کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیدا کردن کار
salam

az dustane Aziz agar kasi juyaye kar dar shahre Los Angeles hast va tajrobeye kare fani va mohithaye sanati ro dare mitune ba man az tarighe hamin site tamas begire.
کیس نامبر: 5xxx مصاحبه : 4 جون ابوظبی ، تعداد : دو نفر،
آپدیت نفر اصلی: 4 جون و 22 جولای شبانه، 23جولای ، 26 جولای ، 28 جولای ، 10 آگوست ، 11 آگوست ، 14 آگوست ، 16 آگوست ، 26 آگوست ، 27 آگوست ، 28 آگوست شبانه، 30 آگوست تبدیل به OR و کلیر
آپدیت همراه: 5 جون و 23جولای ، 26 جولای ، 10 آگوست ، 11 آگوست ، 27 آگوست شبانه ، 27 آگوست روز و OR

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی ،من و خانوادم 5 ماهه پیش موفق به اخذگرین کارت آمریکا شدیم اما مردادماه امسال بعد از 2 ماه زندگی در ایالت پنسیلوانیا بدلیل کارهای نیمه تمامی که در ایران داشتیم قبل از بازگشایی مدارس به تهران برگشتیم ، حالا میخوام قبل ار باطل شدنه زمانه 6 ماهه حق خروج از آمریکاو ابطال گرین کارتم حداقل تنها هم شده به آمریکا برگردم، و مشغول کار باشم وبرای تابستان خانوادم رو بیارم آمریکا، برام پیداکردن کار مهمترین چیزه ،آدم کاری، قوی ،و خوش خلق،مورد اعتمادی هستم ،هرکاری هم باشه انجام میدم ،اگر کسی از ایرانیهای عزیز کارفرما هست و یا دوستانی داره که میتونند بمن شغلی بدن که نزدیک 2هزار دلار درآمد داشته باشم(با توجه به پول ویه مقداردرآمدی که در ایران دارم،زندگیم در آمریکا سر وسامان خواهد گرفت) ،به سرعت خودم رو به آمریکا میرسونم برام مهم نیست چه شهری و چه شغلی باشه،خواهشا اگر کسی میتونه راهنماییم کنه پیام هم بگذارید خودم تماس میگیرم تلفن تهران 55656154  موبایل من  در لاین و واتساپ  0989371435272  ممنون از لطف همتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان بنده مهندس برقم با 10 سال سابقه بر روی سکوهای حفاری نفت و گاز خلیج فارس. یه ماه دیگه ارمنستان مصاحبه دارم. برای ویور نیاز به جاب آفر دارم کسی میتونه کمک کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-01-08 ساعت 09:13)رضافراستی نوشته:  سلام به همگی ،من و خانوادم 5 ماهه پیش موفق به اخذگرین کارت آمریکا شدیم اما مردادماه امسال بعد از 2 ماه زندگی در ایالت پنسیلوانیا بدلیل کارهای نیمه تمامی که در ایران داشتیم قبل از بازگشایی مدارس به تهران برگشتیم ، حالا میخوام قبل ار باطل شدنه زمانه 6 ماهه حق خروج از آمریکاو ابطال گرین کارتم حداقل تنها هم شده به آمریکا برگردم، و مشغول کار باشم وبرای تابستان خانوادم رو بیارم آمریکا، برام پیداکردن کار مهمترین چیزه ،آدم کاری، قوی ،و خوش خلق،مورد اعتمادی هستم ،هرکاری هم باشه انجام میدم ،اگر کسی از ایرانیهای عزیز کارفرما هست و یا دوستانی داره که میتونند بمن شغلی بدن که نزدیک 2هزار دلار درآمد داشته باشم(با توجه به پول ویه مقداردرآمدی که در ایران دارم،زندگیم در آمریکا سر وسامان خواهد گرفت) ،به سرعت خودم رو به آمریکا میرسونم برام مهم نیست چه شهری و چه شغلی باشه،خواهشا اگر کسی میتونه راهنماییم کنه پیام هم بگذارید خودم تماس میگیرم تلفن تهران 55656154  موبایل من  در لاین و واتساپ  0989371435272  ممنون از لطف همتون

دوست عزیز ، اگر شما خانواده ی خودتان را بهمراهتان نیاورید ، آنها نیز دچار مشکل خروج بیش از اندازه از خاک آمریکا خواهند شد و آنوقت مجبورید که وکیل بگیرید و دردسرهای بعدی را به به مشکلات فعلی خود اضافه کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: shayan_yg
سلام دوستان مهاجرسرایی، امکان داره در ارتباط با اشتغال صافکاری بهم اطلاعاتی بدین؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان جویای کار!!!

من و‌همسرم بعد از دوسال علاقی در امریکا و پرسجو از اینو اون و بی نتیجه بودن تلاشهامون تازه فهمیدیم یافتن مار در امریکا چه روشی داره.
اونم بعد ازینکه با دوستانی امریکایی اشنا شدیم..
میخ‌استم بهتون بگم،،عزیزانی که میان تازه از ایران باید بدونن که
۱» کار در امریکا اغلب نیاز به یه مدرکی جیزی داره که اینجا گرفته باشید یا توسط اجمسی های مشخصی تاییدش کنید مثل naces
اکر مدرکی ندارید هم میتونید اول کار توسط ریکروتر های معزوفی که کارشون تمپ جاب هست ،،اقدام کنید و کار سریع و بدون نیاز به مدرک بگیرید.
ای کاش کسی این اطلاعاتو‌به ما داده بود تا اینقدر توی نت نمیگشتیم...
اینجا اغلب تین اجرهای بیست ساله توی این جابها میرن و ازینا شروع میکنن..
این ریکروتر ها یا به فارسی کاریابی ها کارهای موقتی جور میکنن برای شرکتهای اغلب بزرگ..
کار موقت یعنی قراردادی که از سه ماه شروع میشه و‌بعد یکساله میشه.
و بعد lay off میشید..یعنی باید برید،،و‌یه مدتی مثلا سه ماه بیرون بمونی. و دوباره برگردی اگر خاستی..تو‌اون سه ماه هم‌حقوق بیکاری میگیری اغلب اگر بلد باشی اقدام‌کنی..
ریکروترهایی که صدها نفر رو در ماه میگیرن زیادن ولی تو‌کالیفرنیا که من فهمیدم اینا خیلی چرخه کاریشون بالاس...
اولیش که‌خودم ازش گرفتم و‌از‌زمان اقدام پر کردن فرم تا تماسشون با من یکماه طول کشید،،ولت. هست.volt...این شرکت بیشتر برای اپل و پگاترون کارمند میگیره..البته شکا وقتی میری توی اپل کارمند ولت هستی و نه اپل و حقوقت از ساعتی ده و نیم دلار تا دوازده و نیم دلار هست.
کارت هم ثبت داده همربوط به گوشی های اپل از سرسر دنیاست که‌ وارد اون warehouse میشه..ممکنه توی بخش تست گوشی باشید یا اپل واچ یا غیره..کارش راحته پشت میزیه و اغلب جوون هستن ،،جوش خوبه و افغانی هم زیاد هست که زبون فارسی بلدن همه...
ریکروتر بعدی ایروتک هست aerotek که اینم خیلی از بچهای اونجا میگفتن که ازش کار گرفتن،،با اپل کار نمیکنه ولی میگن جاهای خوبی میفرسته.
یکی دیگه اسمش اپل وان هست،،apple one.که اونم من یه بار رفتم‌گفت رزومه بده که نداشتم،،،
کلا ببینید اینا روش سریع و ساده برای یک‌شغل غیر تخصصی در امریکاست..که خدود ۱۷۰۰ دلار تا .۱۹۰۰ در ماه دستتونو بگیره..بدون مدرک و هیچ..
اغلب یه رزومه ساده میخان یه فرم تو سایتش و‌بعد یه مصاحبه خیلی ابتدایی واقعا...
وقتی میرید محل مصاحبه میبینید ده نا ادم درب و داغون اونجا منتظرن‌و‌اعتملد بنفستون میره بالا،،باور کنید ما ایرانیا از همه این افراد با کلاستر و‌با هوش تر هستیم. نترسید.
برای نوشتن رزومه هم مراقب باشید حنسیت ننویسید ،،و سنتون هم ننویسید ملیت هم ننویسید،،خلاف قواعد تبعیض هست،،نمیگیرنتون اغلب اگر ببینن اینارو.
حتما سوال کنید من هیچ کدوم ازینارو نمیدونستم وقتی اومدم اینحا،،تو‌خرید ماشین،،بیمه،،خونه،،تهیه احناس مختلف،،و خیلی جیزا فکر میکردم راحت میشه از نت فهمید در حالی که خیر،،
کار تو‌استیت‌یه قضیه دیگست،،بحثش طولانیه،،
تایید مدرک خیلی کمک میکنه اونم تو naces برید تایید بگیرید اینجا بدردتون میخوره تو همون‌ریکروتر ها مدرکتونو قبول میکنن کار بالاتر میدن تو‌همین اپل با لیسانس ساعتی هیجده دلار میدن انگار..
من مدرکم پزشکی و‌قابل تایید نیست متاسفانه جز با امتحان یو اس ام ال ای،،که دارم میخونم،و
امیدوارم اطلاعات در هم من تونسته باشه کمکی‌کنه،،
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin4749 ، shayan_yg ، peyman.n ، melon
(2018-05-07 ساعت 00:22)manamilad نوشته:  دوستان جویای کار!!!

من و‌همسرم بعد از دوسال علاقی در آمریکا و پرسجو از اینو اون و بی نتیجه بودن تلاشهامون تازه فهمیدیم یافتن مار در آمریکا چه روشی داره.
اونم بعد ازینکه با دوستانی آمریکایی اشنا شدیم..
۱» کار در آمریکا اغلب نیاز به یه مدرکی جیزی داره که اینجا گرفته باشید یا توسط اجمسی های مشخصی تاییدش کنید مثل naces
اکر مدرکی ندارید هم میتونید اول کار توسط ریکروتر های معزوفی که کارشون تمپ جاب  هست ،،اقدام کنید و کار سریع و بدون نیاز به مدرک بگیرید.
اینجا اغلب  تین اجرهای بیست ساله توی این جابها میرن و ازینا شروع میکنن..
این ریکروتر ها یا به فارسی کاریابی ها کارهای موقتی جور میکنن برای شرکتهای اغلب بزرگ..
و بعد lay off میشید..یعنی باید برید،،و‌یه مدتی مثلا سه ماه بیرون بمونی. و دوباره برگردی اگر خاستی..تو‌اون سه ماه هم‌حقوق بیکاری میگیری اغلب اگر بلد باشی اقدام‌کنی..
ریکروترهایی که صدها نفر رو در ماه میگیرن زیادن ولی تو‌کالیفرنیا که من فهمیدم اینا خیلی چرخه کاریشون بالاس...
اولیش که‌خودم ازش گرفتم و‌از‌زمان اقدام پر کردن فرم تا تماسشون با من یکماه طول کشید،،ولت. هست.volt...این شرکت بیشتر برای اپل و پگاترون کارمند میگیره..البته شکا وقتی میری توی اپل کارمند ولت هستی و نه اپل و حقوقت از ساعتی ده و نیم دلار تا دوازده و نیم دلار هست.
کارت هم ثبت داده همربوط به گوشی های اپل از سرسر دنیاست که‌ وارد اون warehouse میشه..ممکنه توی بخش تست گوشی باشید یا اپل واچ یا غیره..کارش راحته پشت میزیه و اغلب جوون هستن ،،جوش خوبه و افغانی هم زیاد هست که زبون فارسی بلدن همه...
ریکروتر بعدی ایروتک هست aerotek  که اینم خیلی از بچهای اونجا میگفتن که ازش کار گرفتن،،با اپل کار نمیکنه ولی میگن جاهای خوبی میفرسته.
یکی دیگه اسمش اپل وان هست،،apple one.که اونم من یه بار رفتم‌گفت رزومه بده که نداشتم،،،
کلا ببینید اینا روش سریع و ساده برای یک‌شغل غیر تخصصی در آمریکاست..که خدود ۱۷۰۰ دلار تا .۱۹۰۰ در ماه دستتونو بگیره..بدون مدرک و هیچ..
وقتی میرید محل مصاحبه میبینید ده نا ادم درب و داغون اونجا منتظرن‌و‌اعتملد بنفستون میره بالا،،باور کنید ما ایرانیا از همه این افراد با کلاستر و‌با هوش تر هستیم. نترسید.
برای نوشتن رزومه هم مراقب باشید حنسیت ننویسید ،،و سنتون هم ننویسید ملیت هم ننویسید،،خلاف قواعد تبعیض هست،،نمیگیرنتون اغلب اگر ببینن اینارو.
حتما سوال کنید من هیچ کدوم ازینارو نمیدونستم وقتی اومدم اینحا،،تو‌خرید ماشین،،بیمه،،خونه،،تهیه احناس مختلف،،و خیلی جیزا فکر میکردم راحت میشه از نت فهمید در حالی که خیر،،
تایید مدرک خیلی کمک میکنه اونم تو naces برید تایید بگیرید اینجا بدردتون میخوره تو همون‌ریکروتر ها مدرکتونو قبول میکنن کار بالاتر میدن تو‌همین اپل با لیسانس ساعتی هیجده دلار میدن انگار..
من مدرکم پزشکی و‌قابل تایید نیست متاسفانه جز با امتحان یو اس ام ال ای،،که دارم میخونم،و
سلام دوست عزیز
بسیار جالب و مفید بود. ما نيز خدابخاد چند ماه دیگه عازم هستیم . می خواستم بدونم آدرس این کاریابی ها رو چه جوری میشه پیدا کرد ؟ تو گوگل مپ بزنیم با اسمشون میاد دیگه ؟ و دیگه این که من و همسرم مدرک فوق لیسانس مهندسی داریم، ما نیز باید مدرکمون رو تایید کنیم ؟کجا باید تایید کنیم ؟ میشه بیشتر توضیح بدین؟ و این که ممکنه ما رو به کار بی ربط با مدرکومون بفرستن؟
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: manamilad ، afshin4749
Volt work solutions
Aerotek
Appleone
These are main recruiters in california.
Sacramento
Bay area
Temp job: temporary jobs
Pay from 10.5 to 12.5 dollars per hour. With no degree.
......
State jobs: need you to pass a state job exam or work as a non paid voluntary for few months in a state position and hope they like you!!
......
Mechanic jobs....need you to go and look for Main autoservices like pepboy or ihop and.....
.....
You can improve your english by going to free adult schools every where...
They also help you find jobs..and give you lots of info on other stuff..also lots of immigrants there...
....
Drivers license...car insurance...house rentals...medicaid,,w4 for,..
If u have questions,,just ask
until being strong
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-05-07 ساعت 00:35)samirakn نوشته:  

من و‌همسرم بعد از دوسال علاقی در آمریکا و پرسجو از اینو اون و بی نتیجه بودن تلاشهامون تازه فهمیدیم یافتن مار در آمریکا چه روشی داره.
۱» کار در آمریکا اغلب نیاز به یه مدرکی جیزی داره که اینجا گرفته باشید یا توسط اجمسی های مشخصی تاییدش کنید مثل naces
اکر مدرکی ندارید هم میتونید اول کار توسط ریکروتر های معزوفی که کارشون تمپ جاب  هست ،،اقدام کنید و کار سریع و بدون نیاز به مدرک بگیرید.
اینجا اغلب  تین اجرهای بیست ساله توی این جابها میرن و ازینا شروع میکنن..
ریکروتر بعدی ایروتک هست aerotek  که اینم خیلی از بچهای اونجا میگفتن که ازش کار گرفتن،،با اپل کار نمیکنه ولی میگن جاهای خوبی میفرسته.
کلا ببینید اینا روش سریع و ساده برای یک‌شغل غیر تخصصی در آمریکاست..که خدود ۱۷۰۰ دلار تا .۱۹۰۰ در ماه دستتونو بگیره..بدون مدرک و هیچ..
سلام دوست عزیز
بسیار جالب و مفید بود. ما نيز خدابخاد چند ماه دیگه عازم هستیم . می خواستم بدونم آدرس این کاریابی ها رو چه جوری میشه پیدا کرد ؟ تو گوگل مپ بزنیم با اسمشون میاد دیگه ؟ و دیگه این که من و همسرم مدرک فوق لیسانس مهندسی داریم، ما نیز باید مدرکمون رو تایید کنیم ؟کجا باید تایید کنیم ؟ میشه بیشتر توضیح بدین؟ و این که ممکنه ما رو به کار بی ربط با مدرکومون بفرستن؟

خوشحالم‌که هنوز میتونن دوستان ایرانی بیان اینجا.
من ساکرامنتو هستم و ادرس ولت رو در گوگل مپ پیدا کردم،البته اول باید برید توی سایتشون و یه رزومه ساده مناسب هم بنویسید.
برای مدرکتون،،قطعا اگر تایید نکنید هیچ ارزشی نداره اینجا،
بیش از بیست ازانس هست که اغلب قبول دارن..
شما این ادرسو بزنید..naces.org
واردش میشید این خودش نوزده ازانس مختلفو معرفی میکنه،،،که یکیشو انتخاب کنید،ومن wes که گزینه اخره رو شنیدم میگن معتبر ترینه.. البته قیمتاشون فرق داره بعضی مثلا فارسی درن‌خودشون بعضی نه،، ولی حدودا واسه یه لیسانس فکر کنم صد و بیست دلار میشه،،خودشون با دانشگاه کانکت میشن ولی اگر بخاین زودتر باشه مدرک دستتونه اگر میفرستی براشون ،،میشه از دانشگاه درخواست بدین کپی مدرکو با مهر موم بده و بفرستین براشون..گلا مهمه که مطمین باشن تقلبی در کار نیست...
بعد از تایید مدرک یه گواهی رو برای هر شرکتی که بخاین خودشون میفرستن،،تا پنج سال. اینجا بدون مدرک فقط میشه کار labour معمولی یا رانندگی یا گارسونی کرد یا رفت توی این تمپوراری جاب ها.. کار بهتری بخاین یعنی کثلا سیزده دلاز تا بیست دلار باید مدرک‌ رو کنید،
until being strong
پاسخ
تشکر کنندگان: samirakn

دوست عزیز ،
من هم مشکلات شما را داشتم و عاقبت به این نتیجه رسیدم که باید شروع کنم به ایجاد رابطه با دیگران که به اصطلاح در اینجا آن را Network Connection میگویند ، اما متاسفانه هیچکس پیدا نشد !! ایرانیان بسیاری در اینجا از خود تجارت و کسب و کار دارند که میتوانند در این راه به شما به سرعت کمک کنند ، اما متاسفانه خیرشان به خودشان هم نمیرسد تا چه رسد به شما !! من هم سرانجا مجبور شدم با همان کمپانی Aerotec کار بگیرم و دستمزد خوبی را هم از بابتش بگیرم که فرای تصور خودم هم بود!! آن هم کار موقت برای تنها دوازده هفته ، پس از شش ماه سرگردانی و دربدری و بی پولی !! البته من سرتیفیکیشن های خوبی را دارم ، اما نمیدانم چرا اصلا نمیشود با آنها اعتماد ملت را جلب کرد. البته در حال حاضر مشغول مطالعه ی دروسی هستم که میتواند کمک کند تا پس از اتمام آنها بتوانم برای خودم کار و کاسبی مشاوره ی مالی و مالیاتی و حسابداری راه بیندازم که البته ممکن است حتی بیش از یکسال طول بکشد. خدا میداند که آخر و عاقبتمان در این ممکلت چه میشود. یکی از دوستان آمریکایی من که در یک شرکت بسیار معتبری بعنوان مدیر...... کار میکند به من خیلی خصوصی گفت پس از به ریاست جمهوری رسیدن ترامپ ما مرتب در جلسات اطلاعات محرمانه ای را دریافت میکردیم که شرکتهای زیر گروه ما از بکار گرفتن ایرانیان خودداری میکردند و عملا هیچکس را استخدام نمیکردند !! و تا حدودی مدیر عامل ما با آن سخت برخورد میکرد و خلاصه هنوز هم تعدادی از آنها عملا ایرانی را جذب کار نمیکنند !!! Sad Sad Sad این دوست عزیز و با مرام من خیلی تلاش کرد تا بتواند من را در یکی از این شرکتهای گروه و زیر مجموعه بکار بگیرد ، اما متاسفانه موفق نشد که نشد خلاصه قصه اینکه میدانستم که کار موقت برای انجام و رفع موقت مشکلات مالی کارساز است ولی چون کار دائم را از دست داده بودم دیگر حاضر نبودم که دائم خودم را درگیر کارهایی کنم که هیچ آینده ای ندارند و دائم علافت میکنند و دربه در !! اما در نهایت اجبار و بی پولی مرا وادار کرد مجدد تن به این مشکلات بدهم. حق با شماست این کمپانی ها گاها شما را به جاهای خوبی معرفی میکنند که محیط های دلچسبی دارند و شما باید در این مدت همت کنید و با آنها رابطه ی خوبی برقرار کنید تا شاید خود آنها شما را بکار بگیرند که البته خیلی احتمالش کم است و خیلی هم سخت در کالیفرنیا با شما ارتباط برقرار میکنند. اما خب غیر ممکن نیست و ممکن است که یک در هزار تمایل داشته باشند که شما را مستقیم جذب کار کنند آنوقت است که میتوانید بگویید عجب خوششانسی بودم که اینجا مشغول بکار شدم. در این مدت باید کارتان خیلی عالی باشد تا آنها به شما و تخصص تان اطمینان کرده و شما را علیرغم داشتن مدارج تحصیلی خارج از آمریکا جذب کار کنند وگرنه اگر بهترین مدرک تحصیلی را هم داشته باشید ، دوغ و دوشاب برایشان فرقی ندارد و اصلا به رزومه ی شما هم نگاهی نمیکنند.  Sad Sad Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
دوستان سلام من فوق دیپلم دامپزشکی دارم در کنار اون تونستم لیسانس حسابداری بگیرم الان 5 سال سابقه کار حسابداری دارم و مدیر مالی یک شرکت بورسی هستم به نظر دوستان من میتونم تو آمریکا کاری پیدا کنم لازم به توضیحه که آرایشگری مردانه رو هم بلدم و میخوام تو امتحان فنی حرفه ای شرکت کنم و مدرک هم بگیرم گواهینامه پایه یک دارم و تجربه رانندگی اتوبوس رو دارم ممنون میشم از دوستان اگه راهنماییم کنند .
پاسخ
تشکر کنندگان:
وستان سلام

اگر کسی‌ دنبال کار هستش ، من در نشویل - تنسی هستم و برای تایر شاپ و کارلات دنبال آدم مطمئن و فنی‌ و صد البته علاقمند هستم

در مورد پیدا کردن خانه و دیگر شرایط لازم زندگی‌ می‌تونم کمک کنم، اگر خودتون و یا کسی‌ رو میشناسید که دارای چنین شرایطی هست ، بهم پیام بدید

ممنون
تجربه شکست خیلی بهتر از حسرت خوردن از دست دادن یه موقعیت هستش

نشویل - تنسی : جایی که من زندگی‌ می‌کنم ، شهری کوچک ، با هزینه‌های متوسط ، وضعیت کار بد نیست 
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان قدیم و جدید،
اگر کسی دنبال کار در یک فروشگاه زنجیره ای دپارتمان استور در محدوده ولی تا ونچورا و تاوزند اوکس هست، برای من پیام بذاره. شروع کار از ساعتی ۱۵ دلار هست و مزایای خیلی خوب داره.
این شغل میتونه دايم یا موقت، پارت تایم یا فول تایم باشه. فقط داشتن گرین کارت یا اجازه کار در آمریکا لازمه. خوبه کمی زبان بلد باشید تا سریعتر پیشرفت کنید.
با درود و آرزوی موفقیت برای همه
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان