کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
در خصوص واکسینا سیون
اهورا جان
یک سری به لینک پایین بزن در خصوص بچه هایی که خارج از ایران مصاحبه دارن
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=355

بعدش هم همونطور که پیام گفت تو کل سایت هم لاتاری 2009 و هم لاتاری 2008 بک دوری بزن و نکاتش رو یادداشت کن خیلی بهت کمک میکنه.
تشکر کنندگان:
×× خبر داغ داغ در مورد واکسن MMR ××

ما امروز (پنجشنبه بیست و چهارم اردیبهشت) برای زدن واکسن ها به انستیتو پاستور رفتیم. دیروز من از یکی از دوستام که پزشکه کارت واکسن هپاتیت رو گرفتم که به انستیتو نشون بدم و بگم من و همسرم واکسنها رو زدیم (البته واقعاً هم زدیم ولی کارتشو نداشتیم) و از یکی از دوستان همین دوستم که پزشکه اطفاله کارت واکنس ام ام آر رو گرفتیم. وقتی رفتیم پاستور و کارتها رو دادیم متوجه شدم دکتره عوض ام ام آر ماله من رو نوشته دو گانه و کزاز! البته کارت همسرم رو درست نوشته بود. خلاصه خانمه تو پاستور گفت شما باید ام ام آر بزنید. من پیش خودم گفتم ای بابا پس ما حالا باید بریم خیابان 16 آذر. ولی اون خانم گفت برید 6000 تومن بدید فیش بگیرید براتون بزنم. خلاصه ما هم موندیم هاج و واج که مگه اینجا هم واکنس ام ام آر می زنه؟ معلوم شد بله از 22 اردیبهشت یعنی پریروز پاستور واکسن ام ام آر رو هم می زنه و دیگه لازم نیست کسی بره 16 آذر. خلاصه به من واکسن رو زد و ماه دیگه هم باید برم دومیش رو بزنم.
شماره کیس: **342
تاریخ دریافت نامه قبولی:خرداد 87 (ژوئن 2008)
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: ژوئیه 2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 13 تیر، 2 ژوئن
تاریخ مصاحبه: 18 تیر، 9 ژوئیه
تاریخ دریافت کلیرنس: 1 سپتامبر (بعد از 51 روز)
تشکر کنندگان:
tehranipoor نوشته: ×× خبر داغ داغ در مورد واکسن MMR ××

ما امروز (پنجشنبه بیست و چهارم اردیبهشت) برای زدن واکسن ها به انستیتو پاستور رفتیم. دیروز من از یکی از دوستام که پزشکه کارت واکسن هپاتیت رو گرفتم که به انستیتو نشون بدم و بگم من و همسرم واکسنها رو زدیم (البته واقعاً هم زدیم ولی کارتشو نداشتیم) و از یکی از دوستان همین دوستم که پزشکه اطفاله کارت واکنس ام ام آر رو گرفتیم. وقتی رفتیم پاستور و کارتها رو دادیم متوجه شدم دکتره عوض ام ام آر ماله من رو نوشته دو گانه و کزاز! البته کارت همسرم رو درست نوشته بود. خلاصه خانمه تو پاستور گفت شما باید ام ام آر بزنید. من پیش خودم گفتم ای بابا پس ما حالا باید بریم خیابان 16 آذر. ولی اون خانم گفت برید 6000 تومن بدید فیش بگیرید براتون بزنم. خلاصه ما هم موندیم هاج و واج که مگه اینجا هم واکنس ام ام آر می زنه؟ معلوم شد بله از 22 اردیبهشت یعنی پریروز پاستور واکسن ام ام آر رو هم می زنه و دیگه لازم نیست کسی بره 16 آذر. خلاصه به من واکسن رو زد و ماه دیگه هم باید برم دومیش رو بزنم.

کدوم آدرس پاستور رفتی؟ شنیدم تجریش هم شعبه زده؟
راستی تاریخ مصاحبه ات کی شد؟ با هم نیستیم؟
تشکر کنندگان:
پاستور اصلی رو رفتیم. روی در اتاق 8 که مخصوص همین کاره و دیوار کنارش هم یه برگة آ چهار چسبونده بودن به این مضمون که از تاریخ 88/2/22 در انستیتو پاستور واکنس ام ام آر با قیمت 6000 تومان تزریق می شه که ظاهراً اولیش رو هم از طرف برندگان لاتاری من نوش جان کردم.
تاریخ مصاحبه رو فعلاً نداریم چون من تو ایمیلی که به کی سی سی زدم برای وقت مصاحبه باز تاریخ تولد درست همسرم رو وارد کردم که اونا هم دیروز ایمیل زدن که همچین کیسی نداریم. فعلاً باید چند روز صبر کنیم تا دوباره جواب بیاد. احتمالاً تاریخ هامون خیلی به هم نزدیکه چون شماره هامون خیلی نزدیکن ولی با این تاریخی که به شما دادن اگه تاریخ ما هم مثل ما شما این قدر زود باشه مجبوریم بندازیمش عقب چون پریروز همسرم سونوگرافی شد (بچه دختره!!!) و معلوم شد دکترش ظاهراً سن بچه رو دو هفته کم حساب کرده یعنی تاریخ زایمان و مصاحبه تقریباً یکی شدن. با این ترتیب یا باید مصاحبه رو عقب بندازیم یا راضیشون کنیم دکتر اونگان بچه رو تو سفارت به دنیا بیاره!
تشکر کنندگان:
میگم تهرانی پور، تو نجنب که گنجی!!!
تاریخ تولد رو که اشتباه نوشتی.
تاریخ مصاحبه ات هم که خورده وسط خال.
اسپانسرت هم که مثل مال من داره میچرخونتت. (مثل اینکه گفته فرمو پست میکنه سفارت؟)
هر دو هم که شغل دولتی دارین.
با دو تا بچه ریزه میزه هم که میاین. (وای سفازتو میزارن رو سرشون)

خدا صبر جمیل و طاقت جزیل بهت بده. سفرنامه ات که واقعا خوندن داره. فکر کنم بتونی بفروش به کلمبیا پیکچرز برات فیلمشو بسازن. Smile
تشکر کنندگان:
آره واقعاً، اینجا که قدرمونو ندونستون ولی تو امریکا باید خیلی مواظب باشم که ندزدنم!
تاریخ مصاحبه ما هم معلوم شد، یه روزیم یعنی ما هم نهم جولای هستیم. خب حالا چقدر می دی تا راضی شم مصاحبه مونو بندازم یه روز دیگه؟!!
تشکر کنندگان:
اتفاقا چقدر بدم تا عوض نکنی ما یه خورده بخندیم سرمون گرم بشه؟ تازه استرس تو سفارت هم کمتر احساس میکنیم.
دارم قیافه افسره را مجسم میکنم وقتی تو و خانومت هر کدوم یه بچه تو بغل بشینین روبروش!
تشکر کنندگان:
آقای تهرانی پور و پیام عزیز
یه چیزی رو از قلم انداختید با همه تفاسیری که از موقعیت آقای تهرانی پور شد اینم من بهش اضافه میکنم که آقا:
9 جولای برابر با 18 تیرهTongue مراقب خودتون باشین که خیلی موقعیت خفنهBig Grin
شوخی کردم دوستان
اصلا نگران سفارت نباشید اولا که نمی نشینید و ایستاده پشت باجه صحبت میکنید بعدش هم چون 2 نفر با 2 تا بچه هستید و دست و پاتون بسته اس بنظر من زودی سر و ته مصاحبه رو هم میارن و بی برو برگرد ویزارو همونجا میدن انشاا...
نمیدونم ولی احساسم اینو میگه / انشاا...
مارو هم دعا کنید تا زودی کلیرنسمون بیاد
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان:
تهرانی پور جان، عجب عکس توپی انداختی تو پروفایلت.
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت همه دوستان
پایگاه شمیران انستیتو پاستور هم 2هفته پیش اعلام کرده بود "از چند روزه دیگر واکسن MMR در این محل تزریق می شود" البته همانطور که دوستان دیگر گفتند,تزریق آن در بزرگسالان بخصوص آقایان دارای side effects می باشد و در خانمها تا 6 ماه منع بارداری دارند.
تشکر کنندگان:
ممنون پیام جان، چشات قشنگ می بینه. پیام و shadow_1352 عزیز اتفاقاً یکی از مشکلای من و همسرم همینه که وقتی رفتیم جلوی باجه و هر کدوممون یه بچه بغلمونه، کی باید مدارکو بده به افسره؟!!
sharooz عزیز من که پنجشنبه واکسن ام ام آر زدم و هیچیم نشد. البته شایدم شده ولی این قدر فکرم مشغوله متوجه نشدم! کسی تو اینجا تا حالا دستگاه صد معادلة صد مجهولی حل کرده؟!
تشکر کنندگان:
انستيتو پاستور در تجريش 2 سال هست كه باز شده و ما بي خبر بوديم . آدرسشم خيابان شريعتي نرسيده به ميدان قدس سمت چپ نزديك بانك صادرات هستش يك ساختمان قديمي كه سر نبش هم هست . خيلي خوش اخلاق و فوق العاده خلوت هست منم واكسن هامو تو 16 آذر زده بودم و پنجشنبه رفتم اونجا بين المللي كردم و خانمي كه اونجا بود گفت كه شنبه ها و سه شنبه ها همانجا واكسن mmr را تزريق مي كنن.

ضمنا پيام جان اگر بري اينجا دكتره دكتر اطفال هست و اينقدر خوب واكسن مي زنه كه اصلا نمي فهمي .... آخه منم از آمپول مي ترسيدم ولي چون دير فهميدم اينجا هم شعبه داره فقط تونستم نوبت سوم هپاتيت رو اينجا بزنم و واكسنهاي ديگر رو قبلا 16 آذر زده بودم.
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان: melody
با سلام
پايگاه شميران انستيتو پاستور ملك دكتر فرمانفرمائيان (از همان خاندان معروف فرمانفرمائيان قاجار و مغضوب پهلوي) بود كه بصورت وقف به انستيتو پاستور ايران اهدائ گرديد.كه در بخشي از حياط جنوبي آن ايستگاه مترو تجريش در حال ساخت است.
به گفته يكي از مديران انستيتو امكان تلقيح واكسن آبله هم در دست بررسي است.
تشکر کنندگان:
سلام

امروز من به اتفاق همسرم به انسیتو پاستور تجریش رفتیم
واکسن هپاتیت b و انفولانزا رو زدیم ولی MMR نداشتن که فردا صبح باید بریم 16 اذز. دیفتری و کزاز رو هم که قبلا زده بودیم واسمون توی کارت وارد کرد.
تشکر کنندگان:
maxwell2002 نوشته: سلام

امروز من به اتفاق همسرم به انسیتو پاستور تجریش رفتیم
واکسن هپاتیت b و انفولانزا رو زدیم ولی MMR نداشتن که فردا صبح باید بریم 16 اذز. دیفتری و کزاز رو هم که قبلا زده بودیم واسمون توی کارت وارد کرد.

????????؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من پنجشنبه رفتم و گفتند شنبه ها و سه شنبه ها MMR تزريق مي كنن ؟؟؟؟؟؟؟؟??????????
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان