کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال مهم مربوط به مدارک اسپانسر
سلام
منم همین سوال رو دارم که مدت زمان فرم های ساپورت مالی چقدر هست؟؟؟؟روی فرم من یه مهری زده شده که در فلان تاریخ my commission expiresممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره به من کمک کنه.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
اسپانسر من مدارك مالي سال 2007 رو برام فرستاده بود كه چون من احتمالا جولاي ميرم ازش خواستم مدارك 2008 رو بفرسته.
ولي در مورد مدارك كار گفته كه شايد نتونه دوباره برام گواهي اشتغال بگيره. آيا مي تونم با همون گواهي اشتغال به كار سال 2008 برم
سفارت؟ اصلاً گواهي كار جزو مدارك هست در حالي كه من برگه مالياتي و فرم I-134 رو داشته باشم؟
ممنون
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان:
BIBIKHATOON عزیز سلام
آیا روی فرم خام شما چنین مهری هست یا اسپانسر شما چنین مهری زده ؟ منظور از این مهر چیست ؟
آیا شما مدارک نامه دوم را دریافت کرده اید ؟فرم اسپانسر همان I-134 است بالاخره و اگر امکان دارد کلیه مدارک نامه دوم را روی همین پست بگذارید + فرم اسپانسری که برای شما ارسال کرده اند.
ممنون
تشکر کنندگان:
با سلام
اعتبار فرم i-134همانطور که مسعود عزیز فرمودند 1 سال میباشداینو همه میدونند اما وقت پیدا کردن این لینک رو ندارم با عرض پوزش ولی مطمئن باش .
در مورد فرم w2باید عرض کنم که این فرم مالیاتی میباشد اگر اسپانسرتون برای کسی یا شرکتی کار میکند باید فرم w2 را بفرستد ولی نه اگر خود اشتغال باشد نیازی به فرمw2 نیست.یک فرم دیگری به نام 1040 وجود دارد که اگر اسپانسرتان خود اشتغال باشد باید آن را بفرستد.

پیروز باشید
تشکر کنندگان: Masoud
بازم سلام
در قسمت بالای فرم های I-134جدید تاریخ انقضای فرم رو زده پس یعنی این که تا این تاریخ این فرم برای ارائه به سفارت اعتبار داد.
تشکر کنندگان:
آیا فرم اسپانسر امضا زن و شوهر اسپانسر را میخواهد ؟
چون در مدارک نامه دوم اشاره شده چنانچه اسپانسر متاهل است هردو امضاکنند.
ممنون
تشکر کنندگان:
سلام
من هم این سوال mahan رو دارم چون عموی من برام فرستاده ولی
نمی دانستم که باید همسرش هم امضا کند ایا لازم است؟
شماره کیس: 2009AS22800
دریافت اولین نامه: Mar 2008
دریافت نامه دوم: MAR 2009
مصاحبه: JUNE2009
دریافت ویزا: همون روز
تشکر کنندگان:
سلام به همه من چند تا سوال دارم ازتون ممنون میشم اگه من رو راهنمایی کنید.
-من در مقطع فوق دیپلم دانشجو هستم و اصل مدرک دیپلمم دست دانشگاه هست و من فقط مدرک پیش دانشگاهی رو دارم و یه کپی از اصل دیپلم(چون فوق دیپلم هستم دیپلمم دست دانشگاه هست)دانشگاه به هیچ وجه دیپلم من رو بهم نمیده ازشون خواستم 1 هفته بهم تحویل بدن تا من بدم دارالترجمه کارهامو انجام بده و دوباره بهشون برگردونم اما این کارو نکردن فقط یه برگه اشتغال به تحصیل قراره به من بدن که توش این مورد ذکر شده که اصل دیپلم من دست دانشگاه هست حالا می خواستم بدونم که مورد مسله ای درست نمی کنه؟؟؟؟چون دارالترجمه به من گفت حتما باید دیپلمت باشه.
-سوال بعدی راجع به فرم I134هست که اسپانسر ما خیلی زود برامون این رو پست کرد حدودای آذر ماه بود که به دست ما رسید و پایین برگه یه مهری زده شده به این عنوان که تعهد من تا .... تاریخ که این تاریخ دقیقا روز بعد از مصاحبه ی ما هست یعنی روز بعد مصاحبه تاریخ expireشدن فرم هست و چون اسپانسر نسبت دوری با ما داره درخواست دوباره فرم برای ما یه کم سخت هست فکر می کنید مشکل سازه؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
سلام
بی بی خاتون
همسر منم دیپلمشو دانشگاهش گم کرده بود رفتیم اموزش پرورش منطقه دبیرستانشون ودرخواست تاعیدیه تحصیلی کردیم سپس از طریق یک پست خانه اقدام کردیم حدود هفت روز بعدَ پستچی گواهی را فرستاد مدرسه و اونها هم به طور محرمانه انگار که اسرار مملکتی است نامه را برای دادگستری میدان توپخانه ارسال کردند البته رسید پستی را هم به من دادند و یک هفته بعدش من رفتم و گواهی را که کپی برابر اصل بود از دادگستری گرفتم
لازم به ذکر است که گواهی معتبر است ومورد قبول دارالترجمه فقط از اقدام اولیه تا وصولَ دو هفته طول میکشد که ارزششو داره ادم اینکارو بکنه
تشکر کنندگان:
شما جهت اطمینان باید هم دیپلم و هم مدارک بالاتری که دارید رو ترجمه کنید .
تشکر کنندگان:
bibikhatoon نوشته: سلام به همه من چند تا سوال دارم ازتون ممنون میشم اگه من رو راهنمایی کنید.
-من در مقطع فوق دیپلم دانشجو هستم و اصل مدرک دیپلمم دست دانشگاه هست و من فقط مدرک پیش دانشگاهی رو دارم و یه کپی از اصل دیپلم(چون فوق دیپلم هستم دیپلمم دست دانشگاه هست)دانشگاه به هیچ وجه دیپلم من رو بهم نمیده ازشون خواستم 1 هفته بهم تحویل بدن تا من بدم دارالترجمه کارهامو انجام بده و دوباره بهشون برگردونم اما این کارو نکردن فقط یه برگه اشتغال به تحصیل قراره به من بدن که توش این مورد ذکر شده که اصل دیپلم من دست دانشگاه هست حالا می خواستم بدونم که مورد مسله ای درست نمی کنه؟؟؟؟چون دارالترجمه به من گفت حتما باید دیپلمت باشه.
-سوال بعدی راجع به فرم I134هست که اسپانسر ما خیلی زود برامون این رو پست کرد حدودای آذر ماه بود که به دست ما رسید و پایین برگه یه مهری زده شده به این عنوان که تعهد من تا .... تاریخ که این تاریخ دقیقا روز بعد از مصاحبه ی ما هست یعنی روز بعد مصاحبه تاریخ expireشدن فرم هست و چون اسپانسر نسبت دوری با ما داره درخواست دوباره فرم برای ما یه کم سخت هست فکر می کنید مشکل سازه؟؟؟؟
با سلام
1)شما اگر موفق نشدید که مدرک دیپلم را بگیرید تنها کاری که میتوانید انجام دهید این است که مدرک پیش دانشگاهی را ترجمه رسمی نموده و یک نامه اشتغال به تحصیل از دانشگاه بگیرید آن را نیز ترجمه کنید و کپی های اصل پیش دانشگاهی و نامه اشتغال به تحصیل و ترجمه آنها را به همراه مدارک دیگر به سفارت ارسال کنید و اصلشونو باخودتون به سفارت در روز مصاحبه ببرید در آنجا اگر افسر پرسید پس دیپلم کو واقعیت رو بگو اونا قبول میکنن چون شما مدرک بالاتر از دیپلم دارید اصلا" نگران نباشید

2)اینجا یه مسئله ای مطرحه شما فرمودید که فرم اسپانسر رو آذر ماه 87(2008) گرفتید و تارخ expireآن 2009 هست پس معلوم شد که این فرم قدیمیه و به صورت محضری نوترایز شده چون روش مهر خورده و این که تاریخ expire فرم درست روز بعد از مصاحبه هست اینجا یک سوال دارم اسپانسر شما به چه مدتی شما رو ساپورت کرده اند expireفرم را نمیگویم اسپانسرتون تعیین کرده اند که تا چه مدتی تحت ساپورت وی هستید؟
تشکر کنندگان:
saharm24 نوشته: در ادامه سوال فوق:
آیا اگر مدارک تحصیلی دانشگاهی داریم باز هم ترجمه مدرک دیپلم لازم است؟
سلام
شما موقع ثبت نام هر مدرکی که زدید رو به عنوان مدرک اصلی باید ببرید بالاتر از اون اشکال نداره ولی کمتر از چیزی که عنوان کردید لازم ندارند ولی بعضی از دوستان که وضع مالیشون خوبه زندگینامشونم ترجمه رسمی کردند که محکم کاری بشه گرچه میدونم خرج اضافی هست ولی از من به شما نصیحت هر چیزی افسر ازتون خواست ارائه بدید مثلا" اگر گفت لیسانس همونو ارائه بدید یه دفه نرید مدرک فوق تخصص یا دکترا رو ارائه بدید که بدجوری افسر از این کارا بدش می یاد.
تشکر کنندگان:
من این تاریخ رو از کجا باید پیدا کنم؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
تا اونجا که من اطلاع دارم اعتبار فرم های I-134 یک سال هست ولی اگه در آخر فرم مشخص کرده که من تا این تاریخ ایشان را ساپورت میکنم اونوقت شما با این وضعیتی که میفرمایید به مشکل بر میخورید چون قاعدتا" تا روز مصاحبه ساپورت شما تمام میشود پس بهتره دوباره ازش بخواهید فرم رو براتون پر کنه البته دیگه نیاز نیست ببره نوترایز کنه چون فرم های جدید نیاز به نوترایز نداره اینو براش ارسال کنید (به صورت ایمیل) بعد بگویید با نرم افزار Acrobat reader آنها را دوباره با تاریخ جدید تایپ کندو بعد از طریق ایمیل به شما بازگرداند و شما هم آن را پرینت گرفته و با خود به سفارت ببرید.میتوانید فرم جدید که تاریخ expire آن تا وسط های 2010 هست را از لینک زیر دانلود کنید
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...33#pid7733
البته دوستانی که تجربه این چنین دارند لطفا" نظر بدهند.
تشکر کنندگان:
خیلی خیلی ازتون ممنونم ولی چه جوری می شه که فرم احتیاج به نوتارایز نداشته باشه؟؟؟؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان