کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تاریخ مصاحبه برای ماه march
با سلام
من به kcc ایمیل زدم و تاریخ دقیق مصاحبمو پرسیدم.19 march
یعنی شب عید باید تو سفارت باشم

کیس نامبر:2009as12xxx
تشکر کنندگان:
سلام همشهری
امیدوارم شب عید امسال یه شب رویایی و به یاد موندنی برای تمام عمرت باشه و امیدوارم که با دست پر برگردی (مطمئنم)-(بهترین عیدی که میشه از عمو سام گرفت یه ویزای خوشگله امریکاست!!!!!!!)
پیشاپیش Congratulations
--------------
ما ز بالاییم و بالا می رویم.
--------------
کیس نامبر:10XXX
نامه اول:May-2009
نامه دوم:2009-13-Jan
مصاحبه:Feb-05-2009
کلیرنس اول:May-22-2009
کلیرنس دوم+ویزا: (بعد از 8 ماه)Sep-30-2009Tongue
 ورود به آمریکاBig Grinec-15-2009
تشکر کنندگان:
سلام مریم جان برات دعا میکنم که ویزات رو بگیری و با دست پر برگردی
تشکر کنندگان:
سلام مریم جان
منم 18 march مصاحبه دارم انکارا.....
انشاا... هر دو با دست پر برگردیم...
مریم جان 2تا سوال دارم شما ساعت مصاحبه را هم برایتون مشخص کردند؟ چون برای ما مشخص نکردند!
بعد شما وقت دکتر از اینجا می گیرید؟
تشکر کنندگان:
سلام.
شب عید مصاحبه دارید مریم خانم؟
از الان باید بلیط و هتل رزرو کنید.
خیلی سخته.
در هر حال برات آرزوی موفقییت میکنم.
تشکر کنندگان:
سلام ستاره جان
برای من هم ساعت مصاحبه رو ننوشتن تو ایمیل حالا منتظر می شم نامه دوم به دستم بره چون طبق گفته خودشون گفتن که 16 januaryبرام فرستادن.حالا اگه هم به دستم نرسید ایمیل می زنم سفارت و می پرسم.برای وقت دکتر فکر نکنم از اینجا لازم باشه بگیریم همونجا وقت می گیریم
ممنون از تبریکای پیشاپیش
تشکر کنندگان:
سلام ،تاریخ مصاحبه ما هم 5 مارچ هست ولی ساعت را نمی دانیم به آنکارا ایمیل زدیم برای ساعت ،گفت که هنوز فایل مارچ به دستشان نرسیده و از روی سایت که هفتگی updateمیشود،چک کنید که من چک کردم ماه مارچ هست ولی مال ما نیست بیشتر اروپا است.یک سوال اینکه برای وقت دکتر در فرمی که در سایت دکتر است ساعت هم میخواهد چه باید کرد؟
تشکر کنندگان:
سلام، میشه link سایت انکارا که میشه ساعتها را چک کرد یک بار دیگه بگذارید؟ با link این اقای دکتر را...که یک و قت بگیریم!

مرسی....
تشکر کنندگان:
http://turkey.usembassy.gov/schedule_dv.html.:آدرس سایت سفارت،فقط بعد از وارد شدن قسمت scheduled مربوط به dv lottery را چک کنید.سایت دکتر:http://www.doctorun.com/
تشکر کنندگان:
مرسی از راهنمایی شما......
تشکر کنندگان:
سلام
ممکنه ادرس سایت ابوظبی که ساعت مصاحبمو می تونم چک کنم بهم بگین
تشکر کنندگان:
سلام دوستان از بچه هایی که اسپانسرشون فرم جدیدI-134را نوترایز کرده کسی میدونه که کجا باید نوترایز بشه ؟
maryam k عزیز من سایت ابوظبی را ندارم ،شما اسپانسرتون فرم جدیدI-134 را کجا نوترایز کرد؟اسپانسر من هم گفت نیازی برای نوترایز نیست ولی گفته اگر بخواهیم نوترایزمی کند.در ضمن یک فرم کافیست برای یک خانواده؟یا باید برای هر نفر جدا پر شود .
تشکر کنندگان:
سلام
اسپانسر من اصلا نوترایز نکرد یعنی گفت نیاز نداره منم توی سایت www.travel.state.govرفتم و i-134 رو سرچ کردم که نوشته بود نیاز به نوترایز نداره.ولی برای اینکه خیال خودم جمع شه گفتم همون فرم قدیمی رو هم نوترایز کرد و برام فرستاد
تشکر کنندگان:
سلام مرسي از پاسختان،پس من هم بگم بدون نوترايز بفرسته مثل اينكه نيازي نداره؟
تشکر کنندگان:
سلام
مريم جان اميدوارم با موفقيت برگردي
همگي دوستان موفق باشيد
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان