کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
در خصوص واکسینا سیون
سلام بچه ها
اگه بدون کارت انسیتو پاستور بریم مشکلی پیش می اید یا فقط هزینه زیاد میشه. مرسی
تشکر کنندگان:
Maxwell عزیز
اصلا مشکلی پیش نمیاد نگران نباش فقط اونجا برات همه واکسنهارو میزنن و هزینه اش هم خیلی بالاست
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان:
با سلام
می خواستم بدونم که هزینه کامل آزمایشات پزشکی ( بدون داشتن کارت انسیتو پاستور) د ر ایوظبی چقدر می شه؟

با تشکر
تشکر کنندگان:
سلام
اگه بری انیستیتو پاستور خرج واکسن هات حدودا 3-4 هزار تومن میشه . یک ربع بیشتر معطلی نداره . MMR رو هم برو مطب متخصص اطفال بزن ( 10000 تومان ) .
با پولی هم که SAVE می کنی حدودا 200-100 دلار برو لااقل تو دبی خوشحالی کن .
تشکر کنندگان:
البته در انکارا قیمت ها به شرح زیره که فکر نکنم خیلی فرق کنه با انکارا
fee are as follows: blood test 60 chest x-ray45 physician 70 each vaccination fee varies froom 5-200 dpendingon age and vaccines required.
قیمنا به دلاره و واکسنهای کزاز دیفتیری ام ام ار و هپاتیتو میزنند
تشکر کنندگان:
ببخشید خیلی فرق نکنه با ابوظبی
تشکر کنندگان:
دوست عزیز
روز چهارشنبه قبل از 10 صبح برو کلینیک 16 آذر تو خیابون 16 آذر روبروی دانشگاه تهران.
یک خانم خیلی خوش اخلاق کل واکسنهات رو برات میزنه (MMR رو هم همون روز چهارشنبه ها برای بزرگسالان میزنه). کلا هم نیم ساعت بیشتر طول نمیکشه. کاری که خود من کردم و همه واکسنهات رو چه قبلا زده باشی چه همون جا بزنی برات گواهی میکنن. هزینش کلا 5 تا 6 هزار تومن بیشتر نمیشه.
بعدش از روز شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 تا 2 بعد از ظهر مراجعه کن انستیتو پاستور (اول وقت چه بهتر) فقط پاسپورتت همراهت باشه. یک ربعه همه اونها رو تو کارت بین الملل وارد میکنن و هزینش هم میشه 2 هزار تومان.

اینقدر هم نگران نباش، نکنه از آمپول میترسی؟!! Wink
تشکر کنندگان:
سلام
یه سوال داشتم برای واکسن
مستقیم بریم انستیو پاستور واکسن ها را بزنیم بهتره یا این که بریم کلینیک 16 اذر واکسن بزنیم بعد گواهی ببریم پاستور؟
تشکر کنندگان:
سلام
پیشنهاد میکنم 16 آذر. البته دو هفته پیش انستیتو پاستور MMR بزرگسالان رو نداشت.
ولی 16 آذر داره برای روزهای چهارشنبه یعنی همین امروز.
از طرف دیگه تو 16 آذر خیلی دوست نداره بهتون واکسن بیخودی بزنه و براتون گواهی رو بر اساس گفته خودتون صادر میکنه.
در خصوص دیفتری و کزاز هم در صورتیکه ازدواج کرده باشین حتما در زمان ازدواج بهتون تزریق شده این رو فراموش نکنین.
موفق باشید.
تشکر کنندگان: ali1339
کلینیک 16 آذر خیلی خوبه فکر کنید من بدون هیچ مدرکی گفتم هپاتیت رو قبلا زدم و اون خانم هم برام گواهی نوشت که ببرم پاستور و کارت بگیرم.
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
یه سوال که تا حالا کسی مطرح نکرده چون روش نمیشده:
آمپولاش درد هم داره؟
تشکر کنندگان:
واسه گرفتن ویزا دیگه کسی به درد آمپول فکر نمیکنهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
اگر درد داشته باشه از خیر ویزا میگذرم Wink
تشکر کنندگان:
من یک سوال دارم که خیلی برام مهمه در مورد واکسنهاست شماها از کجا فهمیدید باید واکسن بزنید من نزدم لطفا راهنمای کنید چون وقت زیادی ندارم 7جولای مصاحبه دارم من استرالیا هستم از امکانات ایران بهرمند نیستم.البته نامه دوم یکی از کسای که سیدنی بوده رو از همین مهاجر سرا دارم و میخوام به دکتر ذکر شده زنگ بزنم.

ممممممنننننننننننننننننووووووووووووووووووووووووووننننننننننننننننننننننن
تشکر کنندگان:
اهورا جان، ما اینجا روزی سه بار مهاجر سرا را دوره میکنیم. شما به این دلیل نمیدونستین که به شما هیچ اطلاع رسانی نشده بود و خودتون هم که تازه اومدین اینجا. الان فکر کنم همه اعضای قدیمی دیگه از روشهای مختلف صحبت با پزشک و افسر گرفته تا قیمت کاسه بشقاب در آمریکا از خود آمریکایی ها هم بیشتر اطلاعات داشته باشن. شما هم سر فرصت باید پستهای مرتبط با مشکلتون را مطالعه بفرمایید.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان