کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس گرین کارد 2009
admin محترم

یه دوستی‌ به اسم ali-n که جزو بچه‌های ۲۰۱۰ هست اشتباه کرده و توی آمار کلیرنس ۲۰۰۹ شرکت کرده

لطفا تصحیح کنید

برای روحیهٔ بچه‌های ۲۰۱۰ مضر هست

http://www.mohajersara.com/polls.php?act...lts&pid=35
تشکر کنندگان: tomi_ft2000 ، ALIREZA205
مرسی از توجه شما گریت جان .
This Visa bulletin things killing me, waiting to comes current.
تشکر کنندگان:
با عرض سلام به همگی.
من هم ۲۰۰۹ هستم . ماه مارچ مصاحبه داشتم تو مونترال. هنوز (۲۹ سپتامبر) کلیرنس من هم نیومده. از صمیم قلب آرزو می کنم همه تا فردا کارشون تموم بشه. من به واشنگتن زنگ زدم. بهم گفتن روز یکشنبه به همه officer ها امیل زدن و یاد آوری کردند که کلیرنس ها را سریعتر بدند. خواهشا واسه من هم دعا کنید.
تشکر کنندگان: KAMMRAN ، amairmonre
با تبریک فراوان به همه دوستانی که کلیر شدن بخصوص به great عزیز با آن اعصاب پولادین و مثال زدنی اش.matrix و Racer عزیز و همه دوستان منتظر ،دعا میکنیم فردا ویزای همتون تو پاستون باشه.به امید دیدار در آمریکاBig Grin
تشکر کنندگان: great
great عزیز خیلی‌ خوشحال شدم و واقعا امیدوارم همه ویزاشونو تا فردا بگیرن
تشکر کنندگان: great ، amairmonre
ما هم مونترال مصاحبه داشتیم و ۳ ماه طول کشید کلیرنسمون. شما خودتون مونترال هستین؟ فردا حتما برین دم سفارت ببینین چی‌ میگن، حتما پیگیری کنین

Racer نوشته: با عرض سلام به همگی.
من هم ۲۰۰۹ هستم . ماه مارچ مصاحبه داشتم تو مونترال. هنوز (۲۹ سپتامبر) کلیرنس من هم نیومده. از صمیم قلب آرزو می کنم همه تا فردا کارشون تموم بشه. من به واشنگتن زنگ زدم. بهم گفتن روز یکشنبه به همه officer ها امیل زدن و یاد آوری کردند که کلیرنس ها را سریعتر بدند. خواهشا واسه من هم دعا کنید.
تشکر کنندگان:

racer عزیز

منظورشون از officerها مسیولین سفارته یا واشینگتنیها؟ چون سفارت میگه ما هر روز داریم ایمیل میزنیم و پیگیری میکنیم؟
تشکر کنندگان: amairmonre
hoss نوشته:

racer عزیز

منظورشون از officerها مسیولین سفارته یا واشینگتنیها؟ چون سفارت میگه ما هر روز داریم ایمیل میزنیم و پیگیری میکنیم؟

با سلام

منظور واشنگتنیهان. سفارت کاری جز یاد آوری نمی تونه بکنه. همه چیز به نظر واشنگتن بستگی داره. من که امیدم به خداست. ببینیم تو این ۲۴ ساعت پایانی انشا الله فرجی بشه و همه دوستان clear بشن.
تشکر کنندگان:
mahkam نوشته: ما هم مونترال مصاحبه داشتیم و ۳ ماه طول کشید کلیرنسمون. شما خودتون مونترال هستین؟ فردا حتما برین دم سفارت ببینین چی‌ میگن، حتما پیگیری کنین

آره من مونترال هستم الان. فردا حتما یه سر میرم به کنسولگری. واسه هممون دعا کنید لطفا که این دم آخری امیدمون نا امید نشه.
تشکر کنندگان:
به امید خدا همه ویزاشونو فردا می گیرن من مطمئن هستم.
هر چه خدا خواست همان می شود
هر چه دلم خواست "همان" می شود
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان: amairmonre
دوستان عزیز
من حتماً برای همه دوستامون دعا میکنم. میدونم که چقدر مضطربین. ولی به امید خدا حتما فردا ویزا براتون صادر میشه.
به great هم تبریک میگم، هم برای ویزاش و هم برای رکوردش
به امید خدا فردا با خبر خوش دریافت ویزاتون، هممون رو شاد میکنین
فقط یادتون باشه که "نمیشه" و "اگر" تو کار نیست و همیشه "میشه"
دعای هممون پشتتونه و قرص و محکم باشین
بدرود
شماره کیس همسرم: **2009AS 26,9
دریافت نامه اول: May/2008
دریافت نامه دوم: May/2009
مصاحبه: 2009 ,June 28 - ابوظبى
کلیرنس: بدون چک - روز مصاحبه
گرفتن ویزا: 2009 ,June 29
ورود به آمریکا: 2009 ,Sep. 7
دوستان من مطمئنم كه امروز كار همتون درست ميشه.
منتظر خبرهاي خوبتون هستيم...
تشکر کنندگان:
بچه ها امیدوارم کار همتون درست بشه.
مطمئن باشید ما بچه های 2010 کلی انرژی واستون میفرستیم.

به امید خبرهای خیلییییییییی خووووووووووووب
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: merdax ، amairmonre
منتظر تماست هستم ماتريكس عزيز .
great جان قبل از رفتن لطفا تماس بگير براى خداحافظى و خوشحالم كن .
This Visa bulletin things killing me, waiting to comes current.
بچه‌ها من خیلی خوشحالم که می‌بینم بالاخره کلیر شدید. فراموش نکنید که بچه‌های سال بعد به ما احتیاج دارن، پس باز هم در سایت فعال باشید.
تشکر کنندگان: tomi_ft2000 ، afshin ، king_of_sky ، Masoud ، amairmonre

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان