کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارك لازم جهت مصاحبه
(2013-08-19 ساعت 14:03)علی1369 نوشته:  با سلام. اگه مدرک پیش دانشگاهی رو اصلش رد داشته باشیم و مدرک دیپلم رو گواهی موقت داشته باشیم. ومدرک لیسانس هم اگه بتونم اصلش رو بگیرم قابل قبول است. و منظور از ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی همون کارنامه ای است که نمرات همه امتحانات توشه که مدرسه داده. ممنونم

کسی از دوستان میتونند راهنمایی کنند؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-08-19 ساعت 15:52)علی1369 نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 14:03)علی1369 نوشته:  با سلام. اگه مدرک پیش دانشگاهی رو اصلش رد داشته باشیم و مدرک دیپلم رو گواهی موقت داشته باشیم. ومدرک لیسانس هم اگه بتونم اصلش رو بگیرم قابل قبول است. و منظور از ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی همون کارنامه ای است که نمرات همه امتحانات توشه که مدرسه داده. ممنونم

کسی از دوستان میتونند راهنمایی کنند؟

کسی ندید این پیغام ما رو. من فکر میکردم الان ده تا جواب برام می آد. Wink
پاسخ
سلام دوستان
آیا قبل از مصاحبه باید ترجمه تمام مدارک را به سفارت در آنکارا پست کنیم؟
پاسخ
با سلام
اگر کسی مثلا دختر بعد از ارسال مدارک به سفارت ازدواج کند (تا قبل از زمان مصاحبه) امکان دریافت گیرین کارت برای هر دو طرف چگونه است؟
و به چه مدارکی نیاز است و چگونه باید عمل نماید؟
سپاسگزار
کم کن طمع از جهان و می زی خورسند *** وز نیک و بد زمانه بگسل پیوند
می در کف و، زلف دلبری گیر که زود *** هم بگذرد و نماند این روزی چند
CoolCool
در کارگه کوزه گری رفتم دوش *** دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش
ناگاه یکی کوزه بر آورد خروش *** کو کوزه گر و کوزه خر و کوزه فروش
پاسخ
من پرینت نامه اولم و گم کردم و نامه دومم الان دیگه جایگزین شده....کسی از دوستان میدونه آیا راهی هست که بتونم نامه اولم و دوباره پرینت کنم؟؟!؟!Sad
برنده شخص شخیص خودم به تنهایی... Big Grin !
**55 / مصاحبه هفته سوم می/
کنسولگری:آنکارا
پاسخ
اینجا مثل اینکه فعال نیست دیگه.چکار کنم خو من؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan
من برای همسرم فرم لاتاری پر کردم.دفعه اول قسمت آدرس پستی را خالی گذاشتم.ارسال کردم و تاییدیه سایت رو گرفتم.ولی باز شک کردم چرا قسمت آدرس پستی را تایپ نکرده ام.باز اطلاعات ایشون باضافه آدرس پستی رو ارسال کردم و تاییدیه دیگری از سایت گرفتم.الان موندم سایت لاتاری با توجه به اینکه اطلاعات هر2 فرمی که پر کردم مطابقت میکنه فقط یکی آدرس پستی دارد یکی ندارد و اینکه 2تا تاییدیه دریافت کردم ,خودش بصورت هوشمند اطلاعاتو مطابقت میده یا نه؟؟؟و اگر نه ,اگرخدا خواست قبول شدن ایشون, برای مصاحبه بهش گیر نمیدن شما ویزا تعلق بهتون نمیگیره چون 2 بار ثبت نام کردید???
پیشاپیش از جوابگویی تون کمال تشکر رو دارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-17 ساعت 19:03)دختر چشم مو مشکی نوشته:  من برای همسرم فرم لاتاری پر کردم.دفعه اول قسمت آدرس پستی را خالی گذاشتم.ارسال کردم و تاییدیه سایت رو گرفتم.ولی باز شک کردم چرا قسمت آدرس پستی را تایپ نکرده ام.باز اطلاعات ایشون باضافه آدرس پستی رو ارسال کردم و تاییدیه دیگری از سایت گرفتم.الان موندم سایت لاتاری با توجه به اینکه اطلاعات هر۲ فرمی که پر کردم مطابقت میکنه فقط یکی آدرس پستی دارد یکی ندارد و اینکه ۲تا تاییدیه دریافت کردم ,خودش بصورت هوشمند اطلاعاتو مطابقت میده یا نه؟؟؟و اگر نه ,اگرخدا خواست قبول شدن ایشون, برای مصاحبه بهش گیر نمیدن شما ویزا تعلق بهتون نمیگیره چون ۲ بار ثبت نام کردید???
پیشاپیش از جوابگویی تون کمال تشکر رو دارم

به طور خود به خود حذف شدن از همین الان .
پاسخ
تشکر کنندگان:

ریزنمرات زیاد مهم نیست
مدرک کاردانی منم آماده نبود جاش یه مدرکی برای ترجمه دادن!
اینو پیگیری کن شاید برای دیپلم هم بدن
فکر کنم اسمش میشه معادل دیپلم برای ترجمه
-شماره کیس: 54xx
-کنسولگری: ایروان
-ارسال فرم: June 05
تعداد افراد: یک نفر
کارنت شدن کیس: February
مصاحبه: April 12
وضعیت: Ap
دریافت ویزا:...
پاسخ
تشکر کنندگان: