کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تاریخ مصاحبه برای ماه march
با سلام ببخشید من هم تاریخ مصاحبم مارچ هست ولی نمی دونم چطور می تونم روزش رو بفهمم لطفا اگه آدرس جایی که شما سوال کردید از سفارت بذارید ممنون می شم.
کیس نامبر: 2014AS39XX>سفارت: ابوظبی> دارای برگ آبی و انتظار از فروردین 93 تا امروز ||ابدیت اول 3 روز بعد از مصاحبه و ابدیت دوم 08-Jul-2014 و ابديت دوم ١١ اگوست نفر ٢ كيس // هر دو ١٨ اگوست ابديت// تعداد اعضای کیس: دو نفر
تشکر کنندگان:
من از KCC پرسیدم نه از سفارت و متن ایمیل رو هم براتون فرستادم
تشکر کنندگان:
سلام دوستانSad
منم تاريخ مصاحبم march است ولي هرچي ايميل به kcc ميزنم ميگه مشخصات با كيس mach نيستSad ميشه متن ايميلتون كه kcc بهتون جواب داده بگيد؟؟مرسي
تشکر کنندگان:
سلام pejmansh عزیز ما زنگ زدیم ایمیل نزدیم ولی شما بررسی کن ببین کجا اشتباه کردی مخصوصا فرمهای ثبت نام اولی را با فرمهای شماره 1 مقایسه کن.
تشکر کنندگان:
سلام روز همگي بخير
ديروز يه ايميل زدم به كي سي سي الان ايميلمو چك كردم جواب دادن . تاريخ مصاحبه ما 26 مارچه در ضمن كيس نامبر هم *1390 هست .
به اميد موفقيت همه دوستان
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز
جالب انجاست كه يك ماه پيش ايميل زدم و kcc گفت كيس شما براي ادامه پروسه ويزا مورد قبوله ولي الانبا همون مشخصات ايميل ميزنم ميگن كيس شما با اطلاعاتي كه ميديد mach نيست؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
سلام
فکر کنم امسال بهترین عیدی از بین بچه ها رو شما بگیری
پیشاپیش مبارکه
تشکر کنندگان:
سلام mahdis

جان کیس نامبر شما که هنوز اعلام نشده .چرا براتون وقت مصاحبه گذاشتن؟
تشکر کنندگان:
سلام pejmansh عزیز
شما به kccزنگ بزنید و ببینید چی میگن.شاید سرشون شلوغ شده و ...

کیس نامبر:2009AS12XXX
تشکر کنندگان:
سلام مريم جان
به kcc زنگ زدمSad
گفتن تاريخ تولدم در كامپيوتر انها با فرمهايي كه فرستادم همخاني نداره و نميتونن جواب بدن. نميدونم تو فرم اوليه انترنتي چه تاريخ تولدي را وارد كردم.Sadخدا به دادم برسهSadSadSadSad
تشکر کنندگان:
mahdis جان ، من نفهميدم . يعني شما هنوز شمارتون كارنت نشده ، بهتون وقت مصاحبه بهتون دادن ؟! من فكر مي كردم بعد از كارنت شدن ميشه تماس گرفت و وقت مصاحبه رو پرسيد. ميشه بيشتر توضيح بديد ؟
تشکر کنندگان:
نکنه حواستون نبوده و جای ماه و روز رو جا بجا زدید...
تشکر کنندگان:
mahdis نوشته: سلام روز همگي بخير
ديروز يه ايميل زدم به كي سي سي الان ايميلمو چك كردم جواب دادن . تاريخ مصاحبه ما 26 مارچه در ضمن كيس نامبر هم *1390 هست .
به اميد موفقيت همه دوستان

جالبه....
1- در بولتن ویزا به صراحت ذکر شده که تا آخر مارچ تا شماره 13200 مصاحبه میشن.
2-اصلا KCC به این سرعت نمیتونه به شما بگه تاریخ مصاحبه شما کی هست و این تاریخ را سفارت مربوطه تعیین میکنه و بعد سفارن به KCC اطلاع میده که تاریخ مصاحبه شما کی هست و این پروسه حدود یک ماه طول میکشه به همین دلیل معمولا هر سفارتی یک سایت داره که افراد از طریق اون شماره های کیسشونو چک میکنن.
3-تنها احتمال ممکنه اینه منظور ایشون 13090 یا 13190 باشه که این هم به دلیل بند 2 باز هم مشکوک میزنه!
تشکر کنندگان:
با سلام من هم با توجه به کمک مریم خانم به KCC ایمیل زدم و تاریخ مصاحبمو فهمیدم که جای قدر دانی از مریم خانم داره که متن این ایمیل رو به من PM دادند.
ولی حالا 1 سوال دارم در سایت این دکتر www.doctorun.com در آنکارا چطور باید جا رزرو کرد ؟
و ما باید چند روز قبل از وقت مصاحبمون در آنکارا باشیم؟
استفاده از تورهای مسافرتی بهتره یا خودمان کارامون رو بکنیم؟
مرسی از همه شما دوستان عزیز
کیس نامبر: 2014AS39XX>سفارت: ابوظبی> دارای برگ آبی و انتظار از فروردین 93 تا امروز ||ابدیت اول 3 روز بعد از مصاحبه و ابدیت دوم 08-Jul-2014 و ابديت دوم ١١ اگوست نفر ٢ كيس // هر دو ١٨ اگوست ابديت// تعداد اعضای کیس: دو نفر
تشکر کنندگان:
سلام
تا جايي كه من ميدونم كيس نامبر Mshdis عزيز، 1309x هستش و الان كارنت شدن. شواهد هم نشون مي‌ده كه Kcc داره با سرعت بيشتري نسبت به سالهاي گذشته كار مي‌كنه. الان هم حدود 15 روز از اعلام بولتن مارچ مي‌گذره، بنابراين عجيب نيست كه تاريخ مصاحبه رو Kcc در اين مدت بتونه اعلام كنه.
به اميد موفقيت همگي
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان