کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چگونه می توان از اعلام شدن شماره پرونده آگاه شد؟
arash500 نوشته: لطفا راهنمایی کنید. شماره کیس من اعلام شده وتاریخش هم در سایت یک هفته قبل دیدم و نامه دوم هم امده ولی دو روز قبل در سایت تاریخ مصاحبه تغییر کرده.به ک.سی.سی هم زنگ زدم گفتند باید به سفارت تماس بگیرم.چیکارکنم اگر سفارت هم جواب درستی نده؟

با سلام
مصاحبتون را سفارت تعیین میکند و فقط باید با سفارت در تماس باشید اصلا" هم نگران نباشید حتما" بهتون جواب میدن.
تشکر کنندگان:
دوستان لطفا ادرس ایمیل سفارت امریکا در انکارا رو میخواستم.ممنون
تشکر کنندگان:
webmaster_ankara@state.gov
البته اینهم سایت تماس با سفارت آمریکا در آنکارا که چند تا ایمیل در آن موجود است
http://turkey.usembassy.gov/contact.html
تشکر کنندگان:
mohammad_usaممنون از کمکتون .به امید موفقیت شما .
تشکر کنندگان:
mohammad_usaیه سوال دیگه داشتم . نامه مصاحبه من رسیده .ولی سفارت در سایت تاریخ اونو تغییر داده. ایا من باید منتظر نامه مصاحبه جدید باشم؟ اگر نه برای تست پزشکی در خارج چه مدرکی رو دال بر تغییر تاریخ باید ارایه بدم.ممنون از وقتی که برای جواب میگذاری.
تشکر کنندگان:
با سلام
اگر در جریان باشید یک هفته پیش آقای اوباما به کشور ترکیه سفر کرده بودند به همین دلیل وقت بسیاری از مصاحبه ها در سفارت آمریکا در آنکارا تغییر کرده است و شما باید حتما" با سفارت به صورت ایمیل تماس گرفته و از آنها بخواهید که مصاحبه شما کی و چه ساعتی است البته لازم هم نیست که به سفارت تماس بگیرید و درخواست وقت کنید سفارت آمریکا در آنکارا تمامی وقت ها را به صورت آنلاین در سایت اعلام میکند و شما هم با دیدن کیس نامبرتان از وقت جدید آگاه می شوید اینهم سایت اعلام وقت مصاحبه
http://turkey.usembassy.gov/schedule_dv.html
در مورد تست پزشکی لازم نیست مدارکی را دال بر تغییر زمان مصاحبه به دکتر نشان دهید هر زمان که شما به آنکارا رفتید حدود 2 روز قبل از مصاحبه به مطب آقای دکتر اونگان می روید و مراحل پزشکی را طی میکنید.اینهم آدرس و سایت دکتر اونگان در آنکارا البته اگر دوست داشته باشید می توانید ازشون وقت بگیرید(به صورت ایمیل)
Dr. Handan Ungan and Assoc. Professor Dr. Mehmet UNGAN
Mobile: (+9) 05322451388
Office: (+90) (312) 4689541 ext 544
mungan@duzen.com.tr
http://www.doctorun.com
تشکر کنندگان:
mohammad_usaسلام.من نامه دوم رو دریافت کردم .چند تا سوال داشتم.
1)در نامه یه جدول داره که باید سفرهای قبلی رو بنویسیم.من به سوریه هم سفری داشتم.و این موضوع برای سفارت جالب نیست.(اونطوری که فهمیدم).ایا باید حتما بنویسم؟
2)مدارکی که باید 15 روز قبل برای سفارت بفرستیم فقط مربوط به شخص برنده هست یا همه افراد خانواده مدرکشونو باید بفرستند؟
3)باید کپی همه صفحات پاسپورت همه افراد پست شود؟
4)من و همسرم لیسانس داریم .ایا مدرک لیسانسمونو باید بفرستیم یا دیپلم؟
5)در مورد شناسنامه باید کپی برابر اصل رو پست کنیم؟
6)در مورد سند ازدواج چی؟
میدونم سوالها زیاده ووقت شما هم محدود.ممنون میشم که راهنمایی کنید چون زمان زیادی تا مصاحبه نمونده.با سپاس.
تشکر کنندگان:
با سلام
1)شما چه بخواهید چه نخواهید باید مسافرت هایی که در کشورهای مختلف داشتید را اعلام کنید چون پاسپورتتان گواه رفتن شما می باشد مطمئن باشید که اگر دروغ بگویید آنها سریعا" متوجه می شوند و آنوقت تمام آرزوهایتان و هزینه هایی که کردید بر باد می رود.
2)فقط مربوط به شخص برنده هست الا کپی های پاسپورت همه خانواده راکه باید اونها رو بفرستید،حتی کپی پاسپورتهای گذشته را
3)بله،حتی پاسپورت های قدیمی
4)شما در ثبت نام چه مدرکی زدید اگر لیسانس باید لیسانس رو بفرستید به نظر من شما کپی ها ی لیسانس و ترجمه اونو بفرستید و اصلشونو با خودتون ببرید مصاحبه، اونجا تحویل بدید تا کپی هایی که شما براشون فرستادید برابر با اصل کنند و سپس به شما باز گردانند.در ضمن مدرک تحصیلی فقط از شخص برنده شده میخواهند نه همه خانواده ولی برای اطمینان مدارک همسرتان نیز باخودتان همراه باشد ولی تا وقتی ازتون نخواستند نشون ندید.
5)صد در صد چون شناسنامست.
6) کپی و ترجمه اون کافیه بعضی ها دوست دارند و برای محکم کاری کپی برابر اصل میکنند که قیمتش هم دورو بره 2500 تومان به بالا هست.
در ضمن پیشنهاد میدم زودتر از 15 روز پست کنید.
قربان شما با آرزوی موفقیت و سلامتی شما و خانواده تان
تشکر کنندگان:
mohammad_usa خیلی ممنون از محبتهای بی دریغتون.نمیدونم با چه زبونی تشکر کنم. باز هم مزاحم میشم . شاد و سرافراز باشید.
تشکر کنندگان: mohammad_usa
mohammad_usaبا سلام . 1 )من با پاسپورت قبلی به سوریه سفر داشتم .ایا باید کپی پاسپورت قبلی رو هم پست کنم؟
2) پست UPS در ایران هست؟
3) در انکارا چقدر امنیت برا ی ایرنیا هست؟
4) در مورد هتلها اطلاعاتی دارین؟از نظر هزینه و ... ؟از طریق اینترنت میشه هتل بیوک ارشال رو رزرو کرد؟
با سپاس از شما
تشکر کنندگان:
سلام به همه اعضا. یه سوال. اگر بعد از مصاحبه جواب ویزا تا اخر سپتامبر نیومد چی میشه؟ایا کسی رو سراغ دارین که این اتفاق براش افتاده باشه؟(در مورد لاتاری)
تشکر کنندگان:
چیزی نمیشه فقط بیچاره میشید بعد باید در لاتاری 2011 شرکت کنیدBig Grin
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
arash500 نوشته: mohammad_usaبا سلام . 1 )من با پاسپورت قبلی به سوریه سفر داشتم .ایا باید کپی پاسپورت قبلی رو هم پست کنم؟
2) پست UPS در ایران هست؟
3) در انکارا چقدر امنیت برا ی ایرنیا هست؟
4) در مورد هتلها اطلاعاتی دارین؟از نظر هزینه و ... ؟از طریق اینترنت میشه هتل بیوک ارشال رو رزرو کرد؟
با سپاس از شما
با سلام
1)من تو پست قبلی گفتم که باید از همه پاسپورتهای قبلی کپی بگیرید و بفرستید و پاسپورتهای قدیمی رو هم با خودتون به سفارت ببرید.
2)در ایزان نمایندگی پست upsوجود ندارد و شما فقط میتوانید از طریق پست DHLیا TNT اقدام کنید.اینهم تلفن دفتر مرکزی DHL در ایران 88719170
3)راستش من در ترکیه مدت زیادی زندگی کردم و بیشتر مواقع آنتالیا هستم و این شهر از امنیت بسیار بالایی برخودار هست چون منطقه توریستی محسوب میشه.ولی آنکارا اصلا" نموندم .ولی اینو میدونم که آنکارا مثل تهرانه خودمونه و خونه هاش بیشتر آپارتمانی هست.سعی کنید هتل در نزدیکی سفارت بگیرید و از نقشه فارسی آنکارا که در پستهای قبلی گذاشتم استفاده کنید و حتما" بعد از 9 شب از هتل بیرون نیایید و حتما" مراقب پولها و مدارک شناساییتان باشید چون شبها اونجا امنیت نداره مثل تهران خودمون.
4)هتل های اونجا رو نمی شناسم این رو از دوستانی که رفتند بپرس ولی هتل بیوک ارشان خیلی نزدیک سفارت هست و خوبه .
با آرزوی موفقیت برای شما و خانوادتان
تشکر کنندگان:
arash500 نوشته: سلام به همه اعضا. یه سوال. اگر بعد از مصاحبه جواب ویزا تا اخر سپتامبر نیومد چی میشه؟ایا کسی رو سراغ دارین که این اتفاق براش افتاده باشه؟(در مورد لاتاری)
متاسفانه اینو باید بگم که اگه خدای ناکرده این اتفاق بیافته باید با گرین کارت خداحافظی کرد.
تشکر کنندگان:
mohammad_usa با سپاس از شما.ممنون از پاسختون.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان