست). در صورت نداشتن کارت ها، دکتر اونجا (هلال احمر) واستون آزمایش مینویسه واسه هپاتیت و آبله و واکسن های MMR و کزاز و دیفتری رو هم واستون میزنن. (البته آبله توی ایران واکسن نداره فقط آزمایش میدید که میزان آنتی بادی ها مشخص بشه که سفارت آنکارا هم احتمالا قبولش نداره و واکسنشو اونجا باید زد Sad )
من و همسر و دخترم به هلال احمر مراجعه کردیم و تمام این مراحل رو انجام دادیم. البته واسه دخترم که 3 سالشه نیازی به واکسن نبود.
تمام هزینه های ما با دریافت کارت زرد بین المللی حدود 400 هزار تومن شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: hzhrk
(2017-05-30 ساعت 11:27)meisam2018 نوشته:  
(2017-05-24 ساعت 15:53)hzhrk نوشته:  
(2017-05-23 ساعت 12:19)TiredAdmin نوشته:  لطفا جفتتون بنشینید وقت بذارید تاپیک واکسیناسیون لاتاری ۲۰۱۷ رو بخونید( و تاپیکهای دیگه برای سوالهای احتمالی دیگه) ۵۰۰ هزار تومن هم خرجش نیست. نهایتا واکسنها+ کارت ۱۵۰-۱۶۰ بشه. تازه بعضی شهرها میتونن برن هلال احمر کارت زرد بگیرن که فرقی با مال پاستور نداره و رایگانه.

مرسی از راهنماییتون

دوست عزیز برای واکسن ها میتونید به هلال احمر شهرتون مراجعه کنید بهمراه کارت های واکسیناسیون قبلیتون (اگه دارید ولی اگه نداشتید هم مهم نیست). در صورت نداشتن کارت ها، دکتر اونجا (هلال احمر) واستون آزمایش مینویسه واسه هپاتیت و آبله و واکسن های MMR و کزاز و دیفتری رو هم واستون میزنن. (البته آبله توی ایران واکسن نداره فقط آزمایش میدید که میزان آنتی بادی ها مشخص بشه که سفارت آنکارا هم احتمالا قبولش نداره و واکسنشو اونجا باید زد  Sad )
من و همسر و دخترم به هلال احمر مراجعه کردیم و تمام این مراحل رو انجام دادیم. البته واسه دخترم که 3 سالشه نیازی به واکسن نبود.
تمام هزینه های ما با دریافت کارت زرد بین المللی حدود 400 هزار تومن شد.

خوبه پس بی راه نگفتم ظاهرا انستیتوپاستور یکم گرون تر هستش
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خدمت همگی،

دوستان توی بخش Prepare Supporting Documents که مربوط به گردواری مدارک برای مصاحبه هست، مدارکی که به بخش Police Records مربوط میشه رو از کجا باید تهیه کنیم، چه مدارکی کلا باید تهیه بشه از این بخش؟

ممنون میشم راهنمائیم کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-21 ساعت 16:14)hzhrk نوشته:  
(2017-05-14 ساعت 22:35)narges1395 نوشته:  من لاتري2018 برنده شدم و من و همسرم و خواهر همسرم يك سپرده بلندمدت مشترك سه نفره داريم و مانده و معدل خوبي دارد .آيا ميتوانيم از اين حساب نامه تمكن مالي بگيريم؟؟؟

سلام کجای مدارک درخواستی سفارت از شما تمکین مالی خواسته که شما همچین چیزی میخواهید؟

با سلام ،،،، بالاخره روز مصاحبه باید نامه تمکین مالی ببریم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-10 ساعت 11:28)narges1395 نوشته:  
(2017-05-21 ساعت 16:14)hzhrk نوشته:  

با سلام ،،،، بالاخره روز مصاحبه باید نامه تمکین مالی ببریم

من هنوز نگرفتم ولی تو پست های سال گذشته یه عددی گذاشتن که ظاهرا 1.25 برابر خط فقر تو امریکاست ولی تو خود سایت هیچ مبلغی ننوشته فقط تو یه بخش گفته ایرانی ها همچین چیزی میارن
تقریبا هم همه بانک ها این نامه را میدن
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان