کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوابق پزشکی، کیفری، امنیتی و غیره (Security and Background)
### پست‌های غیرمرتبط با موضوع حذف خواهد شد. ###

لطفاً برای مباحثی که فاقد تاپیک اختصاصی می‌باشد، از تاپیک سایر مباحث و
برای گفتگوی آزاد از تاپیک‌های گفتگوی آزاد برندگان لاتاری یا گفتگوی آزاد استفاده کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.
من در لاتاری 2018 پذیرفته شدم.
قبلا بدلیل تصادف رانندگی دو روز بازداشت بودم.و دادگاه به یکسال تعلیق حکم حبس به من داد.میخوام بدونم برای مصاحبه و در کل روند گرفتن ویزای من مشکلی پیش میادپ
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من لاتری 2018 با کیس نامبر 64xx پذیرفته شدم. میخواستم بدونم بعد از ارسال فرم 260 ، از چه زمانی پیگیر امور واکسن زدن بشم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
در راهنمايي گفتيد كه واكسن ها رو مديكال بديد، لطفا عبارت يا جمله كامل را به انگليسي مينوسيد؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: taaak2020
به اصل مدرك ديپلم فعلا دسترسي ندارم اگر تاريخ اخذ ديپلم پس از ترجمه تغيير كند ، مشكل ساز ميشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
آيا دولت امريكا پرداختي در قالب يارانه دارد؟اگر دارد حدودا چقدره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من لاتري2018 برنده شدم و من و همسرم و خواهر همسرم يك سپرده بلندمدت مشترك سه نفره داريم و مانده و معدل خوبي دارد .آيا ميتوانيم از اين حساب نامه تمكن مالي بگيريم؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
از مدیر گروه خواهشمندم پاسخگوی سوالات باشید.
سوال اول من رو کسی جواب نداد که در پست قبلی نوشتم!!!!!
سوال دوم اینکه آیا نیازی به دریافت گواهی عدم سوءپیشینه می باشد؟ (یعنی جزء مدارکی که باید تهیه گردد، می باشد؟) لطفا به سوالات پاسخ دهید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ببخشید میشه راجع به واکسن هایی که باید بزنیم توضیح بدین و اینکه از کی باید شروع کنیم
پاسخ
تشکر کنندگان: Meri100
سلام ،من فرم ds260رو پرکردم تو بخشی که مربوط به همسرم بود قسمت سربازیو که سوال پرسیده رفتی یا نه من زدم نه چون معافیت داره میخواستم بدونم کاردرستی کردم یا باید میزدم بله؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-14 ساعت 15:58)meisam2018 نوشته:  سلام
من لاتری 2018 با کیس نامبر 64xx پذیرفته شدم. میخواستم بدونم بعد از ارسال فرم 260 ، از چه زمانی پیگیر امور واکسن زدن بشم؟

با عرض سلام - مادر من هم برنده شده است و واکسن ها رو شروع کرده - مهلت واکسنها یکسال است و تا اونموقع حتما" جواب برای مصاحبه می آید انشاالله
پاسخ
تشکر کنندگان:
مادر من قبول شده است. فرم را پر کرده و ارسال شده است. وقت مصاحبه را چگونه متوجه شویم؟ کجا چک کنیم؟ اگر مدارکی بجز آنچه در سایت است لازم است بفرمایید. ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-18 ساعت 06:59)ازمهر نوشته:  

با عرض سلام - مادر من هم برنده شده است و واکسن ها رو شروع کرده - مهلت واکسنها یکسال است و تا اونموقع حتما" جواب برای مصاحبه می آید انشاالله

اونقدر که کسی جواب نداد من واسه زدن واکسن ها اقدام کردم. اومیدوارم که مشکلی پیش نیاد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-18 ساعت 07:02)ازمهر نوشته:  مادر من قبول شده است. فرم را پر کرده و ارسال شده است. وقت مصاحبه را چگونه متوجه شویم؟ کجا چک کنیم؟ اگر مدارکی بجز آنچه در سایت است لازم است بفرمایید. ممنونم

تا اونجا که اطلاع دارم اولین بولتن بطور معمول در ماه اگوست اعلام میشه و اگه کیس نامبر شما جزو اولین اعلام شده ها بود به احتمال زیاد در ماه اکتبر باید برید مصاحبه.
پاسخ
تشکر کنندگان: ازمهر
(2017-05-18 ساعت 20:13)meisam2018 نوشته:  
(2017-05-18 ساعت 06:59)ازمهر نوشته:  

اونقدر که کسی جواب نداد من واسه زدن واکسن ها اقدام کردم. اومیدوارم که مشکلی پیش نیاد.

نگران نباشید - اینطور که من اطلاع دارم یکساله مهلت دارد
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان