آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

چگونه می توان از اعلام شدن شماره پرونده آگاه شد؟
سلام من ‎CASE NUMBER‎ شماره ‎23000‎ هست بلد نیستم چطوری و کجا
باید وضعیت خودم رو چک کنم.
لطفا کمکم کنید.
مرسی
شماره کیس: ‎2009AS22800‎
دریافت اولین نامه: ‎Mar 2008‎
دریافت نامه دوم: ‎MAR 2009‎
مصاحبه: ‎JUNE2009‎
دریافت ویزا: همون روز
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام اریو عزیز
شما اول بگید که کدوم سفارت می خواهید برید تا ما بتونیم براتون بگیم چطور میتونید کیس خودتون رو پیگیری کنید.

سلامت وشاداب باشید.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
دوست عزیز باید بری به سایت لاتاری و در قسمت ‎visa‎ بری و ‎current bultan‎ را ببینید
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
‎http://travel.state.gov/visa/frvi/bulletin/bulletin_4428.html‎
سلام
اینجا میتونید کیس نامبرتون رو چک کنید که چه زمانی کارنت میشید.
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE ‎2009‎
تاریخ دریافت ویزا ‎: JUNE2009‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام
ممنون از لطف همگی
من نمیدونم کدوم سفارت باید برم توی نامه که در خرداد به دستم رسید
نوشته پست : انکارا ولی وقتی فرم ها را پر کردم خودم نوشتم که : دبی.
من شنیدم که باید ازمایش پزشکی انجام بدم .نمی دونم ایران باید
باشه یا در کشوری که مصاحبه میشوم و پولش چقدر میشه؟
چرا گفتند که مدارک را باید زود برایشان به کنتاکی پست کنیم چه فرقی دارد؟
شماره کیس: ‎2009AS22800‎
دریافت اولین نامه: ‎Mar 2008‎
دریافت نامه دوم: ‎MAR 2009‎
مصاحبه: ‎JUNE2009‎
دریافت ویزا: همون روز
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
شما تنها کاری که میتونید در ایران انجام بدید اینه که برید انستیتو پاستور و کارت واکسن بین المللی بگیریدالبته باید واکسن ‎mmr‎ و هپاتیت و دیفتری و کزاز رو زده باشید.
زمانی که شماره شما کارنت شد 1 هفته بعد میتونید با ‎kcc‎ تماس بگیرید و زمان و مکان مصاحبه تون رو بپرسید البته اگر صبر کنید نامه 2 هم به دستتون میرسه.
فکر میکنم هزینه آزمایش و ویزیت دکتر هر نفر ‎200‎ دلار باشه(البته اگر واکسن هاتون رو در ایران زده باشید)
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
می شه لطف کنید و متن انگلیسی که به ک سی سی دادید یک هفته بعد از کارنت را برا بچه ها بذارید/که از طریق اون ایمیل "زمان مصاحبه را برامون مشخص می کنند؟(در حقیقت ترجمه انگلیسیش را می خوام)ممنون

‎omid‎

‎2009as18000‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
امید جان من هم مثل شما هنوز کارنت نشدم.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان . یه سوال :من هیچ سابقه ای از زدن واکسنهام ندارم .ایا در انکارا برام مشکلی ایجاد نمیشه؟ لطفا راهنمایی کنید.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
arash500 نوشته:
با سلام به دوستان . یه سوال :من هیچ سابقه ای از زدن واکسنهام ندارم .ایا در انکارا برام مشکلی ایجاد نمیشه؟ لطفا راهنمایی کنید.

مشکلی پیش نمیاد، فقط چون نمی تونی به دکتر ثابت کنی که واکسنها رو زدی، دکتر دوباره بهت واکسن می زنه و بابت هر کدوم ازت پول می گیره(فکر کنم هر کدوم ‎50 60‎ دلاری هست). پیشنهاد می کنم انستیتو پاستور بری و دوباره واکسن ها رو بزنی و کارت واکسیناسیون بین المللی بگیری. بیشتر واکسن ها رو مجانی می زنند. ‎1000‎ تومن برای واکسن هپاتیت و ‎3000‎ برای واکسن ‎MMR.‎ البته واکسن ‎MMR‎ رو باید کلینیک روبروی دانشگاه تهران(خیابان 16 آذر) بزنی.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
arash500 نوشته:

اولین پست من تو سایت مهاجرسرا که مربوط میشه به بیش از یک سال پیش در این مورد بود. من هم واکسن نزدم و ‎...‎ به این لینک مراجعه کنید:
‎http://mohajersara.com/showthread.php?tid=17&pid=335#pid335‎
شماره کیس: ‎2008AS4xxx‎
دریافت اولین نامه: ‎Mar/2007‎
دریافت نامه دوم: ‎Nov/2007‎
مصاحبه: ‎Dec/2007‎
آمدن کلیرنس ‎: Feb/2008 -‎ (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: ‎Apr/2008‎
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
من به تازگی واکسن را در انیستیتو پاستور زدم:
1-واکسن دیفتری و کزاز که مجانی است و با همان یک واکسن کارت صادر می شود.
2-واکسن هپاتیت را در این 10 سال گذشته حتی اگر نا مرتب هم زده باشید دیگر براتون نمی زنند و فقط از شما می خوان که یک تاییدیه از دکتر بیاورید و با همان تایید مهر را در کارت واکسن می زنند
3-واکسن ‎MMR‎ را هم که دوستان قبلا گفتند در مراکز خصوصی زده و گواهی با مهر پزشک را به پاستور می برید
4-در مورد کودکان کارت واکسن را که از نوزادی تا هر سنی که هستند به پاستور داده و انها تمام کارت را ممهور می کنند و می گویند که ببرید دارالترجمه و ترجمه را به پاستور آورده و انها تایید می کنند.
بقیه واکسن هارا هم که در ایران نداریم.
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: ‎may 27‎
تاریخ کارنت شدن:  بولتن ‎june‎
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎1 june‎
تاریخ مصاحبه کنسل شده: ‎15 july‎  
تغییر تاریخ مصاحبه به ‎:1 july‎
تغییر تاریخ مصاحبه به ‎:1 sep‎
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: ‎Dec 2015‎
انگشت نگاری: ‎Feb 2016‎
رسیدن نامه ی مصاحبه: ‎May 14th 2016‎
مصاحبه ‎: Jun 14th 2016‎
مراسم قسم: ‎Jun 16th 2016‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Charisma08
‎air‎ -samad-elinazعزیز ممنون از راهنماییتون .امیدوارم در کارهاتون موفق باشید.باز هم مزاحمتون میشم.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
لطفا شماره تلفنkcc رو به من بدید.ممنون از لطفتون.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
لطفا راهنمایی کنید. شماره کیس من اعلام شده وتاریخش هم در سایت یک هفته قبل دیدم و نامه دوم هم امده ولی دو روز قبل در سایت تاریخ مصاحبه تغییر کرده.به ک.سی.سی هم زنگ زدم گفتند باید به سفارت تماس بگیرم.چیکارکنم اگر سفارت هم جواب درستی نده؟
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان