کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیدا کردن کار
(2012-07-04 ساعت 21:05)shahyad نوشته:  بچه ها میخواستم بپرسم بهترین سایت کاریابی تو امریکا چیه؟ اگه میشه ادرس سایت رو بذارید ممنون

http://www.indeed.com/
http://home.monster.com/
پاسخ
تشکر کنندگان: soheilbadami ، mmmsdeghi ، ghorbat ، Szsanazsz ، Serendipity ، kiasina ، mrhj50 ، Rouzbeh1976 ، r_ent ، rezagh ، آلیس-1980
(2012-07-05 ساعت 03:42)seravin نوشته:  
(2012-07-04 ساعت 21:05)shahyad نوشته:  بچه ها میخواستم بپرسم بهترین سایت کاریابی تو امریکا چیه؟ اگه میشه ادرس سایت رو بذارید ممنون

http://www.indeed.com/
http://home.monster.com/
به آدرسهای بالا http://www.craigslist.com رو هم اضافه کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: shahyad ، mohammad.maleki ، emrah66 ، f.r ، ghorbat ، Szsanazsz ، mrhj50 ، Rouzbeh1976 ، rezagh ، آلیس-1980
سلام من و همسرم ٣ ماه است كه وارد امريكا ايالت كنتاكي شديم. اما اصلا از اينجا راضي نيستيم و حوصلمون واقعا داره سر ميره. هر دومون كار داريم و زندگي تقريبا راحتي داريم اما ميخواهيم به لس آنجلس بريم. خيلي مارو مي ترسونن البته نمي خوايم بي گدار به آب بزنيم و مسئله ي اصلي فقط كاره. لطفا اگه كسي در مورد حد اقل حقوق و حداقل قيمت اجاره براي يه خونه ي يه خوابه اما جاي مورد قبول و قابل سكونت داره به ما زنگ بزنه يا ايميل بد6281 615 502 Nimakay_ss@yahoo.com
پاسخ
تشکر کنندگان: shahab2012 ، houmanes ، ghorbat ، mrhj50 ، خانه
http://www.craigslist.com یک سایت ویژه برای کسایی هست که اختصاصا دنبال دپرس شدن در مورد کاریابی هستن!!
باور کنین شوخی نمیکنم! برای هر کاری که میذارن، شونصد نفر فرم میفرستن و کارفرما هم که حال چک کردن بیش از پنجاه شصت تا فرم رو نداره و بقیه رو بیخیال میشه. در ضمن چون اکثر مشاغل هم کورپوریتی نیست، کارفرما اکثرا دنبال افراد سیتیزن و محلی و با سابقه کار در اون منطقه هستن. نتیجه اینکه بنده به شخصه دو سه بار بیشتر از کریگزلیست نتونستم پاسخ بگیرم که اونا هم کارفرماهایی بودن که دنبال بلانسبت خر مرده میگشتن که نعلش رو بکشن! مثلا اینکه با ماشین خودت و وقت خودت و بنزین خودت میری برای سرویس کامپیوتر مردم و تازه قیمت اعظم حقوق پورسانتی هم از بابت محصولات جانبی هست که به مشتری باید قالب کنی!!!!!
خلاصه کنم... اگه از کریگزلیست جواب نگرفتین، اصلا مایوس نشین. اشکال از فرستنده هست! به گیرنده های خود دست نزنید Smile

پگاه عزیز!
ضمن عرض تبریک به شما و همسرتون که با رضایت کامل دارین زندگی میکنین (!! خداییش جای تبریک داره)، اکیدا و ابدا توصیه میکنم، وبالش به گردن من، چنین ریسکی نکنین. باور کنین بهترین جای آمریکا هم برین، اول پول و کار هست که حرف اول رو میزنه.
در ضمن اگه فضولی نباشه، از نوع کار و کاسبی تون و وضعیت حقوق و هزینه های زندگی در همون شهری که زندگی میکنین، یک آماری بدین، ما هم آشنا بشیم و با محل زندگی خودمون مقایسه کنیم. متشکرم
پاسخ
(2012-07-06 ساعت 03:56)yami نوشته:  http://www.craigslist.com یک سایت ویژه برای کسایی هست که اختصاصا دنبال دپرس شدن در مورد کاریابی هستن!!
باور کنین شوخی نمیکنم! برای هر کاری که میذارن، شونصد نفر فرم میفرستن و کارفرما هم که حال چک کردن بیش از پنجاه شصت تا فرم رو نداره و بقیه رو بیخیال میشه. در ضمن چون اکثر مشاغل هم کورپوریتی نیست، کارفرما اکثرا دنبال افراد سیتیزن و محلی و با سابقه کار در اون منطقه هستن. نتیجه اینکه بنده به شخصه دو سه بار بیشتر از کریگزلیست نتونستم پاسخ بگیرم که اونا هم کارفرماهایی بودن که دنبال بلانسبت خر مرده میگشتن که نعلش رو بکشن! مثلا اینکه با ماشین خودت و وقت خودت و بنزین خودت میری برای سرویس کامپیوتر مردم و تازه قیمت اعظم حقوق پورسانتی هم از بابت محصولات جانبی هست که به مشتری باید قالب کنی!!!!!
خلاصه کنم... اگه از کریگزلیست جواب نگرفتین، اصلا مایوس نشین. اشکال از فرستنده هست! به گیرنده های خود دست نزنید Smile

پگاه عزیز!
ضمن عرض تبریک به شما و همسرتون که با رضایت کامل دارین زندگی میکنین (!! خداییش جای تبریک داره)، اکیدا و ابدا توصیه میکنم، وبالش به گردن من، چنین ریسکی نکنین. باور کنین بهترین جای آمریکا هم برین، اول پول و کار هست که حرف اول رو میزنه.
در ضمن اگه فضولی نباشه، از نوع کار و کاسبی تون و وضعیت حقوق و هزینه های زندگی در همون شهری که زندگی میکنین، یک آماری بدین، ما هم آشنا بشیم و با محل زندگی خودمون مقایسه کنیم. متشکرم
سلام دوست عزیز،
برای یافتن کار مربوط به تخصص خودمون میشه به وکلای ایرانی/خارجی در اونجا اعتماد کرد؟
ممنون از راهنمائی شما
زندگی شما تنها زمانی بهتر می شود که خودتان بهتر شوید . برایان تریسی
2013 - قبولی+ مصاحبه + کلیرنس + اتمام سهمیه ویزا
2014 - شرکت نکردم
2015 - ناقبول
2016- شاید ..اگه بشه چی میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: ghorbat ، mrhj50 ، alinmehr
دوستان عزيز ميخواستم ببرسم كه اين سايتهايي كه تبليغ ميكنند براي كار از طريق انلاين و بوسيله كامبيوتر و از منزل كه يك مبلغ كمي مثلا ٣٠ دلار ميريزي تو يك حسابي و بعد كارت شروع ميشه كه نميدونم جه كاريه بعد تبليغ ميكنن كه مثلا تا ماهي ٦٠٠٠ دلار ميتوني در بياري ...... جيه؟ ايا كلاه برداريه يا واقعيه؟ 
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
پاسخ
تشکر کنندگان: vanda ، mrhj50 ، r_ent
(2012-08-14 ساعت 18:14)Szsanazsz نوشته:  دوستان عزيز ميخواستم ببرسم كه اين سايتهايي كه تبليغ ميكنند براي كار از طريق انلاين و بوسيله كامبيوتر و از منزل كه يك مبلغ كمي مثلا ٣٠ دلار ميريزي تو يك حسابي و بعد كارت شروع ميشه كه نميدونم جه كاريه بعد تبليغ ميكنن كه مثلا تا ماهي ٦٠٠٠ دلار ميتوني در بياري ...... جيه؟ ايا كلاه برداريه يا واقعيه؟ 

كلاه برداريه
پاسخ
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، soheilbadami ، kavoshgarnet ، Serendipity ، saljoogh ، mrhj50 ، r_ent
(2012-08-14 ساعت 18:14)Szsanazsz نوشته:  دوستان عزيز ميخواستم ببرسم كه اين سايتهايي كه تبليغ ميكنند براي كار از طريق انلاين و بوسيله كامبيوتر و از منزل كه يك مبلغ كمي مثلا ٣٠ دلار ميريزي تو يك حسابي و بعد كارت شروع ميشه كه نميدونم جه كاريه بعد تبليغ ميكنن كه مثلا تا ماهي ٦٠٠٠ دلار ميتوني در بياري ...... جيه؟ ايا كلاه برداريه يا واقعيه؟ 
ساناز جان به این سایتها اعتماد نکن. سایتهای زیادی هستند که میتونی رجیستر کنی. کار مورد علاقت در شهری که تصمیم داری بری رو فیلتر کنی و منتظر بشی به محض اینکه کار جدیدی در سایت ثبت شد بهت اطلاع بدن:
indeed
craigslist
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، shahyad ، honestly2002 ، Serendipity ، rouzbehdarvishi ، Hediyeh ، lilac ، mrhj50 ، r_ent ، rezagh
از دیگر موارد کلاهبرداری شغلی تبلیغ برای جذب شما بعنوان معامله گر بورسهای سهام و غیره هست که از این کار برحذر باشید. برخی از این شرکتها که خود رو نماینده بروکر های بورس مینامند از شما دعوت میکنن که با سرمایه گذاری مختصر مثلا 1000 دلار وارد شوید و 1000 دلار هم انها به شما کردیت میدهند ( البته بازم از جیب خودتون و با مشخصات خود شما) و مدعی میشوند که با راهنمایی انها در 6 ماه پول شما به فلانقدر خواهد رسید. لطفا توجه کنین که این کار نه تنها کلاهبرداری بلکه غیر قانونی هست. توضیح زیادی داره که نمیخوام وقت رو بگیرم فقط تا این حد میگم که معامله در بورسهای امریکا تنها از طریق معاملات فیوچرز قانونی است و حد اقل سرمایه ای که نیاز دارید چیزی حدود 20 هزار دلار امریکا است. غیر از این اگر ادعایی بود باطل هست.
خلاصه بر حذر باشید !
در ضمن به هیچ عنوان شماره سوشیال خود رو به اینها ندهید.
دوستی اینجا بودن که از فشار نبود کار داشتن در این دام میافتادن که خوشبختانه رفع شد.
به امید موفقیت.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، nahid.t ، Serendipity ، mehdiii ، پرستو ، panteha ، lilac ، mrhj50 ، r_ent ، pooyash ، rezagh ، el333
یک اصل رو فراموش نکنید
شما میرید کار میکنید و نباید پول بدید. باید پول بگیرید
وقتی دیدید طرف پول میخواد، این یعنی کلاه برداری
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، nahid.t ، Serendipity ، vroom ، 3pideh ، مانترا ، panteha ، mrhj50 ، r_ent ، hushmandco ، خانه ، uranus88 ، alinmehr
من هم تجربه ای از فارکس دارم شاید بدرد بعضی از دوستان بخورد.

من دو سال پیش، اوایل ورودم به آمریکا بعد از حدود یک ماه تحقیق تمام وقت سعی کردم کار فارکس را شروع کنم. چند تا از شرکتها استارت کارشان چند صد هزار دلاری بود که دورشان خط کشیدم. سه تا شرکت کاملا معنبر که به شرایط من می خوردند را یکی یکی امتحان کردم. اولیش که برنامه نمونه سازی شده ولی بدون سرمایه گذاری واقعی داشت که برای تمرین و آزمایش نحوه کار بود که بعد از چند روز مطمئن شدم بدردم نخواهد خورد و دومی هم که در قیمتی که خرید می کردی با چند ثانیه تاخیر قیمت بالاتر برایت ثبت می کرد را هم بیخیال شدم. ولی سومی که به نظر من خیلی معتبرتر می آمد را انتخاب کرده و پانصد دلار برایشان فرستادم ولی بعد از چند روز پول من را پس فرستادند و بعد از سه بار ارسال و پس فرستادن پول من، با آنها تماس گرفتم که گفتند حداقل باید با دو هزار دلار شروع کنی ولی وقتی دیدند من شک دارم خودشان یک اکانت برای من باز کردند و پنجاه دلار در آن ریختند که به صورت آزمایشی کار کنم و اگر خوب بود کم کم سرمایه اضافه کنم.

ولی جالب اینجاست که با اینکه پول خودشان بود و آزمایشی هم بود برنامه طوری انتخاب شده بود که در صورت پیش بینی صحیح و امکان کسب سود، حالت انتخاب سود ده قفل می شد و البته این را هم از قبل اعلام کرده بودند که در صورت تنش بازار بعضی معملات قابل انجام نیست و در موارد زیان ده هم که با چند بار زیان هفده دلار ضرر کردم و موجودی من برای معامله از حد نصاب سقوط کرد و اکانت من معلق شد.

منظور من این است که در مورد شرکتهای بسیار عظیم و معتبر فارکس هم مشکل اعتماد وجود دارد. هر چند که حدود ده درصد افراد در این بازار موفق می شوند اما با توجه به دغل کاری در این سیستم اصلا نباید به دانش فارکس خود برای سود بردن اعتماد کنید.
پاسخ
سلام

فرق کار در شهرهای کوچک و بزرگ چیه؟ تا اونجایی که فهمیدم فرصت های کاری دم دستی تو شهرهای کوچک بیشتره ولی برای پیدا کردن کارهای درست و حسابی در حوزه های تحصصی باید به شهرهای بزرگتر رفت. آیا این فرض من درسته؟
پاسخ
تشکر کنندگان: 3pideh ، mrhj50 ، Bibalopar
با سلام به همه ی دوستانم.ما خوانواده ی4نفره هستیم .در حال حاظر در ایالت اکلاهاما زندگی میکنیم.قراره سال اینده به ارواین در اورنج کانتی برویم.
کمی اطلاعات در مورد پیدا کردن کار در انجا لازم دارم لطفا راهنمایی کنید.ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-08-28 ساعت 03:18)m_y نوشته:  با سلام به همه ی دوستانم.ما خوانواده ی4نفره هستیم .در حال حاظر در ایالت اکلاهاما زندگی میکنیم.قراره سال اینده به ارواین در اورنج کانتی برویم.
کمی اطلاعات در مورد پیدا کردن کار در انجا لازم دارم لطفا راهنمایی کنید.ممنونم.

حواستون به بحث این استیت شدن باشه چون تا اون موقع اوکلاهما این استیت شدین و برین کالیفرنیا باز روز از نو روزی از نو.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، vroom ، ASALI ، panteha ، lilac ، mrhj50 ، rezagh
سلام به همگی
دوستان من تو این تایپیک ها گشتم جای که بچه ها در پیدا کردن کار بتوانند به همدیگر کمک کنند پیدا نکردم از طریق این سایت های کار یابی هم که من نتونستم کار پیدا کنم الان دنبال یک کار ساده میگردم گیرم نمیاد.
من سانتا مونیکا هستم اگه کسی تونست کمک کنه برام پیام بده ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، Emad_L ، mrhj50

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان