کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تاریخ تولد
با سلام به دوستان عزیز. من برای اطلاع پیدا کردن از تاریخ مصاحبه ام تا حالا دو بار به کی سی سی ایمیل فرستادم و هر دو بار جواب اومده که اطلاعاتت با کیس جور نیست. تا اینکه تلفن زدم و ازشون پرسیدم مشکل من کجاست؟گفتن توی تاریخ تولده. سوال کردم توی تاریخ تولد کی؟ من ، همسرم یا بچه ها؟ گفتن اینو نمیتونیم بهت بگیم. شما فقط باید صبر کنین.
اینطور که پیداست خیلی از شما عزیزان هم با مشکلی شبیه من روبرو بودین. اما اشکال کار من اینه که من نه پرینتی از صفحات فرم ثبت نام اینترنتی ام دارم و نه یادمه که اونجا چی وارد کرده ام. البته میتونم الان با یه تاریخ تولد حدسی، مثلا جای ماه و روز رو عوض کنم و همون سوال یعنی تاریخ مصاحبه رو بپرسم. مثل یکی از دوستان که نوشته بود شانسی درست از کار در اومده و اینبار کی سی سی جوابش رو داده. ولی اگه اینبار هم اشتباه کنم چی؟ این تعدد دفعات ممکن نیست اونا رو به شک بندازه؟

در ضمن کسی میدونه که اگر کسی پرینت فرمهای ثبت نام الکترونیکی رو نداشته باشه آیا امکان دسترسی به اونا از طریق دیکه ای وجود داره؟ من فقط از آخرین صفحه یعنی submission cofirmation کپی گرفتم، همونطور که خودشون گفته بودن.

خواهش میکنم اگه کسی میدونه منو راهنمایی کنه.....ای کاش من زودتر با اینجا آشنا شده بودم.
تشکر کنندگان: farshadsh
مژده عزیز
اشتباه از خودته که پرسیدی تاریخ تولد کی اشتباهه!!!
وقتی شما با کیس نامبری که داری ایمیل میزنی یعنی کیس نامبر برنده.
پس دیگه سوالت بی حساب کتاب بوده و جوابت رو ندادن.
مگه شما چند تا کیس نامبر داری که بتونی در موردش صحبت کنی.
پس فقط به شخص برنده که کیس نامبر اصلی رو داره توجه کن و سعی کن بفهمی که تاریخ تولد رو چی زدی. حالا برنده اصلی کیه؟ فکر کنم خودتی نه؟
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
آقای naserturk عزیز
اول از همه به پدرتون و شما تبرک میگم.
و در جوابتون: اگر کپی از نامه و مدارکی که برای کی سی سی فرستادید دارید یکبار هم ایمیل کنید اگر ندارید بنظر من یک ایمیل هم بزنید و همه موارد رو ذکر کنید و پرینت رو نگه دارید و روز مصاحبه به همراه ببرید.
البته کارهای اونا روی حساب و کتابه. من روز مصاحبه دیدم که تمام ایمیلهایی که زدم توی پرونده ام موجوده چه برسه به شما که با پست فرستادید.
مشکلی پیش نمیاد خیالتون راحت ولی بهتره ایمیل هم بکنید.
موفق باشید.
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
alvan نوشته: سلام دوستان عزیز و مهربان
از این که با صبر و حوصله جوابمو میدین ممنونم.
من شماره case number ام:30xxxهستش و برنده 2010 لاتاری هستم
من به kcc ایمیل زدم و علت اشتباه بودن تاریخ تولدم رو گفتم.(اشتباه در تبدیل تاریخ از شمسی به میلادی)
ولی باز اونها گفتند اطلاعاتم matchنیست.
میشه لطف کنید متن ایمیلی که باید به kcc بزنم تا اونها باور کنن من از عمداین کارو نکردم رو بهم بگین؟
فکر میکنم نزدیکای فروردین یا اردیبهشت مصاحبم باشه آیا امکان داره تا اون وقت هر چی بهشون ایمیل بزنم اونهابگن اطلاعاتتmatch نیست؟ خواهشا کمکم کنین!!!مرسی

دوست عزیز بالای نامه حتما نام و نام خانوادگی، شماره پرونده و تاریخ تولد رو بنویسید. شاید به این دلیل گفتن match نیست.
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
خوب منم دقیقا همین کارو کردم ولی فقط با تاریخ تولد درستم!! نه با تاریخ تولد اشتباه!!!!
باید تو قسمت سر برگ ایمیلم تاریخ تولد موقع ثبت نام اینترنتی مو بنویسم؟
ارسال فرم I-130 در 10 فوریه-25 فوریه دریافت فرم I-797c-اپروو در 7 اپریل، دریافت کیس نامبر 20 می_ پرداخت 120$ وفرم261 اپریل 2015- پرداخت 320$ می 15- فرستادن کلیه مدارک و اسپانسر اواخرمی15- ناقصی مدارک اسپانسر جون 15 - فرستادن دوباره مدرک و فرم 260 سپتامبر 15
ایمیل دریافت مدارک از ان وی سی 16 اگست
تاریخ مصاحبه هفته سوم ژانویه 2016
بله avlan
باید تاریخ تولد ثبت نام اینترنتی رو بنویسی.
ولی اگه یادت نیست یه بار تو سربرگ ایمیلت اصلاً تاریخ تولد ننویس و فقط اسم و کیس نامبر رو بنویس ببین جواب میدن یا نه.
سوالی بود در خدمتم!
اره یادم نیست تاریخ تولد موقع ثبت نامم چی نوشتم.
بدون تاریخ هم که میزنم بهم میگن تاریخ تولدتو حتما باید بنویسی
حالا من جی کار کنم؟؟!!!!
ارسال فرم I-130 در 10 فوریه-25 فوریه دریافت فرم I-797c-اپروو در 7 اپریل، دریافت کیس نامبر 20 می_ پرداخت 120$ وفرم261 اپریل 2015- پرداخت 320$ می 15- فرستادن کلیه مدارک و اسپانسر اواخرمی15- ناقصی مدارک اسپانسر جون 15 - فرستادن دوباره مدرک و فرم 260 سپتامبر 15
ایمیل دریافت مدارک از ان وی سی 16 اگست
تاریخ مصاحبه هفته سوم ژانویه 2016
سلام آقای hanret
و تبریک

اقای hanret من هم تاریخ تولدم را در روز ثبت نام اشتباه وارد کردم و متاسفانه چون خودم ثبت نام نکردم نمیدانم چی وارد کردن

به نظر شما من باید چیکار کنم
اگر نامه شما را بنویسم و بفرستم بدون تاریخ تولد ایا در پرونده من درج خواهد شد
اصلا ایا زمانی که شما نامه را ارائه کردید به دنبال ان در پرونده تان گشتند و یا جواب نامه kcc را هم از شما خواستند؟
شما یه امید دوباره به ما دادید
راستش من که می خواستم ولش کنم دیگه
مرسی
سلام دوباره
من امروز بالاخره ویزا رو گرفتم.
پس امیدتون به خدا باشه که هر چیزی ممکنه.
--------------
ما ز بالاییم و بالا می رویم.
--------------
کیس نامبر:10XXX
نامه اول:May-2009
نامه دوم:2009-13-Jan
مصاحبه:Feb-05-2009
کلیرنس اول:May-22-2009
کلیرنس دوم+ویزا: (بعد از 8 ماه)Sep-30-2009Tongue
 ورود به آمریکاBig Grinec-15-2009
تشکر کنندگان: ALIREZA205 ، reza22 ، sh-b ، farshadsh ، elhamin ، kami k ، s.s.h ، ojee ، bacheporo57
من هم با اینکه تاریخ تولدم را اشتباه نوشته بودم تونستم در روز 30 ام سپتامبر ویزامو بگیرم.
ولی استرس دیونه مون کرد تا گرفتیم.
موفق باشید
تشکر کنندگان: sh-b ، azadandish_648 ، elhamin ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان