کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت از طریق بستگان درجه 1
(2010-05-23 ساعت 09:31)hormoz.farshi نوشته:  سلام به همه دوستان
من يه سئوالي داشتم من از طريق برادرم که سيتيزن آمريکا هست در  سال 2006 اقدام کردم و حدود 90 روز پيش ايميلي اومد که با در خواست من موافقت شد و وقتي از طريق شماره پروندم وضعيت خودم رو چک کردم با تعجب ديدم که در مرحله ششم قرار دارم و بيصبرانه منتظر وقت مصاحبه در آنکارا هستم و در حال حاضر هم برادرم مشغول کامل کردن مدارک ساپورتم ميباشد در ضمن پدر و مادرم هم در آمريکا زندگي ميکنن

سئوال من اين هست : فکر ميکنيد وقت مصاحبه کي شود؟

سلام من هم سال 2006 اقدام کردم و در سال 2009 يه نامه گرقتم ولی نامه دوم رو هنوز دريافت نکردم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: omid311
دوستان و اساتيد محترم سلام
بنده از طريق كتگوري skilled worker) EB3) بمنظور دريافت گرين كارت اقدام كرده ام ولي يكي از فرزندانم (پسره ٩ ساله) را بعلت اينكه در حال حاضر نميتونستم با خودم ببرم امريكا در پرونده قرارش ندادم .حال سوالم از شما بزرگواران اينه كه :
١-بعد از اينكه خودم گرين كارت دريافت كردم (دوسال ديگه) ميتونم اونموقع برأي اقامت ايشون اقدام كنم؟ و چقدر زمان ميبره؟
٢- اگه با گرين كارت نتونم بعد از سيتيزن شدنم چقدر زمان ميبره؟
٣-ممنون ميشم جواب سوالات بالارو در دوحالت قبل و بعد از ٢١ سالگي ايشون بفرماييد.
سپاس از راهنماييتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان و اساتيد محترم سلام
بنده از طريق كتگوري skilled worker) EB3) بمنظور دريافت گرين كارت اقدام كرده ام ولي يكي از فرزندانم (پسره ٩ ساله) را بعلت اينكه در حال حاضر نميتونستم با خودم ببرم امريكا در پرونده قرارش ندادم .حال سوالم از شما بزرگواران اينه كه :
١-بعد از اينكه خودم گرين كارت دريافت كردم (دوسال ديگه) ميتونم اونموقع برأي اقامت ايشون اقدام كنم؟ و چقدر زمان ميبره؟
سپاس از راهنماييتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-22 ساعت 16:18)RAJAB نوشته:  
(2010-05-23 ساعت 09:31)hormoz.farshi نوشته:  سلام به همه دوستان
من يه سئوالي داشتم من از طريق برادرم که سيتيزن آمريکا هست در  سال 2006 اقدام کردم و حدود 90 روز پيش ايميلي اومد که با در خواست من موافقت شد و وقتي از طريق شماره پروندم وضعيت خودم رو چک کردم با تعجب ديدم که در مرحله ششم قرار دارم و بيصبرانه منتظر وقت مصاحبه در آنکارا هستم و در حال حاضر هم برادرم مشغول کامل کردن مدارک ساپورتم ميباشد در ضمن پدر و مادرم هم در آمريکا زندگي ميکنن

سئوال من اين هست : فکر ميکنيد وقت مصاحبه کي شود؟

سلام من هم سال 2006 اقدام کردم و در سال 2009 يه نامه گرقتم  ولی نامه دوم  رو هنوز دريافت نکردم ؟
سلام دوست عزیز وقت مصاحبه حدودن اخرای 2019 موفق باشی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-06 ساعت 12:09)saeednia نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 12:33)mcjet نوشته:  سلام...خواهر همسر من سیتیزن آمریکاست. می خواستم ببینم اگر از طریق ایشون برای مهاجرت اقدام کنیم، چقدر طول میکشه تا جواب بدن؟ ما هنوز اقدام نکردیم چون شرایط یه ویزای مهاجرتی دیگه رو هم دارم...می خواستم ببینم معمولا این مدل ویزا چقدر طول میکشه...

بین 13 تا 16 سال زمان صرف خواهد شد.اما صرف نظر نکنید.روزگار رو چه دیدید.شاید یه اتفاق عجیب رخ داد و زود تر انجام شد.اما هر دو پرونده ی مهاجرتی رو دنبال کنید
دوست عزیز حدودن 13تا 14سال زمان میبره
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان و اساتيد محترم سلام مجدد
پاسخ اين سوالات توي تصميم گيري من خيلي مهمه لطفا راهنمايي بفرماييد
بنده از طريق كتگوري ‎skilled worker-EB3‎ بمنظور دريافت گرين كارت اقدام كرده ام ولي يكي از فرزندانم (پسره ٩ ساله) را بعلت اينكه در حال حاضر نميتونستم با خودم ببرم امريكا در پرونده قرارش ندادم .حال سوالم از شما بزرگواران اينه كه :
١-بعد از به نتيجه رسيده پرونده خودم و دريافت گرين كارتم (حدود دوسال ديگه) ميتونم اونموقع برأي اقامت ايشون اقدام كنم؟ و چقدر زمان ميبره؟
سپاس از راهنماييتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان با داشتن گرین کارت میشه برای پدر و مادر ویزای توریستی گرفت ؟
اگه بلاه برای چه مدت ؟
***As201600007
رویت قبولی :2015 22 May
ارسال فرم :  2015 Aug 29
تعداد کیس : 2 نفر 
سفارت : انتخاب  از آنکارا به ایروان 
مصاحبه : jun 14, 2016
محل مصاحبه :yerevan
مدیکال : jun 10 .2016
وضعیت : Issued.  22 Agu2016   Big Grin  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-05 ساعت 02:29)omid311 نوشته:  
(2016-08-06 ساعت 12:09)saeednia نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 12:33)mcjet نوشته:  سلام...خواهر همسر من سیتیزن آمریکاست. می خواستم ببینم اگر از طریق ایشون برای مهاجرت اقدام کنیم، چقدر طول میکشه تا جواب بدن؟ ما هنوز اقدام نکردیم چون شرایط یه ویزای مهاجرتی دیگه رو هم دارم...می خواستم ببینم معمولا این مدل ویزا چقدر طول میکشه...

بین 13 تا 16 سال زمان صرف خواهد شد.اما صرف نظر نکنید.روزگار رو چه دیدید.شاید یه اتفاق عجیب رخ داد و زود تر انجام شد.اما هر دو پرونده ی مهاجرتی رو دنبال کنید

هیچ جا نوشته نشده چقدر زمان میبره.اگر بیشتر دقت و مطالعه کنید خواهید دید بوده در مواقعی که بیش از 14 سال و تا 16 سال هم طول کشیده.به گراف های صادره توسط مهاجرت آمریکا توجه کنید خواهید دید که در زمانهایی که ریتروگرشن به مدت 22 ماه بوده این زمان طول طولانی شده.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-06 ساعت 10:15)saeednia نوشته:  
(2016-09-05 ساعت 02:29)omid311 نوشته:  
(2016-08-06 ساعت 12:09)saeednia نوشته:  بین 13 تا 16 سال زمان صرف خواهد شد.اما صرف نظر نکنید.روزگار رو چه دیدید.شاید یه اتفاق عجیب رخ داد و زود تر انجام شد.اما هر دو پرونده ی مهاجرتی رو دنبال کنید

هیچ جا نوشته نشده چقدر زمان میبره.اگر بیشتر دقت و مطالعه کنید خواهید دید بوده در مواقعی که بیش از 14 سال و تا 16 سال هم طول کشیده.به گراف های صادره توسط مهاجرت آمریکا توجه کنید خواهید دید که در زمانهایی که ریتروگرشن به مدت 22 ماه بوده این زمان طول طولانی شده.
سلام دوست عزیز حدودن13تا 14سال زمان میبره بازم بستگی به روند ویزا بولتین داره ودوست عزیز شما 16سال رواز کجا اوردید ما در کنگره f4نهایت بد شانسی رو تا 14سال داشتیم ازدوستان خواهشی هست زیاد درمورد کنگرها روی معده پاسخ ندهید با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
مسلام دوستان يه سوال
اگر همسرم برا مادرشون ،به عنوان مثال امروز اقدام كنه برا مهاجرتشون چقدر زمان ميبره كارشون درست بشه .با توجه به اينكه ايشون فقط همين يه فرزند رو دارند و بازنشسته هستن و شوهرشون هم متاسفانه فوت شدن..
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنين...البته اين رو هم أضافه كنم كه من و همسرم گيرين كارت داريم ولي هنوز سيتيزن نشديم...
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام، تا زمانی که افراد دارای گرین کارت، سیتیزن نشدند نمیتوانند برای گرین کارت پدر یا مادر اقدام کنند. بعد از سیتیزنی از روی visa bulletin میتوان گفت چقدر طول می کشد.

(2016-10-28 ساعت 18:24)AbbasHTC نوشته:  مسلام دوستان يه سوال
اگر همسرم برا مادرشون ،به عنوان مثال امروز اقدام كنه برا مهاجرتشون چقدر زمان ميبره كارشون درست بشه .با توجه به اينكه ايشون فقط همين يه فرزند رو دارند و بازنشسته هستن و شوهرشون هم متاسفانه فوت شدن..
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنين...البته اين رو هم أضافه كنم كه من و همسرم گيرين كارت داريم ولي هنوز سيتيزن نشديم...
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC
(2016-10-28 ساعت 23:16)storagemeter نوشته:  سلام، تا زمانی که افراد دارای گرین کارت، سیتیزن نشدند نمیتوانند برای گرین کارت پدر یا مادر اقدام کنند. بعد از سیتیزنی از روی visa bulletin میتوان گفت چقدر طول می کشد.

(2016-10-28 ساعت 18:24)AbbasHTC نوشته:  مسلام دوستان يه سوال

توريستي چي؟
توريستي بهشون ويزا ميدن يا نميدن؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-28 ساعت 15:19)omid311 نوشته:  
(2016-09-06 ساعت 10:15)saeednia نوشته:  
(2016-09-05 ساعت 02:29)omid311 نوشته:  دوست عزیز حدودن 13تا 14سال زمان میبره

سلام دوست عزیز حدودن13تا 14سال زمان  میبره بازم بستگی به روند ویزا بولتین داره ودوست عزیز شما 16سال رواز کجا اوردید ما در کنگره f4نهایت بد شانسی رو تا 14سال داشتیم ازدوستان خواهشی هست زیاد درمورد کنگرها روی معده پاسخ ندهید با تشکر

با ادب عزیز ،کمی بیشتر اطلاعات و آمار رو نگاه کن و از پروسه ی اداری هم که بعضا شده تا 18 ماه و بیشتر زمان برده هم غافل نشو که خودش 1 تا 2 سال زمانه،آقای از روی اثنی اعشرپاسخ دهنده!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
با عرض ارادت خدمت دوستان،
من ۱ ساله وارد امریکا شدم و گرین کارت دارم، میخوام برای ویزای مهاجرتی مادرم اقدام کنم، پدر فوت شدن و برادرم استرالیا زندگی میکنن ( ایشون در ایران تنها هستن) ، سوالم اینه که:
۱-این پروسه چقدر زول میکشه و از چه سایتی باید اقدام کنم
۲-اگه همزمان برادرم هم در استرالیا اقدام کنن مشکلی پیش میاد
۳- اگه در طی پروسه درخوایت ویزای توریستی بدن ریجکت میشه؟
۴- در صورت سیتیزن شدن من بعد ۵ سال چقدر طول میکشه
ممنون از توجهتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-25 ساعت 12:16)behzadsh نوشته:  با عرض ارادت خدمت دوستان،
من ۱ ساله وارد آمریکا شدم و گرین کارت دارم، میخوام برای ویزای مهاجرتی مادرم اقدام کنم، پدر فوت شدن و برادرم استرالیا زندگی میکنن ( ایشون در ایران تنها هستن) ، سوالم اینه که:
۱-این پروسه چقدر زول میکشه و از چه سایتی باید اقدام کنم
۲-اگه همزمان برادرم هم در استرالیا اقدام کنن مشکلی پیش میاد
۳- اگه در طی پروسه درخوایت ویزای توریستی بدن ریجکت میشه؟
۴- در صورت سیتیزن شدن من بعد ۵ سال چقدر طول میکشه
ممنون از توجهتون

مادامیکه سیتیزن نشدین نمیتونین واسه مادر اقدام کنین.
برادرتون اقدام کنه مشکلی نداره.
معمولا درخواست توریستی که قبلش درخواست مهاجرتی داده شده باشه ریجکت میشه(قانون نیست و ممکنه چون مادر هستند پذیرفته بشه با احتمال کم).
وقتی سیتیزن شدین تا یکسال طول میکشه(اگر کار دولتی نداشته باشه یا هیچ وقت کار دولتی نداشته)
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان