کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس گرین کارد 2009
قرار شده ماتریکس عزیز فردا ویزارو بگیره .
6 نفر فردا منتظر ویزا هستن در آنکارا و ابوظبی برای همشون آرزوی موفقیت میکنیم.
This Visa bulletin things killing me, waiting to comes current.
تشکر کنندگان:
گفتم همه ویزا می گیریم. دیدین خدا وقتی شانسو می ده تمام و کمال می ده. به همه تبریک می گم و می گم تازه مشکلاتتون شروع شده و امیدوارم به راحتی پشت سر بذارینشون . به امید موفقیت های بیشمار برای تمام هم وطنانمون....

موفق باشید
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان: tomi_ft2000
خیلی‌ خوشحال شدم مخصوصاً برای matrix. دیدی بالاخره اومد رفیق?
تشکر کنندگان: matrix
دوستان عزیزم
بالاخره من ویزامو گرفتم
امشب ساعت 11 از دوبی پروازداشتم و الان هم رسیدم خونه تا بتونم سریع یه پست بدم
ماتریکس قاعدتا باید خبرهای خوب بده فردا.
همینطور م.و & ع.م
این 3 نفر روخبرهای خوبشونو فردا میشنویم
از آنکارا درست خبردار نشدیم، ستاره گرفت؟ هنرت و هاس چطور؟ کی ویزاش باطل شد؟ ما می شناسیمش؟ چرا؟ بی صبرانه منتظر فردا و خبرهای تازه و حتما خوش هستیم.
قول داده بودم که 30 سپتامبر بیام و مطمئن بنویسم که همه کلیر شدند. ولی این سفارت ها بد جور آدمها رو بازی میدند. بازم منتظر میشیم که همه منتظرها به کلیرنسشون برسند. چه اونائی که میشناسیم چه کسانی که اصلا توی این سایت نیستند.

باید از همه کسانی که دست به دست من دادند و این 11 ماه رو با من اومدند تشکر صمیمانه کنم. غر زدن هامو تحمل کردند، بهم روحیه دادند و اطلاعاتشونو بی دریغ در اختیار گذاشتند.
این درسی شد که آدمهای دوروبرمون چقدر می تونند مهربون و مشکل گشا باشند به شرط اینکه احترامشونو نگه داریم و اجازه بدیم هر کسی خودش حریم خصوصیشو تعیین کنه. می بینید که تقریبا همه از اسمهای مستعار و غیر واقعی استفاده می کنند ولی بقیه سایت پر از واقعیت ها و تجارب 100 درصد واقعیه.
از همه دوستانم تشکر میکنم
از:
الهام، ماتریکس، شادو،تهرانی پور، بهزاد،لیلی،تارا، هدا، بیتا، محمدیو اس آ،علیرضا 205
، شهروز ،هنرت، تومی، علی1339، مهکام، نیکان،بوف، آگسون، سوگل، وحید از، حمید سلمانی، سامین، حجت، افشین، صابر، بابک پ د، سراوین، ش ب، علی معصومی، مهدیس، نینا، لی، شهرام، پرسیا، ارشکار،امیر ب ک، مانا، الترا سی بوی، ماهان، شاد، سورنا، صمد، پیام، کاریزما، سهیل، سا2، فرشید، مونا، میلاد، سامان، ایر، مرداکس، همه بچه های خوب 2010 که باید سال کاری(!) سخت و نفس گیری رو شروع کنند ، ادمین محترم و بالاخره شراب تلخ عزیز
شماره کیس :۲۵۰۰

مصاحبه: ۲۳ اکتبر ۲۰۰۸

مدّت طول کشیدن کلیرنس :۳۴۰ روز (11 ماه و 7 روز)

دریافت ویزا: 2 روز به آخر
تشکر کنندگان: leili ، mahkam ، shabnam286 ، afshin ، شهرام ، hoda ، payam_prz ، reza22 ، king_of_sky ، samin ، tomi_ft2000 ، persia ، ALIREZA205 ، matrix ، laili ، arina ، amairmonre
greatعزیز:
خیلی خیلی خوشحال شدم.
باور کنین این چند روزه انقدر برای کار همه شماها استرس داشتم که حتی شب ها هم فیلم ماتریکس رو میدیدم.
منتظر شیرینی هستیم
بیتا
تشکر کنندگان: great ، matrix
great عزیز، من 2010 هستم وقتی خوندم 11 ماه طاقت فرسا داشتی و بالاخره ویزاتو گرفتی خیلی خیلی خوشحال شدم،همیشه خوشحال باشی
امیدوارم hoss هم خبرای خوب بده و همینطور بقیه
تشکر کنندگان: great ، amairmonre
salamm doostan aziz vayyy khoda ro shokr ke hame clear shodan kheily negran boodam har rooz chand bar site o check mikardam bebinam bachehaaa visa gereftand ya naa
tabrik migam be hame doostani ke dar rooz haye akhar clear shodan makhsoosan great va matrix aziz ke visa gereftand,khoda ro shokr ke hame visa gereftand va az negarani dar
[/align]amadim.ba arezooye movafaghiat dar baghie marahel
تشکر کنندگان: great
بعنوان حسن ختام باید بگم آخرین نفری که ساعت 5 عصر 30 سپتامبر ویزا گرفت henrit خوش شانس بودکه در کمال ناامیدی به آنکارا نیومد و در آخرین لحظه های پرواز پاسشو به ستاره داد و گفت یا شانس و اقبال.
خدا وکیلی ستاره هم سنگ تموم گذاشت و با کلی جنگ و دعوا ویزاشو از تو دهن شیر درآورد. ای والله به معرفت ستاره و همسر خوبش .به این میگن رفاقت اینترنتی ایرانی.
نکته جالب اینکه وقتی ستاره میخواست پاسو بده به مسیول سفارت گفت مال کیه گفت مال هنریت!!!!!!
بعد پاسو پس گرفتو اسم اصلیشو خوند که موقع تحویل ویزا اسم هنریتو بلد باشه.
اگه پیگیری و سماجت ستاره نبود باور کنید به هنریت ویزا نمیدادن.منم این وسط مسطا با استدلالای علمی من درآوردی روحیه میدادم.
هنریت خان خوش تیپ شیرنی یادت نره.
تشکر کنندگان: reza22 ، great ، ALIREZA205 ، tomi_ft2000 ، persia ، Hamid55 ، shabnam286 ، king_of_sky ، hbita ، matrix ، tehranipoor ، laili ، mahkam ، samin
ديگه خسته شدم از بس كمك خواستم
توضيح نمي دم
لطف كن به شماره 09123536119 اميدي
زنگ بزن تا چند تا سوال بپرسم
البته خودم بهت زنگ مي زنم تا هزينه برات نيفته
ممنونم
تشکر کنندگان:
واقعا دمشون گرم ..... چقدر شما ها آدمای خوبی هستید ... .واقعا امیدوارم این همدلی رو اونجا هم داشته باشید .

تشکر کنندگان: arina
pasfarda نوشته: ديگه خسته شدم از بس كمك خواستم
توضيح نمي دم
لطف كن به شماره 09123536119 اميدي
زنگ بزن تا چند تا سوال بپرسم
البته خودم بهت زنگ مي زنم تا هزينه برات نيفته
ممنونم

منظورت منم؟
تشکر کنندگان:
سلام رضای عزیز
ممنونتم. امیدوارم شما هم آخرش موفق باشی. مهم آخرشه
من نه اسمم محمده، نه سربازی سپاه بودم. نه به جز دوبی به کشور اسلامیی سفر کردم، نه اعضای خانوادم شغل مشکوکی دارند، نه خودم شغل و تحصیلات مشکوکی دارم، نه چیزی رو توی مدارکم اشتباه نوشتم. هیچی!!
یادتون باشه که به احتمال ریاضی نزدیک به 100% وقتی کنسول مصاحبه تون رو پذیرفت، شما دیر یا زود کلیر خواهید شد.
این یه روندیه که با توجه به پست های امسال و 2008 باید براتون مشخص کرده باشه که هیچ، دقت کنید: هیچ منطقی برش حکمفرما نیست. مثلا یه خانم 2008، 7 ماه پشت کلیرنس موند.
هر کسی مثل من ممکنه که اول ازهمه مصاحبه بشه و آخر از همه کلیر بشه.
با اجازت این پست رو به صورت عمومی در فوروم می گذارم که همه آیندگان (!) بدونند

تشکر کنندگان: tehranipoor ، reza22 ، amairmonre
دوستان ماتريكس رو يادتون نره 1 ساعت ديگه بايد بره داخل سفارت به همراه 4نفر ديگه براش دعا كنيم .
راستى اقاى پستچى مهربون همين 10 دقيقه پيش پاس ما رو با ويزا خوشكل اوورد .
This Visa bulletin things killing me, waiting to comes current.
تشکر کنندگان: hbita ، matrix ، reza22 ، amairmonre
دوستان خوبم
سفارت در ابوظبی یک ویزای 6 ماهه از تاریخ مراجعه شما بعد کلیر شدن براتون صادر می کنه. اعتبار تست مدیکال 1 ساله هست. مثلا اگر شما بعد از یک ماه کلیر بشید، بهتون ویزای با 11 ماه اعتبار میدند. اگر شما بعد از شش ماه کلیر بشید، بهتون ویزای با 6 ماه اعتبار میدند. اگر شما بعد از ده ماه کلیر بشید، بهتون ویزای با 2 ماه اعتبار میدند. اگر شما بعد از یازده ماه و 20 روز کلیر بشید، بهتون ویزای با 10 روزاعتبار میدند، مگر اینکه بلافاصله یک مدیکال تست دوباره انجام بدید که اونوقت میتونید تا 6 ماه بعدش برید آمریکا

تشکر کنندگان: king_of_sky ، reza22 ، amairmonre
سلام به همه دوستان

بعد از 24 ساعت نفس گیر بالاخره ویزای ما رو زدن توی پاسپورت (دیروز قرار بود اینکارو انجام بدن ولی گفتن به علت تمام شدن شماره های ویزا برین دعا کنید و فردا دوباره سر بزنین )

Matrix و ع.م هم همین وضعیت رو داشتن که خدا رو شکر اونا هم خوشحال و خندان و ویزا به دست دارن برمیگردن دبی Smile

Matrix حتما خودش داستان رو براتون میگه.
به نظر من Matrix باید الگوی همه بچه های 2010 باشه. Cool

تبریک به همه و موفق و پیروز باشید.
تشکر کنندگان: hbita ، matrix ، seravin ، reza22 ، sh-b ، samin ، leili ، amairmonre

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان