کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیدا کردن کار
(2012-05-18 ساعت 19:28)sunset نوشته:  
(2012-05-18 ساعت 05:48)ama نوشته:  البته اگه کاچی منجر به از دست دادن فرصت سیتیزن شدن نشه
به نظر شما کمک دولتی گرفتن باعث از دست دادن فرصت سیتیزن شدن می‌شه؟

کمک هزینه تحصیلی که نه اما فکر میکنم اگه کسی تو این مدت سر دولت خراب بشه (البته اگه اسپانسر مالی داشته باشه که نمیشه) یا نمیدونم بره شلتر زندگی کنه و اینا به این راحتی ها بهش سیتیزنی ندن.
پاسخ
تشکر کنندگان: golesang ، sib 24 ، mrhj50
اگه اینقدر در خودتون نمی بینید که روی پای خودتون مستقل وایستید، هی نیایید.
دنبال گرفتن کارت غذا و کمک هزینه برای بچه هاتون نباشید. عزم جزم کنید و توقعتون را پایین بیارید که کار ساده بکنید. کار سخت نه ها، کار ساده. کار غیر حرفه ای. اونم در شروع تا زبانتون روان میشه.
این "کاچی" ها هست. ولی روش حساب نکنید.
کارکردن اینجا سخته. ولی وقتی کار میکنی، مشکلاتت هم حل میشه.
سختی کار به خاطر شرایط فیزیکی سخت نیست. به خاطر سخت گیری در اجرای درست و به موقع و استفاده از همه ی ثانیه هاییه که شما در محل کارتون هستید.
شهر های کوچیک آمار بیکاری پایینتری دارند. تگزاس بین ایالت ها آمار خیلی بهتری داره.
شهر های آستین، هیوستون، دالاس، ال پاسو، سن آنتونیو به عنوان شهر های بزرگ وضع کاری بهتری از اکثر شهرای بزرگ آمریکا دارند. منبعم سایت فوربس است.
بهترین شهر ها برای کار در آمریکا - شهر های بزرگ
http://www.forbes.com/pictures/edgl45ehd...as#content

بهترین شهر ها برای کار در آمریکا- شهر های متوسط
http://www.forbes.com/pictures/eh45hg/no...as#content

بهترین شهر ها برای کار آمریکا- شهر های کوچک
http://www.forbes.com/pictures/eh45hj/no...as#content
پاسخ
(2012-05-19 ساعت 05:05)pefa نوشته:  اگه اینقدر در خودتون نمی بینید که روی پای خودتون مستقل وایستید، هی نیایید....
می شه بپرسم شما الان مشغول کار شدید یا نه؟

(2012-05-18 ساعت 12:37)sezar نوشته:  دوست عزیز من همه اینارو سوال کردم در پاسخ اون دوستمون که پرسیده بودن کدوم ایالت باید بگم همه ایالتها رو شامل میشه و هیچ ربطی به سیتیزن شدن نداره
شما از وکیل یا کسی که در کار مهاجرت باشه سوال کردید یا از کس دیگه ای؟
پاسخ
تشکر کنندگان: golesang ، SH1A2R3 ، mrhj50

شما از وکیل یا کسی که در کار مهاجرت باشه سوال کردید یا از کس دیگه ای؟
[/quote]
بنده با یک کارمند اداره سوشیال صحبت میکردم ایشون اینا رو به من گفت
پاسخ
تشکر کنندگان: golesang ، SH1A2R3 ، frozen mind ، arman_m ، mrhj50
(2012-05-19 ساعت 13:30)sezar نوشته:  شما از وکیل یا کسی که در کار مهاجرت باشه سوال کردید یا از کس دیگه ای؟
بنده با یک کارمند اداره سوشیال صحبت میکردم ایشون اینا رو به من گفت

[/quote]

خب من از مسول یه اداره سوشال پرسیدم و اون گفت قسمت ما اطلاعی در این مورد نداره و باید از اداره مهاجرت بپرسید و از یه وکیل مهاجرت که سوال کردم گفت بی تاثیر نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان: كاميلا ، golesang ، SH1A2R3 ، frozen mind ، mrhj50
(2012-05-27 ساعت 01:06)yakuza نوشته:  با هر کلیک 10 دلار در آمد داشته باشید فقط روزی 5 دقیقه وقت لازم دارید با کلیک کردن روی تبلیغات کسب در آمد کنید و وقتی به 10000 دلار رسیدید میتونید به حساب پی پال منتقل کنید شما در روز بین 50 تا 70 دلار در آمد خواهید داشت و با بدست آوردن زیر مجموعه میتوانید در حداقل زمان به 10000 دلار برسید .
لینک ثبت نام :

یاکوزا مثل اینکه میخوای از مهاجرسرا تشریفتو ببرن؟؟
این کارا دیگه کهنه شده، وقت خودت و بقیه رو لطفا نگیر.
پاسخ
(2012-05-27 ساعت 01:06)yakuza نوشته:  با هر کلیک 10 دلار در آمد داشته باشید فقط روزی 5 دقیقه وقت لازم دارید با کلیک کردن روی تبلیغات کسب در آمد کنید و وقتی به 10000 دلار رسیدید میتونید به حساب پی پال منتقل کنید شما در روز بین 50 تا 70 دلار در آمد خواهید داشت و با بدست آوردن زیر مجموعه میتوانید در حداقل زمان به 10000 دلار برسید .
لینک ثبت نام :
http://www.fineptc.com/index.php?ref=erfank7

دوست عزیز این کار یه کلاه برداری معروف هست.۱ دلار هم به حسابتون نمیاد. بچهها خودشون اینقدر دارد سر دارن.لطفا یه دردسر دیگه اضافه نکن دوست عزیز.بنده ۲ سال پیش تا ته این کررفتم.شما هم ادامه نده.
پاسخ
تشکر کنندگان: golesang ، ASALI ، SH1A2R3 ، ronmony ، MPU ، arman_m ، ملیحه مجید ، mrhj50 ، خانه ، sce
اگه از بچه ها کسی هست که لاتاری 2013 برنده شده لطفا پیام بزاره تا بتونیم یه کم تبادل نظر کنیم من 30 سالمه و متاهل هستم شاید بتونیم یه کارایی انجا بکنیم به هر حال از قدیم گفتند یه دست صدا نداره
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: parsush ، amir0_0amir ، SH1A2R3 ، mrhj50
(2012-06-16 ساعت 00:02)taha_jam_co نوشته:  اگه از بچه ها کسی هست که لاتاری 2013 برنده شده لطفا پیام بزاره تا بتونیم یه کم تبادل نظر کنیم من 30 سالمه و متاهل هستم شاید بتونیم یه کارایی انجا بکنیم به هر حال از قدیم گفتند یه دست صدا نداره

ایول! اگه بتونی دو سه خانواده ای خونه با هم بگیرین، یعنی هر خانواده در یک اتاق خونه و حمام توالت و آپشزخونه مشترک به طرز باور نکردنی هزینه های سال اول رو که مکافات هست پایین میارین و از پول ذخیره شده میتونین برای گرفتن گواهینامه پایه یک و گذراندن دوره های شغلی استفاده کنین تا کار پیدا کنین. مکزیکی ها این مدلی میان و با دو زار صنار سه شاهی که خرج چند ماه یک خانواده ایرونی باشه، چندین سال چند خانواده با هم دووم میارن و تازه سیتیزن هم میشن!!
پاسخ
من فوق دیپلم دامپزشکی دارم البته با معدل 12 ولی در کل سوالم اینه که آیا میتونم اونجا درحال تحصیل کار هم کنم؟ چقدر از هزینه شهریه رو میتونم با کار پرداخت کنم .از وقتی هم که در اختیار من گذاشتین ممنونم فقط وقت برنامرو اگه زیاد کنید ممنون میشم Big Grin
شماره کیس:2013AS36XX/تاریخ رویت قبولی:2012 May/کنسولگری:Ankara
مصاحبه:march / نتیجه مصاحبه:برگه صورتی.تاريخ کلير شدن برابر با سالگرد قبولىBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki
[quote='sepand88' pid='183632' dateline='1339923354']
من فوق دیپلم دامپزشکی دارم البته با معدل 12 ولی در کل سوالم اینه که آیا میتونم اونجا درحال تحصیل کار هم کنم؟ چقدر از هزینه شهریه رو میتونم با کار پرداخت کنم .از وقتی هم که در اختیار من گذاشتین ممنونم فقط وقت برنامرو اگه زیاد کنید ممنون میشم Big Grin
[/qبه سوال همه جواب میدن جز ما
مصاحبه:march / نتیجه مصاحبه:برگه صورتی.تاريخ کلير شدن برابر با سالگرد قبولىBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-20 ساعت 01:00)sepand88 نوشته:  [quote='sepand88' pid='183632' dateline='1339923354']

کار حین تحصیل به نوع ویزاتون ربط داره. شهریه هم اگه با ویزای دانشجویی اومده باشین حداقل هر واحد 400 دولار هست و اگه گرین کارتی باشین بعد از یک سال اقامت در ایالت مورد نظرتون حدودا میشه واحدی 100 دولار.
با در نظر گفتن ساعتی حقوق 7 دولار و کار 20 ساعت در هفته (بیشتر از اون دیگه رسما درس تعطیل میشه!) ماهیانه شما هزینه یک واحد و نیم درسی رو هم نمیتونین در بیارین!! حالا تازه کار پیدا بکنین. تازه کجا میخواین زندگی کنین و چی بخورین و بپوشین و با چی برین دانشگاه برگردین، جای خود دارد!!
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، sepand88 ، arman_m ، mrhj50 ، rezagh ، آلیس-1980
من دقیقا نمی دانم که استفاده از مزایای بیکاری و یا کوپن غذا چه تاثیری در سیتیزنشیپی دارد ولی می دانم که در فرم هایی که برای سیتیزن شیپی پر کرده ام یکی از سوال ها این بود که آیا تا کنون از کمک های دولتی استفاده کرده اید یا خیر. البته این سوال در کنار سوال های دیگری بود که مثلا آیا تا کنون به زندان رفته اید و یا مثلا تاکنون کسی را ترور کرده اید و از این چیزها. می توانید فرم های ان چهارصد N-400 سیتیزنشیپی را خودتان بخوانید و سوال مربوط به آن را ببینید.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
(2012-06-20 ساعت 01:44)yami نوشته:  
(2012-06-20 ساعت 01:00)sepand88 نوشته:  [quote='sepand88' pid='183632' dateline='1339923354']

کار حین تحصیل به نوع ویزاتون ربط داره. شهریه هم اگه با ویزای دانشجویی اومده باشین حداقل هر واحد 400 دولار هست و اگه گرین کارتی باشین بعد از یک سال اقامت در ایالت مورد نظرتون حدودا میشه واحدی 100 دولار.
با در نظر گفتن ساعتی حقوق 7 دولار و کار 20 ساعت در هفته (بیشتر از اون دیگه رسما درس تعطیل میشه!) ماهیانه شما هزینه یک واحد و نیم درسی رو هم نمیتونین در بیارین!! حالا تازه کار پیدا بکنین. تازه کجا میخواین زندگی کنین و چی بخورین و بپوشین و با چی برین دانشگاه برگردین، جای خود دارد!!

من از طریق لاتری دارم میام از طرف خونه هم تا حدودی ساپرت میشم اما هزینه تحصیل گویا بسی زیاد است گفتم حد اقل بخشی از هزینه هارو خودم بتونم تامین کنم که گویا اونم میسر نیست ینی کار انقد وضعش بده اونجا حد اقل تو این 1 سال قبل تحصیل میتونم چقدر ماهیانه در بیارم ؟ هزینه زندگی ماهیانه چقدره حقوق ماهانه چقده؟اطلاعاتی دارین در این زمینه آیا؟ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki
(2012-06-20 ساعت 13:24)sepand88 نوشته:  
(2012-06-20 ساعت 01:44)yami نوشته:  

من از طریق لاتری دارم میام از طرف خونه هم تا حدودی ساپرت میشم اما هزینه تحصیل گویا بسی زیاد است گفتم حد اقل بخشی از هزینه هارو خودم بتونم تامین کنم که گویا اونم میسر نیست ینی کار انقد وضعش بده اونجا حد اقل تو این 1 سال قبل تحصیل میتونم چقدر ماهیانه در بیارم ؟ هزینه زندگی ماهیانه چقدره حقوق ماهانه چقده؟اطلاعاتی دارین در این زمینه آیا؟ممنون میشم

خوب این شد یک چیزی...
اولین کار اینه که ببینین کجا میخواین بیایین. بنظرم باید جایی باشه که بدون توجه به اینکه جذاب هست یا حوصله بر، ارزان باشه! تا بتونین این یک سال رو دووم بیارین که این استیت بشین و هزینه هر واحدتون بشه حدود 100 دولار. اینکه چه میخواهین بخونین و آیا این محل همچین کالجی داره و شرایط پذیرشش چیه و امکانات داره یا نداره و حمل نقل عمومی و هزار فاکتور دیگه رو باید در نظر بگیرین.
توصیه من اینه که حالا هر جا که شد و با مشورت با بقیه دوستان انتخاب کردین، (در مورد جنوب فلوریدا من میتونم راهنمایی کنم تاکیدا کالج و شهر خودمون) از کالج سعی کنین که جایی برای زندگی بهمراه دیگر دانشجوها پید کنین. ممکنه گیر بدن که شما دانشجو نیستی و ... ولی خوب شما ثبت نام کنین و شروع کنین به خوندن برای آیتلس و ریاضی تا بوقتش که برین سر کلاس. کالج ما ثبت نام که کردین فوری بهتون کارت دانشجویی میده!! خونه دانشجویی هم که مثلا سه اتاقه هست و هر اتاقش رو یک نفر بر میداره و توالت آپشزخونه مشترک بهمراه قبض آب و برقش ماهی براتون حداقل 500 دولار آب میخوره که اگه یک کار پاره وقت گیر بیارین در این مدت که اهل کار باشین گیر میاد، حداقل پول اونو میدین و خورد و خوراکتون از جیب میره. اونم کار در فست فود اینا یا رستوران باشه، غذا هم بنوعی ارزون میوفته...
درستون هم که شروع شد تا 10000 دولار سالانه وام دانشجویی و 5000 دولار سالانه وام بلاعوض بهتون میدن که کفاف خیلی چیزها رو میده.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان