کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس گرین کارد 2009
اینقدر دلم تنگ شده که یک نفر بیاد اعلام کنه کلیرنسش اومده!!!!!!! Sad
This Visa bulletin things killing me, waiting to comes current.
تشکر کنندگان: matrix ، s..setare
سلام به همگی
این کلیرنژاد همون دوست عزیز و دوست داشتنیه که ما با هم دبی آشنا شدیم و متاسفانه به علتی که گفتم نتونست ویزا بگیره.
کمک به بچه هایی که این مشکل براشون پیش اومد یادتون نره، کلیرنژاد عزیز ایشالا کارت زود زود درست میشه.
خدا بزرگهSmile
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان:
hoss نوشته:
clearnejad نوشته: hoss عزيز
نمي دونم كدوم فرم اطلاعاتي رو مي گين.
آيا منظورتون همون نامه هاييه كه تا به حال به دستمون رسيده يا اين كه توي پاكت دربسته است. تا جايي كه من اينجا و اونجا خوندم و شنيدم بايد خانمم اول بره آمريكا و بعد از گرفتن گرين كارد براي من درخواست بده. ولي اونجا هيچ صحبتي از شش ماه نشده و همه مي گن كه يكي دو سال طول مي كشه. در هر حال ممنون مي شم اگه بيشتر راهنمايي كني
قربان دوستان

فرم همراهم نیست.
سعی میکنم فردا براتون بذارم روسایت تا دیگران هم ببینند.
ضمنا افس سفارت به من گفت در صورتیکه کلیرنس شما نیاد حداکثر ظرف مدت 6 ماه خانومتون میتونه برای شما ویزا بگیره.

راستش من هم این رو شنیده‌ام اما فکر نمی‌کنم درست باشه. احتمالاً منظور از اون حرف، اینه که ویزای follow to join برای همسر گرفته بشه، اما این که روی ویزای DV چنین ویزایی بدن ... یه کم عجیبه.

در حدی هم که توی قوانین‌شون خوندم، چنین چیزی ندیدم. اما چیزی که دیدم، همون بولتن ماهانه معروف ویزای آمریکاست که حتماً دیدید که کسایی که مقیم هستند (یعنی گرین کارت دارند) و برای بستگان اقدام کردند، چیزی حدود پنج سال توی صف می‌مونن (به علت ازدیاد متقاضی).
تشکر کنندگان:
سلام وقت همگي دوستان بخير

آيا از دوستان كسي هست كه برنامه ريزي كرده باشن براي بهمن و اسفند ماه ؟؟؟؟؟؟ ( براي رفتن )

لطفا اگه كسي هست بگه كمي با هم در ارتباط باشيم

موفق و پيروز باشيد
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
تشکر کنندگان:
من شاید 14 یا 15 بهمن بروم سانفرانسیسکو با امارات انشاالله.(اگه زودتر نشه)
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
تشکر کنندگان:
برای اون موقع قیمت بلیط چقدر به شما گفتن؟
تشکر کنندگان:
منم برای اول اسفند رزرو کردم با قطر واسه واشنگتن
فعلن قیمت دقیق ندادن میگن بعد از ژانویه!!
تشکر کنندگان:
سلام بر همگی‌

کسی‌ میدونه که آیا میشه یک روزه لند کرد در آمریکا یا نه؟ یعنی‌ لند کنیم و بعد همون روز خارج شیم؟ حتما باید گرین کارت دستمون باشه که خارج شیم از آمریکا؟
تشکر کنندگان:
mahkam نوشته: سلام بر همگی‌

کسی‌ میدونه که آیا میشه یک روزه لند کرد در آمریکا یا نه؟ یعنی‌ لند کنیم و بعد همون روز خارج شیم؟ حتما باید گرین کارت دستمون باشه که خارج شیم از آمریکا؟

دوست عزیز شما بعد از ورودت به امریکا حتما باید درخواست گرین کارد کنی که دفعه بعد اجازه ورود به امریکا رو داشته باشی .ضمنا تو همین فاصله باید درخواست SSN رو انجام بدی. بعد اگه نمیتونی بمونی درخواست پاسپورت سفید کنی واز امریکا خارج بشی. اینا همگی روی هم 3 تا 4 هفته طول میکشه.
ضمنا اگه دولت امریکا بفهمه که شما قصد موندن و زندگی کردن تو امریکا رو نداری احتمال داره ویزاتونو باطل کنه.
تشکر کنندگان:
Hojjat نوشته:
hoss نوشته:
clearnejad نوشته: hoss عزيز
نمي دونم كدوم فرم اطلاعاتي رو مي گين.
آيا منظورتون همون نامه هاييه كه تا به حال به دستمون رسيده يا اين كه توي پاكت دربسته است. تا جايي كه من اينجا و اونجا خوندم و شنيدم بايد خانمم اول بره آمريكا و بعد از گرفتن گرين كارد براي من درخواست بده. ولي اونجا هيچ صحبتي از شش ماه نشده و همه مي گن كه يكي دو سال طول مي كشه. در هر حال ممنون مي شم اگه بيشتر راهنمايي كني
قربان دوستان

فرم همراهم نیست.
سعی میکنم فردا براتون بذارم روسایت تا دیگران هم ببینند.
ضمنا افس سفارت به من گفت در صورتیکه کلیرنس شما نیاد حداکثر ظرف مدت 6 ماه خانومتون میتونه برای شما ویزا بگیره.

راستش من هم این رو شنیده‌ام اما فکر نمی‌کنم درست باشه. احتمالاً منظور از اون حرف، اینه که ویزای follow to join برای همسر گرفته بشه، اما این که روی ویزای DV چنین ویزایی بدن ... یه کم عجیبه.

در حدی هم که توی قوانین‌شون خوندم، چنین چیزی ندیدم. اما چیزی که دیدم، همون بولتن ماهانه معروف ویزای آمریکاست که حتماً دیدید که کسایی که مقیم هستند (یعنی گرین کارت دارند) و برای بستگان اقدام کردند، چیزی حدود پنج سال توی صف می‌مونن (به علت ازدیاد متقاضی).

فرمی که سفارت به ما داد رو گذاشتم ببینید.افسر سفارت هم به من گفت بین 6 ماه تا یک سال بعد از گرفتن گرین کارت خانومت میتونی وارد امریکا بشی.
این گفته اون خانومه من گارانتی نمیکنم.
انشا الله که درست باشه.

فایل‌های پیوست
.pdf   I 130.pdf (اندازه 246.88 KB / تعداد دانلود: 159)
تشکر کنندگان:
Shirin_f نوشته: سلام خواهش ميكنم كمك كنيد
من همسرم برنده اصلي هست ولي ديپلم نداره 3 سال سابقه كار رسمي داره تو يه شركت معتبر كامپيوتري به نظر شما چيكار بايد كرد خواهش ميكنم كمك كنيد

دوست عزیز همسر شما لیست بیمه برای سه سالش داره؟
تشکر کنندگان:
سلام
تبریک به تمامی دوستانی که روزهای اخر کلیرانس شدند ماتریکس علی معصومی گریت تامی هانرت و ما بقی که اسمشون یادم نیست خدا را شکر که موفق شدند
تشکر کنندگان: matrix
mahdis نوشته: سلام وقت همگي دوستان بخير

آيا از دوستان كسي هست كه برنامه ريزي كرده باشن براي بهمن و اسفند ماه ؟؟؟؟؟؟ ( براي رفتن )

لطفا اگه كسي هست بگه كمي با هم در ارتباط باشيم

موفق و پيروز باشيد
سلام
من براي آذر ؛دي و بهمن با امارات رزرو كردم براي نيويورك.احتمالا آذر برم.
تشکر کنندگان:
فرمی که سفارت به ما داد رو گذاشتم ببینید.افسر سفارت هم به من گفت بین 6 ماه تا یک سال بعد از گرفتن گرین کارت خانومت میتونی وارد امریکا بشی.
انشا الله که درست باشه.
[/quote]

با سلام خدمت hoss عزيز
بابت گذاشتن فرم متشكرم
بله افراد خانواده بعد از گرفتن گرين كارد بايد از يكي از دفاتر uscis فرم 1-130 رو پر كنند. ولي در متن تصريحي مبني بر شش ماه نديدم. اون شش ماهي كه در متن نقل شده، مربوط به زماني است كه هر كسي بعد از گرفتن ويزا فرصت داره تا وارد آمريكا بشه.
باز هم اگر خبري داشتيد مرا بي خبر نگذاريد
قربان همگي
تشکر کنندگان:
clearnejad نوشته: فرمی که سفارت به ما داد رو گذاشتم ببینید.افسر سفارت هم به من گفت بین 6 ماه تا یک سال بعد از گرفتن گرین کارت خانومت میتونی وارد امریکا بشی.
انشا الله که درست باشه.

با سلام خدمت hoss عزيز
بابت گذاشتن فرم متشكرم
بله افراد خانواده بعد از گرفتن گرين كارد بايد از يكي از دفاتر uscis فرم 1-130 رو پر كنند. ولي در متن تصريحي مبني بر شش ماه نديدم. اون شش ماهي كه در متن نقل شده، مربوط به زماني است كه هر كسي بعد از گرفتن ويزا فرصت داره تا وارد آمريكا بشه.
باز هم اگر خبري داشتيد مرا بي خبر نگذاريد
قربان همگي
[/quote]
دوست عزیز

افسر سفارت به من گفت حداکثر بعداز 6 ماه تا یکسال به شما ویزا میدن! این عین جمله ایشونه!
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان